José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: José Mourinho

#1021 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

a taktikai zseni JM jól szét kurta ezt a klubot.... eladta riválisoknak a legjobb játékosainkat és szépen leépítette a játékunkat is. Vicc kategória lett a szeretet csapatomból. Köszönöm neked ezt te se**fej.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1022 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez az Azpi-Kenedy csere óriási volt, taps jár.
Alapból ha már lehoz egy védőt, akkor miért nem azt az Ivanovicsot, akit amúgy is sz*r poszton játszat már?! Azpi oldalán túl sok támadást nem vezettek (az első gól is Ivanovics széléről jött, csak nézte, ahogy bepasszolják mellette a labdát), de szerencse Mourinho zseniális húzása után megkaptuk gyorsan arról az oldalról is a 2-at is...

Meg ez is, hogy akkor kezdünk el igazán támadni, amikor baj van... Még véletlen se menjünk ki a meccs elejétől így, minek is?!

Ennek az embernek a Barca kisütötte az agyát, agyhalott vált sajnos.
HAZARD = Messi+Ronaldo

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: José Mourinho

#1023 Hozzászólás Szerző: petr »

JM lassan repul,ha igy folytatja
Conte felkeszulhet v vki mas csak ne ilyen benitez felek

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: José Mourinho

#1024 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

zseni vagy mourinho. irany a psg.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1025 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:... tkp-ra meg egy ertelmes jatekos es jo lesz ez.
Nem kell így előrerohanni. Én azért még megnéznék egy Hazard-Oszi-Pedro illetve egy Hazard-Pedro-Remy tkp-t. Na meg létezik Traoré és RLC is.
Jogos. Hirtelen teljesen lezartam a padot es a serulteket, csak arra gondoltam, hogy a mai kezdobol mit kellene kicserelni. Ez a Hazard-Oscar-Pedro nem is hangzik rosszul. Oscar is szeret lovoldozni es egy-egy gyors kombinacioban reszt venni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1026 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:... tkp-ra meg egy ertelmes jatekos es jo lesz ez.
Nem kell így előrerohanni. Én azért még megnéznék egy Hazard-Oszi-Pedro illetve egy Hazard-Pedro-Remy tkp-t. Na meg létezik Traoré és RLC is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#1027 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez mar munka volt, elemzett, kritizalt, rendet tett a fejekben, edzett es VALTOZTATOTT. Nem voltak idetlen Ivanovic tamadasok, nem volt Costa fetrenges, nem volt bunker, volt foci es meg is lett az eredmenye. A vedelmet kell kijavitani es tkp-ra meg egy ertelmes jatekos es jo lesz ez.

Egyebkent feltunt nektek, hogy most Pedro erkezesevel Hazard latvanyosan tobbet passzol neki, mint azelott Williannak? Szerintem erzi o is, hogy van jatszotarsa es megbizik benne, hogy nem cseszi el az akciot. Fontos lenne a kozepso tkp posztra is ilyen embert szerezni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1028 Hozzászólás Szerző: Dante »

Daniel írta:
galferenc írta:+ Mou 7! alapkezdő játékost nevezett meg szar játéka miatt! Moura ez abszolutt nem jellemző.Persze igaza is van. +Wili, Costa? Szer nem Mou a hibás a 2 mecss, 1 pont miatt. PL: Iva? Matic? ki zárt dolog, hogy megtiltja neki, hogy lőjőn, 20-25ről. A passzpontosságot + kizárnám a statokból! 1-2 hüjje játékosunknál fontosabb, mint a gól. Ha az elhivatottság, akaraterő, csakazértis vjön, jó lesz az!
Imádlak, de tényleg :D (bocsi az offért) Nem tudom értelmezni, amit írsz, de imádlak.
"...Meg Mou hét alap kezdő játékost nevezett meg a szar játékuk miatt. Mou-ra ez abszolút nem jellemző. Persze igaza is van. (meg) Willian, Costa? Szerintem nem Mou hibája az hogy két meccsen egy pontot szereztünk. Iva, Matic? Kizárt dolog, hogy /José/ megtiltja neki, hogy 20-25-ről lőjön. A passzpontosságot kizárnám a statokból. Egy-két hülye játékosunknál fontosabb, mint a gól. Ha az elhivatottság, akaraterő, "csakazértis" jön, jó lesz az!"

