Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#12841 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Suarez debütálása óta.
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12842 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Eto'o, Ibra és Villa is világklasszis csatárok voltak, Messi kedvéért mégis repültek a szélre vagy a padra. Neymar is zseniális játékos, vitte a hátán a Santost és a Selecao-t, Barcelonában meg az jut neki hogy adja a gólpasszokat Messi-nek és melózik. Nehéz ellopni a show-t az argentin elől, kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek.
Igen, de gyakorlatilag ezzel a hamis 9-essel, vagy mi a lósszarral nagyon sok meccsen befosott a támadójátékuk. A jó öreg fal előtt adogatást nyomták, mint a kézilabdában, center nélkül. Ha van eszük, tényleg betolják Suarez-t középre és hagyják élni...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12843 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Remélem az, hogy kiharapja Messi nyaki ütőerét.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12844 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Eto'o, Ibra és Villa is világklasszis csatárok voltak, Messi kedvéért mégis repültek a szélre vagy a padra. Neymar is zseniális játékos, vitte a hátán a Santost és a Selecao-t, Barcelonában meg az jut neki hogy adja a gólpasszokat Messi-nek és melózik. Nehéz ellopni a show-t az argentin elől, kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12845 Hozzászólás Szerző: easy »

Alexis a könnyeivel küszködve konstatálja, h London bullshit felén kötött ki, de azis lehet, h a trófea-vitrinből kiszálló por ment a szemébe. :roll:
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12846 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Közel 96 millio euro-ért. Tudom, tudom le lehet vezetni az FFP-t, biztos, de nem érdekel, ismét egy giga igazolás egy olyan csapattól, aki elvileg el volt tiltva az igazolásoktól. Nincs elrettentő hatás. Szánalom...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12847 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

putthelime írta: Van benne logika, de engem meglepne, ha Enrique egyből ennyire szabad kezet kapna, hogy megbontsa azt a kőbe vésett 4-3-3-at, amit 10 éves kora óta tanul az egész Barca-akadémia.
Azzal a kőbevésett felállással az a baj, hogy vmelyik csatár mindenképp megszívná, illetve Xavi is már kezd kiöregedni, akitől az egész támadás sikeressége függ. Az általam előbb felvázolt 4-2-3-1-ben mind2 probléma megoldódna, sőt még talán a védekezésük is erősödne, ami azért nem ártana, ha komoly szándékaik vannak a jövőt illetően.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12848 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Hawaii írta:
ChesterB írta:
koni0725 írta:a barca meg továbbra is marad az emberileg nulla focisták gyűjtőhelye.
A Barca ezzel a transzferrel a legérthetetlenebb csapat státuszba lépett nálam, komolyan mondom Perez és Abra ámokfutásában is több ráció van/volt. Ott van Messi, ott van Neymar, akiről zengik, hogy nem tud kiteljesedni Messi miatt, erre odavisznek egy harmadik zsenit, védelem meg még mindig nincs. De nem baj, örülök, hogy ilyen logikájuk van. :D Kezd ez nagyon pánikigazolás lenni az átigazolásoktól való eltiltás miatt.
Először én is azt hittem, hogy baromság és hogy pánikigazolás, aztán kicsit elgondolkodtam. Új edző, új felfogás, magyarul közel sem biztos, hogy megmarad a 4-3-3 és a tiki-taka.
4-2-3-1-ben már simán volna helye Messi-nek, Suarez-nek és Neymar-nak is, sőt még talán Iniesta-nak is. Suarez remekül tartja meg a felívelt labdákat, talán ilyen csatára nincs is igazán a Barca-nak. Neymar-ról mindenki tudja, hogy középcsatárnak nem az igazi, amolyan secondary striker-nek vagy pedig éknek jobb. Tehát nekem volna egy olyan elképzelésem, hogy Suarez a csatár, mögötte meg az Iniesta-Messi-Neymar trió osztogat. A pivotban meg mondjuk Mascherano és Busquets. Kapust ugye már igazoltak 2-t is, tehát már csak a védelmet kellene megerősíteni, ott is talán egy jobbhátvédet és egy középhátvédet kellene igazolni. Így azért nem lenne gyenge a Barca.
Van benne logika, de engem meglepne, ha Enrique egyből ennyire szabad kezet kapna, hogy megbontsa azt a kőbe vésett 4-3-3-at, amit 10 éves kora óta tanul az egész Barca-akadémia.
They do now.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12849 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
koni0725 írta:a barca meg továbbra is marad az emberileg nulla focisták gyűjtőhelye.
A Barca ezzel a transzferrel a legérthetetlenebb csapat státuszba lépett nálam, komolyan mondom Perez és Abra ámokfutásában is több ráció van/volt. Ott van Messi, ott van Neymar, akiről zengik, hogy nem tud kiteljesedni Messi miatt, erre odavisznek egy harmadik zsenit, védelem meg még mindig nincs. De nem baj, örülök, hogy ilyen logikájuk van. :D Kezd ez nagyon pánikigazolás lenni az átigazolásoktól való eltiltás miatt.
Először én is azt hittem, hogy baromság és hogy pánikigazolás, aztán kicsit elgondolkodtam. Új edző, új felfogás, magyarul közel sem biztos, hogy megmarad a 4-3-3 és a tiki-taka.
4-2-3-1-ben már simán volna helye Messi-nek, Suarez-nek és Neymar-nak is, sőt még talán Iniesta-nak is. Suarez remekül tartja meg a felívelt labdákat, talán ilyen csatára nincs is igazán a Barca-nak. Neymar-ról mindenki tudja, hogy középcsatárnak nem az igazi, amolyan secondary striker-nek vagy pedig éknek jobb. Tehát nekem volna egy olyan elképzelésem, hogy Suarez a csatár, mögötte meg az Iniesta-Messi-Neymar trió osztogat. A pivotban meg mondjuk Mascherano és Busquets. Kapust ugye már igazoltak 2-t is, tehát már csak a védelmet kellene megerősíteni, ott is talán egy jobbhátvédet és egy középhátvédet kellene igazolni. Így azért nem lenne gyenge a Barca.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12850 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fernando a Cityé. Én úgy vettem észre, javítsatok ki, ha tévedek (nem nagyon figyelem a portugál bajnokságot, ha igen, akkor is a Benficát) de még a Portóban sem játszott eleget a brazil. Miért pont ő? Mondjuk Fernandinho is beért a szezon második felére mert az elsőben Touré mellett észre se lehetett venni, pedig Pellegrini kezdette állandóan. Suarezzel kapcsolatban meg annyit, hogy szerintem jelenleg ő a világ legjobb támadója. Egyik szemem sír a másik nevet. Sír azért, mert a PL szegényebb lett tőle, nevet azért, mert nagyot gyengült a Liverpool és nem nagyon fogják tudni pótolni mert ilyen támadó csak egy van.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12851 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem is hiszem, hogy ezen a nyáron lehet egyáltalán bárkivel is minőségileg pótolni Suarezt. Minden top támadó fix helyen van, ráadásul egy center vásárlása nem fogja tudni pótolni azt a rengeteg előkészítést, amit a kis fogas a rengeteg gólja mellett szállított.

Nagyon kíváncsi leszek Sturridge mostani idényére viszont. Mit kezd egy top klub élén egy zseni támogatása nélkül.

Luist meg nem igazán értem. Félnék a helyében, hogy a tili-toli és Messi középpontba helyezése kiheréli a játékát. Ha őt is kirakják a szélre, akkor már nem is tudom mit gondoljak...
Ha tényleg igaz, hogy a Real is vitte volna, akkor nagyon rosszul döntött szerintem. Benzema egész idényben nem tudott felnőni ahhoz a feladathoz, amit szántak neki, sose tudott konstans jó teljesítményt nyújtani. A helyzetkihasználásban és összjátékban is sokkal jobb Suarez ott sokkal jobban tündökölhetett volna szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára putthelime 2014. július 11., péntek 13:55-kor.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12852 Hozzászólás Szerző: Chester »

koni0725 írta:a barca meg továbbra is marad az emberileg nulla focisták gyűjtőhelye.
A Barca ezzel a transzferrel a legérthetetlenebb csapat státuszba lépett nálam, komolyan mondom Perez és Abra ámokfutásában is több ráció van/volt. Ott van Messi, ott van Neymar, akiről zengik, hogy nem tud kiteljesedni Messi miatt, erre odavisznek egy harmadik zsenit, védelem meg még mindig nincs. De nem baj, örülök, hogy ilyen logikájuk van. :D Kezd ez nagyon pánikigazolás lenni az átigazolásoktól való eltiltás miatt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#12853 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:BREAKING: Suarez távozik, hivatalos.

