José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: José Mourinho

#2101 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szavakba nem bírom önteni az örömömet, erre várok 2007 óta...

http://www.youtube.com/watch?v=Hg3GY90vOSc" onclick="window.open(this.href);return false;
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#2102 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nagyon örülök, hogy visszatért,nincs jobb edző a csapat számára. Bár szerintem ne támasszunk túl nagy elvárást vele szembe rögtön, hisz az "embereiből" nem sok maradt már itt, én nem leszek elégedetlen, ha nem nyer egyből első szezonjában bl-t meg bajnokságot, úgyis itt lesz évekig, lesz rá ideje, építkezzen csak nyugodtan.
1-2 saját igazolása szerintem biztosan lesz, nem tartom valószinűnek, hogy Abra beleszól majd ezekbe, vagy bárki más. Egy gondom van csak igazából...hogy utcalány messze van még a szezon kezdet, ennyit várni bmeg... :D :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: José Mourinho

#2103 Hozzászólás Szerző: White »

Sneijder Mourinho-ról:"Ha három dolgot kéne mondanom, ami igazán fontos az életében: Gyerek,Feleség,Chelsea."
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: José Mourinho

#2104 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Még mindig nem hiszem el, álmomba nem gondoltam volna hogy létrejön ez. A kedvenc edzőm , a kedvenc csapatomnál és amikor búcsúzott, azt hittem sokkal távolabb lesz a visszatérése.

Minden támogatást és pénzt meg kell neki adni, újra végig gyepál mindenkit a világon...

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: José Mourinho

#2105 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Remek hazajönni erre a hírre,már nagyon hiányzott Mou. :)

Remélhetőleg sokáig marad,itt a helye,itt szeretik a szurkerek,a játékosok,és viszont.
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: José Mourinho

#2106 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Biztos vagyok benne, hogy ami 2004ben elkezdődött és kiforrt, az most is meg fog történni josé irányításával. Ugyan így vette át a csapatot, csak akkor még nem volt nevünk, nem tudtunk egyből ilyen játékosokat igazolni - szó se róla, jól válogattunk.

Örültem amikor távozott mert csak az ő nyakába varrtam a "mindig egyel többet kell rúgni" taktikát, de megmutatta a reálnál, hogy mivan ha mindene megvan a munkához. Nálunk emellett szeretik is, istenként tisztelik...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#2107 Hozzászólás Szerző: langidave »

amúgy azt is mondta, hogy nem lesznek 100milliók elköltve, mert jó a keret, de ha érkezik egy két ember annak örülni fog

amúgy felkerült a .comra az egész szöveg, aki lemaradt volna
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... -interview" onclick="window.open(this.href);return false;

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: José Mourinho

#2108 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

Daniel írta:Nem hallottam sajnos az egészet, de említette Luizzal a munkát, szóval ennyit arról, hogy eligazolna. :) Pontosan nem tudom idézni, de a lényeg ez volt, ha esetleg valaki emlékszik erre a részre megerősíthet. :) Amúgy komoly kis interjú volt, látszik rajta hogy boldog és hogy kb. mióta kibaszták arra vár, hogy visszahívja Abra....

Végül is jól sikerült ez az év, José visszajött, Lampard maradt... Kell ennél több?
Igen, tényleg mondta. Valami olyasmi volt, hogy nagyon várja a munkát a fiatalokkal, Hazarddal, Oscarral, Luizzal és tetszik neki a keret, nagyon jó koncepció kezdett kialakulni, és hogy a legfontosabb cél a fejlődés. Azt is kiemelte, hogy a fejlődésen nem feltétlenül új játékosok érkezését érti, bár nem árt 1-2 igazolás, hanem, hogy ebből a keretből a lehető legtöbbet ki tudja hozni.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2109 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Magyarul, a legfontosabbak:

"Nagyon örülök, hogy visszatértem az én klubomhoz. Ez a legjobb pillanat, és mindent megfogok tenni, hogy sikereket érjünk el. Egy vagyok közületek."

