José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1 Hozzászólás Szerző: béla »

almos írta: Pedig én hallottam 2-3-szor a "DIEEEGOOOO DIEEEGOOO"-t is.
Én is hallottam.
De lehet,hogy "fuck you DIEEGOOO,DIEEGOOO" volt :D

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#2 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

:cry: Ha ez igaz:(

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#3 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#4 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Akkor én nem figyeltem.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: José Mourinho

#5 Hozzászólás Szerző: almos »

kecske01 írta:
fst200 írta:
Moldván írta:Egyértelmű mit gondolnak a szurkolók. :)
Mou -t éltetik non stop ? van most Diego Diego éltetés ??
Mou-s van Costa-s nincs.
Pedig én hallottam 2-3-szor a "DIEEEGOOOO DIEEEGOOO"-t is.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#6 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta:
Moldván írta:Egyértelmű mit gondolnak a szurkolók. :)
Mou -t éltetik non stop ? van most Diego Diego éltetés ??
Mou-s van Costa-s nincs.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: José Mourinho

#7 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Moldván írta:Egyértelmű mit gondolnak a szurkolók. :)
Mou -t éltetik non stop ? van most Diego Diego éltetés ??

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#8 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Moldván írta:
Chucky írta:Igen. Egyértelmű a buktatás. Láttátok Csecs 40 méteres passzát Costának, aki kapásból kilőtte a felső sarkot? Ja hogy nem. 12 perc kellett, hogy Csecsnek legyen 1!!!!!!!!!!!!!!!! pontos passza előre.....
Fabregas biztos, hogy nem volt benne (ha volt egyáltalán edzőbuktatásról szó) mert ő hozza az idei 0 szintet. Ez 15 perc játék után is szembetűnő. :D
Pontosan erről beszélek. De szinte mindenki (aki buktatásról beszél) azt írta, mondta hogy benne van. A kinti nézők is azért anyáztak szóban, vagy írásban....

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: José Mourinho

#9 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chucky írta:Igen. Egyértelmű a buktatás. Láttátok Csecs 40 méteres passzát Costának, aki kapásból kilőtte a felső sarkot? Ja hogy nem. 12 perc kellett, hogy Csecsnek legyen 1!!!!!!!!!!!!!!!! pontos passza előre.....
Fabregas biztos, hogy nem volt benne (ha volt egyáltalán edzőbuktatásról szó) mert ő hozza az idei 0 szintet. Ez 15 perc játék után is szembetűnő. :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#10 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Igen. Egyértelmű a buktatás. Láttátok Csecs 40 méteres passzát Costának, aki kapásból kilőtte a felső sarkot? Ja hogy nem. 12 perc kellett, hogy Csecsnek legyen 1!!!!!!!!!!!!!!!! pontos passza előre.....

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#11 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Moldván írta:Egyértelmű mit gondolnak a szurkolók. :)
Sajnos eddig a játékosokon is látszik.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: José Mourinho

#12 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Egyértelmű mit gondolnak a szurkolók. :)

boder19
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. december 19., szombat 16:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: José Mourinho

#13 Hozzászólás Szerző: boder19 »

Sziasztok, először írnék én is a fórumra.
Elkeserít, h mennyi negatív kommentet olvastam Mourinhoról itt. Lehet kritizálni a mutatott játékért amit a csapattal játszat az oké, de az eredményei elvitathatatlanok. Írnék pár tényt amiből következtetéseket vontam le.

Először is az a csapat amelyik májusban bajnoki címet ünnepelt most 16. a bajnokság feléhez közeledve, 9 vereséggel és 15 ponttal. Másodszor a májusi bajnok keret óta komoly változás nem történt. Sem a csapat, sem a felállás (taktika), sem az ellenfelek nem változtak annyit, h igazolt lenne a 16. helyünk. Vélemény az, h ennek a keretnek ha én lennék az edzője akkor is maximum 10. helyen kéne lennie, edző nélkül is európa ligás helynek kéne a legrosszabbnak lennie. Nekem senki ne mondja h ez Mou hibája.
Akkor lenne az edző hibája, ha 4.-6. helyen állnánk és sorra kikapnánk a top 4-es csapatoktól. Akkor tényleg azt gondolnám h nem jó a taktika. Így viszont arra a következtetésre jutok h a játékosok akarták megbuktatni. Ha ez igaz akkor Fabregás mehetne havat lapátolni a szibéria fagyba, Hazard meg takarodhat a Madridba.

Elképzelni nem tudom, h Drogba Cech vagy Lamps (de bárki más a korábbi keretből) ne tett volna meg mindent a klubért. Régi videókat nézegettem az első Mourinhós korszakról ... nagyon sajnálom h nem ő az edzőnk.

Még egy kérdés a végére: Milyen másik olyan munkát tudtok nekem mondani ahol ekkora fizetés mellett megteheted h azért ne dolgozz mert a főnököd nem szimpatikus, és nem te húzod a rövidebbet hanem jön egy új főnök és visszaállt minden a régi kerékvágásba.

Hiddinknek viszont nagyon örülök! Go blues!

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: José Mourinho

#14 Hozzászólás Szerző: fst200 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2456371" onclick="window.open(this.href);return false;

sok újdonság nincs benne, de ezt nem tudtam ,hogy a porto ellen is köpött valaki ..! ami azért nagyon durva! szerintem a dokinős eset tette meg a dolgokat. Gondolom itt nem akarta kitenni a csapatból az érintet mint anno casillast , vagy inkább nem tudta ki az
nem tudom ki lehet az aki ellene fordult ,de szerintem hazard az ..! Fabregast nem hiszem, de nem lehet tudni, fura hogy Terry nem tett semmit ,vagy nem tudott mit tenni ?
az a szar ebben az egészben, hogy Mourinho volt a Chelsea és Chelsea volt Mourinho, imádja a klubbot, és nem lesz már edzőnk aki így fogja szeretni. mindig is azt szerettem volna látni hogy Mou megnyeri a Chelseavel a Bl-t ,de úgy néz ki sajnos ez nem fog megtörténni, nálam valami eltört ezzel az egésszel kapcsolatban erre a szezonra az tuti, ha esetleg valami csoda folytán meg is nyernénk a blt nem biztos hogy 100% ig boldog lennék. nem tudom hogy összejöhet e még valaha hogy visszajöjjön harmadszorra is ..
nem tudom hogy ha nyáron igazoltunk volna egy védő+kp+szélsőt akkor más lett volna a helyzet, de itt nem csak a kerettel volt a gond, hanem a játékosokkal..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#15 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

chaoskid18 írta:José Mourinho is pleased that he returned to Chelsea football club because he was able to give the fans another Premier League title, which they had not won for many years. He is immensely proud of his eight trophies at Chelsea, and thanks the fans for all their support throughout his two spells at the club."

"During his career, José has sometimes chosen to leave a club, but only at Chelsea has the club decided that he should leave."

"Each time represents for him the end of a cycle, and the opportunity to start a new one. José hopes that his future after Chelsea this time will be as successful as when he left the club in 2007.

"He will not be taking a sabbatical, he isn't tired, he doesn't need it, he is very positive, and is already looking forward."

"Because of his love of football, you will see José at football grounds working and supporting friends. He will not be attending any high-profile games because he wants to discourage any speculation about his future.

"José will remain living in London and hopes he and his family will be given the opportunity to do this privately."

"José will not speak about his current situation for the foreseeable future. He asks the media to respect this decision."

José közleménye ma reggelről
28.-án Old Traffordon már ő ülne Utd. padján azért meredek lenne :D

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: José Mourinho

#16 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

José Mourinho is pleased that he returned to Chelsea football club because he was able to give the fans another Premier League title, which they had not won for many years. He is immensely proud of his eight trophies at Chelsea, and thanks the fans for all their support throughout his two spells at the club."

"During his career, José has sometimes chosen to leave a club, but only at Chelsea has the club decided that he should leave."

"Each time represents for him the end of a cycle, and the opportunity to start a new one. José hopes that his future after Chelsea this time will be as successful as when he left the club in 2007.

"He will not be taking a sabbatical, he isn't tired, he doesn't need it, he is very positive, and is already looking forward."

"Because of his love of football, you will see José at football grounds working and supporting friends. He will not be attending any high-profile games because he wants to discourage any speculation about his future.

"José will remain living in London and hopes he and his family will be given the opportunity to do this privately."

"José will not speak about his current situation for the foreseeable future. He asks the media to respect this decision."

José közleménye ma reggelről
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#17 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta:
kiskacsa08 írta:Oké, nem kell hosszútávú megoldás, de akkor mégis minek kötünk 5 éves szerződéseket az edzőkkel? Kössünk 2-3 évre, aztán akkor még az iszonyat magas lelépési pénzeket sem kell fizetni. Csak így meg ki jönne ide dolgozni?
Mourinho-val kötöttünk most hosszútávú szerződést, valószínűleg Abra is arra számított hogy sokáig marad, ő sem számított ilyen mértékű leépülésre. A korábbi edzőkkel sztem mindig 2-3 éves szerződéseket kötöttünk és nem nagyon emlékszem hogy valaki is hosszabbított volna.
Igy igaz, mindenki maximalisan bizott Joseban, nem hiaba akarta a klubhoz lancolni Abra sem. Senki nem szamitott ra, hogy ilyen szintu visszaeses kovetkezik.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: José Mourinho

#18 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bandi írta: nem nagyon emlékszem hogy valaki is hosszabbított volna.
Mert lehetősége se volt rá :lol:

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: José Mourinho

#19 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kiskacsa08 írta:Oké, nem kell hosszútávú megoldás, de akkor mégis minek kötünk 5 éves szerződéseket az edzőkkel? Kössünk 2-3 évre, aztán akkor még az iszonyat magas lelépési pénzeket sem kell fizetni. Csak így meg ki jönne ide dolgozni?
Mourinho-val kötöttünk most hosszútávú szerződést, valószínűleg Abra is arra számított hogy sokáig marad, ő sem számított ilyen mértékű leépülésre. A korábbi edzőkkel sztem mindig 2-3 éves szerződéseket kötöttünk és nem nagyon emlékszem hogy valaki is hosszabbított volna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#20 Hozzászólás Szerző: Chester »

kiskacsa08 írta:Oké, nem kell hosszútávú megoldás, de akkor mégis minek kötünk 5 éves szerződéseket az edzőkkel? Kössünk 2-3 évre, aztán akkor még az iszonyat magas lelépési pénzeket sem kell fizetni. Csak így meg ki jönne ide dolgozni?
Évi 10 millió fontért? Szerintem bárki... :roll:

Lezárt