http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... z-to-leave" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem Carrollokkal pótolják.
Egyel kevesebb rivális, a barca meg továbbra is marad az emberileg nulla focisták gyűjtőhelye.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12854 Hozzászólás Szerző: Chester »

BREAKING: Suarez távozik, hivatalos.

http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... z-to-leave" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem Carrollokkal pótolják.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12855 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:Jobbhátvédnek szinte biztos, hogy jön Debuchy (a Newcastle már tett is egy 6 millió eurós ajánlatot a Feyenoordnak Janmaat-ért, amit elutasítottak a rotterdamiak), ami minőségi javulás Sagna-hoz képest. És lehetett olvasni az elefántcsontparti Aurier nevét is, mint lehetséges érkező, aki amúgy baromi tehetséges.
Auriert a VB előtt szinte tényként említették, hogy az Arsenalhoz igazol, azóta viszont eléggé elcsendesedtek ezek a hírek, és rámozdultak Debuchy-re, aki jobb igazolás. A vkp posztra meg valószínűleg Lars Bender érkezik hozzájuk, de felmerül ott [is] Khedira vagy Schneiderlin neve, de nem tartanám kizártnak, hogy Pogba neve is fel fog a koncert miatt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#12856 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta: A Barcában is jó volt ez az éve, csak indok nélkül a padra került. Meg azért az Atletico ellen is bazi nagy gólt vertúgy hogy előtte alig játszott. Simán beválik az Arsenalnál, csak ők még mindig annyira hülyék hogy a hiányposztokra még nem igazotak (csatár, jobbhátvéd, vkp..)
Szerintem is nagyot húztak vele, be fog válni.
Jobbhátvédnek szinte biztos, hogy jön Debuchy (a Newcastle már tett is egy 6 millió eurós ajánlatot a Feyenoordnak Janmaat-ért, amit elutasítottak a rotterdamiak), ami minőségi javulás Sagna-hoz képest. És lehetett olvasni az elefántcsontparti Aurier nevét is, mint lehetséges érkező, aki amúgy baromi tehetséges.
ChesterB írta: Sánchezt szerintem csatár posztra hozták.
Szerintem is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12857 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Akkor sem volt így felkapva a vb előtt és nem ért ennyit, mint amit most kifizetnek érte. A válogatottban sokkal jobb az ember, nem lesz nagyobb durranás mint Özil, én nem félek...
Benne van ez a lehetőség is, viszont az Arsenalban ugyan úgy ő lesz a "vezér" elől, mint a válogatottban, míg a Barcában sokadik számú játékos volt. Emiatt gondolom, hogy náluk jó lesz, az egyetlen épkézláb támadójuk jelenleg ő.
marknagy írta:csak ők még mindig annyira hülyék hogy a hiányposztokra még nem igazotak (csatár, jobbhátvéd, vkp..)
Sánchezt szerintem csatár posztra hozták.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12858 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor sem volt így felkapva a vb előtt és nem ért ennyit, mint amit most kifizetnek érte. A válogatottban sokkal jobb az ember, nem lesz nagyobb durranás mint Özil, én nem félek...

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12859 Hozzászólás Szerző: easy »

emsanya írta:
ChesterB írta:Sánchez az Arsenalban, jó fogás b*sszák meg.
Ha a vb-t nézzük, igen, jól ment a srác. De a barcában az elmúlt időben semmivel nem tűnt ki, sokszor be se fért és gyenge volt...
La liga: 27(7) meccs, 19gól, 10 gólpassz.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12860 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:
ChesterB írta:Sánchez az Arsenalban, jó fogás b*sszák meg.
Ha a vb-t nézzük, igen, jól ment a srác. De a barcában az elmúlt időben semmivel nem tűnt ki, sokszor be se fért és gyenge volt...
A Barcában is jó volt ez az éve, csak indok nélkül a padra került. Meg azért az Atletico ellen is bazi nagy gólt vertúgy hogy előtte alig játszott. Simán beválik az Arsenalnál, csak ők még mindig annyira hülyék hogy a hiányposztokra még nem igazotak (csatár, jobbhátvéd, vkp..)
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése