Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#41741 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

engem is kra dühit. 2 hét mulva kezdödik és még sehol semmi

nálunk sima upc van. nemrég felhivtam öket, h mizu ezzel a EU2-vel. Azt mondták folyamatosan mennek a tárgyalások az upc és a csatorna között (jókor waze :x), de azt nem tudják mikor lesz elérhetö.
remélem minnél hamarabb és nem csak szeptembertöl nézhetek normálisan meccset :evil:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41742 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Most olvastam énis,szétb*sz az ideg!! Mondjuk szüleim most rendeltek meg vmi DigiTV-t,amiben állítólag van Eurosport2,de nem Vitrayt akarom hallgatni.. a Sport1/2 minőségi közvetítést adott,tetszett a stúdiómegbeszélés,ahogy visszanézték a fontosabb jeleneteket... utcalány életbe sok paraszt de komolyan!Azt télleg nem veszik figyelembe,hogy a Sport 1/2-t kb. 3millió ember fogja,az Eurosport2-t meg kb. 30? :evil: :evil:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41743 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt már régóta lehetett tudni sajnos. :(

kergemarha
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. november 12., vasárnap 20:53

Eurosport 2

#41744 Hozzászólás Szerző: kergemarha »

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... ort2n.html Ez a hír már biztos? Én egy kisebb kábeltévészolgáltatónál vagyok, nálam a Sport 1-2, Eurosport és a Sportklub fogható. Ti milyen szolgáltatónál vagytok, nálatok van Eurosport2? Nem mondom, szeretem a netes tv-t, annak is megvan a varázsa, ha egy kínait hapsit hallahtok üvöltözni, de azért mégis...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41745 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

martin petrov a cityben..4.7 millió fontot fizetett érte a city az atletico-nak...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41746 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#41747 Hozzászólás Szerző: findex »

Zsoca87 írta:Láttátok a Liverpool új stadionjának képeit? utcalány szép lesz! Nem semmi... :D
tudnál linket adni?
Carefree, wherever we may be

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41748 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Láttátok a Liverpool új stadionjának képeit? utcalány szép lesz! Nem semmi... :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41749 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

michael essien írta: "Miután Hargreaves a Manchester Unitedhez igazolt elmondta, hogy Anglia nagyon jó hely.
Vérbeli angol!:)
Only one Di Matteo!

michael essien

#41750 Hozzászólás Szerző: michael essien »

A Chelsea portugál menedzsere, Jose Mourinho szerint Claudio Pizarro hamar beverekszi magát a londoni kékek kezdőcsapatába.


A 28 éves támadó ma (kedd) tréningezett először új csapattársaival azóta, hogy a Chelsea ingyen leigazotla őt a Bayern Münchentől. Pizarro holnap (szerda) be is mutatkozhat a londoni sztárcsapatban a Feyenoord elleni barátságos meccsen.

Az előző szezon nagynevű igazolásai, Andriy Shevchenko és Michael Ballack nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket, aminek az lett az eredménye, hogy a bajnoki trófea a Manchester Unitedhez került.

Mourinho szerint a perui támadó hamar hozzászokik majd az angol bajnoksághoz.

"Ő egy tipikusan Angliába való csatár. Intelligens és jól tartja a labdát. Nem önző, aki csak arra tud gondolni, hogy kapura lőjön. Jó a levegőben és sok gólt szerez." mondta a portugál stratéga.

"Remélem adhatok neki valamit, mint a csapat menedzsere. Úgy gondolom, jobb játékossá tehetem. Nem számít már fiatalnak, de fejlődni bármikor lehet."

"Dél-amerikai adottságokkal rendelkezik, de nyolc éve Európában játszik. A Németországban eltöltött évek alatt teljesen megszokta az európai labdarúgást, ami nagyon fontos."

"Az, hogy a Bayern München játékosa volt azt jelenti, hogy tudja, hogy kell egy nagy csapatban játszani, hogy kell nyomás alatt játszani, hogy kell együtt játszani a többi sztárral és hogy kell trófeákat nyerni."

