José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#381 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

grimrieper írta:tisztelt forumozok
es azok a plastic drukkerek aki itt kopkodik minden idok legjobb es legeredmenyesebb Chelsea FC edzojet . nincs nala jobb es nem is lesz es nem kell . majd ha allandoan ott ulsz a lelaton es latod az egesz kepet es nem csak a tv-t nezve halgatod akulonfele magyar szak kommentatorok irdatlan hulyesegeit akkor esetleg szamit valamit a velemenyed. sokan itt ugy vagyunk vele hogy talan jobb is ha egy kicsitt szarul megy a csapatnak mert akkor majd kiderul hogy kik az igazi drukkerek es kik a divat drukkerek aki csak a kek szinnek szurkol az mehet a manshity forumba spanglizni. akkor is drukkolj ha szarul megy ugyanugy mint mikor megy a szeker .

eloszor is ha nem vettetek volna eszre nem Jose hanem emenalo es garinszkaja volt aki az egesz Stones ugyett elbaszta. nem jose hanem nem emenalo volt aki ide hozta a Hectort ,a djibulit, es hasonlo jatekosokat akiket soha nem fogunk latni a csapatban. emenalo volt aki azt mondta nem kell ide csatar nem kell ide kp nem kell ide kozep hatved mert mi vagyunk a bajnokok.

az hogy a hazard egy ultra fos a costa ugyanugy a fabregas szinten ivanovics sehol cahill szintenTerry oreg lett az hogy Courtious leserul erre senki nem szamitott hogy mindez egyszerre fog bejonni Jose azzal foz amije van es ebben a pillanatban csak ennyi van.

es kulonben is ha barki el akar menni nem akar itt jatszani az huzzon a gecibe senki nem nagyobb mint a csapat.

mar varom nagy a L**ds vs Chelsea orok rangadot a Championship-ben. en akkor is meg fogm venni a berletem akkor is drukkolni fogok nekik . de te vagy ti akkor is itt lesztek ha kiesnenk ? nagyon ketlem .
Szóval, ha én nem lehetek kint minden meccsen (főként anyagi okokból), akkor én egy plastic drukker vagyok, akinek nem is lehet véleménye és valójában akkor nem is vagyok Chelsea drukker. Hát oké. :D

A Stones-sztoriról meg annyit, hogy senki sem baszta el. Ha igazak a hírek, hogy 50 millió fontot kértek volna érte, akkor még jobb is, hogy nem igazoltuk le.

A megfelelő formáért és a jó erőnlétért pedig igenis tehet az edző. Nem tudom, hány csapatban van ilyen, hogy a csapat legnagyobb sztárja hónapokig ilyen szar formában legyen. Egyébként sokkal nagyobb baj az, hogy betársultak Hazardhoz a húzóembereink is, mint pl Costa, Fábregas, Matic.

Írtad, hogy Courtois sérülését sem láthatta előre senki. Hát szerintem Begovicra nem lehet panasz eddig, nyilván nem olyan jó, mint a belga, de egyértelműen nem rajta mentek el a meccsek, sőt szvsz nagyon sokat köszönhetünk neki.

ui.: próbálj egy kicsit kevesebb személyeskedést belevinni a hozzászólásaidba, köszi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#382 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy kis segítség azoknak, akik most mélypontot élnek át(brühümm-brühümm :cry: ): Eddig max minden cím után ünnepeltetek, most megtehetitek ezt minden győzelem után!

Egy évben maximum úgyis 7 címet szerezhetnénk, ha előtte behúztuk a BL-t és megvédjük a címet(ami eddig senkinek sem ment). Azt hiszem nem túlzok, ha azt mondom ez az elkövetkezendő 20-30-50 évben nem lesz meg nekünk(de kb senkinek). A nagy számok törvénye alapján idén még 7 meccset tuti nyerünk, szóval ez lehet a legélvezetesebb szezonotok ha így álltok hozza :wink: :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#383 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Simeone és Mourinho max annyiban hasonlítanak, hogy mindkettő védekező focit játszik, viszont lényeges különbség, hogy Simeonenak vannak még tökei. Mer támadni, ha kell, megmeri húzni a szükséges lépéseket, és emellett lehetőséget is ad a fiataloknak (Oblak, Gimenez, Niguez, Óliver Torres, Correa, Carrasco, stb). Nekem ennyi plusz már bőven elég is volna.
Simeone egy olyan "local hero", mint a Swansea-ban Monk, vagy nálunk Di Matteo. Olyan csapatban tudnak tekintélyt szerezni, amihez kötődnek, Simeone meg a Chelsea-hez nem kötődik. Szerintem nagy bukó lenne ha pt neveznénk ki, ráadásul nem is lenne olcsó kivásárolni a szerződéséből...

Jobb jelölt híján muszáj a nyárig bízni Mourinhoban, kiesni csak nem fogunk a bajnokságból, a folyamatos sz*pás meg csak nem fog egész szezonban tartani.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#384 Hozzászólás Szerző: Chester »

grimrieper írta:senki nem nagyobb mint a csapat.
Ezt jó lenne Mourinhoval is tisztázni... :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#385 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:Daily szarok azt lengetik, hogy Rodgers lehet a caretaker és Simeone utána az állandó manager. Ezt remélem még a José ellenesek sem akarják... Egyrészt Simeone copy+paste-je Mourinhonak. Másrészt egy rosszra hozni egy hiperszart, hogy utána megint egy ugyanolyan rosszat hozzunk, hülyeség. Én személy szerint se lenyalt fejű rongyrázókat, se Rodgers féle beképzelt alakokat nem szeretnék a padon látni, akkor már ezerszer inkább JM.
Simeone és Mourinho max annyiban hasonlítanak, hogy mindkettő védekező focit játszik, viszont lényeges különbség, hogy Simeonenak vannak még tökei. Mer támadni, ha kell, megmeri húzni a szükséges lépéseket, és emellett lehetőséget is ad a fiataloknak (Oblak, Gimenez, Niguez, Óliver Torres, Correa, Carrasco, stb). Nekem ennyi plusz már bőven elég is volna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#386 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:Daily szarok azt lengetik, hogy Rodgers lehet a caretaker és Simeone utána az állandó manager. Ezt remélem még a José ellenesek sem akarják... Egyrészt Simeone copy+paste-je Mourinhonak. Másrészt egy rosszra hozni egy hiperszart, hogy utána megint egy ugyanolyan rosszat hozzunk, hülyeség. Én személy szerint se lenyalt fejű rongyrázókat, se Rodgers féle beképzelt alakokat nem szeretnék a padon látni, akkor már ezerszer inkább JM.
Nekem a lehetséges jelöltek közül Slutsky a legszimpatikusabb, de őt max az EB után tudnánk elhozni, már ha, aligha hiszem, hogy Putyin elengedné. Simeonéra semmi értelme lecserélni, Klopp vagy Carlo volt a legjobb opció, de mindkettő elérhetetlen számunkra. Ha Rodgers lenne az ideiglenes menedzser, akkor inkább essünk ki Mourinhoval, de az az ember ide ne jöjjön... :roll:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: José Mourinho

#387 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tisztelt forumozok
es azok a plastic drukkerek aki itt kopkodik minden idok legjobb es legeredmenyesebb Chelsea FC edzojet . nincs nala jobb es nem is lesz es nem kell . majd ha allandoan ott ulsz a lelaton es latod az egesz kepet es nem csak a tv-t nezve halgatod akulonfele magyar szak kommentatorok irdatlan hulyesegeit akkor esetleg szamit valamit a velemenyed. sokan itt ugy vagyunk vele hogy talan jobb is ha egy kicsitt szarul megy a csapatnak mert akkor majd kiderul hogy kik az igazi drukkerek es kik a divat drukkerek aki csak a kek szinnek szurkol az mehet a manshity forumba spanglizni. akkor is drukkolj ha szarul megy ugyanugy mint mikor megy a szeker .

eloszor is ha nem vettetek volna eszre nem Jose hanem emenalo es garinszkaja volt aki az egesz Stones ugyett elbaszta. nem jose hanem nem emenalo volt aki ide hozta a Hectort ,a djibulit, es hasonlo jatekosokat akiket soha nem fogunk latni a csapatban. emenalo volt aki azt mondta nem kell ide csatar nem kell ide kp nem kell ide kozep hatved mert mi vagyunk a bajnokok.

az hogy a hazard egy ultra fos a costa ugyanugy a fabregas szinten ivanovics sehol cahill szintenTerry oreg lett az hogy Courtious leserul erre senki nem szamitott hogy mindez egyszerre fog bejonni Jose azzal foz amije van es ebben a pillanatban csak ennyi van.

es kulonben is ha barki el akar menni nem akar itt jatszani az huzzon a gecibe senki nem nagyobb mint a csapat.

mar varom nagy a L**ds vs Chelsea orok rangadot a Championship-ben. en akkor is meg fogm venni a berletem akkor is drukkolni fogok nekik . de te vagy ti akkor is itt lesztek ha kiesnenk ? nagyon ketlem .

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#388 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

béla írta:Szóval az a baj Rodgers-szel,hogy beképzelt? José legalább nem beképzelt,ez tény.
Látom a rossz-hiperszar-rossz egyszerű megfogalmazásom is nehezen emészthető itt a fórumon. Rodgerst jellemeztem ÖNMAGÁBAN és nem Joséhoz viszonyítva. Mi olyan nehéz ezen?!?!?!

Még egyszer leírom, másképp, hátha így eljut: ha már kibasszuk a klub történetének legsikeresebb edzőjét(hogy most árnyéka önmagának az más dolog), akkor azt egy klasszis edzőért tegyük és ne ilyen jöttmentekért.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: José Mourinho

#389 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Blueflag írta:Senki nem vak, mind latjuk Jose hibait, es sejtjuk hogy mennyi felelossege van ebben az egeszben. Tudni nem tudunk semmit, es ti sem, ez nyilvan nem igenyel kulonosebb magyarazatot. Ha mindenki csak annyit hibazott volna iden teljesitmenyben, mint mondjuk Jose a taktikaban, akkor minimum a felsohazban lennenk. Vagy mondom/kerdezem maskepp: egy epkezlab Ivanoviccsal, Costaval, Fabregassal is 16. helyezett lenne a csapat? Nem vilagklasszis teljesitmenyekre gondolok, csak a jelenlegi "onmaguk parodiaja" szintnel 1-el feljebbire.
Én is José mellett vagyok, és értem, hogy nem kell mindenért őt hibáztatni, de szerintem az belátható, hogyha az említett játékosoknak lett volna konkurenciája a posztjukon, valamint néha rotálva lettek volna, akkor nem lett volna ennyire ingadozó a teljesítményük. Persze mindez csak feltételezés, és félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a játékosok nem tehetnek semmiről. Csupán azt nehezményezem, hogy amikor Iva meccseken át szar volt, akkor miért nem lehetett Davet játszatni az ő helyén, baloldalon pedig Babát (vagy igazolt volna helyette egy olyan balhátvédet, akiben bízik és bedobná a mélyvízbe). Fabregas pedig már a tavalyi szezon végére beszürkült, akkor szerintem nem kellett volna őt nyomni rendszeresen.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#390 Hozzászólás Szerző: béla »

Szóval az a baj Rodgers-szel,hogy beképzelt? José legalább nem beképzelt,ez tény.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#391 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Daily szarok azt lengetik, hogy Rodgers lehet a caretaker és Simeone utána az állandó manager. Ezt remélem még a José ellenesek sem akarják... Egyrészt Simeone copy+paste-je Mourinhonak. Másrészt egy rosszra hozni egy hiperszart, hogy utána megint egy ugyanolyan rosszat hozzunk, hülyeség. Én személy szerint se lenyalt fejű rongyrázókat, se Rodgers féle beképzelt alakokat nem szeretnék a padon látni, akkor már ezerszer inkább JM.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: José Mourinho

#392 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Blueflag írta:Senki nem vak, mind latjuk Jose hibait, es sejtjuk hogy mennyi felelossege van ebben az egeszben. Tudni nem tudunk semmit, es ti sem, ez nyilvan nem igenyel kulonosebb magyarazatot. Ha mindenki csak annyit hibazott volna iden teljesitmenyben, mint mondjuk Jose a taktikaban, akkor minimum a felsohazban lennenk. Vagy mondom/kerdezem maskepp: egy epkezlab Ivanoviccsal, Costaval, Fabregassal is 16. helyezett lenne a csapat? Nem vilagklasszis teljesitmenyekre gondolok, csak a jelenlegi "onmaguk parodiaja" szintnel 1-el feljebbire.

Persze, lehet ezert is Joset eloallitani, ahogy a globalis felmelegedesert is, de gondoljatok mar bele... Ha ezek a jatekosok veletlen lettek egyszerre balfaszok, Jose nyilvan tehetetlen a padrol. Baj van, ra kell jonni a megoldasra egyutt, az ido es a kemeny munka mindent megold, az edzovaltas csak pofon a szarnak. Ha meg szandekosan akarnak edzot buktatni, akkor a vilag legnagyobb hulyesege lenne, ha a vezetoseg hagyna nekik. En ezt nem tehetem meg a munkahelyemen, hogy direkt szarul vegzem a munkamat. Sajnos meg kell varni, amig eszbe kapnak, es eljut az agyukig, hogy nem csak Joseval basznak ki, ha a championshipig sztrajkoljak magukat.

Persze minden csak felteteles modban. Szerintem nincs edzobuktatas, de en sem tudom. Te sem gera, csak kurvara szeretned. Mourinho stilusanak pedig velejaroja, hogy idonkent tul sok embernek szol be egyszerre, es nehany honapig erosebben csapkodnak a hullamok. Ilyen korabban is volt, csak a konnyebb bajnoksagokban nem ment ra annyira az eredmenyekre. Ettol meg nem lesz elmehaborodott valaki, vagy ha az, akkor eddig is az volt. :)
Elhamarkodott lépés az volt, hogy szerződést hosszabítottak vele. Ilyen szinten edzőbuktatás nincs. Más dolog, hogy néhány játékosnak totál elvette a kedvét.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#393 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Senki nem vak, mind latjuk Jose hibait, es sejtjuk hogy mennyi felelossege van ebben az egeszben. Tudni nem tudunk semmit, es ti sem, ez nyilvan nem igenyel kulonosebb magyarazatot. Ha mindenki csak annyit hibazott volna iden teljesitmenyben, mint mondjuk Jose a taktikaban, akkor minimum a felsohazban lennenk. Vagy mondom/kerdezem maskepp: egy epkezlab Ivanoviccsal, Costaval, Fabregassal is 16. helyezett lenne a csapat? Nem vilagklasszis teljesitmenyekre gondolok, csak a jelenlegi "onmaguk parodiaja" szintnel 1-el feljebbire.

Persze, lehet ezert is Joset eloallitani, ahogy a globalis felmelegedesert is, de gondoljatok mar bele... Ha ezek a jatekosok veletlen lettek egyszerre balfaszok, Jose nyilvan tehetetlen a padrol. Baj van, ra kell jonni a megoldasra egyutt, az ido es a kemeny munka mindent megold, az edzovaltas csak pofon a szarnak. Ha meg szandekosan akarnak edzot buktatni, akkor a vilag legnagyobb hulyesege lenne, ha a vezetoseg hagyna nekik. En ezt nem tehetem meg a munkahelyemen, hogy direkt szarul vegzem a munkamat. Sajnos meg kell varni, amig eszbe kapnak, es eljut az agyukig, hogy nem csak Joseval basznak ki, ha a championshipig sztrajkoljak magukat.

Persze minden csak felteteles modban. Szerintem nincs edzobuktatas, de en sem tudom. Te sem gera, csak kurvara szeretned. Mourinho stilusanak pedig velejaroja, hogy idonkent tul sok embernek szol be egyszerre, es nehany honapig erosebben csapkodnak a hullamok. Ilyen korabban is volt, csak a konnyebb bajnoksagokban nem ment ra annyira az eredmenyekre. Ettol meg nem lesz elmehaborodott valaki, vagy ha az, akkor eddig is az volt. :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#394 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
trueblue11 írta:Valaki mutatna nekem egy embert, aki ugyanaz volt 10 vagy 5 éve mint ma? Sokszor lett itt felhozva.
Csonka András
Vagy emsanya.
Neki már kiskölyökként is pont annyi esze volt, mint most.



Egyébként, hogy tiszta legyen: Mourinho hátrányára változott óriásit. Ennek minden bizonnyal a Real (vagy pontosabban a Barca...) az oka - na meg persze a nagy egója. Nem a véletlen műve, hogy pont most van pályafutása legrosszabb időszaka, negatív rekordok halmozása stb (amiről most minden szól)., és mondjuk mindez nem 5-10 évvel ezelőtt történt. Pedig akkor még szinte zöldfülűként jött ide (legalábbis ami a sztárcsapatokkal/játékosokkal kapcsolatos rutinját illeti), most meg sokat átélt, rutinos menedzser, mégis ez van...
Vannak akik az évekkel csak egyre jobbak lesznek, nála úgy néz ki nem ez a helyzet. Megfáradt vagy nem tudom.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: José Mourinho

#395 Hozzászólás Szerző: emsanya »

trueblue11 írta:Valaki mutatna nekem egy embert, aki ugyanaz volt 10 vagy 5 éve mint ma? Sokszor lett itt felhozva.
Csonka András

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: José Mourinho

#396 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Valaki mutatna nekem egy embert, aki ugyanaz volt 10 vagy 5 éve mint ma? Sokszor lett itt felhozva.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: José Mourinho

#397 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
Persze, Angliában a beltenyészet miatt sok hozzád hasonlóan "okos" ember van, akik csak néznek de nem látnak - szóval ennyit a José bábujukról :D Meg hát maradjunk annyiban, hogy sajnos finoman fogalmazva sincs valami "extra" szurkolótáborunk.

Köszönöm szépen, én a csapatnak, pontosabban a klubnak szurkolok, aminek - mind rövid, de főleg hosszútávon - az tenne a legjobbat, ha ezt az elmeháborodottat (aki nem az a Mourinho, akit imádtam 10 éve - nyilván mivel te látássérült vagy, így neked nem tűnik fel) - végre elküldenék.
Már egész anglia hülye, ez egyre jobb :D. Tényleg neked kéne leülnöd a padra, más választás nincs.

Ezért is mondtam, hogy szar érzés lehet most neked ez a helyzet, nem irigyellek. Persze ötlet eddig se érkezett ki jöhetne az anti-krisztus helyett (aki ma a stadionban se volt, de akkor is ő a hülye :D ). Csak az ekézés, ez meg magyaros hozzállás, ha már nemzetiségek...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#398 Hozzászólás Szerző: Chester »

Annyiban igazat adnék a Mourinho pártiaknak, hogy értelmes pótlás nélkül nincs értelme kitenni, hiába mondatná ezt a józan ész (és itt köszönjük meg Abramovicsnak, hogy úgy vágta ki innen Ancelottit, mint egy kutyát). Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy kockáztassunk, hiába lehet túlélni egy BL nélküli szezont, azért egy ilyen klubnak csak ott lenne a helye.

Akik meg éltetik Josét, azt csak a neve miatt teszik, de ezt (is) leírtuk már pár százszor, de látom még nem jött át.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#399 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta:
emsanya írta:Teljesen fölösleges bármit is mondani Gerának, ha tavaly bajnokok voltunk és szidta Mou-t
Szerencsére az élet megint téged igazolt, és a tavalyi folyamatos fejlődés miatt már ilyen szinten lehetünk, mint jelenleg. Meghozta a gyümölcsét az a felfogás.

Ha ilyen emberek lennének csak a világon, mint te, akkor még most is egy barlangban kommunikálnánk falfirkákkal.
Tudom, fura érzés is volt örülni egy bajnoki címnek, de nem voltam egyedül. Voltak még páran a világon velem együtt :). Biztos jó érzés lehet most minden héten úgy nézni meccset, hogy várod az edzőváltást, miközben teljes alakos José bábukat lengetnek :D. Kellemes "szurkolást"!
Persze, Angliában a beltenyészet miatt sok hozzád hasonlóan "okos" ember van, akik csak néznek de nem látnak - szóval ennyit a José bábujukról :D Meg hát maradjunk annyiban, hogy sajnos finoman fogalmazva sincs valami "extra" szurkolótáborunk. (de én itthonról ilyen kérdésben nem akarok inkább véleményt nyilvánítani)

Köszönöm szépen, én a csapatnak, pontosabban a klubnak szurkolok, aminek - mind rövid, de főleg hosszútávon - az tenne a legjobbat, ha ezt az elmeháborodottat (aki nem az a Mourinho, akit imádtam 10 éve - nyilván mivel te látássérült vagy, így neked nem tűnik fel) - végre elküldenék.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: José Mourinho

#400 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Teljesen fölösleges bármit is mondani Gerának, ha tavaly bajnokok voltunk és szidta Mou-t
Szerencsére az élet megint téged igazolt, és a tavalyi folyamatos fejlődés miatt már ilyen szinten lehetünk, mint jelenleg. Meghozta a gyümölcsét az a felfogás.

Ha ilyen emberek lennének csak a világon, mint te, akkor még most is egy barlangban kommunikálnánk falfirkákkal.
Tudom, fura érzés is volt örülni egy bajnoki címnek, de nem voltam egyedül. Voltak még páran a világon velem együtt :). Biztos jó érzés lehet most minden héten úgy nézni meccset, hogy várod az edzőváltást, miközben teljes alakos José bábukat lengetnek :D. Kellemes "szurkolást"!

Lezárt