José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: José Mourinho

#1741 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ha nyáron Jose nem hosszabbít Schwarzerrel minimum 5 évre akkor Mou bekaphatja, és a Chelsea is, ezentúl a Stoke-nak fogok szurkolni.

//Hihetetlen ami itt folyik...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: José Mourinho

#1742 Hozzászólás Szerző: szata »

Akkor mostantól kezdve Mourinho meghalt a szememben!

Mindig is voltak olyan döntései, amivel sokak nem értettek egyet, de végül őt igazolták a döntései. Majd jött egy Real Madridos időszak, ahol valami megtört benne, inkább minden mással volt elfoglalva, leginkább a saját egójával, mint a csapattal és annak tagjaival. Mikor visszaérkezett, mindenki, köztük én is boldog voltam, mert ki más mint Ő lenne a legjobb megoldás a Chelsea élére. Aztán elkezdődött a szezon. Az egy dolog, hogy kb decemberig kellett várni, hogy megtalálja a kezdőcsapatát, az egy másik, hogy decemberig kellett várni, hogy megtalálja a megfelelő taktikát a csapathoz. Ezeket még elviseltem, mondván, hogy idő kell, stb...

De az nekem már az elejétől kezdve igen kemény nemtetszésemet mutatta, hogy pont úgy bánik a játékosokkal, mint a Realnál. Pont szarik bele, ki-kicsoda, ki mit tett a klubbért, ki milyen jó játékos, ki cipelte a hátán a csapatot. Csak a saját egója és elképzelése vitte.

Majd szép lassan elkezdtem azt látni, hogy ebből a keretből, ami a látványos focira alkalmas, elkezdi a kontra és erőjáték kombinációját játszatni és ok nélkül meghatározó embereket tesz a padra, vagy jövőbeli nagy reménységeket küld el a kerettől.

Mára tökéletesen látszik, hogy ha nem is pontosan ugyan azt, de nagyjából azt akarja játszatni a csapattal, amikor itt volt. A számára szemetet egy sima dobással kihajítja az ajtón. Még akkor is állandóan Oscart játszatta, amikor nem ment neki.

Esélyt és lehetőséget sem adott annak a játékosnak, akinek nagyrészt köszönhetjük az elmúlt 2 év eredményeit, aki egy új stílust teremtett itt, aki elhozott egy jövőképet, és pár játszótársat magának.

Mou ezt most egy mozdulattal lesöpörte az asztalról! KDB már elve halálra volt ítélve, na de Mata, aki a csapat, motorja, esze, zsenije volt 2 évig? Aki nagy reményekkel jött ide, és többszörösen túl is szárnyalta???????

Továbbá idehoz egy formán kívüli, pályafutása végén járó Eto'o-t?????? És csak azért költ majd 40 millát Willianra, hogy ne a Tottenham igazolja le?

És aztán még saját elveivel megy szembe, és riválisnak ad el erős játékost.....

A másik kedvencem David Luiz is szép lassan ezen az úton jár, ne lepődjetek meg, ha nyáron túladunk rajta, mert a Szpesöl Van így akarja. Ne lepődjetek meg, ha megint izomfocit fogunk játszani, mint első ittléte alatt.

Már csak a sajtó cikizése hiányzik és más emberek szemének kinyomkodása hiányzik.

Elsőre csak ennyire futotta, mert nagyon mérges vagyok rá, de ezer indokom lenne ellene.

És igen én inkább a Chelsea Mataval és Mou nélküli verziót választanám!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1743 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tudhatod, hogy milyen feladatot szánt Lampardnak vagy Eto'onak. Szerintem nem azért kezd orrba-szájba akár Oscar, akár Hazard, vagy bárki aki a kedvence, mert azok minden meccsen top formában vannak, de lehet amit kér tőlük azt hozzák, és ez nem biztos hogy gólokban vagy gólpasszokban nyilvánul meg. Lehet elégedett azzal, hogy Eto'o és Torres bár nem lő annyi gólt, de felszántja a pályát, folyamatosan támadja a védőket, kimozognak a szélre segíteni.

Sokat gondolkoztam ezen mostanság, valóban vannak megmagyarázhatatlan dolgai Mourinhonak, de szerintem mindent okkal csinál. Lehet tényleg egy Mata gól fogja eldönteni az Arsenal-MU meccset ami döntő fontosságú lesz a bajnokság megnyerésében, sose lehet tudni. Ráérünk a szezon végén José baklövéseivel foglalkozni ha lesznek, amikor már tudjuk hány kupát nyertünk, és ki milyen szezonnal zárt. :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: José Mourinho

#1744 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Hülyét csináltunk magunkból a világ előtt.
Komolyan mondom szégyen, ekkora baromságot még nem hallottam.

Hiába próbálja Mourinho most mosni kezeit ezzel a nyilatkozattal, ő kényszerítette ki hogy el kelljen mennyen.
Nem adott lehetőséget neki.
:( :( :?

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: José Mourinho

#1745 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Sasur írta:
Mourinho acknowledged it was with much sadness the decision was taken to let Mata leave.

'I asked him when the offer came if he was happy to go and he said yes,' said the Blues boss.
Ennyit erről,nem kell a főnököt basztatni. Winners never quit...

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... ight-offer" onclick="window.open(this.href);return false;
Azt is mondta, hogy mindenki tiszta lappal indul, aztán láthattunk hónapokig egy szar Lampardot és Eto'o-t, mert őket már bírta korábbról... Nem kell minden nyilatkozatot elhinni. És ez is mekkora faszshág már, hogy azért nem cserélhette be, mert vezettünk??

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: José Mourinho

#1746 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Mourinho acknowledged it was with much sadness the decision was taken to let Mata leave.

'I asked him when the offer came if he was happy to go and he said yes,' said the Blues boss.
Ennyit erről,nem kell a főnököt basztatni. Winners never quit...

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... ight-offer" onclick="window.open(this.href);return false;
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1747 Hozzászólás Szerző: béla »

Nagyszerű,kell az még nekünk,hogy José átmenjen megint seggfejbe,mint a Realnál.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: José Mourinho

#1748 Hozzászólás Szerző: White »

-1 José.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#1749 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

redrum írta:
GereZsolt írta:
AwayRoller írta:Hogy beolvas Wengernek basszuuuus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit mondott?
Szószerint: Wenger complaining is normal, because he always does. :D
És mennyire igaz bármi van ami nem tetszik neki azonnal sír a szája az öregnek, mint egy gyereknek amikor érvényesülni akar jobb lenne ha eredményeket próbálna felmutatni és nem kifogásokat keresni...

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1750 Hozzászólás Szerző: redrum »

GereZsolt írta:
AwayRoller írta:Hogy beolvas Wengernek basszuuuus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit mondott?
Szószerint: Wenger complaining is normal, because he always does. :D
I'm goin' down down down down

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1751 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

GereZsolt írta:
AwayRoller írta:Hogy beolvas Wengernek basszuuuus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit mondott?
Hát finoman elmondta, hogy ilyen a természete, stb. Tehát le siránkozózta. Aztán felhozta, hogy ha ők eladnák Özilt a MUnak, ő örülne, hogy gyengül az Arsenal és nem azon sírna hogy erősödik a MU. Úgyhogy most Wenger is örüljön hogy gyengülünk és ne azon sírjon hogy erősödik a UTD :lol:

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: José Mourinho

#1752 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

AwayRoller írta:Hogy beolvas Wengernek basszuuuus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mit mondott?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1753 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hogy beolvas Wengernek basszuuuus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: José Mourinho

#1754 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

Most mondta José, hogy Mata már az orvosi vizsgálatra készül, és hamarosan a MU játékosa lesz. utcalány jó...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: José Mourinho

#1755 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

bules írta:Ennyit rólad Wenger papa

Kép
:D ezt megmuatom egy arsenalos barátomnak :D
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: José Mourinho

#1756 Hozzászólás Szerző: bules »

Ennyit rólad Wenger papa
És még ő bírálja Mourinhot hogy riválisnak ad el játékost?

Kép

És akkor ott van még Kolo Touré és Adebayor esete is.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1757 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

chaoskid18 írta:
Buluska írta:
marknagy írta:Az Útwenger véleménye a Mata-ügyről és úgy unblock Mourinhorol:
http://utwenger.com/2014/01/24/mata-tas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Figyelem! A nyugalom megzavarasára alkalmas sorok olvashatóak, keményen szidják Josét.
Még mindig nem tudom mi köze az Arsenalhoz a Mata transzfernek, azon kivül, hogy az Arsenalba is beleillene..
Nem tudom ti hogy vagytok vele de néhány résznél elkáromkodtam magam ok h riválisok de azért a hang amit a szerző megüt rólunk az azért erős
Jó, hát vhol érthető, annyi nyeretlen év után nekik is kell vmin élvezkedni... :D

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: José Mourinho

#1758 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Buluska írta:
marknagy írta:Az Útwenger véleménye a Mata-ügyről és úgy unblock Mourinhorol:
http://utwenger.com/2014/01/24/mata-tas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Figyelem! A nyugalom megzavarasára alkalmas sorok olvashatóak, keményen szidják Josét.
Még mindig nem tudom mi köze az Arsenalhoz a Mata transzfernek, azon kivül, hogy az Arsenalba is beleillene..
Nem tudom ti hogy vagytok vele de néhány résznél elkáromkodtam magam ok h riválisok de azért a hang amit a szerző megüt rólunk az azért erős
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1759 Hozzászólás Szerző: Chester »

Buluska írta:
marknagy írta:Az Útwenger véleménye a Mata-ügyről és úgy unblock Mourinhorol:
http://utwenger.com/2014/01/24/mata-tas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Figyelem! A nyugalom megzavarasára alkalmas sorok olvashatóak, keményen szidják Josét.
Még mindig nem tudom mi köze az Arsenalhoz a Mata transzfernek, azon kivül, hogy az Arsenalba is beleillene..
A netes Arsenal közösség számomra van olyan utálatra méltó mint a MU vagy a barca szurkolói. Hangsúlyozom, a netesek, mert sok Arsenal, barca vagy MU drukker ismerősöm van, és elvétve találni belőlük ilyet. Imádnak a Chelsea-ről mocskos dolgokat írni mikor nekik ugyan úgy meglenne a pénzük az ilyen játékosokra csak ők más utat választottak. Meg elfelejtik, hogy akármikor megveheti őket is egy gazdag katari vagy orosz, akkor majd kíváncsi vagyok hogy leírják-e ugyanezeket.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: José Mourinho

#1760 Hozzászólás Szerző: Buluska »

marknagy írta:Az Útwenger véleménye a Mata-ügyről és úgy unblock Mourinhorol:
http://utwenger.com/2014/01/24/mata-tas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Figyelem! A nyugalom megzavarasára alkalmas sorok olvashatóak, keményen szidják Josét.
Még mindig nem tudom mi köze az Arsenalhoz a Mata transzfernek, azon kivül, hogy az Arsenalba is beleillene..

Lezárt