José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1721 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

AwayRoller írta:
béla írta: Arra,hogy eddig azt hangoztatta,hogy kreatív támadófocit akar játszani,nem kontra meg erőfocit.
Szerintem az elmúlt évekhez képest kreatív támadófocit játszunk. Annyi különbséggel hogy stabilabbak lettünk hátul. De mindenképp várjuk meg az év végét, mi jön ki ezekből a srácokból.
Miért nem kreatívak a támadásaink? Stabil védekezést ne téveszzük már össze a bunkerfocival, mint pl a BL győzelemnél.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1722 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

béla írta: Arra,hogy eddig azt hangoztatta,hogy kreatív támadófocit akar játszani,nem kontra meg erőfocit.
Szerintem az elmúlt évekhez képest kreatív támadófocit játszunk. Annyi különbséggel hogy stabilabbak lettünk hátul. De mindenképp várjuk meg az év végét, mi jön ki ezekből a srácokból.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1723 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
béla írta:És José úgy hazudozhat,ahogy kedve tartja?
:?: Ezt most nem értem, a hsz melyik részére szántad ezt a kérdést?

Egyébként meg: http://www.youtube.com/watch?v=1AvWgksSYLs" onclick="window.open(this.href);return false; , mindig is ilyen volt a világ, és állítom rengeteg dologról nem tudunk még ami a klubnál történt, de lehet nem is akarnánk. :wink:
Arra,hogy eddig azt hangoztatta,hogy kreatív támadófocit akar játszani,nem kontra meg erőfocit.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1724 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

béla írta:
ChesterB írta:
szata írta:Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Ezt annyian felhozták már, de nem értem ezzel mi a probléma? Amikor itt volt José akkor senki sem volt csalódott mert ilyen focit játszottunk. És azt se felejtsük el, hogy oké, hogy Mata-val nyertünk BL-t és EL-t, de mindkét győztes gárda a 8-9 évvel ezelőtti José csapat gerincét használta. Annak az embernek az ötleteit, aki most a padunkon ül, és jelenleg a klubunk vezetőedzője. Én imádom az erőfocit, alig várom hogy ne szaladjon át az Arsenal 3 passzal az egész középpályánkon, hanem egy Matic vagy egy Mikel lenyomja ezeket a mitugrászokat az első passzkísérlet után. Elpusztíthatatlan csapatot akarok, és jelenleg az épül nálunk, nekem nincs okom kritizálni azt ami jelenleg a klubnál folyik, mert az én stílusomnak megfelelő csapat épül.
És José úgy hazudozhat,ahogy kedve tartja?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: José Mourinho

#1725 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ChesterB írta:
szata írta:Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Ezt annyian felhozták már, de nem értem ezzel mi a probléma? Amikor itt volt José akkor senki sem volt csalódott mert ilyen focit játszottunk. És azt se felejtsük el, hogy oké, hogy Mata-val nyertünk BL-t és EL-t, de mindkét győztes gárda a 8-9 évvel ezelőtti José csapat gerincét használta. Annak az embernek az ötleteit, aki most a padunkon ül, és jelenleg a klubunk vezetőedzője. Én imádom az erőfocit, alig várom hogy ne szaladjon át az Arsenal 3 passzal az egész középpályánkon, hanem egy Matic vagy egy Mikel lenyomja ezeket a mitugrászokat az első passzkísérlet után. Elpusztíthatatlan csapatot akarok, és jelenleg az épül nálunk, nekem nincs okom kritizálni azt ami jelenleg a klubnál folyik, mert az én stílusomnak megfelelő csapat épül.
Az nem igaz, hogy mindenki elégedett volt akkoriban. Én pl rosszul voltam attól, hogy egyes nem is olyan hűde acélos gárdák a kapunk elé tudtak szegezni, na meg az elég egyel többet lőni taktika... Én személyszerint örültem José távozásának és reméltem, hogy egyszer visszatér.

