José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1841 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta:
rafanadal írta:
Nagyrészt egyetértek viszont azért nem kell lenézni minden újonnan beregisztráltat.
Akinek nem inge... Én nem nézek le senkit se, csak általában az újak szokták egy vereség után már temetni a csapatot, a régi motorosoknak ennél sokkal több kell.
Akkora divat lett mostanában az akinek nem inge... Mondjuk könnyű egy kalap alá venni mindenkit, szidni őket,aztán meg egy akinek nem inge... szöveggel elintézni,ha valaki mondja,hogy ezt nem kéne.
Mintha folytattam volna utána, és nem intéztem el, egy sima "akinek nem inge"-vel. Sajnálom, ha magadra vetted, nem Neked szántam.
Rafa egyébként csak azt hitte, hogy kollektíven minden újonnan beregisztrált tagra értettem, pedig ez nem igaz, mert mindenki eldöntheti magában, hogy egy meccs után temetni kell-e a csapatot, és ezt akárhogy is nézem az újak szokták főleg csinálni, nem a régiek. Ebben semmi lenézés nem volt, de ha nagyon szeretnéd előkeresem Neked az összes időszakunkból, hogy kik voltak azok, akik már 1-2 meccs után az edző fejét követelték (meglepő eredményre ne számíts), és szerintem érthető, hogy ebből kezd már elegem lenni. :roll:

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: José Mourinho

#1842 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

andrewm93 írta:Igen, és akkor hol volt a Sp*rs, vagy a City, ráadásul idén a kis és középcsapatok is utcalány módon beerősítettek(lásd: Swansea). Ilyen különbség mostanában a PL-ben nem lesz, itt van nagyjából 5 top csapat, másik 4-5 jó, és a többi is olykor képes meglepetést okozni. De szerintem ez még mindig izgalmasabb mint a 3személyes lalala liga...
Én meg visszasírom azokat a régi szép időket a PL-ben, amikor egy Kevin Phillips 30 góllal lett gólkirály, és Európa aranycipős egy Sunderlandben. S ezzel azt gondolom minden el is mondtam.
Nem egy Manchester Unitedben, nem egy Liverpoolban, nem egy Arsenalban, nem egy Newcastle Unitedben, ha nem SUNDERLANDBAN!
Ezzel kapcsán egy érdekes adat. Hogy a legutóbbi PL gólkirály Robin Van Persie 26 góllal már elnyerhette a címet, és bajnok is lett a Manchesterrel.

Vagy pl! L**ds United BL menetelése? Egy Newcastle United szintén BL főtáblás lehetett, nem is kis emberrel a padon, a jó öreg Sir Bobby Robsonnal. Isten nyugosztalja az öreget már sajnos nem él! :(
Azt írtad hogy hol volt előtte a Sp*rs, vagy a City. A City előtte tényleg nem volt sehol, de elmondanám neked hogy a Tottenham viszont sokkalta erősebb és jobb csapat volt régebben, mint most.
Woodgate, King, Lennon, Jenas, Huddlestone, Malbranque, Chimbonda, Alan Hutton, Zokora, Berbatov, Robbie Keane féle Sp*rs. Sikerül is velük Avram Grant éra alatt egy 4-4-es gól gazdag meccset játszani a Wart Harte Lane-ben. Míg élek nem felejtem el azt a meccsünket. Akkor ne feledjük el hogy volt annak idején egy nagyon erős Martin O'Neill féle Aston Villa.
Még amikor Gareth Barry, James Milner, Ashley Young-ok játszottak ott. Akár hányszor mentünk a Villa Parkba, nagy mumusunk volt. Csak hát azt is sikerült tönkretennie a tulajdonosnak s nézd meg egy Bentekével hol áll a Villa! Kb 14. helyen. :) Akkor az Everton is ennél ezerszer jobb volt keretileg is, és mint csapat a mostaninál. Ne feledjük el az Everton 2004/2005-ös szezonját mikor a legjobb 4-be tudták magukat beavászkolni, és indulhattak a BL selejtezőben. De ha az egész futballját megnézzük a PL-nek, régen nem volt ilyen, hogy elment egy Stoke City idegenbe az Old Traffordra, és akkor beáll a csapat sündisznózni, átadják a terepet az esélyesebb Unitednek, azt majd kontrából hát ha majd lesz valami. Ilyen régen nem sűrűn volt. Régen a kis csapatokat élmény volt nézni hogy neki mentek a nagyoknak, s uralták a pályát némely meccseken. S ez mind-mind azt bizonyítja amiket itt felsoroltam, hogy sokkalta jobb volt régen a PL mezőnye mint most. Maga a foci is, meg minden. Én szemszögemből legalább is. Az hogy most pl a 8. és 2. Chelsea között 3-pont különbség legyen, az óriási nagy szemfényvesztés. Én azt gondolom ettől nem lett jobb a PL színvonala.
Arról nem beszélve hogy régen sokkalta több Angol hazai játékosok, ikonok, klasszisok voltak meghatározói a Premier League-nek, nagyon sok top csapatban több Angol játszott mint külföldi, most ennek az ellenkezője valósul meg ami engem nagyon bosszant.
Szóval 1 szó mint 100 a vége, azt mondom összességében hogy nem nagyon lehet az büszke magára, aki ezt a mezőnyt legyőzi, és bajnok lesz. Ez ugyan úgy vonatkozik ránk is, mint ahogy bárkire aki bajnok lesz, lehet.

Elnézést mindenkitől a regényemért!
További szép estét mindenkinek! S hajrá Chelsea! :)

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: José Mourinho

#1843 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem értem ezt a letargiát. Kitünő kezekben van a csapat, és ne felejtsétek el, hogy ez az év az építkezésről szól. Szarul játszottak a fiúk ez tény, de biztosan megkapták a hajszárítót a mestertől és tanultak ebből a vereségből, ahogyan Mourinho is. Aki pedig csalódott Mourinhoban, vagy elküldené az egész egyszerűen hülye.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1844 Hozzászólás Szerző: kdako »

marknagy írta:
kdako írta:Ahhoz a csapathoz és az akkori Joséhoz azért nem szabad mérni, viszonyítani, mert azóta jóval erősebb lett a PL.
Akkori Josehoz? Szerinted is változott azóta?
Igen, mindenképpen, taktikailag sokat számított az olasz és a spanyol tapasztalat. De a mondandóm lényege inkább az, hogy a PL változott.
GO BLUES!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: José Mourinho

#1845 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kdako írta:Ahhoz a csapathoz és az akkori Joséhoz azért nem szabad mérni, viszonyítani, mert azóta jóval erősebb lett a PL.
Akkori Josehoz? Szerinted is változott azóta?
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1846 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
rafanadal írta:
Nagyrészt egyetértek viszont azért nem kell lenézni minden újonnan beregisztráltat.
Akinek nem inge... Én nem nézek le senkit se, csak általában az újak szokták egy vereség után már temetni a csapatot, a régi motorosoknak ennél sokkal több kell.
Akkora divat lett mostanában az akinek nem inge... Mondjuk könnyű egy kalap alá venni mindenkit, szidni őket,aztán meg egy akinek nem inge... szöveggel elintézni,ha valaki mondja,hogy ezt nem kéne.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1847 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ahhoz a csapathoz és az akkori Joséhoz azért nem szabad mérni, viszonyítani, mert azóta jóval erősebb lett a PL.
GO BLUES!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1848 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Egyébként annál a 2004/05-ös csapatnál sosem volt jobb és erősebb Chelsea, és nem is lesz, játékoskeretben és mentálisan, statisztikákban egyaránt.
Nagyon sok csapat sem mondhatja el magáról, hogy valaha jobb lett volna annál a Chelsea-nél.

Ezért is feleslege Mou és a csapat elé ilyesféle elvárásokat fektetni, legyen egy minél jobb "magunkra-találós" szezonunk. Ennek a keretnek nem idén kell beérnie, motivációs szempontból sem feltétlen jó, ha több kupát nagy szerencsével, épphogy csak behúzunk.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: José Mourinho

#1849 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Jolly Joker írta: a 2008/09-es csapatot azért mellé tudnám állítani :)
Csak februártól :) Azóta is minden edzőváltásnál reménykedem, hogy hátha visszajön hozzánk Hiddink... Kár, hogy addigra a bajnokságot már elb@szta Scolari.

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: José Mourinho

#1850 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

ChesterB írta:
rmd88 írta:Mourinhoval 2004-2005-ös szezonban, 1 vereséggel lettünk bajnokok, 12-pontot verve az akkori 2. Arsenalra, és 15 kapott góllal PL rekordot beállítva egy olyan mezőnyben, ami ezerszer jobb és erősebb volt mint a mostani.
Most ehhez képest már két vereségnél tartunk, és 8 gólt kaptunk már. S hol van még a szezon vége?
Erre csak annyit, hogy Abra ittléte alatti legrosszabb bajnoki szereplése alatt nyertük meg az első BL győzelmünket. :)

Lehetett számítani a szezon előtt is arra hogy a közép és kiscsapatok idén baromira erősek lesznek, nem beszélve arról hogy a MU kivételével az összes nagy erősödött, az sincs borítékolva hogy bajnokok leszünk. Én sem voltam elégedett sok meccsel, de biztos okulnak belőle, még nem mindegyik ismeri José kemény arcát, hát még Abramovicsét, és a saját érdekükben remélem nem is fognák.

Egyébként annál a 2004/05-ös csapatnál sosem volt jobb és erősebb Chelsea, és nem is lesz, játékoskeretben és mentálisan, statisztikákban egyaránt.
a 2008/09-es csapatot azért mellé tudnám állítani :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1851 Hozzászólás Szerző: Chester »

rmd88 írta:Mourinhoval 2004-2005-ös szezonban, 1 vereséggel lettünk bajnokok, 12-pontot verve az akkori 2. Arsenalra, és 15 kapott góllal PL rekordot beállítva egy olyan mezőnyben, ami ezerszer jobb és erősebb volt mint a mostani.
Most ehhez képest már két vereségnél tartunk, és 8 gólt kaptunk már. S hol van még a szezon vége?
Erre csak annyit, hogy Abra ittléte alatti legrosszabb bajnoki szereplése alatt nyertük meg az első BL győzelmünket. :)

Lehetett számítani a szezon előtt is arra hogy a közép és kiscsapatok idén baromira erősek lesznek, nem beszélve arról hogy a MU kivételével az összes nagy erősödött, az sincs borítékolva hogy bajnokok leszünk. Én sem voltam elégedett sok meccsel, de biztos okulnak belőle, még nem mindegyik ismeri José kemény arcát, hát még Abramovicsét, és a saját érdekükben remélem nem is fognák.

Egyébként annál a 2004/05-ös csapatnál sosem volt jobb és erősebb Chelsea, és nem is lesz, játékoskeretben és mentálisan, statisztikákban egyaránt.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#1852 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

rmd88 írta:Először is, aki frissen regisztrált tag, (mint például én is), az nem azt jelenti, hogy divatdrukker, meg hogy előtte jóval nem szurkolt a Chelseanek!
Amúgy azoknak, akik azt mondják hogy nem nyerhetünk meg minden meccset, meg hogy nem vagyunk olyan gödörben, csak néhány statisztikával had kedveskedjek azoknak!

Mourinhoval 2004-2005-ös szezonban, 1 vereséggel lettünk bajnokok, 12-pontot verve az akkori 2. Arsenalra, és 15 kapott góllal PL rekordot beállítva egy olyan mezőnyben, ami ezerszer jobb és erősebb volt mint a mostani.
Most ehhez képest már két vereségnél tartunk, és 8 gólt kaptunk már. S hol van még a szezon vége?

Kedves cfclegend2! Nem tudom pontosan kire gondolsz. Én biztos nem az vagyok. Életembe most vagyok itt először.
Igen, és akkor hol volt a Sp*rs, vagy a City, ráadásul idén a kis és középcsapatok is utcalány módon beerősítettek(lásd: Swansea). Ilyen különbség mostanában a PL-ben nem lesz, itt van nagyjából 5 top csapat, másik 4-5 jó, és a többi is olykor képes meglepetést okozni. De szerintem ez még mindig izgalmasabb mint a 3személyes lalala liga...

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: José Mourinho

#1853 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

Először is, aki frissen regisztrált tag, (mint például én is), az nem azt jelenti, hogy divatdrukker, meg hogy előtte jóval nem szurkolt a Chelseanek!
Amúgy azoknak, akik azt mondják hogy nem nyerhetünk meg minden meccset, meg hogy nem vagyunk olyan gödörben, csak néhány statisztikával had kedveskedjek azoknak!

Mourinhoval 2004-2005-ös szezonban, 1 vereséggel lettünk bajnokok, 12-pontot verve az akkori 2. Arsenalra, és 15 kapott góllal PL rekordot beállítva egy olyan mezőnyben, ami ezerszer jobb és erősebb volt mint a mostani.
Most ehhez képest már két vereségnél tartunk, és 8 gólt kaptunk már. S hol van még a szezon vége?

Kedves cfclegend2! Nem tudom pontosan kire gondolsz. Én biztos nem az vagyok. Életembe most vagyok itt először.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1854 Hozzászólás Szerző: Dante »

korozsp írta:...bullshit...
Nagyképű divatszurkolóként viselkedsz, és még ide is leírod, akinek ennyi esze van az megérdemli hogy a kollégái (?) szopatják. Fifázz, vedd meg Bale-t, győzz le mindenkit, élvezd ki, mert az igazi foci nem így működik.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: José Mourinho

#1855 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Mondjuk ennek az rmd-nek az írása eléggé hasonlít egy közutálatnak örvendő személy írására :D (nem akarok ujjal mutogatni). Torres9-től pedig nem először lehet látni hogy szidja Mourinho-t, és persze isteníti Benitezt, meg Torrest...
Why always me?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1856 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Hawaii írta:
Pat326 írta:gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)
Olyanok verik a nyálukat itt főleg, akik nemrég regisztráltak csak be, ergó vagy divatdrukkerek vagy csak simán nem kell adni a véleményükre. Velük egész egyszerűen nem kell foglalkozni, mert az aki Chelsea szurkoló volt már a Scolari-s időkben is, az már megélt ennél sokkal rosszabbat is. Mindig is lesznek ilyen emberek sajnos...
Nagyrészt egyetértek viszont azért nem kell lenézni minden újonnan beregisztráltat.
Akinek nem inge... Én nem nézek le senkit se, csak általában az újak szokták egy vereség után már temetni a csapatot, a régi motorosoknak ennél sokkal több kell.

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1857 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Hawaii írta:
Pat326 írta:gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)
Olyanok verik a nyálukat itt főleg, akik nemrég regisztráltak csak be, ergó vagy divatdrukkerek vagy csak simán nem kell adni a véleményükre. Velük egész egyszerűen nem kell foglalkozni, mert az aki Chelsea szurkoló volt már a Scolari-s időkben is, az már megélt ennél sokkal rosszabbat is. Mindig is lesznek ilyen emberek sajnos...
Na ezaz, most nem is vagyunk gödörbe. A Newcastle meccs előtt 9 meccset játszottunk le veretlenül, amiből 8at meg is nyertünk. Akkor mindenki el volt ragadtatva... Egy ilyen bajnokságba, mint a PL bármikor kikaphatsz bárkitől, másrészt most hatalmas formában voltunk, várható volt, hogy előbb utóbb botlunk, nem nyerhetünk minden meccsen...
One life, one love, one club!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1858 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:
Pat326 írta:gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)
Olyanok verik a nyálukat itt főleg, akik nemrég regisztráltak csak be, ergó vagy divatdrukkerek vagy csak simán nem kell adni a véleményükre. Velük egész egyszerűen nem kell foglalkozni, mert az aki Chelsea szurkoló volt már a Scolari-s időkben is, az már megélt ennél sokkal rosszabbat is. Mindig is lesznek ilyen emberek sajnos...
Nagyrészt egyetértek viszont azért nem kell lenézni minden újonnan beregisztráltat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1859 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pat326 írta:gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)
Olyanok verik a nyálukat itt főleg, akik nemrég regisztráltak csak be, ergó vagy divatdrukkerek vagy csak simán nem kell adni a véleményükre. Velük egész egyszerűen nem kell foglalkozni, mert az aki Chelsea szurkoló volt már a Scolari-s időkben is, az már megélt ennél sokkal rosszabbat is. Mindig is lesznek ilyen emberek sajnos...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#1860 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pat326 írta:gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)
Így van, ráadásul, ha tegnap mondjuk megadják Mata bukásánál a büntetőt, berúgnánk és pl Hazard vagy Eto'o valamelyik lövése betalál, akkor mindenki egy átlagos meccsnek könyvelte volna el. Befejezéseket be kéne gyakorolni a srácoknak, meg egy picivel jobban összeszokni, és egy jó szezont zárhatunk bőven :)

Lezárt