Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#821 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Mai meccset csak match4 adja vagy spiler is?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#822 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. december 22., csütörtök 10:33 Na mindenki felkészült arra, hogy pár nap múlva elkezdődik a szenvedés újra, amit a csapatunk lerak az asztalra? :mrgreen:
én mondjuk egy több gólos győzelmet érzek bournemouth ellen hazain :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#823 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na mindenki felkészült arra, hogy pár nap múlva elkezdődik a szenvedés újra, amit a csapatunk lerak az asztalra? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#824 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2022. november 14., hétfő 1:19 Ronaldo elég őszinte interjút adott, sőt sztem elintézte, hogy többet nem játszik az MU-ban. Konkrétan kijelentette hogy nem tiszteli Ten Hagot, nem semmi :D

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... do-2924025
Nyomott egy Lukakut

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#825 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Peter Drury: "Chelsea is the most consistent team. One win in August, one win in September, and one win in October... it's just like menstrual cycle. If they don't win in November, know that they're pregnant."
Bármennyire is fájdalmas, ez utcalány jó :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#826 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. november 14., hétfő 1:19 Ronaldo elég őszinte interjút adott, sőt sztem elintézte, hogy többet nem játszik az MU-ban. Konkrétan kijelentette hogy nem tiszteli Ten Hagot, nem semmi :D

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... do-2924025
annyira nem lepődtem meg :D de ez így fasza lesz, mert bólé tuti rámegy erre a nárcisztikus faszra

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#827 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ronaldo elég őszinte interjút adott, sőt sztem elintézte, hogy többet nem játszik az MU-ban. Konkrétan kijelentette hogy nem tiszteli Ten Hagot, nem semmi :D

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... do-2924025
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#828 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2022. november 13., vasárnap 12:08
Bubi írta: 2022. november 13., vasárnap 10:41 Na, most, hogy aludtam rá egyet és elolvastam a véleményeteket már másképp látom.

Időt kell neki adni, meg kell várni hogy felépüljenek a sérültek és hogy lemenjen a téli ablak, utána pedig meg kell adni neki a februárt, hogy összerakja a csapatot.

Idén BLt kell nyerni mert jövőre másképp nem lesz....:D

Nálam egyébként az lenne a totális happy end ha februárban visszahívnánk Tuchelt és megnyerné a BLt. Volt már pár ilyen ezdő visszahívás a történelemben.
Az amcsiknal presztizsbol elkepzelhetetlen, hogy visszahivnak Tuchelt. Ez annyit jelente nekik, hogy elbasztak.

A bl az jo vicc, talan nagy szerencsevel a dortmund meglesz ha a csillagok allasa is rendben lesz. De nem mernek ra nagyban fogadni, de utana eselytelen.
Oruljunk, hogy ne legyen tobb serultunk, es a tobbiek felepuljenek. Jamesnek, kantenak es kovecicnak egyebkent ugy olvastam a mutet lenne az ajanlott.
Szvsz ha visszajonnek februarban meccshianyosan, ujra ra fognak serulni. Ha meg muteni kell oket, akkor csak a kovetkezo szezonban szamithatunk rajuk. Ha tenyleg ez a helyzet en mindenkit rendberaknek. Kovetkezo szezonra jojjon vissza mindenki egeszsegesen es csapassuk ami a csovon kifer!!! Masfel evet kene bealdozni. Csak az a baj kb nem fog semmi valtozni, vagy felepulnel vagynem, vagy raserulnek vagy nem…
Januárban, Lampard elküldése után gondoltad volna, hogy BLt nyerünk? De az első BL győzelmünk is teljesen váratlan volt.

Anno a Barca is visszahívta, talán Van Gaalt...?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#829 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. november 13., vasárnap 10:41 Na, most, hogy aludtam rá egyet és elolvastam a véleményeteket már másképp látom.

Időt kell neki adni, meg kell várni hogy felépüljenek a sérültek és hogy lemenjen a téli ablak, utána pedig meg kell adni neki a februárt, hogy összerakja a csapatot.

Idén BLt kell nyerni mert jövőre másképp nem lesz....:D

Nálam egyébként az lenne a totális happy end ha februárban visszahívnánk Tuchelt és megnyerné a BLt. Volt már pár ilyen ezdő visszahívás a történelemben.
Az amcsiknal presztizsbol elkepzelhetetlen, hogy visszahivnak Tuchelt. Ez annyit jelente nekik, hogy elbasztak.

A bl az jo vicc, talan nagy szerencsevel a dortmund meglesz ha a csillagok allasa is rendben lesz. De nem mernek ra nagyban fogadni, de utana eselytelen.
Oruljunk, hogy ne legyen tobb serultunk, es a tobbiek felepuljenek. Jamesnek, kantenak es kovecicnak egyebkent ugy olvastam a mutet lenne az ajanlott.
Szvsz ha visszajonnek februarban meccshianyosan, ujra ra fognak serulni. Ha meg muteni kell oket, akkor csak a kovetkezo szezonban szamithatunk rajuk. Ha tenyleg ez a helyzet en mindenkit rendberaknek. Kovetkezo szezonra jojjon vissza mindenki egeszsegesen es csapassuk ami a csovon kifer!!! Masfel evet kene bealdozni. Csak az a baj kb nem fog semmi valtozni, vagy felepulnel vagynem, vagy raserulnek vagy nem…

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#830 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na, most, hogy aludtam rá egyet és elolvastam a véleményeteket már másképp látom.

Időt kell neki adni, meg kell várni hogy felépüljenek a sérültek és hogy lemenjen a téli ablak, utána pedig meg kell adni neki a februárt, hogy összerakja a csapatot.

Idén BLt kell nyerni mert jövőre másképp nem lesz....:D

Nálam egyébként az lenne a totális happy end ha februárban visszahívnánk Tuchelt és megnyerné a BLt. Volt már pár ilyen ezdő visszahívás a történelemben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#831 Hozzászólás Szerző: Traxver »

edeskeves írta: 2022. november 12., szombat 22:17
Dízel írta: 2022. november 12., szombat 21:52 21 pont, 8. hely. Vb elött.

Feljött a pool és a MU is. (bár a city kikapott, most beelőzhetjük őket. :lol: )
Viccet félretéve: Nagyon szétvan csúszva a csapat, minden évben van ilyen, de ez most mas.

Mondok jobbat: 8 pont kell nekünk ahhoz, hogy a 4. helyen lévő totteham MELLETT legyünk. Kilátástalan. Idén nem lesz meg a Bl, ebben biztos vagyok, az EL TALÁN! de szerintem az sem.
Nem volt edzőváltás utáni feltámadás, nincsnek mar motivalt fiatalok, vagy húzni képes klasszisok. Egyedül Thiago Silva az aki tanár, meg talan azpi.
Taktika nincs, csak a pánikból a labda előrebaszkodása. Kicsit végignéztem most havertz-en és a többieket, és kb csont és bőr az összes, semmi izom, semmi tömeg nincs rajtuk. Elnyomják az összeset. James volt erősebb kötésű és ő birta is a strapát. Se erőnlét, se technikai tudás, se taktika. Ez igy tripla nulla. Ezzel még potter se igen tud mit csinalni.

Az a baj, ha most beálldozunk 2-3-4 évet, az nagyon sok és nem tudom, garancia lesz e a sikerre, főleg potterrel.
Mount es James fiatalok, kupákat akarnak nyerni, meg kell teremteni nekik a lehetőséget. Mert elöbb utóbb elmennek és nem fogok rájuk haragudni ezért. Elfecsérelt tehetségek lesznek. persze mount nincs nagy formában, de egyszer mar megmutatta mire képes es az az ember aki egyszer tudott nagyot alkotni, az többször is meg tudja ismételni ha akarja.
A taktika reszet ki mas ha nem Potter tudna rendberakni? Vagyis o nem, mert meghaladja a kepessegeit, de neki kellene. Ez a csapat egyre rosszabb vele..
A vicc, hogy 5 eves szerzodest kapott, ha jol emlekszek. Ebbol is latszik, milyen amator emberek vezetik a klubot, nem hinnem hogy van olyan top csapat aki ad 5 eves szerzodest egy edzonek, akinek ez az elso komolyabb munkaja.
azthiszem Moyes a MUnál 7 évest kapott :lol:

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#832 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2022. november 12., szombat 21:52 21 pont, 8. hely. Vb elött.

Feljött a pool és a MU is. (bár a city kikapott, most beelőzhetjük őket. :lol: )
Viccet félretéve: Nagyon szétvan csúszva a csapat, minden évben van ilyen, de ez most mas.

Mondok jobbat: 8 pont kell nekünk ahhoz, hogy a 4. helyen lévő totteham MELLETT legyünk. Kilátástalan. Idén nem lesz meg a Bl, ebben biztos vagyok, az EL TALÁN! de szerintem az sem.
Nem volt edzőváltás utáni feltámadás, nincsnek mar motivalt fiatalok, vagy húzni képes klasszisok. Egyedül Thiago Silva az aki tanár, meg talan azpi.
Taktika nincs, csak a pánikból a labda előrebaszkodása. Kicsit végignéztem most havertz-en és a többieket, és kb csont és bőr az összes, semmi izom, semmi tömeg nincs rajtuk. Elnyomják az összeset. James volt erősebb kötésű és ő birta is a strapát. Se erőnlét, se technikai tudás, se taktika. Ez igy tripla nulla. Ezzel még potter se igen tud mit csinalni.

Az a baj, ha most beálldozunk 2-3-4 évet, az nagyon sok és nem tudom, garancia lesz e a sikerre, főleg potterrel.
Mount es James fiatalok, kupákat akarnak nyerni, meg kell teremteni nekik a lehetőséget. Mert elöbb utóbb elmennek és nem fogok rájuk haragudni ezért. Elfecsérelt tehetségek lesznek. persze mount nincs nagy formában, de egyszer mar megmutatta mire képes es az az ember aki egyszer tudott nagyot alkotni, az többször is meg tudja ismételni ha akarja.
A taktika reszet ki mas ha nem Potter tudna rendberakni? Vagyis o nem, mert meghaladja a kepessegeit, de neki kellene. Ez a csapat egyre rosszabb vele..
A vicc, hogy 5 eves szerzodest kapott, ha jol emlekszek. Ebbol is latszik, milyen amator emberek vezetik a klubot, nem hinnem hogy van olyan top csapat aki ad 5 eves szerzodest egy edzonek, akinek ez az elso komolyabb munkaja.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#833 Hozzászólás Szerző: Dízel »

21 pont, 8. hely. Vb elött.

Feljött a pool és a MU is. (bár a city kikapott, most beelőzhetjük őket. :lol: )
Viccet félretéve: Nagyon szétvan csúszva a csapat, minden évben van ilyen, de ez most mas.

Mondok jobbat: 8 pont kell nekünk ahhoz, hogy a 4. helyen lévő totteham MELLETT legyünk. Kilátástalan. Idén nem lesz meg a Bl, ebben biztos vagyok, az EL TALÁN! de szerintem az sem.
Nem volt edzőváltás utáni feltámadás, nincsnek mar motivalt fiatalok, vagy húzni képes klasszisok. Egyedül Thiago Silva az aki tanár, meg talan azpi.
Taktika nincs, csak a pánikból a labda előrebaszkodása. Kicsit végignéztem most havertz-en és a többieket, és kb csont és bőr az összes, semmi izom, semmi tömeg nincs rajtuk. Elnyomják az összeset. James volt erősebb kötésű és ő birta is a strapát. Se erőnlét, se technikai tudás, se taktika. Ez igy tripla nulla. Ezzel még potter se igen tud mit csinalni.

Az a baj, ha most beálldozunk 2-3-4 évet, az nagyon sok és nem tudom, garancia lesz e a sikerre, főleg potterrel.
Mount es James fiatalok, kupákat akarnak nyerni, meg kell teremteni nekik a lehetőséget. Mert elöbb utóbb elmennek és nem fogok rájuk haragudni ezért. Elfecsérelt tehetségek lesznek. persze mount nincs nagy formában, de egyszer mar megmutatta mire képes es az az ember aki egyszer tudott nagyot alkotni, az többször is meg tudja ismételni ha akarja.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#834 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bandi írta: 2022. november 7., hétfő 12:27
kecske01 írta: 2022. november 7., hétfő 9:47 hétvégén megyünk a st james parkba :D sok jót nem várok amúgy is mindig szopunk ott, most meg aztán pláne nagyon jók.
2,3-as odds a Newcastle győzelemre ajándék annak aki szokott fogadni :D
A tegnapi arsenal 2,6 is az volt.. 😅

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#835 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. november 7., hétfő 9:47 hétvégén megyünk a st james parkba :D sok jót nem várok amúgy is mindig szopunk ott, most meg aztán pláne nagyon jók.
2,3-as odds a Newcastle győzelemre ajándék annak aki szokott fogadni :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#836 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. november 7., hétfő 9:54 Amúgy elég durva és kicsit vicces hogy leraboltuk a Brightont és még így is előttünk vannak a táblázatba :D
Ja, lehet nem potter huzta fel a brightont, hanem ok egy amugy is jo csapat egyben. :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#837 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy elég durva és kicsit vicces hogy leraboltuk a Brightont és még így is előttünk vannak a táblázatba :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#838 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

hétvégén megyünk a st james parkba :D sok jót nem várok amúgy is mindig szopunk ott, most meg aztán pláne nagyon jók.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#839 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én aláírnám az ikszet, szomorú leírni de jelenleg nem az Arsenalt kell megverni...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#840 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. november 4., péntek 11:51 Vasarnap Arsenal.
Nagyon leszakadhatunk, ha hetvegen kikapunk. Arsenal bomba formaban, bomba szezonnal. Tele fiatal, gyors, motivalt jatekosokkal, akik megereztek a premier league gyozelem illatat.
Nem tudom, hogy nyerhetnenk. A dontetlen sem lenne tul jo, de azt hiszem ezt most itt alairnam.
Ha nekik megyunk pik pak lekonztraznak, kifociznak. Ha beallunk vedekezni sosem lovunk golt, es 1-2t biztos bevernek igy is.
Sok helyen sebezhetoek vagyunk, sok a serultunk, egyenileg sem lehet bizni senkiben mint anno pl Hazardban , hogy varatlant huz.
Lesz meg egy tottenham - pool, ahol vagy a Sp*rs huz el, vagy a pool tapad rank, egyik sem istenes, de mar azt mondom nyerjen a Sp*rs…

utcalány kemeny lesz es nincs sok bizadalmam, de ideje lenne iden egy olyan meccsnek, ahol hirtelen feltamadunk, kifogunk egy jo napot, es meglepetest okozunk, marmint pozitiv ertelemben. Ilyen meccsunk iden meg nem volt, itt az ideje!
Go Blues!!!
Arsenal összeségében bőven jobb idén, de az utóbbi pár meccsen már annyira nem jó a játék náluk, kezd kijönni a keret rövidsége ott és ezért is vicces, hogy alig van sérültjük, nálunk meg fél-keret offon van.

Válasz küldése