Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13821 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy kis érdekesség a hétvégi derbivel kapcsolatban:

ez lesz Wenger 1000. mérkőzése az Arsenal kispadján. Az 500. szintén egy Chelsea-Arsenal volt, 2005-ben, 1-0-ra nyertünk Drogba góljával. Az akkori meccskeretükből egyedül Flamini játszik ma is ott, nálunk Cech, Terry és Lampard "ünnepelhet" megint Wengerrel, meg persze Mourinho.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13822 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Bazsi írta:
Buluska írta: Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.
Csak a szokásos, az FA nem indít eljárást ellene, pont mint amikor Yaya belerúgott egyet a földönfekvő van Wolfswinkelbe.. :roll:
vagy a földön fekvő Mata-ba... :D

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#13823 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Buluska írta: Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.
Csak a szokásos, az FA nem indít eljárást ellene, pont mint amikor Yaya belerúgott egyet a földönfekvő van Wolfswinkelbe.. :roll:

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13824 Hozzászólás Szerző: Buluska »

putthelime írta:Na - meglepő módon...khm - az FA elmarasztalja Mou-t, Agbonlahort pedig nem. Hétfőig fellebbezhet, valszeg csak pénzbírság lesz.

http://www1.skysports.com/football/news ... ssociation
Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13825 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Na - meglepő módon...khm - az FA elmarasztalja Mou-t, Agbonlahort pedig nem. Hétfőig fellebbezhet, valszeg csak pénzbírság lesz.

http://www1.skysports.com/football/news ... ssociation
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13826 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Barca: Víctor Valdés a Man. Cityhez igazol - sajtóhír

Hatalmas lenne, ha elpasszolnák Hart-ot Valdes-ért :D Demichelis után újabb ajándékot kaphatunk Pellegrini-től..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13827 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Buluska írta:A 2 gol, 1 golpassz 20 bajnokin tenyleg nem tul impozans Vilmostol, meg igy sem, hogy vedekezesben nagyon odateszi magat.

Hát igen, Schürrle 9 bajnokin volt csak kezdő, ezeken 6 gólt szerzett, átlagban 142 percenként talál be, ez elég jó.. Key pass meg work rate ide vagy oda, az alsóházi, bekkelő csapatok ellen olyan emberre van szükség akinek minden megmozdulása gólveszélyes.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13828 Hozzászólás Szerző: Buluska »

A 2 gol, 1 golpassz 20 bajnokin tenyleg nem tul impozans Vilmostol, meg igy sem, hogy vedekezesben nagyon odateszi magat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13829 Hozzászólás Szerző: Chester »

Willian pont ellenünk mutatta meg hogy milyen gólveszélyesen képes játszani, szóval tényleg benne van az a potencián amit még nálunk nem mutatott meg teljesen. Más kérdés, hogy ott ő volt a felelős majdnem minden támadásért, itt meg egy a sok közül, ezt a legnehezebb megszokni szvsz neki is és Schürrle-nek is.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#13830 Hozzászólás Szerző: bolnud »

cfclegend2 írta:Összehasonlításképp: Schürrlénél technikailag valamivel képzettebb, a német játékát viszont jóval letisztultabbnak, érettebbnek érzem, holott Schürrle a fiatalabb.
Valószínűleg ez a német és az ukrán/orosz bajnokságok minőségi különbsége miatt is van így. Schürrlének sokkal többször kellett komoly ellenfelek ellen játszania, ahol fontos a higgadtság és a magasabb játékintelligencia.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13831 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

edeskeves írta:
ChesterB írta: Williannal és Salah-val várnék még, nincs egy éve hogy itt vannak, hatalmas szintet ugorva korábbi klubjukhoz képest, még a legjobb kornak vélt 26-28 évet sem érték el, rengeteg potenciál van még bennük, a brazil például engem többször meggyőzött hogy piszok hasznos játékos, lehet nem lő annyi gólt mint Mata, de annyival többet veszi ki a részét a letámadásból és visszazárásból, ezáltal a védelmünknek is jóval kevesebb dolga van, ugyan ez igaz Oscarra is.
Könyörgöm támadó játékosoknál ne az legyen már a meghatározó szempont, hogy mennyit vesz ki a védekezésből...pl Matic esetében ez nyugodtan felhozható, de egy támadó középpályásnak elsősorban a gólpassz, kulcspassz illetve a gólnak kell lenni a meghatározónak. Na most ebből kiindulva egyikőjük sem valami nagy szám, mondjuk én Williant kedvelem, szimpatikus, de ha a statisztikáját nézzük, akkor nem valami nagy szám EDDIG. Salah meg a padra se nagyon fér fel, tehát nem is lehet nyilatkozni a játékáról. Idő kell mindkettőnek ez így van. Viszont mióta Mata elment, Oscar lényegesen visszaesett, ez is egy vitathatatlan tény.
Nem akarom felhozni a Mata témát, nem azért írtam ezt, hogy most kezdjük elölről az egészet, nem belőle indultam ki, hanem ez nagyon bosszant, hogy támadó szellemű játékosoknál azt hozzuk fel, hogy milyen jól védekezik, holott másban kéne jeleskedniük.
Pedig én úgy emlékszem, hogy Williannak a góljain kívül nincsenek rossz statjai, különösen a kulcspasszokban állt jól még PL szinten is (kb 10.) pár hete, de ez lehet azóta már változott. A statoktól függetlenül viszont a srácon látszik hogy penge, de nagyon sokszor rossz döntést választ. Összehasonlításképp: Schürrlénél technikailag valamivel képzettebb, a német játékát viszont jóval letisztultabbnak, érettebbnek érzem, holott Schürrle a fiatalabb.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13832 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igazából ez egy "revans" is részemről plusz én jobban szeretem a stabilabb védelmet mint a támadó csapatot.

Anno sokat volt téma Mikel hasznossága, sokan azzal érveltek hogy a mai fociban mindenkinek kell tudnia támadnia és védekeznie, a középhátvédtől a csatárig. Aztán ehhez képest amikor így kiemelkednek a támadóink a védekezéssel azt sokan elfelejtik és csak azt látják hogy szinte nullával egyenlő a támadópotenciáljuk, ami sokszor igaz, de rengeteget melóznak, és ezt nagyon sokan nem veszik észre csak dobálják rájuk a sz*rt.

Oscar meg tényleg sz*rabb Mata távozása óta, de ezt mindenki elismeri. Jó lenne ha visszatérne az kora őszi formájához, amikor azzal szorította ki a spanyolt hogy jobban játszott nála. Mondjuk én nem idénre hanem jövőre várom a darálást minden potenciális világklasszis jelölt játékosunktól, akkor már elvárnék egy bajnoki címet, ebben a szezonban nekem egy 3. hely is tökéletes lenne [de ha már egyszer ennyi ponttal vezetünk azt nem kéne elszórakozni... :D ]

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13833 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

ChesterB írta: Williannal és Salah-val várnék még, nincs egy éve hogy itt vannak, hatalmas szintet ugorva korábbi klubjukhoz képest, még a legjobb kornak vélt 26-28 évet sem érték el, rengeteg potenciál van még bennük, a brazil például engem többször meggyőzött hogy piszok hasznos játékos, lehet nem lő annyi gólt mint Mata, de annyival többet veszi ki a részét a letámadásból és visszazárásból, ezáltal a védelmünknek is jóval kevesebb dolga van, ugyan ez igaz Oscarra is.
Könyörgöm támadó játékosoknál ne az legyen már a meghatározó szempont, hogy mennyit vesz ki a védekezésből...pl Matic esetében ez nyugodtan felhozható, de egy támadó középpályásnak elsősorban a gólpassz, kulcspassz illetve a gólnak kell lenni a meghatározónak. Na most ebből kiindulva egyikőjük sem valami nagy szám, mondjuk én Williant kedvelem, szimpatikus, de ha a statisztikáját nézzük, akkor nem valami nagy szám EDDIG. Salah meg a padra se nagyon fér fel, tehát nem is lehet nyilatkozni a játékáról. Idő kell mindkettőnek ez így van. Viszont mióta Mata elment, Oscar lényegesen visszaesett, ez is egy vitathatatlan tény.
Nem akarom felhozni a Mata témát, nem azért írtam ezt, hogy most kezdjük elölről az egészet, nem belőle indultam ki, hanem ez nagyon bosszant, hogy támadó szellemű játékosoknál azt hozzuk fel, hogy milyen jól védekezik, holott másban kéne jeleskedniük.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#13834 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

gabops írta:Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

nagyon felidegeltek amikor Mout szidták szájukra nem vehetnék a nevét szégyentelenek
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gabops írta:Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

Szerintem Willy kiállításáig nem játszottunk rosszul, bár lehettünk volna kicsit erőszakosabbak. Ajánlom neked a hétvégi meccset, se Rami se Willian nem lesz :) Szerintem nem volt olyan vészes Oscar sem, bár tény hogy nem váltotta meg a világot. Torres gyenge volt sajnos, lehet hogy korai volt a kezdőbe rakni a sérülés után.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#13836 Hozzászólás Szerző: gabops »

Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13837 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:
jkopfner írta:
ChesterB írta:Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D
Ez nem mentség, sőt...:)

Üdv itthon! Végül is bepótoltad az Aston Villa-meccset? :D
Sajnos igen:) Remélem nem fog hiányozni a végelszámolásnál ez a 3 pont.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13838 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:
ChesterB írta:Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D
Ez nem mentség, sőt...:)

Üdv itthon! Végül is bepótoltad az Aston Villa-meccset? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13839 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én inkább a riválisokat akarnám megverni és a kicsiktől kikapni. Ha megvered a riválisaidat akkor tudod hogy erősebb vagy mint ők, a kicsik ellen meg bőven lehet javítani akár több vereséget is, ráadásul ugye többségben vannak a "könnyű" meccsek mint a rangadók. Hozzuk le 3 ponttal jövő héten és el lehet felejteni a Villa elleni meccset.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13840 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az Arsenal így tuti vernünk kell, valószínűleg fogjuk is de sokkal könnyebb lett volna a Villát verni inkább, komolyan felhúz az ilyen faszságokkal a csapat, inkább kapjunk ki egy jó meccsen az Arsenaltól mint ilyen hulladék csapatoktól.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése