Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40801 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:remélem a köv meccsen

swp ballack sidwell malouda

pizzaro seva csapat ál majd ki és minden egyes fasz kis játékosunk megmutathatja mit tud :evil:
Te csak végletekben tudsz gondolkodni? :) Én csak annyit mondtam, hogy ha ennyire nem megy a szélsőinknek, mint ma, akkor álljunk át 2 csatáros játékra.

Essien -- Ballack -- Lampard -- Malouda
-----Pizarro-------------Sevcsenko-------

Na így már felállnék akár a Derby ellen is. Csak ehhez kellene középre egy Terry-Carvalho páros hátra. Az Alex-TBH védőpáros elé kell egy Mikel/Make.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40802 Hozzászólás Szerző: Megyó »

remélem a köv meccsen

swp ballack sidwell malouda

pizzaro seva csapat ál majd ki és minden egyes fasz kis játékosunk megmutathatja mit tud :evil:



edit:


jo lenyugodtam... csak idegesit mindenkinek a szidása egy 1000 kapura rugás vs 1 elleni meccs után "elért" 1-1 után...
jobb ez mint a tavalyi szerencsétlenkedés. én nagyon büszke vagyok a fiukra, AZOKRA akik idén az eddigi eredményeinkhez hozzájráultak nem a papiron lévő képességekre...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#40803 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:
8Lampard8 írta: Zenzo, neked ma az volt az egyik gondod Granttel, hogy nem cserélt?(a másik meg a taktika,ami télleg kicsit Mouris,de szerintem látványosabb)a cserét meg szerintem a 90. perc utánnra tartogatta, hogy húzhassuk az időt.csak ugye nem volt bekalkulálva, hogy a 89.ben kapunk egy gólt..
Te végigolvastad, amit írtam? Granttel ma (is) az volt a bajom, hogy semmi taktikai érzéke nincs. (Kicsit Mouri-s? Látványos? Mi? Nyoma sincs Grantnek az alakulaton. Pont azt mondom, hogy JM-es meccseket játszunk). Másrészről igen, az volt a bajom, hogy nem cserélt. Mit írtam? Hogy Kalounak már a félidőben jönnie kellett volna szerintem, és JC helyett is egy csatárnak. Jól láthatóan nem ment ma a szélsőinknek. Át kellett volna állni 2 csatáros játékra (taktikai váltás, csak ilyet Grant nem tud, vagy csak nem akarja megmutatni) már a 60. perctől. 90. perc utánra tartogatta a cserét? Minek? Minek tartogatta, amíg a 71. percig 0-0 volt? Arra minek cserélni a végén? Felkiáltójelesen írom ide, ha már elvitt magával három csatárt! Egy védőt vitt, egy kapust, három csatárt. Nem volt a padon Malouda, nem volt Make, PF, nem, Kalou, Pizza, Seva. És minek? Mert be nem álltak... mi meg gólt nem lőttünk. Igaz, hogy semmi nem utalt arra, hogy az Everton ma gólt tud szerezni, de aki játszott már ilyen foci nevű játékot, vagy legalább látott ilyet a tv-ben, az tudja, hogy mi ill. mennyi kell egy gólhoz. Egy labda, egy tizedmásodperc és egy bíró. A csapat nem játszott rosszul, de jól sem. Akkor ilyenkor logikus (vagy csak nekem?), hogy váltani kell. Erre sok lehetődég van. Felállni a padról, és szólni, hogy így vagy úgy változtassanak a hadrenden a pályán lévők, lőjenek távolról, mutogatni a kis figurákat, mit játszanak, vagy cserélni. Grant unott képpel a körmét rágva ült a padon. JM ilyenkor már gyakorlatilag a pályán volt, elküldött mindenkit a k anyjába, tüzelte a fiúkat. (na meg a félidőben is megtette mindezt) Én ezt határozottan hiányolom az izraeliből. Beállunk védekezni 1-0-nál egy olyan hátvédsorral, ahol a négyből hárman újoncok, alig játszottak még együtt. Ha Terry és Carvalho áll középen, vagy legalább az egyikőjük pályán van, esetleg Makele ott van, egy szavam sincs, de így... szerintem ez hiba.
azt énis hiáynolom grantből,hogy nem tudja kellőkép tüzelni a játékosokat és képes végigülni görnyedve egy meccset miközben Clarke és Ten Cate magyaráznak neki.Kalou meg beállt és adott is egy gólpaszt :D és szerintem Pizzaro meg Sheva se tudott volna javítani a játékunkon..és azzal még 1etértek h minek ültet le 3 csatárt a padra?!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40804 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:egyetértek. még hogy nem lehet golt löni a padrol? csak abbol indult ki Grant amit a "csatáraink" idáig felmutattak --> jobb ha a padon vannak...
??? Ne induljunk már ki ismét abból, hogy te utálod Sevát. Idén eddig nem rossz.
Segítek:
PL - 3+3 app. (248 perc): 1 gól
CC - 1 app.: 1 gól
BL - 1+1 app.: 1 gól
Idén ez eddig nem tűnik rossznak.
Csak összehasonlításképp: Drogba
PL - 8+1 app. (700 perc): 4 gól
BL - 2 app.: 2 gól

Persze, ezért ő a kezdő. De Seva idén nem áll rosszul.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40805 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta: Zenzo, neked ma az volt az egyik gondod Granttel, hogy nem cserélt?(a másik meg a taktika,ami télleg kicsit Mouris,de szerintem látványosabb)a cserét meg szerintem a 90. perc utánnra tartogatta, hogy húzhassuk az időt.csak ugye nem volt bekalkulálva, hogy a 89.ben kapunk egy gólt..
Te végigolvastad, amit írtam? Granttel ma (is) az volt a bajom, hogy semmi taktikai érzéke nincs. (Kicsit Mouri-s? Látványos? Mi? Nyoma sincs Grantnek az alakulaton. Pont azt mondom, hogy JM-es meccseket játszunk). Másrészről igen, az volt a bajom, hogy nem cserélt. Mit írtam? Hogy Kalounak már a félidőben jönnie kellett volna szerintem, és JC helyett is egy csatárnak. Jól láthatóan nem ment ma a szélsőinknek. Át kellett volna állni 2 csatáros játékra (taktikai váltás, csak ilyet Grant nem tud, vagy csak nem akarja megmutatni) már a 60. perctől. 90. perc utánra tartogatta a cserét? Minek? Minek tartogatta, amíg a 71. percig 0-0 volt? Arra minek cserélni a végén? Felkiáltójelesen írom ide, ha már elvitt magával három csatárt! Egy védőt vitt, egy kapust, három csatárt. Nem volt a padon Malouda, nem volt Make, PF, nem, Kalou, Pizza, Seva. És minek? Mert be nem álltak... mi meg gólt nem lőttünk. Igaz, hogy semmi nem utalt arra, hogy az Everton ma gólt tud szerezni, de aki játszott már ilyen foci nevű játékot, vagy legalább látott ilyet a tv-ben, az tudja, hogy mi ill. mennyi kell egy gólhoz. Egy labda, egy tizedmásodperc és egy bíró. A csapat nem játszott rosszul, de jól sem. Akkor ilyenkor logikus (vagy csak nekem?), hogy váltani kell. Erre sok lehetődég van. Felállni a padról, és szólni, hogy így vagy úgy változtassanak a hadrenden a pályán lévők, lőjenek távolról, mutogatni a kis figurákat, mit játszanak, vagy cserélni. Grant unott képpel a körmét rágva ült a padon. JM ilyenkor már gyakorlatilag a pályán volt, elküldött mindenkit a k anyjába, tüzelte a fiúkat. (na meg a félidőben is megtette mindezt) Én ezt határozottan hiányolom az izraeliből. Beállunk védekezni 1-0-nál egy olyan hátvédsorral, ahol a négyből hárman újoncok, alig játszottak még együtt. Ha Terry és Carvalho áll középen, vagy legalább az egyikőjük pályán van, esetleg Makele ott van, egy szavam sincs, de így... szerintem ez hiba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40806 Hozzászólás Szerző: Megyó »

egyetértek. még hogy nem lehet golt löni a padrol? csak abbol indult ki Grant amit a "csatáraink" idáig felmutattak --> jobb ha a padon vannak...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#40807 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:Hát igen, a hétvégén mintha minden összeesküdött volna ellenünk: a Pool az utolsó percben mégis behúzza a mérkőzést, Rooney nélkül nyer a MU simán, ellenünk pedig már csak akkor egyenlít az Everton, mikor már nincs idő a javításra. Az egyetlen jó dolog, hogy ezzel megvan a 70. mérkőzés a Bridgen veretlenül. Erőd lett a Stamfordból. Idén azonban a "big 4" mindegyike esélyes a bajnoki címre, kár, hogy jelenleg mi a négyből nem a favoritok vagyunk. Ez változhat, de nem úgy néz ki egyelőre, hogy bárki is megállítaná a MU-t vagy az Arsenalt. A Pool ugyan még veretlen, de van 6 döntetlneje, őket foghatják a többiek. Már várom a boxing dayt, ott meglátjuk, ki az igazi vitéz a gáton. Remélem jól jövünk ki belőle, jobban, mint tavaly. Nyolc pont még nem sok, és az ágyúsok még meg sem nyerték azt a meccset, öt meg simán hozható. Mondjuk ahhoz az kell, hogy az ilyen meccseken lőjünk hármat. De azért vegyétek már figyelembe, hogy még a harmadánál járunk a bajnokságnak, korai már most temetni mindent! Ballack pályára sem lépett idén, mégis már most leírjátok, ki tudja, talán olyan lesz mint Essien tavaly. Nem tudhatjátok. Lendületet hozhat, gólokat, akár csereként is egy olyan mérkőzésen, mint a mai. Meg nem is tudom, valaki itt írta, hogy csatár kell, mert ha Drogba nem lő gólt, senki. Csatáraink vannak, de a kispadról senki sem fog gólt lőni (bizony Grant, ezt neked is tudnod kéne), ha újak jönnek, azok sem. Lehetne itt akár Rooney, Torres vagy bárki, Benzema meg tudomisén, kiket akartok itt látni, ha a padról nézik végig a meccset, annyit tehetnek, mint Seva vagy Pizza. Többet nem.
Zenzo, neked ma az volt az egyik gondod Granttel, hogy nem cserélt?(a másik meg a taktika,ami télleg kicsit Mouris,de szerintem látványosabb)a cserét meg szerintem a 90. perc utánnra tartogatta, hogy húzhassuk az időt.csak ugye nem volt bekalkulálva, hogy a 89.ben kapunk egy gólt..

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40808 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát igen, a hétvégén mintha minden összeesküdött volna ellenünk: a Pool az utolsó percben mégis behúzza a mérkőzést, Rooney nélkül nyer a MU simán, ellenünk pedig már csak akkor egyenlít az Everton, mikor már nincs idő a javításra. Az egyetlen jó dolog, hogy ezzel megvan a 70. mérkőzés a Bridgen veretlenül. Erőd lett a Stamfordból. Idén azonban a "big 4" mindegyike esélyes a bajnoki címre, kár, hogy jelenleg mi a négyből nem a favoritok vagyunk. Ez változhat, de nem úgy néz ki egyelőre, hogy bárki is megállítaná a MU-t vagy az Arsenalt. A Pool ugyan még veretlen, de van 6 döntetlneje, őket foghatják a többiek. Már várom a boxing dayt, ott meglátjuk, ki az igazi vitéz a gáton. Remélem jól jövünk ki belőle, jobban, mint tavaly. Nyolc pont még nem sok, és az ágyúsok még meg sem nyerték azt a meccset, öt meg simán hozható. Mondjuk ahhoz az kell, hogy az ilyen meccseken lőjünk hármat. De azért vegyétek már figyelembe, hogy még a harmadánál járunk a bajnokságnak, korai már most temetni mindent! Ballack pályára sem lépett idén, mégis már most leírjátok, ki tudja, talán olyan lesz mint Essien tavaly. Nem tudhatjátok. Lendületet hozhat, gólokat, akár csereként is egy olyan mérkőzésen, mint a mai. Meg nem is tudom, valaki itt írta, hogy csatár kell, mert ha Drogba nem lő gólt, senki. Csatáraink vannak, de a kispadról senki sem fog gólt lőni (bizony Grant, ezt neked is tudnod kéne), ha újak jönnek, azok sem. Lehetne itt akár Rooney, Torres vagy bárki, Benzema meg tudomisén, kiket akartok itt látni, ha a padról nézik végig a meccset, annyit tehetnek, mint Seva vagy Pizza. Többet nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40809 Hozzászólás Szerző: twopac »

pedig reggel még biztam benne hogy feljöhetünk 1 pontra a mu-ra,mert a blackburn kemény ellenfél,főleg hogy ronney se játszott,de nagyot csalódtam mikor megpillantottam a mai eredmnyeket
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40810 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért a 4.ik helyre még akkor is bekullogunk ha már minden ág szakad!az a baj hogy végre kezdünk szépen játszani a bajnokságban és ez az eredménye,nincs mese hozni kell minden rangadót
mindörökké chelsea!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#40811 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:peidg de boldog lennék ha hoztuk volna egy sima 1-0lal!most a manu megint el,egy 5ponntal az arsenal meg nyollcal!lassan télleg kezd elúszni a bajnokság,főleg ha még lesz egy két ilyen meccs hogy lefocizzuk az ellenfelet és semmire nem megyünk vele
Ha Pool nyeri az elmadatd meccsét ők is elénk kerülnek, na meg még páran. De ha jövőre az UEFA Kupa megnyerése után valakit mosolyogni látok..... :x :evil: :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40812 Hozzászólás Szerző: twopac »

peidg de boldog lennék ha hoztuk volna egy sima 1-0lal!most a manu megint el,egy 5ponntal az arsenal meg nyollcal!lassan télleg kezd elúszni a bajnokság,főleg ha még lesz egy két ilyen meccs hogy lefocizzuk az ellenfelet és semmire nem megyünk vele
mindörökké chelsea!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#40813 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:nem hiszemmm el komolyan mondom 90.ik percbe kapunk egygólt ugyhogy helyzetük sem volt,a rohadt életbeeeeeeeeee
Ez van. A csapat az uccsú 10 percbe mindre sz***t...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40814 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem hiszemmm el komolyan mondom 90.ik percbe kapunk egygólt ugyhogy helyzetük sem volt,a rohadt életbeeeeeeeeee
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40815 Hozzászólás Szerző: twopac »

most értem haza,hihetetlen hogy mennyira csalódott vagyok,rég volt ilyen szar napom,ez az egyetlen baj a focival hogy nem mindig az nyer aki jobban megérdemelné!lassan már csak a bl marad idén és kupák ha igy folytatjuk a helyzetkihasználást
mindörökké chelsea!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#40816 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Indexer írta:
Ricko írta:Amúgy szerintem most kezd meglátszani Grant munkássága...ha a Derby-t nem verjük meg húzhat a p*csába...
most kapott 2 és fél éves szerződést.. nem hinném h elküldenék 2 sikertelen meccs miatt :? mondjuk, ha jól emlékszem Mourinhot 3 rossz meccs miatt küldték el. bízzunk a legjobbakban.
hát a honlap még nem írja...
Yes, We BLUE!!!

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#40817 Hozzászólás Szerző: Indexer »

Ricko írta:Amúgy szerintem most kezd meglátszani Grant munkássága...ha a Derby-t nem verjük meg húzhat a p*csába...
most kapott 2 és fél éves szerződést.. nem hinném h elküldenék 2 sikertelen meccs miatt :? mondjuk, ha jól emlékszem Mourinhot 3 rossz meccs miatt küldték el. bízzunk a legjobbakban.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#40818 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Én mindig megvédtem a csapatot, megértettem ha X-eltek, vagy netán vesztettek, de most eccerűen nem látom értelmét, elk***ák, nem figyeltek, megérdemelték, majd tanulnak belőle, remélem a derby ellen ujabb 6-0-ás lesz, de minimum egy 4-et kéne nekik bevágni...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#40819 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Bubi írta:Jah, Ballack nagy húzóerő! Visszahúzó erő...
Így van! Az ilyen pénz éhes játékosokat sorba el kell adni! Shevchenko, Ballack, Cashley......

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#40820 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jah, Ballack nagy húzóerő! Visszahúzó erő...

Válasz küldése