Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41721 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ljungberg:"Majdnem 10 évig itt szerepeltem, nehéz döntést kellett hoznom, a szívem felett az eszemnek kellett diadalmaskodnia. Mostantól azonban csak előre nézek, és úgy érzem új csapatomnál még sok szép siker vár rám.”


Jah talán 1-szer még győztes gólt is lő :D Tiszta lol.. akkormár visszament volna Svédországba!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41722 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:igen, ez varhato volt.
ezert is orulok, hogy nem mi neztuk ki tevezt.
Hát így utólag én is, de azért kruva jó kis játékos szerintem. Bár szeritnem sir alex kinyal majd 1-2 segget, hogy végül kedvező döntés szülessen. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41723 Hozzászólás Szerző: undertow »

igen, ez varhato volt.
ezert is orulok, hogy nem mi neztuk ki tevezt.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41724 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már WestHam, nem semmi karikatúra ez a Tevez-ügy: vinné is a MU, nem is nagyon adja a Ham, az MSI csak van, meg ki tudja... ManU berágott a tökölésen, ment FIFA papához, ott meg jól lepattintották... a döntés a CAS kezében - ha elfogadja egyáltalán, hogy ő dönthet az ügyben. Kicsit kezd a dolognak olyan zárjuk ki a fradit - ne zárjuk ki szaga lenni. (arra próbáltam célozni, hogy azt hittem, ilyet csak mi tudunk, de neeeeem... :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41725 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A westham leigazolta Ljungberg-et... Hogy minek azt szerintem ők se tudják. Lualua is célpont. Pff ennyi fölösleges igazolást.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41726 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Most néztem, azért az első 4 meccsünk a PL-ben nem lesz laza.

Birmingham itthon - nehéz lesz, friss feljutó ellen kezdeni szar... De azért a Bridge-n kötelező a 3 pont.
Reading idegenben - megint csak nehéz meccs, a Reading jó csapat, kiváncsi vagyok idén ők mennyire esnek vissza a tavalyi jó szezonhoz képest. A 3 pont itt is kötelező persze.
Pool idegen - majd meglátjuk a Pool milyen formában kezdi a szezont. Egy 1-4 megint jó lenne. ;) :twisted:
Pompey itthon - Jó csapat, idén is elöl lesznek majd szerintem. De otthon mind1 ki az ellenfél, mindenkit meg tudunk, és meg is kell verni. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41727 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... id=8&lid=3

Juhuuu!:) Egyik kedvenc játékosom, remélem bizonyít idén és elviszi egy, a Hammersnél nagyobb csapat. (teszem azt, mi!:))
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41728 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
ZenZo írta:Fordulat Anelka ügyében, mert eddig ugye nem nagyon akarták elengedni a "hírek" szerint, pedig már szerette volna a ManU és az Arsenal is a soraiban tudni a támadót: (kíváncsi leszek, most mi jön)

Bolton boss Sammy Lee has confirmed he would be willing to let star striker Nicolas Anelka leave for a Champions League club.

Lee said: "I have to be fair to the boy. He is 29 and he has told me he wants Champions League football. So would I, and I would like us both to achieve that here at Bolton.

"But, if one of the top four in England, or a Champions League club in another country, showed an interest in him, and he wanted to go, it would be remiss of me to stand in his way."

------------



És egy újabb - meglepő - hír az örök ígéret angol fiúról: Owen nem lép pályára a Newcastle soron következő, Carlisle elleni felkészülési mérkőzésen, mert lesérült... szegény srác lassan már tényleg versenyt űz ebből a sérülés-dologból. Nagy kár, hogy egyik kihívója Robben :?

Nem kukacoskodás Zenzo,de azért egy aranylabdásnál erős az "örök ígéret" kifejezés :wink: :D
jogos :P elöször én is majdnem egyetértettem de jogos a meglátás :P
bár sztem csak balszerencséje van, mint Robbona...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41729 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Fordulat Anelka ügyében, mert eddig ugye nem nagyon akarták elengedni a "hírek" szerint, pedig már szerette volna a ManU és az Arsenal is a soraiban tudni a támadót: (kíváncsi leszek, most mi jön)

Bolton boss Sammy Lee has confirmed he would be willing to let star striker Nicolas Anelka leave for a Champions League club.

Lee said: "I have to be fair to the boy. He is 29 and he has told me he wants Champions League football. So would I, and I would like us both to achieve that here at Bolton.

"But, if one of the top four in England, or a Champions League club in another country, showed an interest in him, and he wanted to go, it would be remiss of me to stand in his way."

------------



És egy újabb - meglepő - hír az örök ígéret angol fiúról: Owen nem lép pályára a Newcastle soron következő, Carlisle elleni felkészülési mérkőzésen, mert lesérült... szegény srác lassan már tényleg versenyt űz ebből a sérülés-dologból. Nagy kár, hogy egyik kihívója Robben :?

Nem kukacoskodás Zenzo,de azért egy aranylabdásnál erős az "örök ígéret" kifejezés :wink: :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41730 Hozzászólás Szerző: undertow »

hozzateszem az online verzio csusztatva se adja le egeszben a tobbi meccset, csak osszefoglalo kerul fel. plusz hirek, interjuk, klasszikus videok, ifi es reserve meccsek osszefoglaloi. illetve a meccsek alatt van elo radio kozvetites.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41731 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Olvassatok vissza, undertow nekem már leírta, hogy hogyan működik, (egyébként kösz under :) ), de röviden a lényeg: csak a felkészülési meccsek mennek élőben. A bajnoki és bl meccsek csak csúsztatva (a hétvégi meccsek hétfőtől, a hétközi meccsek a köv. nap reggelig a sky jogai, onnatól csúsztatva meg lehet nézni felvételről. A mettől meddig kérdésre nem tudom a választ, de így tűnik csak logikusnak az 1 hónap, hogy a befizetés napjától számítva 30 nap). Én viszont így kihagyom jó eséllyel. Szeretem megnézni a meccseket, de csak úgy, hogy nem tudom előre az eredményt. Azt meg nehéz nem megnézni 1 napig, pl. ide fel sem jöhetnék, sportoldalak is storno, tv-t se kapcsolgasd hanggal, stb... már akkor is küzdöttem ezzel, mikor a bl meccseinket csak felvételről adták, (pedig az csak másfél óra), egy nap alatt megőrülnék :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41732 Hozzászólás Szerző: Pethy »

bilhacica írta:
Pethy írta:Ha előfizetek 4 fontért a Chelsea TV-re akkor, 24 órán át 1 hónapon keresztül akkor nézem amikor csak akarom? Ja, és meccseket ez adja élőbe vagy csak felvételről :?: :?: (Bajnoki, Bl meccsekre gondolok).

Az van írva h. egy hónapra 4 font akkor az 20.-tól köv hónap 20ig van?
jó kérdések engem is érdekelne :)
Ha adná legalább felvételről a bajnokikat és nem csak ezt a 6 meccset akkor nem is kéne nekem EU2 :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41733 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pethy írta:Ha előfizetek 4 fontért a Chelsea TV-re akkor, 24 órán át 1 hónapon keresztül akkor nézem amikor csak akarom? Ja, és meccseket ez adja élőbe vagy csak felvételről :?: :?: (Bajnoki, Bl meccsekre gondolok).

Az van írva h. egy hónapra 4 font akkor az 20.-tól köv hónap 20ig van?
jó kérdések engem is érdekelne :)

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41734 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ha előfizetek 4 fontért a Chelsea TV-re akkor, 24 órán át 1 hónapon keresztül akkor nézem amikor csak akarom? Ja, és meccseket ez adja élőbe vagy csak felvételről :?: :?: (Bajnoki, Bl meccsekre gondolok).

Az van írva h. egy hónapra 4 font akkor az 20.-tól köv hónap 20ig van?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41735 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na most már BBC-n is kinnt van ez az Anelkás hír.

A link (ha valaki nem hisz ZenZonak :D :lol:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41736 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Wenger ma nyilatkozta, hogy nem hoznak több csatárt, a manu-ba meg megy Tevez (ha megy :lol: :lol: ) . Szóval nem hiszem hogy Angliában marad, ha eligazol.

Amúgy ezt hol olvastad?
Wenger hol így, hol úgy nyilatkozik, legalábbis a sajtóban megjelentek szerint. Tevez távozása meg, hát ja. kb. annyira biztos, mint Robbené. De ha megy Anelka, szerintem sem angol csapatnál végzi. A forrás amúgy ismeretlen, egy hírgyűjtő oldalról származik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41737 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wenger ma nyilatkozta, hogy nem hoznak több csatárt, a manu-ba meg megy Tevez (ha megy :lol: :lol: ) . Szóval nem hiszem hogy Angliában marad, ha eligazol.

Amúgy ezt hol olvastad?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41738 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Fordulat Anelka ügyében, mert eddig ugye nem nagyon akarták elengedni a "hírek" szerint, pedig már szerette volna a ManU és az Arsenal is a soraiban tudni a támadót: (kíváncsi leszek, most mi jön)

Bolton boss Sammy Lee has confirmed he would be willing to let star striker Nicolas Anelka leave for a Champions League club.

Lee said: "I have to be fair to the boy. He is 29 and he has told me he wants Champions League football. So would I, and I would like us both to achieve that here at Bolton.

"But, if one of the top four in England, or a Champions League club in another country, showed an interest in him, and he wanted to go, it would be remiss of me to stand in his way."

------------

És egy újabb - meglepő - hír az örök ígéret angol fiúról: Owen nem lép pályára a Newcastle soron következő, Carlisle elleni felkészülési mérkőzésen, mert lesérült... szegény srác lassan már tényleg versenyt űz ebből a sérülés-dologból. Nagy kár, hogy egyik kihívója Robben :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41739 Hozzászólás Szerző: twopac »

ja nekünk upc dierct van és itt bejön
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41740 Hozzászólás Szerző: undertow »

na, megtalaltam a pontos verziot:

Premier League matches staged on Saturday or Sunday are embargoed until Monday morning (00:01 GMT). Monday games are embargoed until Tuesday morning (00:01 GMT). Midweek matches and UEFA Champion's League games can be shown the following day. All other interviews, news and analysis etc. will be available to subscribers upon publication within Chelsea TV Online.

Válasz küldése