José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: José Mourinho

#1281 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Szomorú, hogy a második évben, a fiatal újjáépített csapattal nem lesz meg a 4 trófeából 4, csak 2. Én minimum négyet vártam volna, pontrekorddal és veretlenül.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1282 Hozzászólás Szerző: béla »

beckhamJr írta:
béla írta:
beckhamJr írta: nyomd már el magad te ripacs, be nem áll a szád csak fosod fosod feleslegesen a faszságod
Tán' nincs igaza?
nyertünk már meccseket ilyen taktikával akkor meg cidázta mindenki mout...
Pont ebből voltak itt nagy viták,hogy néhányan számon kérték Josén,hogy miért bekkelünk még a tökutolsók ellen is, és erre jött a lehurrogás. Sokan cidázták, de most már ők is láthatják,hogy nem lesz mindig mákunk a végén.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: José Mourinho

#1283 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

béla írta:
beckhamJr írta: nyomd már el magad te ripacs, be nem áll a szád csak fosod fosod feleslegesen a faszságod
Tán' nincs igaza?
nyertünk már meccseket ilyen taktikával akkor meg cidázta mindenki mout... most is egyéni hiba miatt zakóztunk mert luxus felugrani ivaéknak a védővel.
idegesít engem is de nem elég jó ahhoz ez a keret hogy lemondjunk erről a taktikáról a BL-ben, különben szarrávernek a spanyolok vagy a németek

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1284 Hozzászólás Szerző: béla »

beckhamJr írta: nyomd már el magad te ripacs, be nem áll a szád csak fosod fosod feleslegesen a faszságod
Tán' nincs igaza?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1285 Hozzászólás Szerző: béla »

dankodavid írta:Szerintem így tervezte, rá akar menni a bajnokság + ligakupa kombóra, mint az első évében. Tuti. 100%. Így tervezte, mint a bradford vagy ki a faszom ellen.
De így is duplázhatunk,ha behúzzuk a PL-t a senkit nem érdeklő Ligakupa mellé. A trófea az trófea.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: José Mourinho

#1286 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

rafanadal írta:
gerawba írta:Na, várom Josétól, hogy az idei évre mi a kifogás a BL-ben?!
Mert tavaly ugye még csak az első éve volt (egy világklasszis kerettel....), építkezünk stb. maszlag szöveg (bár azóta inkább csak rombolás történt a csapat játékában/fejlődésében), idén mi a baj?

Kevés volt a 90 perces emberelőny (ráadásul az ellenfél legjobb játékosa nélkül...) hazai pályán?
Vagy túl sok volt a sérült, és ez volt a probléma? (gondolom Mikel kellett volna ma a győzelemhez...)
Esetleg nem elég Hazard, Fabregas, Willian, Oscar, Diego Costa stb. az eredményes játékhoz? (most Matát, De Bruyne-t Salahot stb. ne is emlegessük, akik a megváltónak nem kellettek)


emsanya és a többi "Mourinho iszonyat stabil csapatot csinál" hívőtől kérdezem, hogyan történhetett meg az, hogy kétszer sem volt elég egy 10 emberrel játszó csapat ellen, hogy megtartsunk egy kib*szott gólos előnyt? 5 és 18 k*rva percig bírta a szupervédelmünk egy emberhátrányban játszó csapat "nyomását".



Szóval José, mi az isten f*szára van még szükséged, hogy végre a képességeihez mérten teljesítsen a csapat? Egy rohadt Lamborghinit pakolt a segged alá Abra, te meg azt hiszed és úgy vezetsz, mintha egy Trabantban ülnél.
Fúúúú de felb*szott most ez jóég.
Minute 46, 99 and 101 (random mondtam három számot), a csúnya rossz bíró ekkor baszott ki velünk. Másképp 6-0-ra nyertünk volna, mint a Bayern, de hát ilyen bíráskodás mellett nem lehet. Mindenféle ajándék piros lapokat adnak nekünk és ilyenek, egyszerűen elviselhetetlen. Ő erre nem készítette fel a játékosait.
nyomd már el magad te ripacs, be nem áll a szád csak fosod fosod feleslegesen a faszságod

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1287 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Na, várom Josétól, hogy az idei évre mi a kifogás a BL-ben?!
Mert tavaly ugye még csak az első éve volt (egy világklasszis kerettel....), építkezünk stb. maszlag szöveg (bár azóta inkább csak rombolás történt a csapat játékában/fejlődésében), idén mi a baj?

