Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#461 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gallion írta:Chelsea stars ‘texting’ ex-No.2 Steve Holland as relationship with Antonio Conte breaks down

"Chelsea players have been in contact with Antonio Conte’s ex-No.2 Steve Holland about the deteriorating relationship with their manager, reports say."

"Holland acted as the middle man between Conte and his players last season and his absence has been felt keenly by the Blues stars."

"The Sun claim Chelsea’s first-teamers have been texting Holland as tensions continue to rise with Conte."

"Chelsea players believe Conte is overworking them and even blame the Italian for costly injuries to N’Golo Kante, Alvaro Morata and Victor Moses."

"The training regimes are thought to be a serious point of disagreement and the players are missing their confidante Holland. Chelsea stars have been disappointed with the efforts of new assistant Davide Mazzotta who has yet to attempt to be the same kind of sympathetic ear Holland once was."

"The players do not feel they can go to Mazzotta with complaints and are feeling more and more powerless." (Source: Metro)
Sehol egy idézet, sehol egy forrás, reggel unalmamban a wc-n is ki tudnék találni ilyet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#462 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea stars ‘texting’ ex-No.2 Steve Holland as relationship with Antonio Conte breaks down

"Chelsea players have been in contact with Antonio Conte’s ex-No.2 Steve Holland about the deteriorating relationship with their manager, reports say."

"Holland acted as the middle man between Conte and his players last season and his absence has been felt keenly by the Blues stars."

"The Sun claim Chelsea’s first-teamers have been texting Holland as tensions continue to rise with Conte."

"Chelsea players believe Conte is overworking them and even blame the Italian for costly injuries to N’Golo Kante, Alvaro Morata and Victor Moses."

"The training regimes are thought to be a serious point of disagreement and the players are missing their confidante Holland. Chelsea stars have been disappointed with the efforts of new assistant Davide Mazzotta who has yet to attempt to be the same kind of sympathetic ear Holland once was."

"The players do not feel they can go to Mazzotta with complaints and are feeling more and more powerless." (Source: Metro)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#463 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Thibaut Courtois says Chelsea's players are all ready to fight for manager Antonio Conte to make sure he does not leave his role at Stamford Bridge. (London Evening Standard)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#464 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ami még fontos, hogy a postmatchben elmondta, hogy egy pillanatig sem volt 4 védős felállás. Úgyhogy szerintem a közeljövőben nem is várható... már ha várta valaki.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#465 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Akkor bocsánat, mindig megbánom, hogy NSO-t olvasok.
Egyébként várom már mit mutat Kenedy meg Musonda egy erősebb csapat ellen.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Antonio Conte

#466 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:az Everton ellen debütálhat a nyáron szerződtetett Danny Drinkwater, aki eddig sérüléssel bajlódott.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... te-2599049
Drinkwater nem lesz ott szerdán, csak az NSO egyik szerkesztőjének sikerült ismét megcsillogtatnia kiváló angol tudását...

Az eredeti szöveg: "I think for the game against Everton, it is impossible to recover for [Danny] Drinkwater. [Victor] Moses needs more time and so does [N'Golo] Kante," Conte told reporters.
Forrás: http://www.goal.com/en/news/mourinho-an ... p7b7a05bop

Tehát Kante, Moses és Drinkwater biztosan nem játszanak szerdán, ellenben néhány fiatal, így Musonda és Kenedy is várhatóan kezdeni fognak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#467 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez egy elég biztató nyilatkozat. Tudom a dolgok sokszor gyorsan változnak, de ez azért eloszlatja a pletykakat úgy gondolom.
1.
Az olasz menedzser a távozásáról a közelmúltban felröppent pletykákra is reagált.
„Nem olyan vagyok, mint az elődeim, ezt fontos megérteni. A klubnak kell megítélnie a munkámat, de őszintén szólva nem aggódom. A múltban előfordult, hogy két-három vereség után kirúgták a menedzsert, ám mindenkinél más a helyzet. Ha azt kérdezik, mekkora nyomást érzek jelenleg, a válaszom: semekkorát.”
„Bízom a munkámban, mindent beleadok, egyedül az érdekel, hogy sikerre vezessem a játékosaimat és boldoggá tegyem a szurkolókat. Ilyen értelemben van rajtam nyomás, de csakis ebben a tekintetben. A drukkerek csodálatosak, a nevemet skandálják, ez persze felelősséggel jár. Kizárólag a feladatomra koncentrálok, nyomás azonban nincs rajtam.”
2.
az Everton ellen debütálhat a nyáron szerződtetett Danny Drinkwater, aki eddig sérüléssel bajlódott.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... te-2599049

