Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40161 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta: Mancini, Chelsea?erről még nem olvastam...
Volt már itt szó róla a fórumon, de a Roma nagyon nem akarja adni, mielőbb új szerződést sürget Mancinivel.

"Roma have reiterated their wish to extend Amantino Mancini's contract as soon as possible.

The Brazilian winger will become a free agent in June and several clubs in Italy and Europe are reportedly interested in the 27-year-old.

Mancini has made 15 league appearances for Roma this season and has scored four goals to help the Eternal City giants up to second in the standings, seven points behind Serie A leaders Internazionale."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier Liga

#40162 Hozzászólás Szerző: Oziris »

8Lampard8 írta:Elmander? :roll: Ő ki,mert én még nem hallottam róla?? :? :oops:
A francia Toulouse(ha jól irom) svéd válogatott csatára!24körül van és nagyon megy neki a góltermelés a francia bajnokságban!A Lyon is le akarta igazolni nyáron meg sokan mások...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40163 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40164 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:Rumours csak röviden:
Huntelaar: Man. Utd, Citeh, Pool
Fred: Pompey, Boro, Sp*rs, PSG
Elmander: Citeh, Sp*rs, Real
Guddy: Citeh, Newcastle, WestHam
Saviola: Bolton
Martins: Villa, Citeh
Mancini: Citeh, Chelsea
Cisse: Citeh, Blackburn, Fulham

Pompey: Defoe, Tiago

Főleg Sun és társai, érdekes :)

Ja, és az Everton már hivatalosan is kölcsönvette Manuel Fernandest a Valenciatól.

Mancini, Chelsea?erről még nem olvastam...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40165 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Elmander? :roll: Ő ki,mert én még nem hallottam róla?? :? :oops:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40166 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Rumours csak röviden:
Huntelaar: Man. Utd, Citeh, Pool
Fred: Pompey, Boro, Sp*rs, PSG
Elmander: Citeh, Sp*rs, Real
Guddy: Citeh, Newcastle, WestHam
Saviola: Bolton
Martins: Villa, Citeh
Mancini: Citeh, Chelsea
Cisse: Citeh, Blackburn, Fulham

Pompey: Defoe, Tiago

Főleg Sun és társai, érdekes :)

Ja, és az Everton már hivatalosan is kölcsönvette Manuel Fernandest a Valenciatól.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40167 Hozzászólás Szerző: Hangman »

Aki nem látta a meccsünket hétvégén az megnézheti ma este az E2-őn 21:00 órai kezdettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Go Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40168 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gyakorlatilag szenzációként hozta le a Liverpooli Echo magazin, hogy a Pool két amerikai tulaja Hicks és Gillett megkereste Jürgen Klinsmannt. Benítezről már idők óta cikkeznek, hogy inog a kispad a lába alatt, de a hír azért furcsa, mert a múlt héten a Bayern hivatalosan is bejelentette, hogy nyártól Klinsi vezeti a gárdát... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier Liga

#40169 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Winstonnal nekem is van egy Sidwell-lel kapcsolatban!:)
szerintem azt mar buktam. mikor josz legkozelebb meccset nezni? :)
mondjuk nem emlekszem, hogy csak a meccsek szamarol volt szo, vagy arrol kap-e ermet. mert ha az utobbi akkor sajna lehet igazam lesz...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40170 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Egy 6-0át sosem kell megmagyarázni. A 6-0 az 6-0, lehet bármilyen különbség két csapat formája között, egy 6-0 nem fogadható el a vesztes csapatnak. A 6-0hoz az kell hogy a győztes nagyon jó(és szerencsés!) napot fogjon ki. Tegnap ez meg volt a manchesternek, a city ellen megvolt nekünk is...
ya, kb annyit jelent ez mint a 7-1 es Roma elleni meccs... Ők nyerték a blt vagy nem? nah hát akkor meg...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40171 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egy 6-0át sosem kell megmagyarázni. A 6-0 az 6-0, lehet bármilyen különbség két csapat formája között, egy 6-0 nem fogadható el a vesztes csapatnak. A 6-0hoz az kell hogy a győztes nagyon jó(és szerencsés!) napot fogjon ki. Tegnap ez meg volt a manchesternek, a city ellen megvolt nekünk is...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier Liga

#40172 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nem pontokról, hanem formáról beszélek... Bár ma jól játszottunk nagyon...
azert ehhez kellett egy totalisan osszeomlott barcodes is. nincs edzo, nincs csapatszellem, nincs felkeszules, nincs taktika...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40173 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lehet undertow megy akkor csődbe! :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40174 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Winstonnal nekem is van egy Sidwell-lel kapcsolatban!:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier Liga

#40175 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Anelka méltó utóda Drogbának?! Egy sörbe fogadok, (én esetemben őszilé!:)) hogy legkésőbb 2009-ben távozik. Ő nem az az ember aki sokáig marad egy helyen, ráadásul nem fiatal már, de ne legyen igazam. ...

Hehe, Winstonnal is van már egy fogadás, hogy Grant-tel igenis fogunk nyerni trófeákat. :) Vagy csődbe megyek, vagy mulatok egy nagyot :D
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40176 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Anelka méltó utóda Drogbának?! Egy sörbe fogadok, (én esetemben őszilé!:)) hogy legkésőbb 2009-ben távozik. Ő nem az az ember aki sokáig marad egy helyen, ráadásul nem fiatal már, de ne legyen igazam. Bár beláthatjátok, hogy kevés dolog van, amit nem jósoltam meg!:)
Sajnos így vagy úgy a kulcsembereink idősődnek. Lamps, Drogba, Riccy: 30 lesz idén, de Terry is már 28...
24-en aluliak kellenének szépen lassan. (a lassanon van a hangsúly)

ZenZo: Még mindig feleslegesnek tartom azt, hogy a sérülésekre fogjuk a dolgokat.
Sokan mondtátok, hogy a QPR ellen C kerettel áltunk fel. Nos, azért mégis csak ott volt Alex, Cole, SWP, Kalou, Mikel, akik azért az A csapat oszlopos tagjai is lehetnének...
Most meg már írtam valahol. Alex nem rosszabb sokkal Terry-nél, Ballack egyenesen jobb Lamps-nál most meg Anelka itt van Drogba helyett, Maka Essien helyett, Malouda Kalou helyett.
Így kérek mindenkit felejtse el a jaj-szegény-Chelsea mondogatását. Nem hiányzik az egész ábécé, csak pár tag, akiket lehet pótolni!
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier Liga

#40177 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Tore, az általad leírtakkal most én is egyetértek, kivéve ezt:
"A mai Chelsea-nek tehát csak ez a két baja van. Remélem legkésőbb nyáron a tökfilkó Grant távozik és valami értelmes ember jön, aki, ha kell szembeszáll a barom Roman-nal és nem zilálja fel minden nyáron a keretet...ami egyébként teljesen jó."

Eddig nekem nem az a benyomásom, hogy nagy zilálásba kezdett volna Grant, nem állt neki pánikolni, meg igazolni fél évekre (a la muri-> Maniche, Hedman), továbbá nem akart további súlyos milliókat elkölteni (majd hisztizni, amikor nem kapta meg a pénzt), csak mert az alapembereink közül hiányoznak páran, hanem azt mondja, hogy azzal kell megoldani a feladatokat, akik egészségesek.

Per pillanat azt mondom, hogy Anelka jó igazolás volt. Drogba megy, tehát fél év alatt Anelka beleszokik a környezetbe és szerintem méltó utódja lesz Drogbának. Másra pedig nincs szükségünk. Szóval szerintem itt semmi gond.
Birth, CHELSEA, Death

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40178 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Osztom...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40179 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tore (aztán meg ne lepődj! :) ), alább írtakkal nagy vonalakban egyetértünk. Föl tudnék sorolni kb. 164 dolgot, amit azért nem ugyanúgy látunk, de alapjaiban ok. Azért két dolog: nálunk utoljára 2005-ben lehetett elmondani, hogy szuper szélsőink vannak. Most valami olyasmit lehetne, hogy hát vannak szélsőink, elég jók, és ha jó napjuk van, jobb lábbal kelnek föl, meg isten is úgy akarja, akkor lehoznak jó teljesítményt a pályán is, egyébként meg felküldeni is kár őket, az a szerencséjük, hogy van Afrika Kupa meg sok a sérült...

Az edzőről, Grantről egyelőre nem vitatkoznék, nekem sem kedvencem, de legalább annyi érvet tudnék felhozni mellette, mint ellene (na jó, utóbbiból valószínűleg többet egyelőre)

JM is próbálta tartani az általa megálmodott kezdőt, vagy legalábbis annak tengelyét: a Cech-Terry-Carvalho-Makelele-Lampard-Drogba közép érkezése óta együtt volt. Ettől persze túlzott mozgás volt a keretben, de sajnos figyelembe kell venni, hogy ami sérülés kerülget minket az utóbbi két szezonban, azzal nem könnyű. Már kérdés, amit asszem te is írtál valahol nemrég, hogy egy Chelsea keretében ne legyen gond, ha X v. Y nem tud pályára lépni. De azt el kell ismerni, hogy ha a fél ABC hiányzik, nehéz. A srácok azért bemutatták, hogy a keretünket annyira nem lehet legyengíteni, hogy legyinteni lehessen rájuk.