Kevés volt a 90 perces emberelőny (ráadásul az ellenfél legjobb játékosa nélkül...) hazai pályán?
Vagy túl sok volt a sérült, és ez volt a probléma? (gondolom Mikel kellett volna ma a győzelemhez...)
Esetleg nem elég Hazard, Fabregas, Willian, Oscar, Diego Costa stb. az eredményes játékhoz? (most Matát, De Bruyne-t Salahot stb. ne is emlegessük, akik a megváltónak nem kellettek)


emsanya és a többi "Mourinho iszonyat stabil csapatot csinál" hívőtől kérdezem, hogyan történhetett meg az, hogy kétszer sem volt elég egy 10 emberrel játszó csapat ellen, hogy megtartsunk egy kib*szott gólos előnyt? 5 és 18 k*rva percig bírta a szupervédelmünk egy emberhátrányban játszó csapat "nyomását".


Szóval José, mi az isten f*szára van még szükséged, hogy végre a képességeihez mérten teljesítsen a csapat? Egy rohadt Lamborghinit pakolt a segged alá Abra, te meg azt hiszed és úgy vezetsz, mintha egy Trabantban ülnél.
Fúúúú de felb*szott most ez jóég.
Minute 46, 99 and 101 (random mondtam három számot), a csúnya rossz bíró ekkor baszott ki velünk. Másképp 6-0-ra nyertünk volna, mint a Bayern, de hát ilyen bíráskodás mellett nem lehet. Mindenféle ajándék piros lapokat adnak nekünk és ilyenek, egyszerűen elviselhetetlen. Ő erre nem készítette fel a játékosait.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: José Mourinho

#1288 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

beckhamJr írta:lehet fúrni csak az a baj hogy az ellenkezőjére is volt már példa és kifüstöltek mint a kátyúsokat. nem csak a taktikával van gond ez a védelem is egy katasztrófa mint ahogy már vagy 100x leírtam, senki nem fogja normálisan az emberét nem ugrik fel és még lehetne sorolni reggelig

Még az egyéni hibákkal együtt is simán hozható lett volna ez a meccs. Egyszerűen annyi focit nem akartunk játszani hogy 1-0-nál emberhátrányban legalább egy kicsit odategyük magunkat a 2-0-ért.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: José Mourinho

#1289 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

lehet fúrni csak az a baj hogy az ellenkezőjére is volt már példa és kifüstöltek mint a kátyúsokat. nem csak a taktikával van gond ez a védelem is egy katasztrófa mint ahogy már vagy 100x leírtam, senki nem fogja normálisan az emberét nem ugrik fel és még lehetne sorolni reggelig

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1290 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szerintem így tervezte, rá akar menni a bajnokság + ligakupa kombóra, mint az első évében. Tuti. 100%. Így tervezte, mint a bradford vagy ki a faszom ellen.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1291 Hozzászólás Szerző: béla »

Én inkább a "José jobban tudja" embereket várom. Kiestünk egy gyengébb csapat ellen, szögletekkel vertek meg minket.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1292 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na, várom Josétól, hogy az idei évre mi a kifogás a BL-ben?!
Mert tavaly ugye még csak az első éve volt (egy világklasszis kerettel....), építkezünk stb. maszlag szöveg (bár azóta inkább csak rombolás történt a csapat játékában/fejlődésében), idén mi a baj?