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1029 Hozzászólás Szerző: Daniel »

galferenc írta:+ Mou 7! alapkezdő játékost nevezett meg szar játéka miatt! Moura ez abszolutt nem jellemző.Persze igaza is van. +Wili, Costa? Szer nem Mou a hibás a 2 mecss, 1 pont miatt. PL: Iva? Matic? ki zárt dolog, hogy megtiltja neki, hogy lőjőn, 20-25ről. A passzpontosságot + kizárnám a statokból! 1-2 hüjje játékosunknál fontosabb, mint a gól. Ha az elhivatottság, akaraterő, csakazértis vjön, jó lesz az!
Imádlak, de tényleg :D (bocsi az offért) Nem tudom értelmezni, amit írsz, de imádlak.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: José Mourinho

#1030 Hozzászólás Szerző: galferenc »

+ Mou 7! alapkezdő játékost nevezett meg szar játéka miatt! Moura ez abszolutt nem jellemző.Persze igaza is van. +Wili, Costa? Szer nem Mou a hibás a 2 mecss, 1 pont miatt. PL: Iva? Matic? ki zárt dolog, hogy megtiltja neki, hogy lőjőn, 20-25ről. A passzpontosságot + kizárnám a statokból! 1-2 hüjje játékosunknál fontosabb, mint a gól. Ha az elhivatottság, akaraterő, csakazértis vjön, jó lesz az!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6959
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1031 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mai sajtótájékoztató röviden!
- Oscar és Moses sérültek,így ők biztosan nem játszanak Vasárnap. Pedro és Baba jàtékàra sem biztos hogy lehet számtani.
- A csapat amióta visszatért José nem edzett olyan keményen mint ezen a héten. Senki sem elégedett a mostani eredményekkel.
- Nagyon örül az igazolósoknak José. Azt mondta Baba az egyik legjobb védők közé emelkedhet, Pedro pedig világsztár potenciával rendelkezik. Leírhatatlanul örül nekik.
- Stones kérdésre klasszikus választ kaptunk. Nem akar más klubok jàtékosairol beszélni, azonban tudja hogy a lehetőség új játékosra még nyitva van.
- Amilyen szívvel és eltökéltséggel játszott a Sevilla és a Bilbao ellen, José nem gondolta volna,hogy Pedrot elengedi a Barcelona. De ő ennek csak örülni tud.
- Semmi baj nincs Terryvel. Keményen edzett a héten,így a kapitányunk visszatér a kezdőbe a hétvégén.
- Nem szeretne az orvosokról beszélni. Nem számít ez a dolog, a játékosok profi kezekben vannak,csak ez érdekli.
- Nagyon elégedett Begoviccal de hétvégén Thibaut kezd.
- A csapat rengeteget fejlődött azonban senki sem boldog azzal ahogy a klub teljesít. Dolgoznak rajta.
- Allegri egész nyáron Ramiresről és Oscarrol beszélt, még is itt vannak mind ketten. Ő pontosan ezért nem fog beszélni Pogbàrol.
- Hétvégén kötelező a győzelem,nincs kifogás.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: José Mourinho

#1032 Hozzászólás Szerző: paco83 »

AwayRoller írta:Szőrszálhasogató vagyok, és ő csak beugró manager volt, de amúgy teljesen jogos :D . A Villában azért már látni a kéznyomát, 2 meccs alatt 1 kapott gól. Az tény, hogy a menesztése után max Robbie alatt volt elfogadható védelmünk(azis csak egy fél szezonon át, utána semmi).
Ugye hogy ugye. :D
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy miért is rúgta ki abra, mert ha csak valami kis összezördülés akkor az esély még meglehet.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szőrszálhasogató vagyok, és ő csak beugró manager volt, de amúgy teljesen jogos :D . A Villában azért már látni a kéznyomát, 2 meccs alatt 1 kapott gól. Az tény, hogy a menesztése után max Robbie alatt volt elfogadható védelmünk(azis csak egy fél szezonon át, utána semmi).

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: José Mourinho

#1034 Hozzászólás Szerző: paco83 »

AwayRoller írta:
paco83 írta:Ha már edző keresés akkor én azt az edzőt preferálnám akivel még egy meccset sem vesztettünk! :)
Egy full új edzőt, vagy kire gondolsz?
Wilkins-re. Tudom, hogy Abra csak úgy kirúgta mindenféle előzmény nélkül, de én megnézném, hogy mit tud kihozni a csapatból.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: José Mourinho

#1035 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

paco83 írta:Ha már edző keresés akkor én azt az edzőt preferálnám akivel még egy meccset sem vesztettünk! :)
Egy full új edzőt, vagy kire gondolsz?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: José Mourinho

#1036 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ha már edző keresés akkor én azt az edzőt preferálnám akivel még egy meccset sem vesztettünk! :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1037 Hozzászólás Szerző: Dante »

Állítólag 1-2 hete készítette ezt az interjút a BT sports, igazából minden kérdéses dologra rákérdeznek benne, és ha José elhiszi amit mond, akkor tényleg máshogy látja a dolgokat mint a szurkolók, vagy a média.
https://www.youtube.com/watch?v=1nNwfGMvUkk
*grabs popcorn*

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#1038 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

rafanadal írta:Annyit azért hozzátennék, hogy Pep meg elvileg a Cityhez menne. De szerintem pont nem az edzőkérdés amiről beszélünk kellene. Mourinho jó, csak el kell felejtetni a hülye felfogását és nekifogni focizni. Ha a keretben is betömjük a lyukakat akkor minden pipa, őt kell helyrerakni és jó kis szezonunk lehet.
Persze, ez világos. Csak ha esetleg nagyon rosszul alakulnának és Mou szezon végén (közben) felállna a padról, akkor Guardiola egész biztosan ott lenne Abra célkeresztjében. De természetesen én is azt akarom, hogy José térjen észhez, Ivát tolja be középre vagy rakja padra és megint olyan legyen a játék, mint tavaly ilyenkor.
bNc írta:Az egyik feltételezésből jön a másik. Ha kirúgják, ha nem hosszabbít, ha ő jön. Szerintem jelen pillanatban senki sem tudja hogy mi lesz. Lehet hogy Bl-t nyer a bayern vagy mi és akkor az egész edzőkeringő nem fog bekövetkezni.
Miért igazolna Abra? Ezeket a neveket mint Isco vagy Pedro már egy hónappal ezelőtt is lehetett olvasni. Nyilván tudja ezt Abra is hogy ha hoz 2-3 olyan játékost aki nem kell Josenak azt úgy sem fogja használni, már csak azért sem mert nem ő kérte őket és akkor ugyan ott van ahol a part szakad.
Abban igazad van, hogy bármi megtörténhet, de a jelenlegi tényállás alapján ezek egyáltalán nem alaptalan feltételezések. Elhiheted én sem akarom, hogy José távozzon, meg ugye azt sem, hogy a BM BL-t nyerjen (szerintem megint fel fognak sülni egyébként, de ez most nem ide tartozik) Abráról meg annyit, hogy én simán kinézem, hogy így szembe menne Joséval, tőle ugyebár amúgy sem ez lenne az első eset, hogy az aktuális menedzser feje fölött igazol (FT9)

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: José Mourinho

#1039 Hozzászólás Szerző: bNc »

Mr-Moss írta:
bNc írta:
Champions20 írta:Mint tudjuk nagyon jól rotál....Ja nem.
Ha Mou nem akarja akkor nem fogja játszatni Pedrot. Szóval vagy az lesz h Abra ráparancsol ami konfliktushoz vezet vagy igazoltatok egy embert 10-15 meccsre 28 milláért.
Mou tényleg nem tud megmaradni egy csapatnál néhány évnél többet.A sors fintora h a klub legjobb edzője nem képes kihúzni 8-10 évet a chelseanal.Ha lelép Mou megint megindul az edző keringő.Ki érkezhetne a helyére? Pep? akinek teljesen más a filozófiája?Rámenne 2-3 szezon h lerombolja a mostani chelseat és felépítsen egy újat.Ami nem biztos h jobb lesz mint a mostani.(legyen akármilyen pocsék is a mostani formája attól ez még egy jó csapat.)
Teljesen értelmetlen amit írsz már ne haragudj.
1.Honnan jött ez hogy Abra igazol?
2.Van valami jele annak hogy távozik? (most hosszabbított)
3.Pep miért jönne?
Pedig egyáltalán nem értelmetlen amit az MU-s kolléga ír.
1. Minden azzal van tele, hogy Abra kezébe vette az irányítást és elhozzuk Pedrot a Manchester helyett, José akarata ellenére.
2. Áll a bál a csapat körül (Eva balhé, balhé a vezetőséggel, a csapat is gyenge formában van, nagyon rossz irányba kezdenek elmenni a dolgok.)
3. Abra már azután is szerződtette volna Pepet, miután otthagyta a Barcát és elment volna New Yorkba pihenni. A katalánnak már csak a mostani szezon maradt a szerződéséből és házat, kutyát, asszonyt rá mernék tenni, hogy nem fog hosszabbítani. Ha meg év végén José távozna, akkor Abramovics 100%, hogy bepróbálkozna Pepnél.
Az egyik feltételezésből jön a másik. Ha kirúgják, ha nem hosszabbít, ha ő jön. Szerintem jelen pillanatban senki sem tudja hogy mi lesz. Lehet hogy Bl-t nyer a bayern vagy mi és akkor az egész edzőkeringő nem fog bekövetkezni.
Miért igazolna Abra? Ezeket a neveket mint Isco vagy Pedro már egy hónappal ezelőtt is lehetett olvasni. Nyilván tudja ezt Abra is hogy ha hoz 2-3 olyan játékost aki nem kell Josenak azt úgy sem fogja használni, már csak azért sem mert nem ő kérte őket és akkor ugyan ott van ahol a part szakad.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: José Mourinho

#1040 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Én pont hogy azt olvastam hogy Mourinho vette föl a kapcsolatot Pedróval a city elleni meccs után.

Lezárt