José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1821 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nekem ég a pofám.

Chelsea manager Jose Mourinho: "It was a penalty. I have watched it two or three times and it was a clear penalty in the same way it should have been a clear free-kick against West Brom when they scored the second goal.

"So I have reason to be very upset with the referee's work. I believe he is a great referee, one of the best in European football, but he had a very unhappy game today.

"It was dramatic because the home team was losing and in the last 15 minutes our reaction was very strong. We put everything in the game to try to score and at least not to lose. In the last part -it was even more emotional that technical and tactical.

"We missed chances and at the end of the game, we had a penalty which is always a difficult situation to accept for the team that is winning, but when they go home they will see on their screens that it was a situation where the referee did not make a mistake. He made many mistakes during the game but that was not a mistake."
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: José Mourinho

#1822 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

szogi írta:De amelyik csapat bajnokságot akar nyerni márpedig a chelsea azt akar ,az nem szórakozhat el így fontos pontokat !
Persze :D Csak azért más "zsoldos" csapatoknál sem fenékig tejfel az élet.
Why always me?

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: José Mourinho

#1823 Hozzászólás Szerző: szogi »

cfclegend2 írta:
Hawaii írta:
Pilgrim írta:Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.
Zsoldosok vannak a Real-ban, a City-ben, a PSG-ben és még sok másik csapatban is szép számmal, akkor miről is beszélünk? Természetesen nem gondolom azt, hogy az edzővel lenne a probléma, csak arra vagyok kíváncsi, hogy pl a City hogy tudja ezt a problémát megoldani.
A City is kikapott már a Villától, a Cardiff-tól, és a Stoke-ot sem tudta megverni, ehhez képest mi még csak két kötelezőt buktunk eddig. A Real meg mindig besül a BL-ben, és a bajnokságokat is rendre bukni szokta, pedig 100 milliókat költenek játékosokra. A PSG pedig csak egy francia ligában érdekelt, ami azért egy "kicsit" más szint, mint a PL.
De amelyik csapat bajnokságot akar nyerni márpedig a chelsea azt akar ,az nem szórakozhat el így fontos pontokat !

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: José Mourinho

#1824 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hawaii írta:
Pilgrim írta:Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.
Zsoldosok vannak a Real-ban, a City-ben, a PSG-ben és még sok másik csapatban is szép számmal, akkor miről is beszélünk? Természetesen nem gondolom azt, hogy az edzővel lenne a probléma, csak arra vagyok kíváncsi, hogy pl a City hogy tudja ezt a problémát megoldani.
A City is kikapott már a Villától, a Cardiff-tól, és a Stoke-ot sem tudta megverni, ehhez képest mi még csak két kötelezőt buktunk eddig. A Real meg mindig besül a BL-ben, és a bajnokságokat is rendre bukni szokta, pedig 100 milliókat költenek játékosokra. A PSG pedig csak egy francia ligában érdekelt, ami azért egy "kicsit" más szint, mint a PL.
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: José Mourinho

#1825 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Huh, ha kamu tizivel is, de folytatódik Mou hazai bajnoki veretlensége...

Komolyan mondom kevésbé lett volna égő kikapni mint leikszelni így. :(

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: José Mourinho

#1826 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta:
Pilgrim írta:Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.
Zsoldosok vannak a Real-ban, a City-ben, a PSG-ben és még sok másik csapatban is szép számmal, akkor miről is beszélünk? Természetesen nem gondolom azt, hogy az edzővel lenne a probléma, csak arra vagyok kíváncsi, hogy pl a City hogy tudja ezt a problémát megoldani.
Erre én is nagyon kíváncsi lennék :)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: José Mourinho

#1827 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta:Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.
na igen.... nem látni az akaratot rajtuk....

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: José Mourinho

#1828 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pilgrim írta:Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.
Zsoldosok vannak a Real-ban, a City-ben, a PSG-ben és még sok másik csapatban is szép számmal, akkor miről is beszélünk? Természetesen nem gondolom azt, hogy az edzővel lenne a probléma, csak arra vagyok kíváncsi, hogy pl a City hogy tudja ezt a problémát megoldani.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: José Mourinho

#1829 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Azt kéne megérteni pár emberkének, hogy itt nem az edzőkkel van a probléma, hanem a játékosok mentalitásával és a dolgokhoz való hozzáállással. Ancelotti,Boas,Di Matteo, Benítez és Mourinho-nál is kezdik ugyan azt eljátszani, mint eddig. Ennyi edző nem lehet mind hülye, itt nagyon komoly gondok vannak, mégpedig, hogy zsoldosok alkotják a keret nagy százalékát.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1830 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Torres 9 írta:Ez a kis töki nem ide való én megmondtam! Hiddinket!!
Húzz már el innen.