Kevés volt a 90 perces emberelőny (ráadásul az ellenfél legjobb játékosa nélkül...) hazai pályán?
Vagy túl sok volt a sérült, és ez volt a probléma? (gondolom Mikel kellett volna ma a győzelemhez...)
Esetleg nem elég Hazard, Fabregas, Willian, Oscar, Diego Costa stb. az eredményes játékhoz? (most Matát, De Bruyne-t Salahot stb. ne is emlegessük, akik a megváltónak nem kellettek)


emsanya és a többi "Mourinho iszonyat stabil csapatot csinál" hívőtől kérdezem, hogyan történhetett meg az, hogy kétszer sem volt elég egy 10 emberrel játszó csapat ellen, hogy megtartsunk egy kib*szott gólos előnyt? 5 és 18 k*rva percig bírta a szupervédelmünk egy emberhátrányban játszó csapat "nyomását".


Szóval José, mi az isten f*szára van még szükséged, hogy végre a képességeihez mérten teljesítsen a csapat? Egy rohadt Lamborghinit pakolt a segged alá Abra, te meg azt hiszed és úgy vezetsz, mintha egy Trabantban ülnél.
Fúúúú de felb*szott most ez jóég.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1293 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

koni0725 írta: Ebben a csapatban pont az a legszebb hogy bár vitán felül Hazard a legjobb játékosunk, tele vagyunk olyan emberekkel, akik az igazán fontos meccseken képesek olyat húzni, ami eldöntheti a meccs végkimenetelét. ( természetesen pozitív irányba, Iva fennragadásait most hagyjuk) Terry, Iva, Fabregas, Oscar és Costa is képesek erre, de biztos, hogy kihagytam valakit. Tavaly is megoldottuk Hazard nélkül egy, a jelenleginél jóval előnytelenebb pozícióból a PSG ellen a továbbjutást, de most szerencsére ő is itt lesz.
Azért idén nagyságrendileg nagyobb szerep hárul rá. Ő adja meg a támadásaink savát-borsát, szinte mindenki őt keresi a labdával.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: José Mourinho

#1294 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

jkopfner írta:
ChesterB írta:
Anti írta:A 2015-ös meccseink/formánk/taktikánk alapján ne legyen elvárás a BL megnyerése, legyen Josénak bármilyen taktikája a nagyok ellen. Én nem fogok idegeskedni, ha kizúgunk a PSG ellen, és minden következő BL fordulót ajándékként fogok megélni. A PL az igazán reális cél.
Azért ezt a PSG-t jó lenne még kiejteni... Tavaly óta nem erősödtek semmit, tele vannak sérültekkel, míg mi 3 játékossal is jobbak lettünk. Óriási csalódás lenne, ha kiesnénk hazai pályán.
Szerintem Hazard formáján és játékkedvén fog múlni, hogy továbbmegyünk e.
Ebben a csapatban pont az a legszebb hogy bár vitán felül Hazard a legjobb játékosunk, tele vagyunk olyan emberekkel, akik az igazán fontos meccseken képesek olyat húzni, ami eldöntheti a meccs végkimenetelét. ( természetesen pozitív irányba, Iva fennragadásait most hagyjuk) Terry, Iva, Fabregas, Oscar és Costa is képesek erre, de biztos, hogy kihagytam valakit. Tavaly is megoldottuk Hazard nélkül egy, a jelenleginél jóval előnytelenebb pozícióból a PSG ellen a továbbjutást, de most szerencsére ő is itt lesz.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1295 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

putthelime írta:Érdekes amúgy, hogy mennyire sokan veszitek szinte készpénznek, hogy továbbmegyünk. Hiába jó eredmény papíron az idegenbeli 1-1, a meccs képe és úgy általánosságban a csapat január óta tartó tompasága se azt sugallja, hogy gond nélkül továbbgyaloglunk.

