Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15061 Hozzászólás Szerző: Daniel »

jkopfner írta:
Daniel írta:Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
Azért vettük meg Oscar-t, Mata-t, Hazard-t, Willian-t, Schürrle-t, hogy a csatáraink több labdát kapjanak. Mounak szerinted nem tűnik fel, ha valami gond van? Ő nem egy eladó az Obiból, akit leültettek a kispadra.
Eddig úgy néz ki, hogy nem tűnik fel neki... Édes kevés, hogy milyen emberek játszanak elől, ha mögöttük a középpálya képtelen kiszolgálni őket... És itt nem Matáékra gondolok... Minden támadás hátulról indul, ha Lamps és Ramires képtelen gyorsan megjátszani a labdát és jól kihozni, akkor mire Mata, Oscar, stb megkapja már 5-en körbeveszik őket...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#15062 Hozzászólás Szerző: galferenc »

MOUnak volt 1 elképzelése,szezon előtt,ami nem jött be olyan %-ban ahogy várta.Szerintem is látja a bibit,meg fogja oldani.A játékosok is partnerek ebben, a 2. félidő ezt bizonyitja. Ilyen hozzáállás hiányzott eddig igazándiból. Jó lesz az!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15063 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Daniel írta:Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
Azért vettük meg Oscar-t, Mata-t, Hazard-t, Willian-t, Schürrle-t, hogy a csatáraink több labdát kapjanak. Mounak szerinted nem tűnik fel, ha valami gond van? Ő nem egy eladó az Obiból, akit leültettek a kispadra.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15064 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Végre játszott Mata, simán van helye a kezdőben szerintem. (Torres és Ba is jól mozgott

Ma tökéletesen bebizonyosodott, hogy az erőnléttel nincs gond, és a lélekkel se. Azt kéne elérni, hogy 0-0-nál 1-0-ás vezetésnél is így menjünk... Miért kell mindig egy gól, ahhoz hogy focizzunk? Nem értem... Most szerencsére a lehető legkorábban jött a pofon, nem olyankor, amikor már képtelenek vagyunk felállni belőle. Mondanám, hogy kapjunk mindig egyet az első 10 percben, mert akkor kb. garantált, hogy nyerünk, de ne ez legyen már a cél ilyen szinten...

Az első 50 perc után azt hittem sose rúgunk gólt, de szerencsére fizikailag bedaráltuk őket és nem bírták az iramot. A középpályánk iszonyatosan gyenge. Schneiderlin, Wanyama simán elférnének nálunk... Ramires iszonyatosat melózik és fontos szerepe van a csapatban, de jó lenne, ha Mikel/Essien/Lampard hármas helyett vagy hátrébb rakná Oscar-t, a könnyebb meccsekre vagy igazolnánk végre valakit oda.. Pogba, Vidal, nem tudom, de egy ilyen szintű kp-val sokkal erősebbek lennénk. Több labdát kapnának a csatárok és eredményesebbek lehetnének. Remélem (egyszer) feltűnik Mou-nak...
*knock, and it shall be opened unto you*

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15065 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Sheenka írta:
bela2 írta:
Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 45 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
45 évesen?
15. már módosítottam. :D annyira vén nem vagyok.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15066 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

bela2 írta:
Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 45 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
45 évesen?

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15067 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Anti írta:Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
akkor még 15 évig nyerünk. utána úgyis lekoccoltat. Az enyém úgy csinálta. Az egyik nap még a kezem fogta az utcán, másnap elhajtott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bela2 2013. december 1., vasárnap 21:04-kor.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15068 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hat mivel ma meg csak egy honapos inkabb csak fekudt mellettem :-) a mult heten velem nezte a WHU elleni 3-0 as sikert :-)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15069 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Anti írta:Bakker, nem vagyok babonas, de akkor forditottuk meg a meccset, amikor behoztam a felidobe a kislanyom... :mrgreen:
Biztos szórakoztatóbb volt mint az első félidő.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15070 Hozzászólás Szerző: Chester »

Magabiztos győzelem, esélye sem volt a Szenteknek a győzelemre, hiába az a korai gól (azt is Essien adta ajándékba).

Kilógni lefelé csak Essien lógott ki, ez egyértelmű, Hazard jól kezdett aztán kicsit visszaesett, viszont a védelem + Mata, Ramires, Torres és Ba nagyon jól játszottak, teljesen megérdemelten nyertünk.

Remélem ez a meccs megmutatja Josénak hogy kit érdemes játszatni. Oscar sérülése remélem nem súlyos, noha van pótlása bőven.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15071 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bakker, nem vagyok babonas, de akkor forditottuk meg a meccset, amikor behoztam a felidobe a kislanyom... :mrgreen:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#15072 Hozzászólás Szerző: almos »

Essien -> Ba
Ez egy jó csere.

Remélem 4-2-2-2 lesz a 2. félidőben.
LAMPARD#8

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15073 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:A cserét én sem értem, de ez van. Én Essien helyére hoztam volna Lamps-ot, Oscar helyére meg az egyik szélsőt. De lehet jól sül el Lamps behozatala, majd kiderül. :)
Szerintem nettó ez lesz a végeredmény, nem hinném, hogy Essien kifutna a második félidőre. Sípszó előtt pár perccel meg védhető, hogy inkább a középpályát stabilizálta Mou.
They do now.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#15074 Hozzászólás Szerző: California Max »

Hihetetlen, de mindenről egy centivel maradunk le...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15075 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.
Én szerintem meg nagyon nem, vagyis csak bízom benne, hogy ez még nem az a várva várt szép és jó játék. Komoly helyzetünk talán 2 volt 45 perc alatt (Oscar és Torres fejese). Taktikának a pályán nyoma sincs, komolyan nem értem, hogy mi a taktikánk... Szinte folyamatosan eladjuk a labdákat, 3 jó passz nincs egymás után, ötlettelenek vagyunk elöl, na meg rohadtul nem viselkedünk csapatként, mindenki egyedül akarja megoldani, holott szétszopathatnánk simán ezt a Soton védelmet. A középpályásaink is össze-vissza futkároznak a pályán, ugyanúgy ahogy a legtöbben ők sem tudják a feladatukat. Na meg ezt a 4-3-3-at se vágom, hogy mi akar lenni. Szerintem Mou, ha nyerni akar ma, akkor kockáztatnia kell, akár lehozhatna egy védőt is, plusz ezt a 4-3-3-at nagyon gyorsan felejtse el, másképp max egy x lehet a realitás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2013. december 1., vasárnap 19:10-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15076 Hozzászólás Szerző: Chester »

A cserét én sem értem, de ez van. Én Essien helyére hoztam volna Lamps-ot, Oscar helyére meg az egyik szélsőt. De lehet jól sül el Lamps behozatala, majd kiderül. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#15077 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.
És akkor az árnyoldal: mi a francért Lamps váltotta Oscart? Ott van Willian és Schurrle a padon, erre bejön ő. Erre úgy, hogy hátrányban vagyunk, vagy átálltunk egy defenzívebb 4-3-3-ra, vagy Rami van a szélen... :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15078 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.

Szépen játszunk, de igazi helyzetünk csak egy volt, így nehéz lesz fordítani.. Essien katasztrófa amit művel, rossz passzok, színészkedés, ajándék gól..

A cserét sem nagyon értettem. Minek állunk át 4-3-3-ra? Jöhetett volna Vili vagy Schürrle.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15079 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15080 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Nah, van időm kivinni a szemetet, megsétáltatni a kutyát etc.
One ball to rule them all!

Válasz küldése