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#468 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Megyó írta:
kecske01 írta:Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem nincs jó előérzetem azzal kapcsolatban, ha ma nem nyernénk véletlenül. Félek, hogy Contet felállítják.
Amíg a Bl-ben jól állunk nem fogják. Amúgy sincs kit a helyére rakni év közben. Annyit érnének el vele, hogy januárban leírnák, hogy nyáron Hazard a Real-ba igazol.
Sajnos megvan rá az esély,ha nem is most a meccs után, de nincs jó érzésem ezzel kapcsolatban :( A tegnapi nyilatkozata se volt éppen megnyugtató.A pofám leszakad ha valóban képesek Conte-t is megbuktatni...Ki az a barom aki idejönne edzőnek?Ezek gondolnak egyet,fárasztónak vélik az edzéseket,és inkább megbuktatják az edzőt?Nem kevés lóvét kapnak azért amit csinálnak....Nagyon remélem hogy ez az egész kamu.Nincs a mesternél jobb opció!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#469 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem nincs jó előérzetem azzal kapcsolatban, ha ma nem nyernénk véletlenül. Félek, hogy Contet felállítják.
Amíg a Bl-ben jól állunk nem fogják. Amúgy sincs kit a helyére rakni év közben. Annyit érnének el vele, hogy januárban leírnák, hogy nyáron Hazard a Real-ba igazol.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#470 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem nincs jó előérzetem azzal kapcsolatban, ha ma nem nyernénk véletlenül. Félek, hogy Contet felállítják.
Nyugi, szerintem nem aludt a héten... kitalál valamit :wink:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#471 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem nincs jó előérzetem azzal kapcsolatban, ha ma nem nyernénk véletlenül. Félek, hogy Contet felállítják.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#472 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:#Chelsea’s players are unhappy with the intensity of Antonio Conte’s training schedule. [Times]
The players are concerned that the high workload is hampering their title defence and exacerbating the club’s injury problems. [Times]
#Chelsea’s players remain supportive of Conte but would like him to tweak his approach to guard against the possibility of burnout. [Times]
Jó ez várható volt, hogy az ilyen Times féle szennylapok, ráugornak erre és megpróbálják kimeríteni ezt a sztorit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#473 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea’s players are unhappy with the intensity of Antonio Conte’s training schedule. [Times]
The players are concerned that the high workload is hampering their title defence and exacerbating the club’s injury problems. [Times]
#Chelsea’s players remain supportive of Conte but would like him to tweak his approach to guard against the possibility of burnout. [Times]

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#474 Hozzászólás Szerző: Dante »

The Antonio Story: legacy of csozé or how to get sack the easiest way.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#475 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

" két hete adtam egy interjút, amit rosszul fordítottak. Csak annyit mondta, hogy a jövőben egy nap majd szeretnék visszatérni Olaszországba. De ismeritek a helyzetemet. Van egy 2 éves szerződésem a Chelseavel és boldog vagyok hogy ennek a klubnak és ezekkel a játékosokkal dolgozhatok. Szeretem a szurkolókkal való nagyszerű kapcsolatot is.
A családom itt van velem, nem Olaszországban. A lányom itt jár iskolába.
Fontos hogy leírjuk az igazságot:
Minden edző amikor egy klubnál kezd dolgozni, azt reméli, sokáig fog maradni és valami fontosat épít. De emellett, mindig hangsúlyozom, hogy a munkánk nehéz, és kiszámíthatatlan."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kis fordítást kaphatunk? <3
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#477 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Ennyit a távozásáról szóló pletykákról, megint az újságírók ferdítettek...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#478 Hozzászólás Szerző: Gallion »

THE Italian Football Federation are ready to make a remarkable offer to Antonio Conte to take over as their national coach for a second time after next summer’s World Cup.

By TONY BANKS (Source: Express)

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Antonio Conte

#479 Hozzászólás Szerző: White »

Mostmár tényleg elkezdhetne pakolni,és haza mehetne spagetti-re.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#480 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amúgy Conte részéről nem volt semmi nyilatkozat, hogy dobbantana(most azt a majd valamikor visszatérek sportigazgatni nyilatkozatot skippeljük). A többi pedig alap címlapsztoris-clickbait cucc, hogy bármely olasz csapattal amely épp gyengélkedik, edzőt vált vagy épp csak úgy megteheti, szóbahozzák. Fél éve még az Inter volt a nagy szám, most már biztos a fő riválisukhoz is aláírna... Mellesleg jött a másik oldalról is a bestseller betámadás, miszerint a vezetőség Sandro elcsábításával kényeztetné Conte maradási péniszét.

Én személy szerint örülök, hogy végre van egy edzőnk akiben a földhöz ragadtság és a tökösség párosul. A távozási pletykák legnagyobb boosterje valószínű a nem meghosszabbított szerződés, de hányszor eljátszották az aktuális edzőink(és dörzsölt menedzsereik) az első sikeres év utáni 4+ éves szerződést, olyan kompenzációs díjakkal amelyekből egy játékost lehetne elhozni. Szépen kitölti ezt a 2 évet, kiderül mennyire tud együtt dolgozni Emenaloékkal, a végén pedig valaki távozik. Fair AF.

Lezárt