Mocskos kemény 90(+) perc vár ránk, aminek a végén simán búcsúzhatunk.
Azért a készpénznek vevés és az elvárás nem ugyanaz. Én márpedig elvárom, hogy továbblépjünk a következő fordulóba, és szerintem jogosan. (Bocs az offért, ezek már nagyon BL témák.)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1296 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:
Anti írta:A 2015-ös meccseink/formánk/taktikánk alapján ne legyen elvárás a BL megnyerése, legyen Josénak bármilyen taktikája a nagyok ellen. Én nem fogok idegeskedni, ha kizúgunk a PSG ellen, és minden következő BL fordulót ajándékként fogok megélni. A PL az igazán reális cél.
Azért ezt a PSG-t jó lenne még kiejteni... Tavaly óta nem erősödtek semmit, tele vannak sérültekkel, míg mi 3 játékossal is jobbak lettünk. Óriási csalódás lenne, ha kiesnénk hazai pályán.
Szerintem Hazard formáján és játékkedvén fog múlni, hogy továbbmegyünk e.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1297 Hozzászólás Szerző: Chester »

Anti írta:A 2015-ös meccseink/formánk/taktikánk alapján ne legyen elvárás a BL megnyerése, legyen Josénak bármilyen taktikája a nagyok ellen. Én nem fogok idegeskedni, ha kizúgunk a PSG ellen, és minden következő BL fordulót ajándékként fogok megélni. A PL az igazán reális cél.
Azért ezt a PSG-t jó lenne még kiejteni... Tavaly óta nem erősödtek semmit, tele vannak sérültekkel, míg mi 3 játékossal is jobbak lettünk. Óriási csalódás lenne, ha kiesnénk hazai pályán.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1298 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Érdekes amúgy, hogy mennyire sokan veszitek szinte készpénznek, hogy továbbmegyünk. Hiába jó eredmény papíron az idegenbeli 1-1, a meccs képe és úgy általánosságban a csapat január óta tartó tompasága se azt sugallja, hogy gond nélkül továbbgyaloglunk.

Mocskos kemény 90(+) perc vár ránk, aminek a végén simán búcsúzhatunk.
They do now.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: José Mourinho

#1299 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

AwayRoller írta:
Champions20 írta:Ha megfogjuk ezt a nyulat meg azt akkor már kettő lesz.Előbb jussatok túl a PSG-én.Nem vagyok elájulva Moutól a Bl-ben.Nem elég tökös.Az tény h sokszor igazolta már magát a taktikája de a BL-ben valamiért nem akar összejönni neki.Jövőre meg még nehezebb dolga lesz a chelseanak mivel ők lesznek a PL-ben a címvédők.Mindenki a címvédőt akarja legyőzni.
1) Döntőt várok nem győzelmet.
2) Azért Fergie papa se f*sta a BL címeket :roll: :wink:
Majd meglátjuk h Mou képes lesz-e arra amire az öreg.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: José Mourinho

#1300 Hozzászólás Szerző: laczze »

mateja írta:hiába húz akármilyen taktikát ha a pályán dől el az egész.. csak a vak nem veszi észre hogy az elmúlt évek legszarabbja ez a védelem. nyomás hatására kész katasztrófa, kapusfüggő az eredmény még a szar PL csapatok ellen is. ivanovic átjáróház, körülményes és lassú, cahill suta championship szint és még azpi sincs olyan szinten mint tavaly őt is sokszor megverik. tehát egyénileg is komoly gondok vannak amin semmilyen taktika nem tud korrigálni.

azt meg ajánlom nézz meg egy barca meccset ahol játszik a neymar-hobbit-suarat 3mas és már nem leszel olyan magabiztos, messze nem a xavi-iniesta féle cicázós szar ahol elég volt sorfalat állni nekik a 16os előtt
Nem azt mondom, hogy biztos kiejtenénk őket vagy hogy könnyedén, csak szerintem ők lehetnek a "legkellemesebb" ellenfél nekünk a három nagy ágyú közül. Amúgy meg miért hiába húz akármilyen taktikát ? Ha úgy rakja össze a a fiúkat fejbe + a taktika akkor simán versenyképesek vagyunk , szerintem simán rendet tud tenni a fejekbe és a klasszis formát kihozza a srácokból.
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt