José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#1681 Hozzászólás Szerző: dacultras »

dankodavid írta:http://www1.skysports.com/football/news ... title-race

Nem mindgame, dehogy.
elég gáz lenne ránk nézve ha a pool nyerné meg
de azért nem kellene már ennyi hülyeséget nyilatkozni

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1682 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www1.skysports.com/football/news ... title-race" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem mindgame, dehogy.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: José Mourinho

#1683 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

bobbymate írta:
almos írta:Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
http://www.libri.hu/konyv/margitay_rich ... rinho.html

Én ezt kaptam meg tavaly az asszonytól (hát nem egy tündér?), nyugodt szívvel ajánlom fasza ki bio!
Én is ezt olvastam, tényleg tök jó és élvezetes! :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: José Mourinho

#1684 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

almos írta:Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
http://www.libri.hu/konyv/margitay_rich ... rinho.html

Én ezt kaptam meg tavaly az asszonytól (hát nem egy tündér?), nyugodt szívvel ajánlom fasza ki bio!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: José Mourinho

#1685 Hozzászólás Szerző: almos »

Norbert írta:
almos írta:Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
Patrick Barclay: Mourinho - A győztes anatómiája c. könyvét ajánlom a figyelmedbe. Karácsonyra kaptam és hihetetlenül jó olvasmány! ;-)
Köszi, én is ezt néztem ki, akkor a hamarosan megrendelem. :)
LAMPARD#8

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#1686 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Norbert írta:
almos írta:Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
Patrick Barclay: Mourinho - A győztes anatómiája c. könyvét ajánlom a figyelmedbe. Karácsonyra kaptam és hihetetlenül jó olvasmány! ;-)
Rendben :D és most valaki egy letöltõ linket is dobjon :)
-=Kék vér=-

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1687 Hozzászólás Szerző: Norbert »

almos írta:Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
Patrick Barclay: Mourinho - A győztes anatómiája c. könyvét ajánlom a figyelmedbe. Karácsonyra kaptam és hihetetlenül jó olvasmány! ;-)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: José Mourinho

#1688 Hozzászólás Szerző: almos »

Melyik könyvet érdemes megvenni Joséról?
LAMPARD#8

dylan
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: José Mourinho

#1689 Hozzászólás Szerző: dylan »

Stand up for the Special One!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1690 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Aki ezzel vitatkozik, az dilettans :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: José Mourinho

#1691 Hozzászólás Szerző: hjamal »

Kép
2012.05.19. 20:45

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: José Mourinho

#1692 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Most lett vége Mourihno sajtótájékoztatójának, elég semmitmondó volt. Dícsérte a csapatot, a City-t és a Newcastle-t is. Ami viszont lényeges:

Mourinho says he won't risk Fernando Torres tomorrow but he has a good chance of being available for our game on Tuesday at WBA. #CFC

Mourinho reports that a couple of players have a little problem and the decision will be made tomorrow if they can play. #CFC

Mourinho says that Mohamed Salah is selected for tomorrow's game. #CFC

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: José Mourinho

#1693 Hozzászólás Szerző: White »

Kép
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1694 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.chelseafc.com/chelsea-articl ... le/3648136" onclick="window.open(this.href);return false;

Érdemes erre vetni egy pillantást. Egyrészt elmondja, hogy szerinte nyugodt nyara lesz a csapatnak, 1-2 érkező és távozó lesz maximum a mostani keretben [ebbe az U21, az U18 és a kölcsönben lévőket nem számolva, mert tőlük jóval több távozó lesz], kérdés mennyire lesz ez hihető, másrészt kitér arra hogy miért Dave és Iva játszik folyamatosan, bár kicsit fura az indok:

'At the moment our team is playing very well from a defensive point of view. We've found some balance. On our left side we have Eden, a very offensive winger that plays very wide, and we have stability with Azpilicueta being behind him as a strong defender. On the right side it's different because we have a winger who comes inside a lot and a right-back that is going forward, so we are finding the balances.'

