Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4561 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:Elnezve Alexist most a Palace ellen meg ellenunk is, ugy tunik megusztunk egy jo nagy egest, hogy nem ide jott. Mintha egy teljesen lebutitott verzio lenne miota ott jatszik, marmint arra gondolok, amikor lattam jatszani egy par meccsen. Nem tudom pontosan a mutatoit, de nem hallottam, hogy szorna a golokat is.
Jo nagy fizu mellett, jo gyenge teljesitmeny, de hat ki tudta ezt elore, nem tudom mi lehet a problema, de rossz nezni csorit. En szerettem volna kekben latni, amig a fizuja ki nem derult, mit kapna most itt a forumon, meg kulonbozo forumokon tuti rajtunk rohognenek megint. :D
Gondolom a José taktika ölte meg a játékát :)

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4562 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Elnezve Alexist most a Palace ellen meg ellenunk is, ugy tunik megusztunk egy jo nagy egest, hogy nem ide jott. Mintha egy teljesen lebutitott verzio lenne miota ott jatszik, marmint arra gondolok, amikor lattam jatszani egy par meccsen. Nem tudom pontosan a mutatoit, de nem hallottam, hogy szorna a golokat is.
Jo nagy fizu mellett, jo gyenge teljesitmeny, de hat ki tudta ezt elore, nem tudom mi lehet a problema, de rossz nezni csorit. En szerettem volna kekben latni, amig a fizuja ki nem derult, mit kapna most itt a forumon, meg kulonbozo forumokon tuti rajtunk rohognenek megint. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#4563 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kazomester írta:
Hawaii írta:
bules írta: Pedig vereség lesz.
Akkor inkább meg se nézd! Komolyan nem értem az ilyen embereket... Lassan két évtizede szurkolok a csapatnak, és eddig egyszer sem ültem le úgy meccset nézni, hogy ez "tuti vereség lesz", pedig voltak ennél sokkal kilátástalanabb előjelek is. Az teljesen egyértelmű, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, főleg nem idegenben, de biztos vagyok benne, hogy az egész csapat átérzi ennek a meccsnek a jelentőségét, és tisztában vannak azzal is, hogy adott esetben még egy döntetlen is sokat érhet a végelszámolásnál.
Ha szeretsz nagyokat csalódni, akkor szíved joga így leülni minden meccs elé, de ne várd már el mindenkitől, hogy sutba dobva minden realitás érzékét és futballhoz való értését, úgy üljön le a gép/tv elég, hogy reálisan győzelemre számít. Én is azok közé tartozom akik igyekeznek reálisan nézni a csapatot, sok csalódástól és kellemetlenségtől meg lehet kímélni magad (bár csak részben, így is fájó 1-1 vereség/rossz eredmény).
Ki beszélt itt arról, hogy Chelsea győzelem a realitás? Én csupán nem írom le a csapatot előre, és nem úgy ülök le meccset nézni, hogy biztosan kikapunk. Van különbség... :)
Az ilyen mentalitással én egész egyszerűen nem tudok azonosulni, még akkor sem, ha ez a realitás. Ha BL-t is mindig az a csapat nyerne, aki reálisan nézve a legerősebb, akkor a Barcának is zsinórban 6x meg kellett volna nyernie, vagy pl nekünk ki se szabadott volna állni 2012-ben a Bayern ellen... Mellesleg 2012-ben mennyi esélyünk volt a Barcelona előtti visszavágón? Gyakorlatilag már meccs előtt leírtak minket, és 0-2-nél 10 emberrel szerintem senki sem hitt a továbbjutásban, de vmiért mégis végignéztem a meccset, és lám-lám 10 emberrel kiejtettük a "verhetetlen" Barcelonát. Egyébként akad még számtalan ilyen példa az elmúlt 15-20 évből...
Végezetül csak annyit tennék hozzá, hogy próbáljátok néha nem realista külső szemlélőként, hanem Chelsea szurkolóként gondolkodni. ;)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#4564 Hozzászólás Szerző: Dízel »

cech19960320 írta:
chaoskid18 írta:Valaki nézi a Brighton-Arsenal meccset??
Jah. Cech nem akarja hogy közelítsen hozzánk az Arsenal XD
Emlékszem wenger azt mondta mikor odaadtuk neki Cech-et, hogy most, hogy van egy ilyen kapusuk biztos behúzzák a bajnokságot. Hát nem. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#4565 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

chaoskid18 írta:Valaki nézi a Brighton-Arsenal meccset??
Jah. Cech nem akarja hogy közelítsen hozzánk az Arsenal XD

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#4566 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Valaki nézi a Brighton-Arsenal meccset??
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4567 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... on-2622613" onclick="window.open(this.href);return false;

azért az nem szar, hogy ilyen kerete van, de még akar 2 játékost venni, gondolom el nem adnak senkit az FFP meg levan szarva magasról, mert az mindenkire vonatkozik csak az arabokra nem.
és gondolom a 2 játékost akit akar annak is darabja minimum 50-60m font lesz majd.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4568 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az is sokat számíthat, hogy nagy valoszinüség szerint mi esünk ki a barca ellen, a többiek (Sp*rs, pool, mu) meneteének tovább a bl-ben. Több pihenő lesz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4569 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Meglehetne, hiszen még játszunk a Spursel Aprl 1. és a Poollal is májusban. Jó hogy ez a két meccs a végére marad, hiszen velük küzdünk a BL pozícióért. Ezek tekinthetők döntőnek is, a Sp*rs de leginkább a Pool elleni meccs. Lesz izgalom mind két összecsapáson, hatalmas tétje lesz.

Szerintem a Sp*rs és mi leszünk top4ben. A Pool a májusi meccsen azt várom, hogy el fog vérezni a téttől. Kár hogy nincs Gerrard, adna pár assistot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4570 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Az év második felében nem követem már az ellenfelek formáját.
Egy kérdés: a Sp*rs képes lesz megtartani, ha ma kikapunk, az 5 pont előnyét? A sorsolásukat sem tudom, most tényleg rátok hagyatkozok. Mit láttok, őszintén, mennyi esélyünk lesz egy mai vereség esetén behúzni a 4. helyet?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4571 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Semmi baj nincs azzal amit Hawai írt. Ő csupán bízik, nem temeti a csapatot. Nem arról van szó, hogy szerinte mindenki hülye és simán leverjük őket, csupán szeretné azt hinni, hogy ha jó napot fogunk ki és szerencsénk is van, nameg a csillagok is együtt állnak, akkor pontot csenhetünk vagy akár nyerhetünk is.

Így kell hozzáállni. Ha azt gondolod, hogy te már tudod a végeredményt, akkor felesleges megnézni. Ha nem tudom élőben nézni valamelyik meccsünk és megtudom utána a végeredményt valahonnan, akkor nem űlök le megnézni, feleslegesnek érzem.
Felejtsük már el ezt a " ne nézd meg akkor " érvelést, aki szereti a csapatot és érdekli mi történik, az minden meccset meg fog nézni függetlenül attól, hogy 8:0ás győzelmet, vagy 10:0ás vereséget prognosztizál. Kicsit nyersen fogalmazta meg, hogy kisz*punk, de a lényegen nem változtat. Te, hawai, ő és én is megnézzük ma a meccset :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#4572 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Semmi baj nincs azzal amit Hawai írt. Ő csupán bízik, nem temeti a csapatot. Nem arról van szó, hogy szerinte mindenki hülye és simán leverjük őket, csupán szeretné azt hinni, hogy ha jó napot fogunk ki és szerencsénk is van, nameg a csillagok is együtt állnak, akkor pontot csenhetünk vagy akár nyerhetünk is.

Így kell hozzáállni. Ha azt gondolod, hogy te már tudod a végeredményt, akkor felesleges megnézni. Ha nem tudom élőben nézni valamelyik meccsünk és megtudom utána a végeredményt valahonnan, akkor nem űlök le megnézni, feleslegesnek érzem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#4573 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta:
bules írta:
Pityee írta:Pool és Spuri is simán hozta a mai napon a kötelezőt, komoly hátrányba kerülhetünk a top4el szemben ha holnap nem virít valamit a csapatunk.
Pedig vereség lesz.
Akkor inkább meg se nézd! Komolyan nem értem az ilyen embereket... Lassan két évtizede szurkolok a csapatnak, és eddig egyszer sem ültem le úgy meccset nézni, hogy ez "tuti vereség lesz", pedig voltak ennél sokkal kilátástalanabb előjelek is. Az teljesen egyértelmű, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, főleg nem idegenben, de biztos vagyok benne, hogy az egész csapat átérzi ennek a meccsnek a jelentőségét, és tisztában vannak azzal is, hogy adott esetben még egy döntetlen is sokat érhet a végelszámolásnál.
Ha szeretsz nagyokat csalódni, akkor szíved joga így leülni minden meccs elé, de ne várd már el mindenkitől, hogy sutba dobva minden realitás érzékét és futballhoz való értését, úgy üljön le a gép/tv elég, hogy reálisan győzelemre számít. Én is azok közé tartozom akik igyekeznek reálisan nézni a csapatot, sok csalódástól és kellemetlenségtől meg lehet kímélni magad (bár csak részben, így is fájó 1-1 vereség/rossz eredmény).

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#4574 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Sajnos az, hogy ma kikapunk, nem borúlátás, hanem realitás. Már tavaly október végén azt mondtam, hogy a két Manchesteri gárdától oda-vissza kikapunk. Ez eddig a united elleni otthoni döntetlen miatt hiúsult meg. De az összképen nem sokat változtat. Harmatgyengék vagyunk. Jó lesz, ha legalább próbáljuk tartani az EL helyünket. Ott több sikert érhetnénk el jövőre.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#4575 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bules írta:
Pityee írta:Pool és Spuri is simán hozta a mai napon a kötelezőt, komoly hátrányba kerülhetünk a top4el szemben ha holnap nem virít valamit a csapatunk.
Pedig vereség lesz.
Akkor inkább meg se nézd! Komolyan nem értem az ilyen embereket... Lassan két évtizede szurkolok a csapatnak, és eddig egyszer sem ültem le úgy meccset nézni, hogy ez "tuti vereség lesz", pedig voltak ennél sokkal kilátástalanabb előjelek is. Az teljesen egyértelmű, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, főleg nem idegenben, de biztos vagyok benne, hogy az egész csapat átérzi ennek a meccsnek a jelentőségét, és tisztában vannak azzal is, hogy adott esetben még egy döntetlen is sokat érhet a végelszámolásnál.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#4576 Hozzászólás Szerző: bules »

Pityee írta:Pool és Spuri is simán hozta a mai napon a kötelezőt, komoly hátrányba kerülhetünk a top4el szemben ha holnap nem virít valamit a csapatunk.
Pedig vereség lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#4577 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pool és Spuri is simán hozta a mai napon a kötelezőt, komoly hátrányba kerülhetünk a top4el szemben ha holnap nem virít valamit a csapatunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#4578 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:Kopaszéknak ujjgyakorlat az Arsenal, nem nagyon jött meg a kedvem a vasàrnapihoz. Abban bízhatunk hogy frisebbel leszünk, másban nemigen.
Az a baj nagyon nem kellett szethajtaniuk magukat..
Aubameyang kihagyott egy tizit is, mennyire lehetnek elegedettek vele vajon? Kb mint Lacazettel? Vagy Alexis a MU-nal? Nehez eldonteni ki jart jol ebben a MU-Arsenal/ Alexis-Aubameyang fogatban, az egyik kiraly volt az egyik csapatban, ahova ment eddig szinte semmi, a masik szinten kiraly volt Dortmundban, de a PL nem ugyanaz a kavehaz. Ugyanez igaz Lacazetterol is.
Persze meg nem sok ido telt el a valtas ota, de azt erezni, hogy mindharom jatekos az elozo klubjaban a legjobb volt, aztan amint valtottak 1 lettek a sok kozul es nem hozzak ugyanazt a teljesitmenyt, mint elozo klubjukban. Remelem a kesobbiekben se cafolnak ram :twisted:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4579 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kopaszéknak ujjgyakorlat az Arsenal, nem nagyon jött meg a kedvem a vasàrnapihoz. Abban bízhatunk hogy frisebbel leszünk, másban nemigen.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#4580 Hozzászólás Szerző: White »

Sok meccs van még és a Sp*rs is jön ,viszont talán jobb lenne tényleg kiesni most a BL-ből es a maradék meccsekre koncentrálni. Második hely is csak 6 pontra van.Létfontosságú lesz a jövőnk szempontjából a BL hely.
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése