Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#161 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. december 6., szerda 12:22
Pityee írta: 2023. december 6., szerda 9:59
Izland írta: 2023. december 6., szerda 8:41 Durva, hogy 6 éve nem nyertünk az Utd ellen a PL-ben.
Ideje lenne megszakítani ezt a sorozatot ma.
Az a baj, hogy mi szeretjük az ilyen trágya csapatokat feléleszteni. Úgyh valszeg segítünk megmenteni Ten Haag állását :D
Egyenlore ten haag es a csapata jobban all, mint mi, szoval eloszor a sajat portankon kellene soprogetni…
Eleg nagy balfaszok ok is, egyebkent, de ok egy fokkal stabilabbak mint mi. Hozzateszem, az edzo es a csapat is regebb ota egyben van, szoval ha mi folyamatosan fejlodunk es osszeszokik a csapat (rad nezek caicedo es mudryk) akkor jovore jobbak lehetunk naluk.
Veluk kell iden csatarozni a minel jobb helyekert.
Ha oket megverjuk es tudunk egy viszonylag stabil idoszakot hozni akkor meglehet a 6-7-8ik hely.
Sp*rs jol visszaesett a helyere amiota elvertuk oket. :D
Aston villa meg nem tudom mit csinal a 4.helyen. :roll: :o
Max pontokban áll jobban, mint mi. :D játékban jóval jobbak vagyunk összeségében. Tegnap már olyan hírek is jöttek, hogy a játékosok fele már megbuktatná Tenhagot. Nagyon kéne ma a win. Utána nekünk jönnek a papíron "könnyebb" csapatok(bár ez nálunk most nem jelent semmit), jó lenne ha végre egy 4-5 win összejönne a Decemberben. Hamar a top5 környékén lennénk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#162 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. december 6., szerda 9:59
Izland írta: 2023. december 6., szerda 8:41 Durva, hogy 6 éve nem nyertünk az Utd ellen a PL-ben.
Ideje lenne megszakítani ezt a sorozatot ma.
Az a baj, hogy mi szeretjük az ilyen trágya csapatokat feléleszteni. Úgyh valszeg segítünk megmenteni Ten Haag állását :D
Egyenlore ten haag es a csapata jobban all, mint mi, szoval eloszor a sajat portankon kellene soprogetni…
Eleg nagy balfaszok ok is, egyebkent, de ok egy fokkal stabilabbak mint mi. Hozzateszem, az edzo es a csapat is regebb ota egyben van, szoval ha mi folyamatosan fejlodunk es osszeszokik a csapat (rad nezek caicedo es mudryk) akkor jovore jobbak lehetunk naluk.
Veluk kell iden csatarozni a minel jobb helyekert.
Ha oket megverjuk es tudunk egy viszonylag stabil idoszakot hozni akkor meglehet a 6-7-8ik hely.
Sp*rs jol visszaesett a helyere amiota elvertuk oket. :D
Aston villa meg nem tudom mit csinal a 4.helyen. :roll: :o

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#163 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Izland írta: 2023. december 6., szerda 8:41 Durva, hogy 6 éve nem nyertünk az Utd ellen a PL-ben.
Ideje lenne megszakítani ezt a sorozatot ma.
Az a baj, hogy mi szeretjük az ilyen trágya csapatokat feléleszteni. Úgyh valszeg segítünk megmenteni Ten Haag állását :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Premier League

#164 Hozzászólás Szerző: Izland »

Durva, hogy 6 éve nem nyertünk az Utd ellen a PL-ben.
Ideje lenne megszakítani ezt a sorozatot ma.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#165 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egészen hihetetlen, hogy a bíró milyen előnyszabályos szituációba fújt bele a City-Sp*rs meccsen, az angol játékvezetés tényleg a világ szégyene.

Szerk: a Liverpool meg nagyon meg akarta nyerni a hónap gólját a Fulham ellen.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 11:12
Pityee írta: 2023. december 1., péntek 10:46
kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:33 Brightonnak 11 hiányzója lesz, tegnap Athénban nyertek egy kínkeserves 1-0 ra és dupla annyi kapuralövése volt Aeknak. Egész hetünk volt pihenni nekik meg a kezdőjátékosaik 70 percet játszottak + utazás. Ha ezeket nem verjük meg akkor nem tudom kit fogunk.
Ez komoly? Newcastle 13 hiányzóval törölte fel velünk a padlót. Sztem inkább ne tegyünk ilyen elhamarkodott kijelentéseket :D
Ez nekem gázabb lenne. St james parkba mindenki szenvedni szokott pláne válogatott szünet után. Itt jóval kedvezőbbek nekünk az események.
Idén jobban megy idegenbe a csapatunknak mint hazai pályán :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#167 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. december 1., péntek 10:46
kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:33 Brightonnak 11 hiányzója lesz, tegnap Athénban nyertek egy kínkeserves 1-0 ra és dupla annyi kapuralövése volt Aeknak. Egész hetünk volt pihenni nekik meg a kezdőjátékosaik 70 percet játszottak + utazás. Ha ezeket nem verjük meg akkor nem tudom kit fogunk.
Ez komoly? Newcastle 13 hiányzóval törölte fel velünk a padlót. Sztem inkább ne tegyünk ilyen elhamarkodott kijelentéseket :D
Ez nekem gázabb lenne. St james parkba mindenki szenvedni szokott pláne válogatott szünet után. Itt jóval kedvezőbbek nekünk az események.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#168 Hozzászólás Szerző: Crap »

Én kicsit pozitívabb vagyok a mostani meccsel.
Poch jelenléte nagyon sokat számít ennél a fiatal csapatnál, ez már többször megmutatkozott. Vele azért teljesen máshogy alakulhatott volna a Castle elleni meccs is.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#169 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:33 Brightonnak 11 hiányzója lesz, tegnap Athénban nyertek egy kínkeserves 1-0 ra és dupla annyi kapuralövése volt Aeknak. Egész hetünk volt pihenni nekik meg a kezdőjátékosaik 70 percet játszottak + utazás. Ha ezeket nem verjük meg akkor nem tudom kit fogunk.
Szerintem tök mindegy jelenleg ki az ellenfél, bárkitől képesek vagyunk kikapni. A Newcastle is tele volt sérültekkel, plusz a kezdőnk kb fele nem is volt előtte válogatottnál szóval 2 hetet pihentek, aztán láttuk mi lett az eredmény.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#170 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. december 1., péntek 10:33 Brightonnak 11 hiányzója lesz, tegnap Athénban nyertek egy kínkeserves 1-0 ra és dupla annyi kapuralövése volt Aeknak. Egész hetünk volt pihenni nekik meg a kezdőjátékosaik 70 percet játszottak + utazás. Ha ezeket nem verjük meg akkor nem tudom kit fogunk.
Ez komoly? Newcastle 13 hiányzóval törölte fel velünk a padlót. Sztem inkább ne tegyünk ilyen elhamarkodott kijelentéseket :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#171 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Brightonnak 11 hiányzója lesz, tegnap Athénban nyertek egy kínkeserves 1-0 ra és dupla annyi kapuralövése volt Aeknak. Egész hetünk volt pihenni nekik meg a kezdőjátékosaik 70 percet játszottak + utazás. Ha ezeket nem verjük meg akkor nem tudom kit fogunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#172 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2023. november 26., vasárnap 19:59 Érdekes amúgy, hogy a MU a legnagyobb szarban is képes nagycsapatként viselkedni, és nyerni valahogy a meccseket. 8 pontot vernek ránk jelenleg, tavaly top 4-ben végeztek. Pedig gyakori az összehasonlítás (mármint hogy mindkét csapat egy rakat szar). Mi lehet a különbség mégis vajon? :roll: :x
Nevetséges ez amúgy. Megint miket úsztak meg :D utána meg már kinyílt az Everton. Mi itt ma 3 gólt kaptunk volna Evertontól.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#173 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta: 2023. november 26., vasárnap 19:59 Érdekes amúgy, hogy a MU a legnagyobb szarban is képes nagycsapatként viselkedni, és nyerni valahogy a meccseket. 8 pontot vernek ránk jelenleg, tavaly top 4-ben végeztek. Pedig gyakori az összehasonlítás (mármint hogy mindkét csapat egy rakat szar). Mi lehet a különbség mégis vajon? :roll: :x
ez a meccs az everton balfaszkodása miatt van, egyszerűen kihagyták a helyzetet majd a mu rúgott egy puskás díjas gólt és egy 11-est majd most rúgtak egy akció gólt ahol 2 everton védő volt hátul.
de igen ittjön az, hogy sz*r játék 3 pont=mu
jó játék 0 v 1 pont= Chelsea

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#174 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az komoly, hamár egy Strasbourgnak is szemetszúr az, ami a Chelsea-nél történik.
Mu valószinű veri az evertont, jönnek fel, mint a higany, mi pedig már megint sehova sem tartunk. Pedig ugy volt rosszabbak, mint mi. :roll: 8pont a különbség...

Én idén drukkolok nekünk a 7-8 helyért, de van egy olyan megérzésem ebből maradni fog a 9-10. hely. Már lassan ugy vagyok vele, hogy örülhetünk, hogy nem zuhanunk visszább, bár az már Poch állásába kerülne.
Ha nem zuhanunk mégvisszább akkor jövőre reménykedhetünk a 7-8. helyben es ha picit is, de lépésről lépésre javulunk, akkor 3-4 év mulva megcélozhatjuk a top 4-et.
Nyilvan ez sok összetevős dolog, bármi megtörténhet, lehet az is, hogy 10 évig középcsapat maradunk, de lehet jövőre igazolunk par játékost, összeáll a csapat, kifogjuk az új Messi/CR-t és végig verjük a világot.

Egy kis káröröm azért van nekünk, kipukkasztottuk a Sp*rs lufit. :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#175 Hozzászólás Szerző: broduer »

Érdekes amúgy, hogy a MU a legnagyobb szarban is képes nagycsapatként viselkedni, és nyerni valahogy a meccseket. 8 pontot vernek ránk jelenleg, tavaly top 4-ben végeztek. Pedig gyakori az összehasonlítás (mármint hogy mindkét csapat egy rakat szar). Mi lehet a különbség mégis vajon? :roll: :x

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#176 Hozzászólás Szerző: Moldván »

kecske01 írta: 2023. november 26., vasárnap 17:22 Strasbourg Ultras:

"Money without competence doesn’t lead to anything good, and the example of Chelsea, our so-called ‘big brother’, who have spent a lot of money but have had a vertical fall down the English hierarchy, is an important reference point: We don’t want to incompetence that reigns at Chelsea at RCSA" [GFFN]
Mennyire igazuk van. Kíváncsi leszek milyen mélységig süllyed a klub...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#177 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Strasbourg Ultras:

"Money without competence doesn’t lead to anything good, and the example of Chelsea, our so-called ‘big brother’, who have spent a lot of money but have had a vertical fall down the English hierarchy, is an important reference point: We don’t want to incompetence that reigns at Chelsea at RCSA" [GFFN]

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#178 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. november 25., szombat 15:41
Bubi írta: 2023. november 25., szombat 15:04 Hogy ez az Alexander Arnold mennyire gyenge védő... Doku minden fiszfasz csellel agyonveri. Ellenben úgy passzol mint Enzo és úgy lő mint szoboszlai. Vagy a középpálya közepén vagy balszélen játszatnám mint támadó.
Thierry Henry mondta azt Doku-rol, hogy ha 1 v 1-be viszi rád, csak az ima segíthet.
Szerintem még nem veszik elég komolyan. Ha megnézed a cseleit, semmi extra, csak tologatja és nagy a kezdősebessége.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#179 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta: 2023. november 25., szombat 15:41
Bubi írta: 2023. november 25., szombat 15:04 Hogy ez az Alexander Arnold mennyire gyenge védő... Doku minden fiszfasz csellel agyonveri. Ellenben úgy passzol mint Enzo és úgy lő mint szoboszlai. Vagy a középpálya közepén vagy balszélen játszatnám mint támadó.
Thierry Henry mondta azt Doku-rol, hogy ha 1 v 1-be viszi rád, csak az ima segíthet.

James megette reggelire!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#180 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. november 25., szombat 15:04 Hogy ez az Alexander Arnold mennyire gyenge védő... Doku minden fiszfasz csellel agyonveri. Ellenben úgy passzol mint Enzo és úgy lő mint szoboszlai. Vagy a középpálya közepén vagy balszélen játszatnám mint támadó.
Thierry Henry mondta azt Doku-rol, hogy ha 1 v 1-be viszi rád, csak az ima segíthet.

Válasz küldése