"Biztos vagyok benne, hogy sikeres lesz itt. Szeretem a hozzá hasonló mentalitású játékosokat. Szeretett volna változtatni az életén, természetesen Németországban is maradhatott volna, de úgy döntött, hogy költözni szeretne, nagyon örülök, hogy ide igazolt."

Pizarro elmondta, hogy a korábbi müncheni csapattársával, Owen Hargreaves-szel folytatott beszélgetései sokat segítettek neki abban, hogy a Chelsea-t válassza és elutasítsa a többi ajánlatot.

"Sok ajánlatot kaptam, de a Chelsea-t választottam, mert Angliába szerettem volna igazolni, erről a barátommal, Owen Hargreaves-szel is beszéltem." mondta Pizarro.

"Miután a Manchester Unitedhez igazolt elmondta, hogy Anglia nagyon jó hely. Amikor az itteni emberekkel beszéltem, rájöttem, hogy az angolok nagyon rendesek és tényleg mindig nyerni szeretnének."

"Tudom, hogy itt nagy küzdelem folyik a csapatba kerülésért, de egy olyan csapat, mint a Chelsea sok meccset játszik, néha hetente két mérkőzésük is van, így a rotációs elv alapján könnyen be lehet kerülni a kezdőbe."

"Rengeteg nagyszerű játékos játszik itt, de az a célom, hogy a lehető legjobban teljesítsek, ha lehetőséghez jutok."

"A Németországban eltöltött nyolc évem alatt sok tapasztalatot szereztem az európai labdarúgást illetően."


go chelsea!!!!!! :P

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41751 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Neki én is nagyon örülnék... Hát majd meglátjuk, reméljük hogy Asthon lő 15 gólt vagy többet és ez meghozza Jose kedvét a vásárláshoz. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41752 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ne is mondd! Igazi dreams come through érzés lenne. Remélem produkál egy jó szezont, mert jövőre még mindig csak 25 éves lesz! (Tegnap is gólt lőtt barátságos meccsen)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41753 Hozzászólás Szerző: undertow »

ja.
ugyhogy ashtont lassan szivesen latnam nalunk, ugyis a feeder clubbunk :lol:
drogba, sheva, pizarro mar ugyis mind 30 korul vannak, sokaig mar nem lehetnek a topon.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41754 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bár sose volt a kedvenc svédem Freddie, de azért még mindig ért a focihoz, remek játékos! A Spammers szépen bevásárolt...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41755 Hozzászólás Szerző: undertow »

a spammerek jobban fizetnek...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41756 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ljungberg:"Majdnem 10 évig itt szerepeltem, nehéz döntést kellett hoznom, a szívem felett az eszemnek kellett diadalmaskodnia. Mostantól azonban csak előre nézek, és úgy érzem új csapatomnál még sok szép siker vár rám.”


Jah talán 1-szer még győztes gólt is lő :D Tiszta lol.. akkormár visszament volna Svédországba!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41757 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:igen, ez varhato volt.
ezert is orulok, hogy nem mi neztuk ki tevezt.
Hát így utólag én is, de azért kruva jó kis játékos szerintem. Bár szeritnem sir alex kinyal majd 1-2 segget, hogy végül kedvező döntés szülessen. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41758 Hozzászólás Szerző: undertow »

igen, ez varhato volt.
ezert is orulok, hogy nem mi neztuk ki tevezt.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41759 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már WestHam, nem semmi karikatúra ez a Tevez-ügy: vinné is a MU, nem is nagyon adja a Ham, az MSI csak van, meg ki tudja... ManU berágott a tökölésen, ment FIFA papához, ott meg jól lepattintották... a döntés a CAS kezében - ha elfogadja egyáltalán, hogy ő dönthet az ügyben. Kicsit kezd a dolognak olyan zárjuk ki a fradit - ne zárjuk ki szaga lenni. (arra próbáltam célozni, hogy azt hittem, ilyet csak mi tudunk, de neeeeem... :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41760 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A westham leigazolta Ljungberg-et... Hogy minek azt szerintem ők se tudják. Lualua is célpont. Pff ennyi fölösleges igazolást.

Válasz küldése