Nem értem ezt az erőfoci felvetést. José lenyilatkozta hogy támadófocit akar, nem akar megint védekezőfocit mint anno. Akkor is csak azért játszatta azt mert az a keret arra volt alkalmas.

Kell ebbe a jelenlegi csapatba is néhány erős, magas, jól fejelő játékos is, már csak a variációs lehetőségek miatt is. Kizárt, hogy itt erőfoci legyen, bár megnézném ahogy a sok hatvankilós brazilunk összeszarja magát az "erölködésben", egyszer, poénból. Nem is értem a felvetést, honnan ered ez?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1726 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:És José úgy hazudozhat,ahogy kedve tartja?
:?: Ezt most nem értem, a hsz melyik részére szántad ezt a kérdést?

Egyébként meg: http://www.youtube.com/watch?v=1AvWgksSYLs" onclick="window.open(this.href);return false; , mindig is ilyen volt a világ, és állítom rengeteg dologról nem tudunk még ami a klubnál történt, de lehet nem is akarnánk. :wink:

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1727 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

andrewm93 írta:
jkopfner írta:
szata írta:Mata játszani akart, Mou megadhatta volna neki legalább a meccsenkénti 20-30 percet, nem tette. Mi az, hogy nem cserélem be, mert nem úgy alakult az eredmény. De ha vesztésre állunk azért, mert megfordíthatja a meccset, ha győzelemre, akkor meg azért, hogy legyen játékperce.

Két év alatt Mataval Bl-t, és El-t nyert a csapat, ami Mou-nak nem jött össze. Erről ennyit.

KDB-t is tönkretette, és más játékosokat is korábban. Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Hagyjuk már ezt, hogy bárkit is tönkretett. Bő a keret, nagy a konkurencia harc, aki nem veszi fel a versenyt az úgy jár, mint Mata meg KDB. További sok sikert nekik, köszönjük szépen, amit a klubért tettek, de tovább kell lépni. Félelmetes ez a rinyálás, ami itt megy napok óta.
Neked is igazad van, meg szatanak is. Lehetett volna vele egyenes Matával, ehelyett kertelt, nem hiszem hogy tönkre akarta volna tenni, mindazonáltal Mou nagy hülyesége, hogy alig rotál, ez is vastagon bennevolt, ezért nem is értem, hogy minek jött Salah, meg nyáron Schürrle, ezt a játékot jelenleg 15 emberrel bőven tudnánk játszani.
Nem tudom, hogy valami történhetett e a múltban, amiért Mou nem kedvelte volna Matát, ha egyáltalán volt szó ilyenről. Azt is eltudom képzelni, hogy Mata esetében szimpla formahanyatlásról volt szó. Valóban volt 2 fantasztikus éve, de az idei szezonban ebből semmit sem láttunk. Egyszerűen agresszívabb, gyorsabb támadó középpályásaink van tőle. Josénak szerintem mindegy mi volt a múltban, jelenlegi forma alapján dönt. Hozzáteszem jól is teszi. Ugyanakkor nagyon nehéz pl. egy 20 fős keretet azonos formában tartani, ha ennyire keveset rotál. Egyébkén Mata kérte az átigazolását, José nem akarta elengedni. Salah ügyben sem értem a károgókat, nézzük meg először pár meccsen.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1728 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
szata írta:Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Ezt annyian felhozták már, de nem értem ezzel mi a probléma? Amikor itt volt José akkor senki sem volt csalódott mert ilyen focit játszottunk. És azt se felejtsük el, hogy oké, hogy Mata-val nyertünk BL-t és EL-t, de mindkét győztes gárda a 8-9 évvel ezelőtti José csapat gerincét használta. Annak az embernek az ötleteit, aki most a padunkon ül, és jelenleg a klubunk vezetőedzője. Én imádom az erőfocit, alig várom hogy ne szaladjon át az Arsenal 3 passzal az egész középpályánkon, hanem egy Matic vagy egy Mikel lenyomja ezeket a mitugrászokat az első passzkísérlet után. Elpusztíthatatlan csapatot akarok, és jelenleg az épül nálunk, nekem nincs okom kritizálni azt ami jelenleg a klubnál folyik, mert az én stílusomnak megfelelő csapat épül.
És José úgy hazudozhat,ahogy kedve tartja?

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#1729 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

jkopfner írta:
szata írta:Mata játszani akart, Mou megadhatta volna neki legalább a meccsenkénti 20-30 percet, nem tette. Mi az, hogy nem cserélem be, mert nem úgy alakult az eredmény. De ha vesztésre állunk azért, mert megfordíthatja a meccset, ha győzelemre, akkor meg azért, hogy legyen játékperce.

Két év alatt Mataval Bl-t, és El-t nyert a csapat, ami Mou-nak nem jött össze. Erről ennyit.

KDB-t is tönkretette, és más játékosokat is korábban. Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Hagyjuk már ezt, hogy bárkit is tönkretett. Bő a keret, nagy a konkurencia harc, aki nem veszi fel a versenyt az úgy jár, mint Mata meg KDB. További sok sikert nekik, köszönjük szépen, amit a klubért tettek, de tovább kell lépni. Félelmetes ez a rinyálás, ami itt megy napok óta.
Neked is igazad van, meg szatanak is. Lehetett volna vele egyenes Matával, ehelyett kertelt, nem hiszem hogy tönkre akarta volna tenni, mindazonáltal Mou nagy hülyesége, hogy alig rotál, ez is vastagon bennevolt, ezért nem is értem, hogy minek jött Salah, meg nyáron Schürrle, ezt a játékot jelenleg 15 emberrel bőven tudnánk játszani.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1730 Hozzászólás Szerző: Chester »

szata írta:Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Ezt annyian felhozták már, de nem értem ezzel mi a probléma? Amikor itt volt José akkor senki sem volt csalódott mert ilyen focit játszottunk. És azt se felejtsük el, hogy oké, hogy Mata-val nyertünk BL-t és EL-t, de mindkét győztes gárda a 8-9 évvel ezelőtti José csapat gerincét használta. Annak az embernek az ötleteit, aki most a padunkon ül, és jelenleg a klubunk vezetőedzője. Én imádom az erőfocit, alig várom hogy ne szaladjon át az Arsenal 3 passzal az egész középpályánkon, hanem egy Matic vagy egy Mikel lenyomja ezeket a mitugrászokat az első passzkísérlet után. Elpusztíthatatlan csapatot akarok, és jelenleg az épül nálunk, nekem nincs okom kritizálni azt ami jelenleg a klubnál folyik, mert az én stílusomnak megfelelő csapat épül.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1731 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

szata írta:Mata játszani akart, Mou megadhatta volna neki legalább a meccsenkénti 20-30 percet, nem tette. Mi az, hogy nem cserélem be, mert nem úgy alakult az eredmény. De ha vesztésre állunk azért, mert megfordíthatja a meccset, ha győzelemre, akkor meg azért, hogy legyen játékperce.

Két év alatt Mataval Bl-t, és El-t nyert a csapat, ami Mou-nak nem jött össze. Erről ennyit.

KDB-t is tönkretette, és más játékosokat is korábban. Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.
Hagyjuk már ezt, hogy bárkit is tönkretett. Bő a keret, nagy a konkurencia harc, aki nem veszi fel a versenyt az úgy jár, mint Mata meg KDB. További sok sikert nekik, köszönjük szépen, amit a klubért tettek, de tovább kell lépni. Félelmetes ez a rinyálás, ami itt megy napok óta.

szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: José Mourinho

#1732 Hozzászólás Szerző: szata »

Mata játszani akart, Mou megadhatta volna neki legalább a meccsenkénti 20-30 percet, nem tette. Mi az, hogy nem cserélem be, mert nem úgy alakult az eredmény. De ha vesztésre állunk azért, mert megfordíthatja a meccset, ha győzelemre, akkor meg azért, hogy legyen játékperce.