Vagyis a támadó felfogású, "szélesen" játszó Hazard mögé akar egy stabilan védekező embert [Dave], míg a jobb oldalon egy befelé cselező szélső mellé akar egy, a széleken maradó és támadást segítő jobbhátvédet [Iva], ezzel akarja kiegyensúlyozni a két szélt. Én pont fordítva látom a két szélsőt, Eden az aki szinte mindig befelé cselez, de mindegy. :D

Az első részre reagálva: ha azokat az embereket nézem akik foglalkoztatva vannak, tényleg csak 1-2 távozó lehet, én Cole-ra és Eto'o-ra tippelek első sorban, plusz ha Ba-nak nem felel meg ez a mostani helyzet akkor ő, érkezni meg gondolom ezekre a posztokra fog jönni egy-egy ember + aki kölcsönbe volt azok közül nem tudom kire számít, gondolom Lukakura és Courtois-ra biztos.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1695 Hozzászólás Szerző: Chester »

jkopfner írta:Mintha a gondolataimat írtad volna le, úgy hogy Hazard-t még meg sem említetted. Ámen.
Rengeteg játékos van még aki szimpatikus, mondhatni kedvenc, köztük van a belga is, de Mata távozásával ez a három játékos került a célkeresztbe és Mata-hoz való összehasonlításban. Megértem hogy sokan csalódottak, de túl kell rajta lépni, én nem tudok haragudni most a klubra, mert ha teljesül az elképzelésük, akkor sokkal jobb csapat lehet ez Mata nélkül, mint vele. A búcsúlevele nagyon megható volt, ezért rá sem lehet haragudni, mondjuk én nem is haragszom rá, csalódott sem vagyok, ha lett volna normális külföldi ajánlat érte biztos azt választja.

Én a könnyeimet arra tartogatom hogyha Lampard már nem lesz a mi játékosunk, na az lesz számomra a feldolgozhatatlan és megemészthetetlen. Jó lenne ha már a fórum is túllépne ezen a témán, mert nem olyan borzalmas a klub jövőképe mint ahogyan gondoljuk ezzel az eladással.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1696 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Nem értem miért megy még mindig ezen a vita. Elment, kész, ő kérte hogy engedjük el, nyilván nem magától jutott el idáig hanem azért mert José mellőzte, de akkor lett volna José és a vezetőség egy paraszt ha itt tartják, mikor már ő akart menni.

Mata egy nagyon jó ember, amennyit a képernyőn láttam és interjúkban olvastam azokból abszolút ez szűrhető le. Egy celebélettől mentes, intelligens labdarúgó, tényleg egy kincs ebben a mai dobálózós meg IQ betyár focista világban. Mourinho egy olyan taktikát álmodott meg ide már aláírása utáni másodpercekben is, amihez mindenkinek védekeznie kell, tudni lehetett hogy ebbe Mata-nak nem sok szerep jut, nem hiába ment már nyáron a pletyka arról hogy kegyvesztett - és ennek semmi köze ahoz hogy spanyol nemzetiségű, nem tudom ki kezdet el ezt terjeszteni a bulvárban... Értékes játékost vesztettünk vele, de meg is kaptuk az árát - és pont ezért vesszük halomra a tehetségeket, egy De Bruyne-t úgy adtunk el majdnem 20 millió euróért hogy volt 4 vagy 5 meccse a klubnál, korábban meg már annak örültünk hogyha egyáltalán milliós összeget kaptunk egy fiatal játékosért.

Az igaz, hogy egy klubot a játékosok miatt lehet elsősorban szeretni, és Mata távozásával tényleg egy kedvenc, egy potenciális legenda és posztján egy nagyon jó játékos távozott, de úgy állítjátok be, mintha más kedvenc nem lenne. Ott van a Mata távozása óta eléggé közömbös Oscar, aki lehet hogy tényleg nem annyira kreatív mint Mata [még...], de aki nem veszi észre mennyit robotol ez a gyerek a pályán az bolond. És szó szerint gyerek még, annyit fejlődhet te jó isten... Mostanság én is a helyzetkihasználása miatt szidom, de megint ő döntött el egy meccset, idén már nem először. Én elsősorban nem a támadó szerepkörű játékosok közül választok kedvencet, hiszen amikor fociztam akkor vkp voltam, így elsősorban a vkp, kk és hátvéd játékosok munkáját ismerem el, de ez a gyerek engem már tavaly megvett kilóra, idén már sokkal jobban játszik mint tavaly, és a jövőben ha elkerülik a sérülések akkor bőven jobb lehet 25 évesen, mint Mata.

Aztán ott van Willian, aki lehet tényleg alulmaradna egy IQ teszten Mata-val szemben, de ő is ahoz képest, hogy mennyiért vettük, nem hordja fenn az orrát, nincsenek irreális elvárásai azért mert ő ennyibe került, végig tűrte a padot, és amikor belendült azóta nálam és szerencsére Mourinhonál is alapkezdő lett. Az ő mezőnymunkája is félelmetes, rendkívül gyors és kreatív játékos, sokkal jobb vétel volt ő mint Hulk lett volna, bármelyik szélen és középen is megállja a helyét és jól játszik, pedig ő is hatalmas ellenszélben kellett játszon, hiszen egy "köcsögigazolásnak" lett beállítva, hogy ne a sp*rs erősödjön. Azóta áldom az eget, hogy egy ennyire jó játékos nem a sp*rsben játszik.

Hasonló mondható el Schürrle-ről is, ő neki is kb a fejét követelték amikor ideigazolt, mondván minek, hát ő is az asztalra csapta a farkát aztán azóta kuss van. Rajta és Willianon is érezhető, hogy tényleg élete lehetőségének fogják fel az átigazolásukat, és mindent megtesznek a klubért és az edzőért, csapatjátékosok ami nagyon sok szélsőről nem mondható el, emellett ők is szerény embernek tűnnek mint amilyennek Mata is. Mindhárom említett játékos ha továbbra is ennyire alázatosan játszik, akkor egyrészt sokkal jobban a csapat hasznára válhat a jövőben, mint Mata, másrészt nálam már most kedvencek, és a jövőben még jobbak lehetnek mint most.

Úgyhogy van itt bőven olyan játékos akit már most lehet annyira kedvelni mint Mata-t, így nem tudom azt az érvet elfogadni, hogy egyre kevesebb szerethető játékos van a klubnál. Mert ezek tényleg a belüket kitapossák azért a pénzért amit kapnak, erre vártam már ezer éve. Aki ilyen játékosok közül sem talál magának kedvencet azt csak sajnálni tudom, megérteni nem.
Mintha a gondolataimat írtad volna le, úgy hogy Hazard-t még meg sem említetted. Ámen.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: José Mourinho

#1697 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Nagy szerencse,hogy nem vagyunk egyformák. Nekem például nagyon jó arány a 85-15is, nemhogy a 99-1. Az is biztos, hogy MOU nem fog megváltozni. Szerencsére. 5.hónap után kezd lecsengeni a Lukaku saga, kezdődik a Mata. W. Hillnél fogadtam BL, PL, Fa Cup győzelemre, Nem a múlttal foglalkozom. Ha csak 1 jön be,már jó!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1698 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem értem miért megy még mindig ezen a vita. Elment, kész, ő kérte hogy engedjük el, nyilván nem magától jutott el idáig hanem azért mert José mellőzte, de akkor lett volna José és a vezetőség egy paraszt ha itt tartják, mikor már ő akart menni.

Mata egy nagyon jó ember, amennyit a képernyőn láttam és interjúkban olvastam azokból abszolút ez szűrhető le. Egy celebélettől mentes, intelligens labdarúgó, tényleg egy kincs ebben a mai dobálózós meg IQ betyár focista világban. Mourinho egy olyan taktikát álmodott meg ide már aláírása utáni másodpercekben is, amihez mindenkinek védekeznie kell, tudni lehetett hogy ebbe Mata-nak nem sok szerep jut, nem hiába ment már nyáron a pletyka arról hogy kegyvesztett - és ennek semmi köze ahoz hogy spanyol nemzetiségű, nem tudom ki kezdet el ezt terjeszteni a bulvárban... Értékes játékost vesztettünk vele, de meg is kaptuk az árát - és pont ezért vesszük halomra a tehetségeket, egy De Bruyne-t úgy adtunk el majdnem 20 millió euróért hogy volt 4 vagy 5 meccse a klubnál, korábban meg már annak örültünk hogyha egyáltalán milliós összeget kaptunk egy fiatal játékosért.