Ez a fiatalok szerepeltetése meg... tudom, neked ez a vesszőparipád, és néha PL, kupákban én is szívesen látnék fiatalokat, de annyira nem bánom, hogy az első csapatban nem használunk folyamatosan fiatalokat. Ezt akár Mikel példájából is jól le lehet szűrni, mire gondolok. De vehetünk akárki mást is. Állítom, ha az Arsenal átlagban 2 évvel idősebb -> tapasztaltabb lenne, simán nyerték volna idén a PL-t. De túl sok a fiatal forró fejű ember, amiből sok a probléma. (gondolok itt akár szabálytalanságra, hibára, szövegelésre, stb.) JM elkezdte használni a fiatalokat, számomra elegendő mértékben: jött Mikel és Kalou, néha játszott Sinclair és Sahar. Ha maradt volna, idén szerintem jobb lett volna. Neki már Angliában sok célja nem lett volna szerintem, megnyert mindent, jöhetett volna a BL. Tavaly a kupák fontosak voltak, mert José még nem nyert FA-t, a CC meg kellett, mert PL és BL nem lett. (habár ezt előre nem láthatta). Mindegy, szerintem idén a kupákban a fiatalok szerepeltek volna, mivel JM számára első a BL lett volna, második meg a PL cím esetleges visszahódítása, arra tartogatta volna az első csapatot. Grant viszont hiába haver, első idénye, valamit le kell tenni az asztalra. Talán jövőre...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40180 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Figyu haver! Csak arra akartam rávilágítani, hogy nem a latin focisták miatt remekel a United és az Arsenal. Te írtad, hogy tele vannak latinokkal.

(Nos, nézzük csak a latin focisták számát a 4 topklubban: (latin focisták közé tartozik minden újlatint beszélő nép, a franciák kívételével, mert ott sok az afrikai)
Chelsea: 6 (Riccy, Paolo, Hilarió, Alex, Belletti, Pizarro)
ManU: 4 (Nani, Ronaldo, Anderson, Piquet)
Arsenal: 5 (Fabregas, Almunia, Da Silva (végülis Ő horvát!:)), Gilberto Silva, Denilson)
Liverpool: 8 (Reina, Torres, Fabio Aurelio, Xabi Alonso, Arbeloa, Mascherano, Lucas, Leto)

Amiért remekelnek szerintem:

Manchester:
-A világ egyik legjobb edzője és ebbe nem tudtok belekötni
-A tavalyi mag együtt maradt, a kiegészítő emberek is tudnak nagyon jók lenni. (Simpson, O'Shea, Piquet)
-Sajnos az általam sem szeretett C.Ronaldo bombaformája
-hatékony csatársor, erős középpálya, biztos védelem, rutinos kapus

Arsenal:
-Remek edző
-a mag változatlan
-Sok fiatal, tettre éhes játékos
-Világklasszis irányító, (Fabregas) erős támadósor, gólérzékeny védők

Nálunk meg:
-Beton védelem
-Erős középpálya
-Szuper szélsők
-Világ talán legjobb formájában lévő csatára

No mi hiányzik? Na mi??
Két dolog:
-egy jó edző
-hogy megmaradjon a mag, ami évekig nem változik. Engem nem érdekel, hogy mi legyen az, de nyaranta 3-nál több igazolásnak TILOSnak kéne lennie.
A mai Sp*rs meccs kezdőjében a mezőnyjátékosok átlagban 1.9 éve vannak itt. Ahhoz, hogy összeszokott legyen egy csapat, együtt töltött évek kellenek! Mi minden évben rengeteg játékost, rengeteg remek játékost hozunk, ami hosszútávon semmire sem jó.
Merem állítani, hogy az elmúlt 1-2 évben mindössze a kiváló egyéni teljesítmények (főképp Drogbáé, Essien-é vagy Lamps-é) mentetek meg minket a szarból, nem pedig a mai ManU meccsen látott csapatjátékhoz hasonló.

Én ezt hiányolom. Amikor megnyertük a bajnokságot Joséval, 2005-ben. Kik játszottak?
Terry, Lampard, Gallas, Gudjohnsen - évek óta nálunk játszottak. + José hozott pár remek portugált meg még Claudio pár remek játékost Abra első évében.
José baromi nagy edző, de az Abramovics által követelt dolgokba belebukott+ ritkán igazolt jól. (Drogba, Essien, SWP - hirtelen ennyi jut eszembe, akik jók voltak. Meg Riccy és mondjuk Paolo meg Belletti)
A sikereink alapját pedig Ranieri fektette le. (jó játékosokat igazolt. (Duff, Joe Cole, Robben, Cech, Bridge, Lampard, Gallas, Crespo)

A mai Chelsea-nek tehát csak ez a két baja van. Remélem legkésőbb nyáron a tökfilkó Grant távozik és valami értelmes ember jön, aki, ha kell szembeszáll a barom Roman-nal és nem zilálja fel minden nyáron a keretet...ami egyébként teljesen jó.

Ja és jéééé, mind a Manchester (Simpson, Piquet, Anderson, Eagles) mind az Arsenal (hadd ne soroljam) mer fiatal játékosat használni, mi pedig nem. (A remeklő ámbár idegbeteg Mikel illetve a 4 meccsen játszó Sinclair kivételével)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése