Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1901 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2021. július 27., kedd 10:37 Amugy a real miert adta el varanet? Az egyik legjobb vedojuket? Ki lesz helyette?
Nem akart hosszabbítani, jövőre ingyen viszik. Szerintük Mbappe, ugyancsak jövőre

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1902 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amugy a real miert adta el varanet? Az egyik legjobb vedojuket? Ki lesz helyette?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1903 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Valahol azért szégyen, hogy egy Ben White-ért ugyanannyit fizetnek, mint egy Varane-ért...
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1904 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. július 27., kedd 8:20
kecske01 írta: 2021. július 26., hétfő 15:19 Na Varane Utd-be ment. Kivancsi leszek, hogy fog neki fekudni a Pl.
Valaki tudja egyébként, hogy miért nem harcoltunk érte? Állítólag 50 misiért vitte az MU, ami elég barátságos ár, ahhoz képest hogy Megvájört korábban mennyiért vették. Szerintem nálunk is bőven elfért volna a Rüdi,Silva,Chris,Zouma névsor mellett, kár érte.
Olvasni lehetett olyat hogy csak a mu-ba akart igazolni, gondolom ezért nem versenyzett érte senki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1905 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. július 26., hétfő 15:19 Na Varane Utd-be ment. Kivancsi leszek, hogy fog neki fekudni a Pl.
Valaki tudja egyébként, hogy miért nem harcoltunk érte? Állítólag 50 misiért vitte az MU, ami elég barátságos ár, ahhoz képest hogy Megvájört korábban mennyiért vették. Szerintem nálunk is bőven elfért volna a Rüdi,Silva,Chris,Zouma névsor mellett, kár érte.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#1906 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Dízel írta: 2021. július 26., hétfő 18:51 Miert? Tavaly ev vegere nagyon osszeallt az MU. Most par nagy nevvel siman bajnokeselyesek lehetnek. City sztem kiegoben van, az mu ott lesz az elso masodik helyen, szoval veluk kell megkuzdeni ez elso helyert. Aztan lehet barmi lehet, akar egy leicester arany is. :D
VAR állt össze nekik :lol: Kérdés, hogy idén is minden fújást megkapnak

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1907 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. július 26., hétfő 18:51 Miert? Tavaly ev vegere nagyon osszeallt az MU. Most par nagy nevvel siman bajnokeselyesek lehetnek. City sztem kiegoben van, az mu ott lesz az elso masodik helyen, szoval veluk kell megkuzdeni ez elso helyert. Aztan lehet barmi lehet, akar egy leicester arany is. :D
Pont mindig ilyen masodik hekyekre elegek vele, de semmit se nyernek ez a lényeg.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1908 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Miert? Tavaly ev vegere nagyon osszeallt az MU. Most par nagy nevvel siman bajnokeselyesek lehetnek. City sztem kiegoben van, az mu ott lesz az elso masodik helyen, szoval veluk kell megkuzdeni ez elso helyert. Aztan lehet barmi lehet, akar egy leicester arany is. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1909 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hala istennek Solksjaer-al is hosszabbitottak. Nem szabad hogy az a keret egy értelmes edzőt kapjon.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1910 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. július 26., hétfő 15:19 Na Varane Utd-be ment. Kivancsi leszek, hogy fog neki fekudni a Pl.
Hatalmas fogas sajnos. Oda kell figyelnunk a MU-ra. A Marca szerint Saul Niguez hez is kozel vannak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1911 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. július 26., hétfő 15:19 Na Varane Utd-be ment. Kivancsi leszek, hogy fog neki fekudni a Pl.
Szerintem alaposan túl van értékelve, nem lesz nekik nagy erősítés, ellentétben Sanchoval... Nagyon nagy a csend körülöttünk. Utálom, amikor augusztus közepén jönnek a nevek, amikor már megy a szezon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1912 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na Varane Utd-be ment. Kivancsi leszek, hogy fog neki fekudni a Pl.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#1913 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Cappy írta: 2021. július 24., szombat 8:10 A valaszom az ember rosszindulata ellen szolt. Nem vitatom sem a virust, sem az oltas fontossagat. De en lezartam, innentol csak a chelseae a terep :D
Teljesen jogosan. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1914 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább keseregjünk azon hogy továbbra sem igazoltunk senkit.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1915 Hozzászólás Szerző: Cappy »

A valaszom az ember rosszindulata ellen szolt. Nem vitatom sem a virust, sem az oltas fontossagat. De en lezartam, innentol csak a chelseae a terep :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1916 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Igen sztem is hagyjuk a faszba az oltás/vírus dolgot. Ezért mondtam hogy ez egy bomba. Az emberek egy része szerint nincs is vírus, másik szerint mind meghalunk, harmadik szerint az oltás is halálos stb.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#1917 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Még mindig ezen kattogtok? Akar akarja az oltást az megy és felveszi, aki meg nem az nem. Nem kell hozzá plusz megjegyzés meg okosítás.

Kanyarodjunk inkább vissza a csapathoz, az oltásról/nem oltásról meg diskuráljatok a családdal/barátokkal.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Premier League

#1918 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kazomester írta: 2021. július 23., péntek 15:29 Én most hétfőn estem át a 2. oltáson, de magán a betegségen is már tavasszal, szóval innentől lezártnak tekintem a dolgot a magam részéről. Aki nem oltatja be magát az meg tudjon rá, majd lehet bőgni ha fájni fog.
Tipikus butamagyar felfogas. A valaszodon jol latszik, hogy működik a kormány agymosasa.

Tudod vannak olyan helyzetek, amikor nem ajánlják az oltast. Pl. olyan magas valakinek az ellenanyag szintje, amit meg az oltás sem tud. Vagy pl gyereket akarnak. Na ilyenkor pont azt mondja egy normalis orvos, hogy inkabb ne.

Ja amugy mivel nem tudni meddig hatasos az oltás, ha egyaltalan hatasos volt nalad, igy en nem tekintenem lezartnak a dolgot.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1919 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én most hétfőn estem át a 2. oltáson, de magán a betegségen is már tavasszal, szóval innentől lezártnak tekintem a dolgot a magam részéről. Aki nem oltatja be magát az meg tudjon rá, majd lehet bőgni ha fájni fog.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1920 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sheenka írta: 2021. július 23., péntek 14:28
Pityee írta: 2021. július 23., péntek 12:54
Sheenka írta: 2021. július 22., csütörtök 21:37 Persze, van bőven kontra érv, de mi jobbat tudunk, mint beoltani mindenkit és reménykedni, hogy elmúlik? Ha az emberek felénél működik már akkor is megéri, sok más ötletünk nincsen nekünk, mint emberiség. Azt szerintem senki sem gondolja komolyan, hogy bárkinek bármi baja lehet ezektől az oltásoktól, be van oltva lassan 6 millió ember az országban változatos cuccokkal és még senkivel nem történ semmi.
Ezt te sem gondolod komolyan :lol: Azthiszed majd elfogják mondani ha esetleg valakivel történt valami? Van orvos ismerősöm aki azt mondta, hogy el se tudom képzelni mennyi ember járkál vissza a kórházba ilyen meg olyan mellékhatásokkal, mióta megkapták az oltást. Egyébként csernobili atomkatasztrófa netán nem rémlik? Az oroszok olyan szinten eltitkolták az egészet, hogy csak hetekkel utána tudták meg az emberek, hogy milyen mértékű radioaktív sugárzás volt a levegőbe, a robbanás után. Tudod mennyi ország kapott abból? Szerintem még a mai napig is kapjuk... Ugyanígy megy az oltás körüli titkolózás is, abba bízz.
Viszonylag egyszerű válaszom van erre. Rengeteg ismerősöm, kollégám volt koronás, volt, aki meghalt (2), volt, akinek maradandó komplikációk maradtak (1), volt, akinek durva tünetei voltak (10+), volt, akinek enyhe (rengeteg) és olyan is, akinek semmi (megint, elég sok). Még ennél is több ismerősöm lett beoltva, senkinél nem hallottam semmiről.
Nekem két kollégám halt meg Covidban. 40-50 év körüliek, az egyik két gyerekes családapa volt, semmi baja nem volt előtte. Nála nem fogadom el hogy ugyis meghalt volna. 10 éve dolgozom a cégnél, senki se halt meg, nem hogy ilyen idősen.

Válasz küldése