Két év alatt Mataval Bl-t, és El-t nyert a csapat, ami Mou-nak nem jött össze. Erről ennyit.

KDB-t is tönkretette, és más játékosokat is korábban. Megint erőfocit fogunk játszani, a látványosság el fog veszni a csapatból. Készüljetek erre.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: José Mourinho

#1733 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Én sem örülök, hogy így alakult Mata sorsa a Chelsea-nél, de szerintem nem kéne ezért sem őt, sem pedig Mourinho-t hibáztatni. Mourinho meghozott egy döntést, Mata is meghozta a saját döntését. Mourinho elképzeléseibe nem fért bele, amit sajnálok, mert nagyon szerettem, emberileg és játékosként is ő volt az egyik legszimpatikusabb a csapatban. Mourinho játékfilozófiájában viszont nem igazán tudott szerephez jutni, hiszen alapvetően szerintem Mourinho a kontrázásban erős, gyors játékosokat favorizálja, akik védekezni is tudnak, ha kell (pl. Willian, Schürrle). Ezért azt mondom, ez így mindenkinek jobb, hiszen Mata nem azt érdemi, hogy ötpercekre beálljon a meccs végén, vagy, hogy csak a ligakupa-meccseken játsszon. Márpedig itt ez lett volna a sorsa. Azzal, hogy a Manchester United-hez ment, szerintem nincs semmi baj, mivel Angliában akart maradni, és a United akarta őt megszerezni, akik, teszem hozzá úgysem bajnokesélyesek, és mi már nem is játszunk idén ellenük a bajnokságban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: José Mourinho

#1734 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mata ide vagy oda okè hogy sajnálom ahogy mások is, de mivel tudom azt, hogy Josè sikerre vezeti a csapatot ha ez az ára akkor ez, a lènyeg hogy sikeresek legyünk ès ez nem Matán mulott, az Arsenal is eladta persiet aztán most mègis elsők a mu meg szenved , gyengèbbek nem lettünk Mata nak meg sok sikert de kapja be mert gyáva, remèlem nem èrnek odaa BL hekyre.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1735 Hozzászólás Szerző: redrum »

Nagyon érdekes volt tegnap Mou sajtótájékoztatója. Nekem sokminden ezzel lett világos, mert Jose teljesen nyíltan beszélt mindenről, és látszott hogy őszinte is.
Először is azt mondta, hogy még múlt héten is meg volt győződve róla, hogy Mata marad. Aztán bejött érte a MU ajánlata, és Mata kérte, hogy engedje el a klub. Mou odament hozzá és megkérdezte tőle, hogy tényleg az tenné-e őt boldoggá, ha elengednék a MU-hoz. Mata azt mondta, hogy igen. Mou szerint ez teljesen váratlanul érte a Chelsea-t, nem akarták eladni Matát, de az összeget megfelelőnek tartja a klub, és tekintettel a játékos boldogságára, nem fogják megakadályozni, hogy a MU-ba menjen. Azt mondta, hogy Mata már berendezkedett Angliában, szereti az országot, és ezért sem akarna külföldre menni (nem mintha lett volna érte más ajánlat).
Elmondta, hogy az elmúlt hetekben többször beállította volna csereként Matát, de mindig úgy alakultak az eredmények, hogy nem volt szükség a beállítására.
Így állítólag Salah is a semmiből lett leigazolva, hirtelen Mata pótlására. Mielőtt Mata kérte az elengedését, Salahról még azt sem tudta a klub hogy ki az ügynöke.
Egyébként azt mondta, hogy a Chelsea-nél remek a hangulat, a játékosok boldogok, és neki ez nagyon fontos. Ezért engedte el Matát, és Essient is ezért fogjuk elengedni ha kéri. Essienről elmondta, hogy remek csapatember (boldog a csapatnál, meg őt is szeretik), de ha ő a több játéklehetőség miatt kérné hogy engedjék el, akkor nem állnak a boldogsága útjába.

Ezek alapján én elfogadom, hogy elengedték Matát, még azt is, hogy a MU-nak, bár nem örülök neki. Amit nem tudok elfogadni az az, hogy az egyik legszerethetőbb, legtehetségesebb és legintelligensebb játékosunkat, aki fél évvel ezelőtt még teljesen őszintén nyilatkozott olyanokat, hogy szeretne majd egyszer olyan lenni a Chelsea-nek mint Lampard vagy Terry, sikerült nagyon rossz man-managementtel olyan állapotba juttatni, hogy ő maga kérje az elengedését. Ez nem Mata hibája, hanem Mourinhóé. Neki időben látnia kellett volna, hogy Mata milyen lelki állapotban van és nem szabad tovább feszítenie a húrt. Minden bizonnyal látta is, és ennek ellenére elüldözte őt.
Szóval nem az elengedést tartom nagy hibának és vetem a szemére, hanem azt, hogy ennyire nem tudott kezelni egy játékost, és ezzel a csapat egy olyan embert vesztett el, aki a történetének egyik legnagyobb legendája lehetett volna.
I'm goin' down down down down

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1736 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

béla írta:
Nóbádi írta:Mourinho a manager, hozott egy döntést amelyet lehet támadni, de az szezon eddigi eredményeit gyakorlatilag Mata nélkül értük el, így azt kell mondanom, hogy nem egy alapember távozott a csapattól. És tud valaki mondani 1 mérközést amikor jól játszott ebben a szezonban Mata? Szerintem egyértelmű a helyzet, Mou az általa megálmodott rendszerbe nem tudta beilleszteni Matát és ennyi. Egyetlen probléma csak az, hogy miért pont a MU-nak kellett megvennie...
Arsenal ellen jó volt,amikor a jobblábas gólját lőtte
Jó azt a meccset nem láttam, mert a liga kupa nem érdekel(persze ez nem von le semmit Mata érdemeiből)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1737 Hozzászólás Szerző: béla »

Nóbádi írta:Mourinho a manager, hozott egy döntést amelyet lehet támadni, de az szezon eddigi eredményeit gyakorlatilag Mata nélkül értük el, így azt kell mondanom, hogy nem egy alapember távozott a csapattól. És tud valaki mondani 1 mérközést amikor jól játszott ebben a szezonban Mata? Szerintem egyértelmű a helyzet, Mou az általa megálmodott rendszerbe nem tudta beilleszteni Matát és ennyi. Egyetlen probléma csak az, hogy miért pont a MU-nak kellett megvennie...
Arsenal ellen jó volt,amikor a jobblábas gólját lőtte

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1738 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Mourinho a manager, hozott egy döntést amelyet lehet támadni, de az szezon eddigi eredményeit gyakorlatilag Mata nélkül értük el, így azt kell mondanom, hogy nem egy alapember távozott a csapattól. És tud valaki mondani 1 mérközést amikor jól játszott ebben a szezonban Mata? Szerintem egyértelmű a helyzet, Mou az általa megálmodott rendszerbe nem tudta beilleszteni Matát és ennyi. Egyetlen probléma csak az, hogy miért pont a MU-nak kellett megvennie...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1739 Hozzászólás Szerző: béla »

Pethy írta:Ha nyáron Jose nem hosszabbít Schwarzerrel minimum 5 évre akkor Mou bekaphatja, és a Chelsea is, ezentúl a Stoke-nak fogok szurkolni.

//Hihetetlen ami itt folyik...
Azért a kettő nem ugyan az. Inkább az a hihetetlen,hogy vannak,akik Matát szidják,hogy miért pont Manchesterbe megy...

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: José Mourinho

#1740 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Mourinho a Reallal megszakitotta a szarca hegemóniáját: rekord pont,rekord rúgott gól,bajnokság! A védekezős,ellentámadásos taktikájával,az Ő választotta játékosokkal. Előtte Interrel BL, bajnokság, kupa győzelem. Nagyon elégedett leszek, ha itt is ezt a vonalat folytatja. Mata, Luiz nélkül.

Lezárt