José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#2081 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

chaoskid18 írta:Nálatok működik a sajtótájékoztató linkje?
Igen. Ha jól látom már megy az adás de még csak mozgolódás van a teremben.
-=Kék vér=-

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: José Mourinho

#2082 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nálatok működik a sajtótájékoztató linkje?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: José Mourinho

#2083 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

vmilan1 írta:Holnap hanykor lesz a sajtotajekoztato?
14:30

Egyébként már elindult a visszaszámláló :D
http://www.youtube.com/watch?v=nmCM0IfYY9M" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2084 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Holnap hanykor lesz a sajtotajekoztato?
One life, one love, one club!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#2085 Hozzászólás Szerző: Chester »

Júliusban.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: José Mourinho

#2086 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem tudjàtok, hogy Mourinho mikor találkozik a jàtékosokkal és mikor lesz az elso edzès?

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2087 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Igazából még el se hiszem, hogy Mourinho(!), mint Chelsea edző(!!) mondja ki azokat a szavakat, amikre mi évek óta várunk(!!!)
"The players need stability and I am in Chelsea to give that stability to the team and players, and I am going to stay a long time."

http://www1.skysports.com/football/news ... at-Chelsea
They do now.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: José Mourinho

#2088 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kép

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#2089 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Aki hiányolta Fergusont a képről :D

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#2090 Hozzászólás Szerző: Chester »

Aki csalódott lesz az elmehet a picsába!!! Végre ismét normális edzőnk van, maradjon is sokáig!! Egyedül a szövetségi kapitány poszt az, amit még elvállalhat a későbbiekben, de nem hiszem, hogy a VB után lenne az, a '16-os EB után reálisabb, de remélem nem következik be.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: José Mourinho

#2091 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Kép
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: José Mourinho

#2092 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Tényleg hihetetlen szuper de azért senkinek ne legyenek olyan elvárásai mint első évben bajnokságot és BL-t nyerni, persze nem kizárt meg José amúgyis de nálunk méginkább egy isten, de azért ne!

Miért? Simán esélyesek vagyunk a bajnoki címre. Az MU és a City is edzőt vált, és hozzánk került a legrutinosabb, legnevesebb szakember(Moyes és Pellegrini nem nyertek még soha bajnokságot, kupákat, BL-t).

Tavaly rengeteg új játékos jött, de év közben nagyjából kiforrt a csapat, nyertük szépen a meccseinket. Túl sok újdonságot nem várok Mourinho-tól, szerintem marad a 4-2-3-1, a Realban is ezt használta, és a keret is erre van kialakítva.

Stabilitásra és jobb védekezésre számítok José-tól.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: José Mourinho

#2093 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

laczze írta:Tényleg hihetetlen szuper de azért senkinek ne legyenek olyan elvárásai mint első évben bajnokságot és BL-t nyerni, persze nem kizárt meg José amúgyis de nálunk méginkább egy isten, de azért ne!
Én is attól tartok hogy ha nem úgy jön össze az első szezon sokan nagyon csalódottak lesznek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: José Mourinho

#2094 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tényleg hihetetlen szuper de azért senkinek ne legyenek olyan elvárásai mint első évben bajnokságot és BL-t nyerni, persze nem kizárt meg José amúgyis de nálunk méginkább egy isten, de azért ne!
Drogba,Lampard,Terry <3

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: José Mourinho

#2095 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Sziasztok! Én még csak most kb félórája tudtam meg a jó hírt hogy aláírt, de még mindig közködöm az örömkönnyeimmel.
Köszönöm neked Istenem hogy visszahoztad nekünk azt az embert, aki végett nem Chelsea a Chelsea! Special One! A különleges! Isten hozott az örök otthonodban drága jó apánk! Szeretünk José! A világ legjobb edzője a markunkban! Reszkess Európa! :) ;)

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: José Mourinho

#2096 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Na, végre! Mindenki megnyugodott,örül. És ez igy van jól. Most,végigolvasva mindent, azt veszem észre,könnyes a szemem! Ennyi idősen,normális? Jó lesz az! :D

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#2097 Hozzászólás Szerző: redrum »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ho-2250673" onclick="window.open(this.href);return false;
Szépen kiforgatják a szavait. Hihetetlen mennyire szereti a sajtó ellenszenvesnek beállítani. Semmi olyat nem mondott hogy neki nincs szüksége 1 év pihenőre, Gardiolára meg végképp nem célozgatott.
Megkérdezték hogy most lesz-e neki egy kis pihenés mielőtt kezdődik az új szezon, erre azt mondta, hogy neki nincs szüksége pihenésre mert már alig várja, hogy együtt dolgozzon a csapattal, de a játékosoknak kell a vakáció.
Erre ez a sajtóban úgy jelenik meg hogy megint odaszúrt Gardiolának... legalja színvonal
I'm goin' down down down down

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: José Mourinho

#2098 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Azt kell mondjam a Bl győzelem sem okozott ekkora örömet :)
Ezek után szerintem aligha elmenne már... Kipróbálta magát a 3 legnagyobb bajnokságban, mindent megnyert, amit tudott, nincs már mit bizonyítania, itt imádják ő is szereti a klubot, szerintem hosszú évekig megint ő marad az edzőnk :)

Meg szerintem nincs is nagyon hova mennie. Spanyolországból szerintem nagyon elege van, na meg nem is hiszem hogy hívná a Real vagy a Barca (kisebb csapatba meg nem hiszem hogy menne).

Németországban csak a Bayern jöhetne szóba, ott pár évig Pep lesz az úr. Olaszországban igencsak gázos a helyzet minden téren(bundaügy, szurkolók, csapatok erőssége), szerintem a Ligue 1 pár éven belül lenyomja őket. Egyedül PSG vagy Monaco edzőként tudom elképzelni, de remélhetőleg ez nem két év múlva lesz - a szavaiból legalábbis nem ez jön le. Remélhetőleg Abra nem fogja kirúgni három nyeretlen bajnoki után.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#2099 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azt kell mondjam a Bl győzelem sem okozott ekkora örömet :)
Ezek után szerintem aligha menne már el... Kipróbálta magát a 3 legnagyobb bajnokságban, mindent megnyert, amit tudott, nincs már mit bizonyítania, itt imádják ő is szereti a klubot, szerintem hosszú évekig megint ő marad az edzőnk :)

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: José Mourinho

#2100 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Bubi írta:Biztos vagyok benne, hogy ami 2004ben elkezdődött és kiforrt, az most is meg fog történni josé irányításával. Ugyan így vette át a csapatot, csak akkor még nem volt nevünk, nem tudtunk egyből ilyen játékosokat igazolni - szó se róla, jól válogattunk.

Örültem amikor távozott mert csak az ő nyakába varrtam a "mindig egyel többet kell rúgni" taktikát, de megmutatta a reálnál, hogy mivan ha mindene megvan a munkához. Nálunk emellett szeretik is, istenként tisztelik...
Hát az Internél sem működött másképp. Olaszoknál az Intert szeretem, volt szerencsém a döntőn is ott lenni, de néha az unalomtól ki voltam. Én nem örültem amikor elment, de tényleg voltak borzalmas meccseink, főleg a vége felé. A R.M.-nál azonban -amit láttam--valóban atraktív játékot játszatott. Emlékezzünk a szépre. jó volna egy kis folytonosság is. hányszor gondoltam az idényben arra, hogy egy Mu.-i fegyelemmel, mennyivel többet ki lehetne hozni ebből a csapatból.

Lezárt