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: José Mourinho

#1831 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Ez a kis töki nem ide való én megmondtam! Hiddinket!!
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1832 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Huh, ha kamu tizivel is, de folytatódik Mou hazai bajnoki veretlensége...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1833 Hozzászólás Szerző: gerawba »

chiedis írta:Kirakta a keretbol Luizt. Tanulsag neki is meg a csapatnak h ne baszakodjanak. Igazi tanar
Szééép.
Taps Mou.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1834 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Kirakta a keretbol Luizt. Tanulsag neki is meg a csapatnak h ne baszakodjanak. Igazi tanar
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#1835 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ToreAndre írta:Úgy gondolom, hogy az összes ilyen vereség, hosszútávon mindenképpen hasznos tanulság José és a csapat számára is. Ez nem igényel nagy okfejtést. Az, hogy tele vagyunk remek játékosokkal még nem elég egy bajnoksághoz, főleg egy ennyire erős és kiegyensúlyozott bajnokságban. Persze van esélyünk, de reálisan nézve ebben az évben az első 4 ideális cél lehet. Látszik, hogy Mourinho-nak van dolga, de ez remekül kisülhet még. Érdekes lesz, én várom.:-)
Szerintem meg hatalmas blama . Az első 4 meg tavaly lehetett a cél. Minimum harcban kell legyünk a végéig.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1836 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Úgy gondolom, hogy az összes ilyen vereség, hosszútávon mindenképpen hasznos tanulság José és a csapat számára is. Ez nem igényel nagy okfejtést. Az, hogy tele vagyunk remek játékosokkal még nem elég egy bajnoksághoz, főleg egy ennyire erős és kiegyensúlyozott bajnokságban. Persze van esélyünk, de reálisan nézve ebben az évben az első 4 ideális cél lehet. Látszik, hogy Mourinho-nak van dolga, de ez remekül kisülhet még. Érdekes lesz, én várom.:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: José Mourinho

#1837 Hozzászólás Szerző: Dante »

pulci03 írta:José most mondta a tájékoztatón, hogy Torres izomsérülést szenvedett így sem holnap sem hétvégén nem játszhat nagy valószínűség szerint valamint Bertrandnak is sérülése van...
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2292939" onclick="window.open(this.href);return false;
Legnagyobb vicc, classic-Torres, hogy mikor leírhatatlanul szar, akkor egészséges, amikor 15 meccsen 10 gólt lő lesérül...
Nem tehet róla, de a világ legnagyobb balfasza szegény srác.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1838 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Kedves rmd88, a hozzászólásod csaknam minden mondatából az sugárzik, hogy megöregedtél(azok a régi szép idők...), így bár a tartalmával teljes mértékben NEM értek egyet, mivel könnyen megcáfolhatóak és inkább érzéseken, minthogy a tényeken alapulnak nem fogom mondatról-mondatra cáfolni.
DE:
Egy bajnokság színvonala nem az aranycipős góljainak számából mérhető le, mert az inkább lefelé, mint fölfelé mutat(lásd keleti blokk aranycipősei a 80-as években) A példádról(Kevin P.) meg csak annyit, hogy az az 1999-2000-es szezonban volt és sem előtte sem utána angol kiscsapat nem adott aranycipőst ráadásul 2003-ban ki is estek, ahogy a L**ds is(2004-ben) akik pont azért vitézkedtek annyira, mert túlköltekeztek és egészen a harmadosztályig estek vissza.
Mellesleg a PL kezdete óta Kevin P. kívül csak Henry és CR tudott aranycipős lenni 25 illetve 31 góllal a két kutyaütő.
Illetve a gólkirályi címek 2000-től 23,24,25,30,25,27,20,31,19,29,20,30,26 góllal lettek megnyerve(bocs a germanizmusért) abból az utolsó kettő van Persie, akitől neked persze, hogy a kevesebb gólt kellett érdekesnek találnod. Phillipsnek az aranycipőt követő évben sikerült 14 gólt összehoznia és a csapatának ismét egy 7. helyet ez is érdekes nem gondolod?
Az általad visszasírt idők így tehát minimum értelmezhetetlenek, mivel Phillips már rég nem volt(1999-2003) a Sunderland tagja, és a Sunderland meg a PL tagja, amikor O'Neill átvette a Villa irányítását (06-10). Így tehát ha jól látom visszasírod az egész 2000-2010-ig terjedő időszakot, amivel úgy gondolom minden Chelsea szurkoló egyetért lévén ez volt a legsikeresebb évtized(eddig) a klub történetében, amelyet mellesleg 3 csapat dominált erőteljesen.
Üdv és bocs a terjedelem miatt :(
és A Válasz a Nagy Kérdésre...42

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#1839 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

José most mondta a tájékoztatón, hogy Torres izomsérülést szenvedett így sem holnap sem hétvégén nem játszhat nagy valószínűség szerint valamint Bertrandnak is sérülése van...
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2292939" onclick="window.open(this.href);return false;

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: José Mourinho

#1840 Hozzászólás Szerző: telegdy »

rmd88 írta:
Én meg visszasírom azokat a régi szép időket a PL-ben, amikor egy Kevin Phillips 30 góllal lett gólkirály, és Európa aranycipős egy Sunderlandben. S ezzel azt gondolom minden el is mondtam.
Nem egy Manchester Unitedben, nem egy Liverpoolban, nem egy Arsenalban, nem egy Newcastle Unitedben, ha nem SUNDERLANDBAN!
Ezzel kapcsán egy érdekes adat. Hogy a legutóbbi PL gólkirály Robin Van Persie 26 góllal már elnyerhette a címet, és bajnok is lett a Manchesterrel.

Vagy pl! L**ds United BL menetelése? Egy Newcastle United szintén BL főtáblás lehetett, nem is kis emberrel a padon, a jó öreg Sir Bobby Robsonnal. Isten nyugosztalja az öreget már sajnos nem él! :(
Azt írtad hogy hol volt előtte a Sp*rs, vagy a City. A City előtte tényleg nem volt sehol, de elmondanám neked hogy a Tottenham viszont sokkalta erősebb és jobb csapat volt régebben, mint most.
Woodgate, King, Lennon, Jenas, Huddlestone, Malbranque, Chimbonda, Alan Hutton, Zokora, Berbatov, Robbie Keane féle Sp*rs. Sikerül is velük Avram Grant éra alatt egy 4-4-es gól gazdag meccset játszani a Wart Harte Lane-ben. Míg élek nem felejtem el azt a meccsünket. Akkor ne feledjük el hogy volt annak idején egy nagyon erős Martin O'Neill féle Aston Villa.
Még amikor Gareth Barry, James Milner, Ashley Young-ok játszottak ott. Akár hányszor mentünk a Villa Parkba, nagy mumusunk volt. Csak hát azt is sikerült tönkretennie a tulajdonosnak s nézd meg egy Bentekével hol áll a Villa! Kb 14. helyen. :) Akkor az Everton is ennél ezerszer jobb volt keretileg is, és mint csapat a mostaninál. Ne feledjük el az Everton 2004/2005-ös szezonját mikor a legjobb 4-be tudták magukat beavászkolni, és indulhattak a BL selejtezőben. De ha az egész futballját megnézzük a PL-nek, régen nem volt ilyen, hogy elment egy Stoke City idegenbe az Old Traffordra, és akkor beáll a csapat sündisznózni, átadják a terepet az esélyesebb Unitednek, azt majd kontrából hát ha majd lesz valami. Ilyen régen nem sűrűn volt. Régen a kis csapatokat élmény volt nézni hogy neki mentek a nagyoknak, s uralták a pályát némely meccseken. S ez mind-mind azt bizonyítja amiket itt felsoroltam, hogy sokkalta jobb volt régen a PL mezőnye mint most. Maga a foci is, meg minden. Én szemszögemből legalább is. Az hogy most pl a 8. és 2. Chelsea között 3-pont különbség legyen, az óriási nagy szemfényvesztés. Én azt gondolom ettől nem lett jobb a PL színvonala.
Arról nem beszélve hogy régen sokkalta több Angol hazai játékosok, ikonok, klasszisok voltak meghatározói a Premier League-nek, nagyon sok top csapatban több Angol játszott mint külföldi, most ennek az ellenkezője valósul meg ami engem nagyon bosszant.
Szóval 1 szó mint 100 a vége, azt mondom összességében hogy nem nagyon lehet az büszke magára, aki ezt a mezőnyt legyőzi, és bajnok lesz. Ez ugyan úgy vonatkozik ránk is, mint ahogy bárkire aki bajnok lesz, lehet.

Elnézést mindenkitől a regényemért!
További szép estét mindenkinek! S hajrá Chelsea! :)
"Szemfényvesztés"? Ezt nem egészen értem, hogy érted. Én tudom, hogy a statisztikák sokszor nem sok sz*rt érnek, de a tabellát ne keverjük ide... Vess egy pillantást más európai bajnokságok tabelláira, és megérted mit szeretnék mondani. Mindenhol van 2-3 erős csapat, melynek biztos a helye a tabella elején, és ennyi. Ehhez képest asszem 2 éve a PL-ben az utolsó forduló előtt még nem volt biztos, hogy ki lesz a bajnok, hogy kik végeznek az első 4 helyen, és hogy ki lesz a 3 biztos kieső. Ezt mivel magyarázod?
Változik a PL folyamatosan, de hogy évről évre gyengébb lenne, hát, érdekes okfejtés...

Lezárt