Az igaz, hogy egy klubot a játékosok miatt lehet elsősorban szeretni, és Mata távozásával tényleg egy kedvenc, egy potenciális legenda és posztján egy nagyon jó játékos távozott, de úgy állítjátok be, mintha más kedvenc nem lenne. Ott van a Mata távozása óta eléggé közömbös Oscar, aki lehet hogy tényleg nem annyira kreatív mint Mata [még...], de aki nem veszi észre mennyit robotol ez a gyerek a pályán az bolond. És szó szerint gyerek még, annyit fejlődhet te jó isten... Mostanság én is a helyzetkihasználása miatt szidom, de megint ő döntött el egy meccset, idén már nem először. Én elsősorban nem a támadó szerepkörű játékosok közül választok kedvencet, hiszen amikor fociztam akkor vkp voltam, így elsősorban a vkp, kk és hátvéd játékosok munkáját ismerem el, de ez a gyerek engem már tavaly megvett kilóra, idén már sokkal jobban játszik mint tavaly, és a jövőben ha elkerülik a sérülések akkor bőven jobb lehet 25 évesen, mint Mata.

Aztán ott van Willian, aki lehet tényleg alulmaradna egy IQ teszten Mata-val szemben, de ő is ahoz képest, hogy mennyiért vettük, nem hordja fenn az orrát, nincsenek irreális elvárásai azért mert ő ennyibe került, végig tűrte a padot, és amikor belendült azóta nálam és szerencsére Mourinhonál is alapkezdő lett. Az ő mezőnymunkája is félelmetes, rendkívül gyors és kreatív játékos, sokkal jobb vétel volt ő mint Hulk lett volna, bármelyik szélen és középen is megállja a helyét és jól játszik, pedig ő is hatalmas ellenszélben kellett játszon, hiszen egy "köcsögigazolásnak" lett beállítva, hogy ne a sp*rs erősödjön. Azóta áldom az eget, hogy egy ennyire jó játékos nem a sp*rsben játszik.

Hasonló mondható el Schürrle-ről is, ő neki is kb a fejét követelték amikor ideigazolt, mondván minek, hát ő is az asztalra csapta a farkát aztán azóta kuss van. Rajta és Willianon is érezhető, hogy tényleg élete lehetőségének fogják fel az átigazolásukat, és mindent megtesznek a klubért és az edzőért, csapatjátékosok ami nagyon sok szélsőről nem mondható el, emellett ők is szerény embernek tűnnek mint amilyennek Mata is. Mindhárom említett játékos ha továbbra is ennyire alázatosan játszik, akkor egyrészt sokkal jobban a csapat hasznára válhat a jövőben, mint Mata, másrészt nálam már most kedvencek, és a jövőben még jobbak lehetnek mint most.

Úgyhogy van itt bőven olyan játékos akit már most lehet annyira kedvelni mint Mata-t, így nem tudom azt az érvet elfogadni, hogy egyre kevesebb szerethető játékos van a klubnál. Mert ezek tényleg a belüket kitapossák azért a pénzért amit kapnak, erre vártam már ezer éve. Aki ilyen játékosok közül sem talál magának kedvencet azt csak sajnálni tudom, megérteni nem.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1699 Hozzászólás Szerző: Daniel »

jkopfner írta:
szata írta:
jkopfner írta: Nem tudom, hogy valami történhetett e a múltban, amiért Mou nem kedvelte volna Matát, ha egyáltalán volt szó ilyenről. Azt is eltudom képzelni, hogy Mata esetében szimpla formahanyatlásról volt szó. Valóban volt 2 fantasztikus éve, de az idei szezonban ebből semmit sem láttunk. Egyszerűen agresszívabb, gyorsabb támadó középpályásaink van tőle. Josénak szerintem mindegy mi volt a múltban, jelenlegi forma alapján dönt. Hozzáteszem jól is teszi. Ugyanakkor nagyon nehéz pl. egy 20 fős keretet azonos formában tartani, ha ennyire keveset rotál. Egyébkén Mata kérte az átigazolását, José nem akarta elengedni. Salah ügyben sem értem a károgókat, nézzük meg először pár meccsen.

Formahanyatlás, egy ereje teljében lévő focistánál, aki egyre jobb szezonokat fut??? Gyorsabb, agresszívabb támadóink vannak? Hazard az egyetlen aki felér Mata képességeihez, Oscarnak van 1 jó meccse, aztán 3-4 rossz.

Tényleg elfelejted hogy és miként játszott, amikor itt játszott.
Nem érted. Természetesen nem felejtettem el, hogyan játszott Mata az elmúlt 2 szezonban. De most itt a hangsúly azon van, hogy játszott. A múltidőn. Te tényleg nem vettél észre formahanyatlást??? Én úgy látom, hogy jelenleg Hazard, Oscar, Willian, Schürrle is jobban harapnak, mint Mata. Gyorsabbak, erősebbek, agresszívabbak. Sajnálom én is nagyon, mert egy jó Mata nagyon hiányzik a Chelsea-ből és mindig hiányozni is fog. De ebben a szezonban sajnos nem volt jó Matánk.

A transfermarkt szerint ebben a szezonban volt eddig 1199 játékperce. Ennek bőven elégnek kellene lennie ahhoz, hogy bebizonyítsa helye van a kezdőben.
Ez a formahanyatlás hülyeség, Mata pont az a játékos, akinek kell a bizalom ahhoz, hogy jó teljesítményt nyújtson, ha ez nincs meg, akkor hiába kezdő, hiába áll be csereként nem fogja tudni azt hozni, amit mindenki vár tőle. Arról nem beszélve, hogy a szerep amit Mou szánt neki, abba nem "érezte otthonosan magát". Elég egyoldalú játékos ez tény, nem vethető be több poszton. Vagy csapatot építenek köré vagy középszintű játékot nyújt tőle idegen poszton.

Azokat meg nem értem, akik Oscart meg Williant szidják folyamatosan... Nem vágom milyen meccseket néztek. Ez a két ember Isten, biztos vagyok benne, hogy jövőre jobbak lesznek és felnőnek Hazardhoz, de most sem annyira szarok, mint aminek el vannak hordva, sőőőt...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1700 Hozzászólás Szerző: Dante »

jkopfner írta:Nem érted. Természetesen nem felejtettem el, hogyan játszott Mata az elmúlt 2 szezonban. De most itt a hangsúly azon van, hogy játszott. A múltidőn. Te tényleg nem vettél észre formahanyatlást??? Én úgy látom, hogy jelenleg Hazard, Oscar, Willian, Schürrle is jobban harapnak, mint Mata. Gyorsabbak, erősebbek, agresszívabbak. Sajnálom én is nagyon, mert egy jó Mata nagyon hiányzik a Chelsea-ből és mindig hiányozni is fog. De ebben a szezonban sajnos nem volt jó Matánk.

A transfermarkt szerint ebben a szezonban volt eddig 1199 játékperce. Ennek bőven elégnek kellene lennie ahhoz, hogy bebizonyítsa helye van a kezdőben.
A formahanyatlás előzménye az hogy kikerült nyáron a kezdőből. Nem azért mert pihennie kellett, nem azért mert sérült volt, hanem mert Mourinho-nak nem kellett a kezdőbe, mert szerinte Oscar jobb. (ami egy hatalmas faszság, idén torres-i magasságokban jár, annyi helyzetet hagy ki). Ha rajta múlik idén is hozza azt a kiegyensúlyozott teljesítményt mint az előző két évben - meg ha megnézed a Valencia-ban is hasonló eredményességgel játszott az utolsó két évében - ahogy leírta a levelében hogy ő ugyanúgy edzett mint eddig, ugyanannyit adott bele. Az 1200 perc pedig nagyon kevés, 18 meccsen, 4-szer be, 13-szor lecserélve, 1 meccset játszott végig, így nem lehet jó formát hozni, de még csak belelendülni sem.
Tudom, hogy nem véletlen nem én, hanem José van a padon, de ettől függetlenül, ez volt az eddigi leggusztustalanabb húzása, eladhatta volna tavaly és idén nyáron is, talán nem estünk volna a bajnokságból se ki, ha itt marad még egy fél évet, majd elmegy a PSG-hez 50m-ért.

Lezárt