" Nem úgy érzem itt magam, mintha csak az új menedzser lennék, egy olyan klubnál vagyok amit szeretek, és ahol szeretnek. Legszívesebben már most rögtön dolgoznék. Szeretnék hosszú ideig itt maradni."

"A hírek Abramovich és az én rossz viszonyomról már régóta csak rosszindulatú pletykák. Külön örülök, hogy az öregfiúk, Lampard, Terry, Cech, Cole még itt vannak. Kifejezetten boldog vagyok a fiatalok miatt is, várom a munkát Hazarddal, Oscarral, Luizzal, és a többiekkel. Fejleszteni fogok a csapaton, de nem milliók költésével, hanem a munkámmal."

"A szuperkupa döntőre nem úgy tekintek, hogy egy nagy Pep vs. José párbaj. Nincs érdemem abban, hogy a Chelsea játszhat azon a meccsen, ahogy Pepnek sincs a Bayern csapatánál."
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: José Mourinho

#2110 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Daniel írta:Nem hallottam sajnos az egészet, de említette Luizzal a munkát, szóval ennyit arról, hogy eligazolna. :) Pontosan nem tudom idézni, de a lényeg ez volt, ha esetleg valaki emlékszik erre a részre megerősíthet. :) Amúgy komoly kis interjú volt, látszik rajta hogy boldog és hogy kb. mióta kibaszták arra vár, hogy visszahívja Abra....

Végül is jól sikerült ez az év, José visszajött, Lampard maradt... Kell ennél több?
The profile of the younger players with long-term space for improvement and development, I like very much that kind of profile. I’ve come with a four-year contract so if I read the situation with the immediate age of Hazard, Oscar, Luiz and these boys, I think it will be good for me to work with them and good for them to work with me. Together we can improve and make a better team than we have now.

Egyébként itt van leírva.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... ea-TV.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli0415 2013. június 3., hétfő 20:25-kor.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#2111 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Nem hallottam sajnos az egészet, de említette Luizzal a munkát, szóval ennyit arról, hogy eligazolna. :) Pontosan nem tudom idézni, de a lényeg ez volt, ha esetleg valaki emlékszik erre a részre megerősíthet. :) Amúgy komoly kis interjú volt, látszik rajta hogy boldog és hogy kb. mióta kibaszták arra vár, hogy visszahívja Abra....

Végül is jól sikerült ez az év, José visszajött, Lampard maradt... Kell ennél több?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: José Mourinho

#2112 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

imádom ezt az embert :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2113 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

frentzen írta:
putthelime írta:"long time project"

Ohh, hogy vártam ezeket a szavakat tőle :D
Abrának lesz beleszólása sajnos
Kuss, nem lesz.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2114 Hozzászólás Szerző: frentzen »

putthelime írta:"long time project"

Ohh, hogy vártam ezeket a szavakat tőle :D
Abrának lesz beleszólása sajnos
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2115 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Annyira jó látni az arcán a felszabadult mosolyt, amikor a klub iránti érzései kerülnek szóba. 20 évig ne merjen lelépni!!!!

"Players need holidays, not me, i don't need holiday" :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2013. június 3., hétfő 19:55-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2116 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

"i had the chance twice to go to Real Madrid before, but I didn't, because I wanted to stay with Chelsea"

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#2117 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dankodavid írta:"stay at the club for a long time, and establish an other type of project" KURVAÉLET, vigyorgok, mint egy hülyegyerek :D
nem vagy egyedül :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2118 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

"stay at the club for a long time, and establish another type of project" KURVAÉLET, vigyorgok, mint egy hülyegyerek :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2013. június 3., hétfő 19:44-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2119 Hozzászólás Szerző: putthelime »

"long time project"

Ohh, hogy vártam ezeket a szavakat tőle :D
They do now.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2120 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

"I asked the boss, do you want me back? The boss asked do you want to come back? After a couple of mins the decision was made." :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Lezárt