Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#261 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hali, roviden es egyszeruen: valaki osszefoglalna, hogy mi a fasz van ezzel a csapattal mar megint? :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Antonio Conte

#262 Hozzászólás Szerző: White »

Brighton ellen miért nem akartak akkor edzőt buktatni ?
#OnceABlueAlwaysABlue

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Antonio Conte

#263 Hozzászólás Szerző: gabops »

Szeretnem ha Conte maradna de felek hogy kibasszak ido elott. Az elso ev ossze jott a masodik nem, na es? Pont forditva varta mindenki mert mas kulturabol jott pl Gardiola. Itt Granovskajat kene el zavarni mert o igazolgat akit akar. Conte ker valamit meg kell adni. Nyilvan nem 500miliot akar elkolteni mint Gardiola de na. Nem az a megoldas hogy kibasszuk ha nem tamogatjuk joban roszban. Granovskaja vasarol rosszul. Nincs tamado szelsonk pedig lehetet volna most is venni jo embereket pl Valcot na mind1. Adni kell Contenak bizalmat meg mindent mint Vengernek vagy pl Kloppnak

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#264 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:
kazomester írta:Antonio Conte says Chelsea are trying to 'build something important' by prioritising academy products over 'spending money' on new players. :roll:
:lol: :lol: :lol:

Ez vicces így a töltelékekre kiadott pénzek után :D
Legyőzhető vetélytársakat vásároltak, így nem túl nagy a mérce a fiataloknak és a nyomás az edzőkön :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Antonio Conte

#265 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:Antonio Conte says Chelsea are trying to 'build something important' by prioritising academy products over 'spending money' on new players. :roll:
:lol: :lol: :lol:

Ez vicces így a töltelékekre kiadott pénzek után :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#266 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Antonio Conte says Chelsea are trying to 'build something important' by prioritising academy products over 'spending money' on new players. :roll:

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Antonio Conte

#267 Hozzászólás Szerző: tutaj »

AwayRoller írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Conte hivatalos nyilatkozatot szeretne a klubtól, amiben megvédik minden spekuláciotol, hogy távozik és maradni fog a szerződés végéig.

http://www.skysports.com/football/news/ ... confidence" onclick="window.open(this.href);return false;
Ennyit viszont tenyleg megtehetnenek, ha szamitanak ra. O ezek szerint maradna, szoval az a teoria bukott, hogy azert nem igazolunk komolyabb neveket, mert o ugyis lelep nyaron.
Sokra menne vele... JM-nek is lehozták, hogy teljes mértékben kitartanak mellette, aztán kb. 2 hét és kib*szták, mint macskát sz*rni.
Igen, csak az a patkány belülről bomlasztotta a csapatot és gyakorlatilag majdnem kiestünk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#268 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:
emsanya írta:Conte hivatalos nyilatkozatot szeretne a klubtól, amiben megvédik minden spekuláciotol, hogy távozik és maradni fog a szerződés végéig.

http://www.skysports.com/football/news/ ... confidence" onclick="window.open(this.href);return false;
Ennyit viszont tenyleg megtehetnenek, ha szamitanak ra. O ezek szerint maradna, szoval az a teoria bukott, hogy azert nem igazolunk komolyabb neveket, mert o ugyis lelep nyaron.
Sokra menne vele... JM-nek is lehozták, hogy teljes mértékben kitartanak mellette, aztán kb. 2 hét és kib*szták, mint macskát sz*rni.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#269 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Conte hivatalos nyilatkozatot szeretne a klubtól, amiben megvédik minden spekuláciotol, hogy távozik és maradni fog a szerződés végéig.

http://www.skysports.com/football/news/ ... confidence" onclick="window.open(this.href);return false;
Ennyit viszont tenyleg megtehetnenek, ha szamitanak ra. O ezek szerint maradna, szoval az a teoria bukott, hogy azert nem igazolunk komolyabb neveket, mert o ugyis lelep nyaron.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#270 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Conte hivatalos nyilatkozatot szeretne a klubtól, amiben megvédik minden spekuláciotol, hogy távozik és maradni fog a szerződés végéig.

http://www.skysports.com/football/news/ ... confidence" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#271 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Lacika19 írta:A bl-ben sehova sem tartoznánk, mert nem lennénk ott. Már idén is kisebb csoda lesz, ha megmarad az első 4, de szerintem nem lesz meg. Ha ez a helyzet pedig nyáron sem javul, akkor jövőre nem leszünk a 4-ben. Itt 6 erős csapat van, miközben mindenki erősödött, mi csak gyengültünk...
Szerintem azert az elso 4 hely miatt nem kell aggodni, azert annyira nem vagyunk szarok. Foleg ha egyenesbe jovunk a serultekkel is. A masodik helyert harcban kell lennunk es eleg kozel is vagyunk hozza jelenleg. A BL pedig lutri, hiaba vagyunk jelenleg full eselytelenek a Barca ellen, okoztunk mar nekik boven fejtorest, a stilusunk sosem kedvezett nekik.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#272 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

A bl-ben sehova sem tartoznánk, mert nem lennénk ott. Már idén is kisebb csoda lesz, ha megmarad az első 4, de szerintem nem lesz meg. Ha ez a helyzet pedig nyáron sem javul, akkor jövőre nem leszünk a 4-ben. Itt 6 erős csapat van, miközben mindenki erősödött, mi csak gyengültünk...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Antonio Conte

#273 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:
Gamling írta:
emsanya írta:Korábban amit fejtegettem, hogy fiatal angol brit edzővel kéne próbálkozni, ha már nem költekezünk és ez az Eddie Howe-ra nagyon igaz és izgalmasan hangzik. Jo munkát végez a Bournemouth-nál, hozzuk az angol játékosokat, kemény kis csapatot pakolhatna össze.
Ritkán olvasom mostanában a fórumot, de amit te írsz az komolyan mindig szemet szúr.. Próbálom finoman megfogalmazni, de te komolyan ilyen "Champo-szindrómás" vagy? Értem és felfogom a "ha már nem költekezünk" részt, de az komolyan magas nekem, hogy akkor a 2. legjobb opció miért egy középszerű favágó angol edző és középszerű favágó angol játékosok idehozatala, hogy egy "kemény kis csapatot" (sajnálom itt nem tudok másra gondolni, mint az idei Burnley nagyjából) rakjon össze. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez egy ekkora klubnál mint mi, hogy lehet valakinek egy szimpatikus jövőkép.
Fölöslegesnek érzem hosszan fejtegetni, hogy költekezés nélkül is milyen számomra ezerszer ésszerűbb módjai lehetnek a folytatásnak, de hogy ne alternatíva nélkül vagdalkozzak akár a korábban elhangzott Dortmund, Atletico vonal (fiatal, tehetséges máshol már bizonyított de nem berobban játékosok vásárlása) akár a saját nevelésű fiatalok beépítése vagy ezek kombinációja mind olyan, ami méltóbb egy nagy klubhoz, ha már gazdaságosan akarunk működni.
Másik utat is felvázoltam korábban, hogy ligue 1 vagy holland tehetségekből csinálhatunk jó csapatot, ha már nem megyünk bele költekezésbe.

Az angol vonalnak személy szerint örülnék, meg mivel azokat igazolunk, egy fiatal angol edzővel tudnám elképzelni, Howe pedig tehetséges edző, nem favágók. Tottenham is fiatalon szedett össze angolokat, meg épített be, Rose, Kane, Walker, Alli, ha ehhez hasonlokat találunk, szerintem nem rossz névsor.

Lehet egyéni az elfogadó képességem, de a board/aktuális edző szidást meg az álmodozást meghagyom másoknak, én ilyesminek is tudok örülni, sorry ha zavar.
Szerintem az idei nyár vízválasztó lesz klubunk életében. El kell dönteni, merre tovább. Két út áll előttünk: az egyik, hogy továbbra is elitcsapat maradunk, Contéval vagy rosszabb esetben egy másik sztáredzővel a kispadon, felvesszük a kesztyűt a riválisokkal szemben az átaigzolások terén, a sztáorkat megtartjuk, hozunk melléjük néhány klasszist és továbbra is a bajnoki cím és minimum a BL-elődöntő marad az elvárás. Talán ez a számunkra kedvesebb, mégis, ismerve az elmúlt évek átigazolási vesszőfutását, sajnos az esélytelenebb forgatókönyv. A másik járható út egy gazdaságos, kis pénzből építkező, "sötét ló" kiépítése, egy új, fiatal, ambiciózus trénerrel a kispadon, akinek már önmagában az is hatalmas dolog, hogy a Chelsea edzője lehet és nem nyavalyog a spórolás miatt. Abból építkezik, ami a rendelkezésére áll, közben a klub pedig fiatal, sikeréhes, elszánt tehetségeket igazol neki, nem pedig 30+os Giroud, Crouch-féléket. Hosszútávon mégis ez lehet szerintem a szimpatikusabb irány, ha viszont úgy dööntenek, ezt az utat járjuk, az elvárásokat is ehhez kell igazítani. Bajnokok csak időnként, nagyot küzvdve, kisebb csoda folytán leszünk, a BL-ben is az Atlético, Dortmund, Sp*rs féle sötét lovakhoz tartoznánk, de időnként, egy nagybetűs Csapattal igenis alkothatnánk valamit. Ez a két járható út szerintem, akármelyiket is választjuk, sikeresek lehetünk a jövőben is, a lényeg szerintem a tudatosság, hogy a klub végre hosszú távra tervezzen és a jövőt felvázolva tudatosan, megfontoltan építkezzen. Sajnos ettől jelenleg nagyon messze vagyunk...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#274 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gamling írta:
emsanya írta:Korábban amit fejtegettem, hogy fiatal angol brit edzővel kéne próbálkozni, ha már nem költekezünk és ez az Eddie Howe-ra nagyon igaz és izgalmasan hangzik. Jo munkát végez a Bournemouth-nál, hozzuk az angol játékosokat, kemény kis csapatot pakolhatna össze.
Ritkán olvasom mostanában a fórumot, de amit te írsz az komolyan mindig szemet szúr.. Próbálom finoman megfogalmazni, de te komolyan ilyen "Champo-szindrómás" vagy? Értem és felfogom a "ha már nem költekezünk" részt, de az komolyan magas nekem, hogy akkor a 2. legjobb opció miért egy középszerű favágó angol edző és középszerű favágó angol játékosok idehozatala, hogy egy "kemény kis csapatot" (sajnálom itt nem tudok másra gondolni, mint az idei Burnley nagyjából) rakjon össze. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez egy ekkora klubnál mint mi, hogy lehet valakinek egy szimpatikus jövőkép.
Fölöslegesnek érzem hosszan fejtegetni, hogy költekezés nélkül is milyen számomra ezerszer ésszerűbb módjai lehetnek a folytatásnak, de hogy ne alternatíva nélkül vagdalkozzak akár a korábban elhangzott Dortmund, Atletico vonal (fiatal, tehetséges máshol már bizonyított de nem berobban játékosok vásárlása) akár a saját nevelésű fiatalok beépítése vagy ezek kombinációja mind olyan, ami méltóbb egy nagy klubhoz, ha már gazdaságosan akarunk működni.
Másik utat is felvázoltam korábban, hogy ligue 1 vagy holland tehetségekből csinálhatunk jó csapatot, ha már nem megyünk bele költekezésbe.

Az angol vonalnak személy szerint örülnék, meg mivel azokat igazolunk, egy fiatal angol edzővel tudnám elképzelni, Howe pedig tehetséges edző, nem favágók. Tottenham is fiatalon szedett össze angolokat, meg épített be, Rose, Kane, Walker, Alli, ha ehhez hasonlokat találunk, szerintem nem rossz névsor.

Lehet egyéni az elfogadó képességem, de a board/aktuális edző szidást meg az álmodozást meghagyom másoknak, én ilyesminek is tudok örülni, sorry ha zavar.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#275 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sanya túlságosan is elfogadta a kialakult helyzetet, sőt, már annál is jóval lejjebb adta az igényeit, így nyáron szinte biztos, hogy nem fog csalódni, maximum kellemesen:D

Amúgy ja, aki látta Abramovics előtt a csapatot az nem akarja megint ugyan azt. Annak is megvolt a szépsége, de jóval kevesebb mint az utóbbi 13 évben. Nem volt nagy cink ha elvert a Manu vagy a Pool, inkább nekik volt az ha nem sikerült:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#276 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ha megengeded még annyit hozzátennék, hogy Sanya, messze túlidealizálod milyen érzés lenne egy Everton szintű csapatnak szurkolni. Értem, hogy akkor a győzelem nem 3, hanem 10 pontot érne, lelkileg... de ez csak egy-egy fordulóban történne meg, amúgy legyalulna mindenki minket, akinek Bl indulással paralel kerete van. Abban semmi inspiratív nem lenne, hogy az egyetlen eredmény, amire vernénk a mellkasunkat egész idényben, egy tartalékos MU csapat kiverése az FA kupában.

Egyszerűen, ahogy írtam is az elején, túlidealizálod ezt. Nem lenne Leszter City féle bajnoki cím, mert nem és kész. Olyan 50 évente egy van. Ráadásul ott folytatják, mint előtte.
Szép dolog, hogy akkor is szurkolnál a csapatnak, de hosszútávon nem sok örömöd lenne benne.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#277 Hozzászólás Szerző: Gamling »

emsanya írta:Korábban amit fejtegettem, hogy fiatal angol brit edzővel kéne próbálkozni, ha már nem költekezünk és ez az Eddie Howe-ra nagyon igaz és izgalmasan hangzik. Jo munkát végez a Bournemouth-nál, hozzuk az angol játékosokat, kemény kis csapatot pakolhatna össze.
Ritkán olvasom mostanában a fórumot, de amit te írsz az komolyan mindig szemet szúr.. Próbálom finoman megfogalmazni, de te komolyan ilyen "Champo-szindrómás" vagy? Értem és felfogom a "ha már nem költekezünk" részt, de az komolyan magas nekem, hogy akkor a 2. legjobb opció miért egy középszerű favágó angol edző és középszerű favágó angol játékosok idehozatala, hogy egy "kemény kis csapatot" (sajnálom itt nem tudok másra gondolni, mint az idei Burnley nagyjából) rakjon össze. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez egy ekkora klubnál mint mi, hogy lehet valakinek egy szimpatikus jövőkép.
Fölöslegesnek érzem hosszan fejtegetni, hogy költekezés nélkül is milyen számomra ezerszer ésszerűbb módjai lehetnek a folytatásnak, de hogy ne alternatíva nélkül vagdalkozzak akár a korábban elhangzott Dortmund, Atletico vonal (fiatal, tehetséges máshol már bizonyított de nem berobban játékosok vásárlása) akár a saját nevelésű fiatalok beépítése vagy ezek kombinációja mind olyan, ami méltóbb egy nagy klubhoz, ha már gazdaságosan akarunk működni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#278 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Két ma reggeli hír a pletyi lapoktól:

Chelsea boss Antonio Conte could be sacked if his side lose at Watford on Monday. (Forrás: Sunday Express)

Conte has told Chelsea they need two or three truly world-class signings to regain the Premier League title next season, and cites the arrival of too many players as one reason behind their failure to mount a defence of their title this term. (Forrás:Sunday Telegraph
)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#279 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Az angol média ismét elővette azt a nyilatkozatot, amiben Conte elmondta, hogy távozása előtt szeretné kitölteni jelenlegi szerződését a Chelsea csapatánál.

Gary Neville szerint a Chelsea jelenleg visszafelé építkezik és tudva ezt a hírt, hogy Conte nem tervez itt hosszabb távon, a Chelsea vezetősége nem fog hatalmas összegeket kidobni a menedzser kérésre mondván, hogy minek építsenek csapatot egy olyan szakembernek, aki úgy is itt fogja hagyni őket.

A korábbi MU védő azt is hozzátette, hogy a Chelsea fejlődése érdekében egy biztos pontra lenne szükség a csapat kispadján, mert bár Conte hiába lett tavaly bajnok, ha tényleg szerződése lejártával elhagyja Londont, akkor az addigi építkezése (még ha nem is lép előre a csapat), teljesen felesleges volt.

Nagyon érdekes téma, hogy egy klub vezetősége mennyire elégíti ki egy olyan menedzser vágyait, aki nem egyszer elmondta, hogy vissza fog térni Olaszországba.

Az olasz szakember esetleges távozása esetén, a ligán belüli menedzsereket vizsgálva nagyon sokan tartják úgy, hogy a fiatal angol, Eddie Howe lehetne a megfelelő ember Conte pótlására úgy, hogy közben Lampardot és Terry-t is a szakmai stábba hozhatná magával. Fiatal, ambíciókkal teli stáb, akiknek tényleg többet jelent a Chelsea, mint egy újabb csapat.
Jó lenne egy olyan edző akinek ez nem csak egy ugródeszka, de vajon van olyan edző aki képes lenne hosszú időre elkötelezni magát egy csapathoz egy olyan világban ahol minden a pénzről szól és arról, hogy minél többet keressen az adott edző/játékos.
Sarri nem végez rossz munkát, de ha már olasz edző jönne akkor nálam Allegri a favorit, de valahogy most egy kicsit úgy érzem, hogy ő nem mondana igent ennek a Chelsea-nek.
Lehet meglehetne próbálni E. Howe-t egy próbát megérne,de csak akkor ha Terry vagy Lampard lenne a 2. edző, mert a sok sztár nem biztos, hogy elsőre csinálná azt amit egy fiatal edző mond.
Conte biztos lépni fog és én már egyre kevésbé bánom, mert a José-val való kakaskodás az állandó stábnak való üzengetés teljesen leköti az eredmények meg nem jönnek.
Csíptem a tavalyi Conte-t akiben megvolt a tűz, de ez az idei aki csak áll a pálya szélén és csak néz ez nem annyira jön be, és ha már nem akar itt lenni akkor az a legjobb megoldás ha elmegy.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#280 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Korábban amit fejtegettem, hogy fiatal angol brit edzővel kéne próbálkozni, ha már nem költekezünk és ez az Eddie Howe-ra nagyon igaz és izgalmasan hangzik. Jo munkát végez a Bournemouth-nál, hozzuk az angol játékosokat, kemény kis csapatot pakolhatna össze.

Lezárt