Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#501 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:
Bubi írta:Ez nekem nagyon nem szimpatikus. Gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy a Chelsea egy nagyon jó ugródeszka szakmailag. Istenitik a játékosok, a szurkolók és a vezetők is, erre közli, hogy ez csak egy kis kitérő a hosszú úton. Nem egy everton vagyunk, ahova csak kiruccansz megmutatni mit tudsz...

Szerintem egy kicsit egoista a fickó. Már azt is furcsáltam, hogy nem a kerethez igazítja a taktikát, hanem a keretet a taktikához. Nem voltak wingbackjeink, se megfelelő középső bekkjeink (papíron), se középpályások, még is meghúzta a 3-4-3at, ami nagyon bejött végül, de konkrétan semmi racionalitás nem volt ebben a lépésben szerintem. Ő egy sikerkovács, amiből profitálhat az a csapat ahol épp állomásozik, de valójában minden róla szól.

Ettöl függetlenül hálával tartozunk, reméljük nyer nekünk egy BLt és megalapozza a jövőnket.
Amit leírtál az pont José ra illik.
Mégis mi furcsa azon, hogy nem a kerethez igazította a tatikát? Akkor sehol se lettünk volna.
Inkább kitalált valamit és felépítette de ha neked ebből az egoizmusa jön le a baj nálad van.
Egy edző feladata az, hogy összehozzon valamit abból ami van. Ez sikerült is neki, de én speciel nem gondoltam volna, hogy olyan játékosokkal akik a paramétereiket tekintve nem alkalmasak a 3 védős rendszerhez sikerül majd neki egyből bajnokságot nyerni úgy, hogy erősítésre nem került sor, jóformán a tavaly előtti 10. helyezett nyert bajnokságot. Amúgy azthiszem 4-3-3al kezdtük a szezont, tehát számára sem volt logikus lépés a 3-4-3, csak nem jöttek az eredmények.

Szerintem az az ember igencsak egoista, aki egy ekkora klubról úgy beszél mint egy ugródeszkáról, főleg úgy, hogy itt minden elismerést és anyagi támogatást megkap.

Kiváncsi leszek, hogy tényleg hazatér-e, ill. hogy ha igen akkor meddig marad ott, mert egy inter nem igazán jelent előrelépést, sőt inkább kettőt hátra. Ha viszont az interbe megy, akkor visszaszívom amit írtam.
Értelek, de az honnan jött le, hogy ugródeszkának használ minket?
Még ha így is lenne teljesen normális az előretekintés a mai világban.
Az "egyszer itt egyszer ott" alatt inkább a baromi nagy eredménykényszerre gondolhatott. Ha nem megy kirúgnak és ezért IS nagy a mozgás edzőtéren a világban.
Igazából rosszat nem mondott, nem lesz nálunk wenger ferguson el kell ezt fogadni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Antonio Conte

#502 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Bubi írta:...
Szerintem az az ember igencsak egoista, aki egy ekkora klubról úgy beszél mint egy ugródeszkáról, főleg úgy, hogy itt minden elismerést és anyagi támogatást megkap.

Kiváncsi leszek, hogy tényleg hazatér-e, ill. hogy ha igen akkor meddig marad ott, mert egy inter nem igazán jelent előrelépést, sőt inkább kettőt hátra. Ha viszont az interbe megy, akkor visszaszívom amit írtam.
Te jó isten mit olvasok. Honvágya van az emberünknek, ebből pont az ellenkezője jön le, hiába nagyobb kihívás Anglia, szíve hazahúzza. Nem gondolod komolyan, hogy egy Chelsea ugródeszka vissza az olaszba... Édes istenem.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9325
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#503 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:
Bubi írta:Ez nekem nagyon nem szimpatikus. Gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy a Chelsea egy nagyon jó ugródeszka szakmailag. Istenitik a játékosok, a szurkolók és a vezetők is, erre közli, hogy ez csak egy kis kitérő a hosszú úton. Nem egy everton vagyunk, ahova csak kiruccansz megmutatni mit tudsz...

Szerintem egy kicsit egoista a fickó. Már azt is furcsáltam, hogy nem a kerethez igazítja a taktikát, hanem a keretet a taktikához. Nem voltak wingbackjeink, se megfelelő középső bekkjeink (papíron), se középpályások, még is meghúzta a 3-4-3at, ami nagyon bejött végül, de konkrétan semmi racionalitás nem volt ebben a lépésben szerintem. Ő egy sikerkovács, amiből profitálhat az a csapat ahol épp állomásozik, de valójában minden róla szól.

Ettöl függetlenül hálával tartozunk, reméljük nyer nekünk egy BLt és megalapozza a jövőnket.
Amit leírtál az pont José ra illik.
Mégis mi furcsa azon, hogy nem a kerethez igazította a tatikát? Akkor sehol se lettünk volna.
Inkább kitalált valamit és felépítette de ha neked ebből az egoizmusa jön le a baj nálad van.
Egy edző feladata az, hogy összehozzon valamit abból ami van. Ez sikerült is neki, de én speciel nem gondoltam volna, hogy olyan játékosokkal akik a paramétereiket tekintve nem alkalmasak a 3 védős rendszerhez sikerül majd neki egyből bajnokságot nyerni úgy, hogy erősítésre nem került sor, jóformán a tavaly előtti 10. helyezett nyert bajnokságot. Amúgy azthiszem 4-3-3al kezdtük a szezont, tehát számára sem volt logikus lépés a 3-4-3, csak nem jöttek az eredmények.

Szerintem az az ember igencsak egoista, aki egy ekkora klubról úgy beszél mint egy ugródeszkáról, főleg úgy, hogy itt minden elismerést és anyagi támogatást megkap.

Kiváncsi leszek, hogy tényleg hazatér-e, ill. hogy ha igen akkor meddig marad ott, mert egy inter nem igazán jelent előrelépést, sőt inkább kettőt hátra. Ha viszont az interbe megy, akkor visszaszívom amit írtam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#504 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:Ez nekem nagyon nem szimpatikus. Gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy a Chelsea egy nagyon jó ugródeszka szakmailag. Istenitik a játékosok, a szurkolók és a vezetők is, erre közli, hogy ez csak egy kis kitérő a hosszú úton. Nem egy everton vagyunk, ahova csak kiruccansz megmutatni mit tudsz...

Szerintem egy kicsit egoista a fickó. Már azt is furcsáltam, hogy nem a kerethez igazítja a taktikát, hanem a keretet a taktikához. Nem voltak wingbackjeink, se megfelelő középső bekkjeink (papíron), se középpályások, még is meghúzta a 3-4-3at, ami nagyon bejött végül, de konkrétan semmi racionalitás nem volt ebben a lépésben szerintem. Ő egy sikerkovács, amiből profitálhat az a csapat ahol épp állomásozik, de valójában minden róla szól.

Ettöl függetlenül hálával tartozunk, reméljük nyer nekünk egy BLt és megalapozza a jövőnket.
Amit leírtál az pont José ra illik.
Mégis mi furcsa azon, hogy nem a kerethez igazította a tatikát? Akkor sehol se lettünk volna.
Inkább kitalált valamit és felépítette de ha neked ebből az egoizmusa jön le a baj nálad van.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9325
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#505 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez nekem nagyon nem szimpatikus. Gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy a Chelsea egy nagyon jó ugródeszka szakmailag. Istenitik a játékosok, a szurkolók és a vezetők is, erre közli, hogy ez csak egy kis kitérő a hosszú úton. Nem egy everton vagyunk, ahova csak kiruccansz megmutatni mit tudsz...

Szerintem egy kicsit egoista a fickó. Már azt is furcsáltam, hogy nem a kerethez igazítja a taktikát, hanem a keretet a taktikához. Nem voltak wingbackjeink, se megfelelő középső bekkjeink (papíron), se középpályások, még is meghúzta a 3-4-3at, ami nagyon bejött végül, de konkrétan semmi racionalitás nem volt ebben a lépésben szerintem. Ő egy sikerkovács, amiből profitálhat az a csapat ahol épp állomásozik, de valójában minden róla szól.

Ettöl függetlenül hálával tartozunk, reméljük nyer nekünk egy BLt és megalapozza a jövőnket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#506 Hozzászólás Szerző: laczze »

Simán lehet, hogy addig még nyerünk bajnokságot meg BL t és Conte azt mondja köszönöm de ennyi volt. Ha meg nem úgyis kirúgjuk....
Szóval igazából lehet ennek nagyon szép vége is. Bár Conte az első edző Ancelotti óta akit kimondottan kedvelek sőt szerintem kimondható Conte taktikailag és emberileg az elmúlt 20 év legjobb edzője.
Élvezzük amíg itt van ( 2 szezon ) 2020 ban meg kiderül mi lesz.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#507 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... aly-return

Ezenkívül lehozta a The Guardian, az Independent is, meg szinte minden más semmirevaló oldal is, de nem tűnik kacsának. Egy olasz rádiónak nyilatkozta.
Hát ebben az esetben eléggé elszomorító, azthittem ő lesz az akivel végre nem csak 1-2 évig számolhatunk. Egyébként aki azt gondolja, hogy Conte lerakja az alapokat és akk minden rendben lesz, annak azért elmondanám, hogy a mai világban nem csak az edzők nem terveznek hosszú távra, de sajnos a játékosok sem. Szóval simán benne van, hogy Conte után bármelyik játékosunk lelép, főleg aki pont ő miatta volt a csapatban vagy ha egy olyan edző érkezik akinek nem fekszik a rendszerébe az adott játékos. Mindenesetre a lényeg az, hogy már eléggé lehetetlen lerakni egy bizonyos alapot, ha 2-3 évente váltakoznak a játékosok, ritka már manapság a hűséges játékos, amit megértek mert hát pénzből él mindenki ezvan. Na de amíg Abra itt van, addig nem kell fosni, volt Conte előtt is csapat és lesz Conte után is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#508 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Abramovic érkezése óta kb Mou első (mennyi is, 3-4 éve?) periódusa volt a leghosszabb, ami menedzsernek megadatott.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#509 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Amazing24 írta:Remek kilatasok a jovore nezve. Ancelotti ota o az egyetlen edzo akit ugy istenigazabol kedvelek, erre honvagya van. Remelem azert a szerzodeseben levo 3 evet meg itt tolti.
Csak 2 éve van még hátra. Gondolom a nyári "szerződéshosszabbítása"-kor sem csak a retardált vezetőség és transzferpolitika miatt nem volt hajlandó egy újabb 5 éves-t aláírni. Ez nyilván nem egy hirtelen jött honvágy, amilyen profinak és jövőtudatos embernek tartom, már érkezésekor tudta, hogy ez nem lesz egy világraszóló házasság.

Szerintem őt legalább olyan nehéz lesz pótolni, mint esetlegesen Hazard-ot a későbbiekben. A BL győzelem óta a legjobb dolog ami ezzel a klubbal történt, hogy idehozták.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#510 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem sokban különbözik ez attól amiket eddig nyilatkozott. Aki abban a tévhitben élt, hogy ő majd 10 évig itt lesz, az lassan azért ébredjen fel :D Én is szeretném ha élete végéig itt maradna, de maximum 5 évet adok neki. Ez alatt teljesen új alapokra helyezi majd a csapatot.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Antonio Conte

#511 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Remek kilatasok a jovore nezve. Ancelotti ota o az egyetlen edzo akit ugy istenigazabol kedvelek, erre honvagya van. Remelem azert a szerzodeseben levo 3 evet meg itt tolti.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#512 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gallion írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... aly-return

Ezenkívül lehozta a The Guardian, az Independent is, meg szinte minden más semmirevaló oldal is, de nem tűnik kacsának. Egy olasz rádiónak nyilatkozta.
Ez a kiragadott rész, ebből lettek a headline-ok:

"It is not in my mind to stay abroad for a long time. Italy is my country. I will return, I don't know when but that is the aim."

Ez tipikusan az a nyilatkozat ami kontextusból kiemelve(pláne még olaszról angolra fordítva) széles skálán értelmezhető, torzítható. Simán lehet hogy valami olyasmit kérdezett (nem véletlenül) a dörzsölt rádiós hogy szeretne-e Angliában letelepedni, a nyilvánvaló válaszból meg lehetett címlapokat csinálni a fostaliga rádiójuk nevével.

Persze az is lehet hogy Conte valóban csak pár évre tervez, de ebben sincs semmi rossz. Egyrészt a mai fociban felesleges is lenne ezen keseregni, elég két szar hónap és kirúgják, Ranieri óta nem volt managerünk(15 éve) aki 4 szezont lenyomott volna itt egyben. Ráadásul Conte most az aljamunkát csinálja: építi újra a csapatot. Kitalált egy új játékrendszert amire lassan ráhúzunk egy teljesértékű keretet, olyan fiatal játékosokat épít be(Christensen, Morata, Rüdiger, Kanté, Bakayoko, meg ki tudja még ki) akik hosszú évekig a csapat gerincét alkothatják. Ha ezeket az alapokat stabilan lerakja Conte akkor akár nélküle is sikeresen futhat ez a sztori. A Juventusban most pont ez történik Conte után, nagyjából az általa összerakott csapat volt kétszer döntős más edzővel. De a Barca és a Bayern is eljátszotta ezt az utóbbi évekbe, volt egy-egy edző akik megcsinálták a kemény melót, aztán jöttek újak akik gyakorlatilag az ő munkájukat fejezték be és nyertek címeket.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Antonio Conte

#513 Hozzászólás Szerző: almos »

Radio Anch'io Sportnak adott nyilatkozatot olaszul. Teljesen hivatalos.
LAMPARD#8

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#514 Hozzászólás Szerző: Gallion »

http://www.skysports.com/football/news/ ... aly-return" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezenkívül lehozta a The Guardian, az Independent is, meg szinte minden más semmirevaló oldal is, de nem tűnik kacsának. Egy olasz rádiónak nyilatkozta.

frankie93
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. január 9., vasárnap 17:49
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Antonio Conte

#515 Hozzászólás Szerző: frankie93 »

Pityee írta:
laczze írta:Antonio Conte. "Nem tervezek sokáig Angliában maradni. Hiányzik Olaszország és vissza szeretnék térni. Edzői szempontból nagyon jó helyen vagyok, és rengeteget tanulhatok itt, egyszer szeretnék is majd sportigazgató lenni. Remekül kezelnek a csapatnál, de egy edző élete mindig kiszámíthatatlan, egyszer itt vagy, egyszer ott, ezek csak átmeneti munkák."

Fasza gondolkodás mód :D Megint leszophatjuk magunkat 2 éven belül.
Forrás? Nem nagyon akarom elhinni, hogy ilyet nyilatkozott volna.
Nekem is nagyon fura, de a skysportson volt vele egy cikk. Legalábbis én ott olvastam.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#516 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Antonio Conte. "Nem tervezek sokáig Angliában maradni. Hiányzik Olaszország és vissza szeretnék térni. Edzői szempontból nagyon jó helyen vagyok, és rengeteget tanulhatok itt, egyszer szeretnék is majd sportigazgató lenni. Remekül kezelnek a csapatnál, de egy edző élete mindig kiszámíthatatlan, egyszer itt vagy, egyszer ott, ezek csak átmeneti munkák."

Fasza gondolkodás mód :D Megint leszophatjuk magunkat 2 éven belül.
Forrás? Nem nagyon akarom elhinni, hogy ilyet nyilatkozott volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#517 Hozzászólás Szerző: laczze »

Antonio Conte. "Nem tervezek sokáig Angliában maradni. Hiányzik Olaszország és vissza szeretnék térni. Edzői szempontból nagyon jó helyen vagyok, és rengeteget tanulhatok itt, egyszer szeretnék is majd sportigazgató lenni. Remekül kezelnek a csapatnál, de egy edző élete mindig kiszámíthatatlan, egyszer itt vagy, egyszer ott, ezek csak átmeneti munkák."

Fasza gondolkodás mód :D Megint leszophatjuk magunkat 2 éven belül.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#518 Hozzászólás Szerző: laczze »

FIFA év edzője díjra jelölték mesterünket Antonio Contét, mellé Zinedine Zidane, Massimiliano Allegri.
Szvsz ezt most Zidane jogosan befogja húzni, Bajnokság, BL címvédés, Európai szuperkupa, KlubVB.
Conte hiába csinált csodát, reformálta meg a PL t sajnos ez most kevés és hát az FA kupa/ CS is hiányzik, de majd jövőre :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#519 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cahill biztosan kezdeni fog, az elmondottak alapján Batshuayi is sanszos Morata helyett, emellett még lehet 1-2 változtatás, de szerintem olyan túl nagy rotációra azért ne számítsunk. Musonda vagy Kenedy ideje majd a Nottingham ellen jöhet el jövő héten.

Ezt a Qarabag-ot bármilyen kezdővel ütni kell legalább három góllal hazai pályán, remélhetőleg hamar eldöntjük, és lehet pihentetni és fókuszálni a vasárnapra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#520 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Antonio Conte says Danny Drinkwater has a muscular problem in his calf.
Conte says Eden Hazard is available but it's important not to take any stupid risks with the Belgian's fitness.
Conte says the game against Leicester may influence his team selection tomorrow and it's normal that there will be rotation
On Alvaro Morata, Conte says he is playing well and improving a lot, but he has played a lot of matches recently
Conte says there is always a risk when you make changes, but naming the same starting 11 could potentially be a bigger risk.

Nekem ebből az jön le, hogy Hazard még mindig nem fog kezdeni, vagy legalább is 90 percet játszani. Musonda? :oops:
Nyilván esélyt fognak kapni azok, akik eddig kevesebb játékpercet kaptak. Cahill, Batshuayi, Willian és Zappacosta is szerintem kezdeni fog.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Lezárt