Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#41181 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Én ezt szeretném látni:

---------------------Cech----------------------
Belletti-----Carvalho-----Terry/Alex-------A.Cole
SWP--------Essien--------Lampard---------Malouda
Pizarro--------Drogba

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41182 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nyert az Everton, így a 8. helyre estünk vissza. Ha holnap nyer a Villa is, akkor még eggyel lejjebb...Mikor voltunk utoljára ennyire lent?
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41183 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

És nem is volt túl sok élet a pályán. :D

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41184 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta: Na mindegy. Egy dologra vagyok kíváncsi: mikor fogjuk látni, hogy a 4-3-3 elején mikor fogjuk látni a Seva-Drogba-Pizarro hármast. Na nem a meccs utolsó öt percében, hanem a kezdőben.

---------------------Cech----------------------
Belletti-----Carvalho-----Terry-------Bridge
------------------Makelele---------------------
-------Essien--------------------Lampard-----
----Pizarro--------Drogba-------Seva--------

Cserepad: Cudicini, Alex, Mikel, Kalou, JC
Szerintem ilyet nem fogsz látni, legfeljebb még nagyobb sérüléshullám esetén, mert nincsenek ebben a felállásban szélsők! Azt meg gondolom nem várod el, hogy egyrészt: Pizarro és Sheva szélsőt játszon, emrt azt nem tudnak, másrészt az, hogy a két szélsővédőnk egyszerre támadjon és védekezzen végig egy meccset, mert az nem menne hiba nélkül, nagyon sok gólt kapnánk szélről. Szerintem ez a felállás taktikailag hibás...
Szélsők nélkül is van élet a pályán :) tavaly (diamond) például elég ritkán voltak szésőink :(
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41185 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Na mindegy. Egy dologra vagyok kíváncsi: mikor fogjuk látni, hogy a 4-3-3 elején mikor fogjuk látni a Seva-Drogba-Pizarro hármast. Na nem a meccs utolsó öt percében, hanem a kezdőben.

---------------------Cech----------------------
Belletti-----Carvalho-----Terry-------Bridge
------------------Makelele---------------------
-------Essien--------------------Lampard-----
----Pizarro--------Drogba-------Seva--------

Cserepad: Cudicini, Alex, Mikel, Kalou, JC
Szerintem ilyet nem fogsz látni, legfeljebb még nagyobb sérüléshullám esetén, mert nincsenek ebben a felállásban szélsők! Azt meg gondolom nem várod el, hogy egyrészt: Pizarro és Sheva szélsőt játszon, emrt azt nem tudnak, másrészt az, hogy a két szélsővédőnk egyszerre támadjon és védekezzen végig egy meccset, mert az nem menne hiba nélkül, nagyon sok gólt kapnánk szélről. Szerintem ez a felállás taktikailag hibás...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41186 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezt Bilha most ne vedd magadra, nem kifejezetten neked szól, hanem mindenkinek: a mostani - akár vegyük a tegnapi mérkőzést, fölösleges kipécézni bárkit is, ki miatt nem nyertünk. Egyénileg egyik sem volt roszabb a másiknál, helyzetig mind eljutottak, de egyikőjük sem lőtte be. Ez nem játékintelligencia, hanem koncentráció, összpontosítás hiánya. Nevezzük Accuracy-nek, vagy láb- és szemkoordinációnak, ezzel áll most hadilábon a támadójátékunk. Nem azért, mert Swp oldalhálót lőtt, vagy mert Kalou körbelőtte a kaput, vagy mert Seva okos perdítése 0,3 centivel a kapufa mellé ment, hogy Joey gurítása is centikkel kerülte el a hálót, vagy hogy Drogba nem hozott össze gólt. Ezt most nem lehet, illetve teljesen felesleges játékosokra lebontani.

Egyébként pont hogy nem azoknak megy jól, akiknek tavaly: Essien tavaly hát, igazából emberfelettit művelt, most még keresi önmagát. Drogba sem hasított idén nagyot eddig, igaz, mint tudható, sérülten játszott végig. Sweep viszont eddig remekül teljesített idén, és most hirtelen a Hull elleni mérkőzés jut eszembe, de ott sem oldalhálót lőtt, hanem betette Scottynak okosba. Malouda más kérdés, ő új ember. Fantasztikus bemutatkozáson esett túl, jó meccsekkel, gólokkal. Én akkor is mondtam, hogy ennek nagyon Seva szaga van. Jó felkészülés, betalál a CS-n, de kikapunk, aztán eltűnik. Ez komoly gond, mert tegnap is kapott 15 percet, de szerintem labdába sem ért. Visszatérve még egy kicsit a tavaly jó, idén is jó satöbbi mondatra: az előző szezonban Kalou talán a legjobb játszott perc/lőtt gól mutatóval rendelkezett a csapatban (azért csak talán, mert Drogba irtózatosan sokat rámolt :) ). Idén viszont nem tudom, talán egy számmal nagyobb a cipő a lábán, mert a kaput max úgy tudja eltalálni, hogy a kapus a labdába épp annyira tudjon beleérni, hogy a kapufára pöckölje, de pontosan annyira, hogy az ne be, hanem kifelé pattanjon arról. A labda elméletileg ugyanakkora, tehát csak a cipővel lehet a baj :)

Na mindegy. Egy dologra vagyok kíváncsi: mikor fogjuk látni, hogy a 4-3-3 elején mikor fogjuk látni a Seva-Drogba-Pizarro hármast. Na nem a meccs utolsó öt percében, hanem a kezdőben.

---------------------Cech----------------------
Belletti-----Carvalho-----Terry-------Bridge
------------------Makelele---------------------
-------Essien--------------------Lampard-----
----Pizarro--------Drogba-------Seva--------

Cserepad: Cudicini, Alex, Mikel, Kalou, JC
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41187 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta: (igen sokszor a második félidő elején. Lagymatag, langyos első félidő után kijöttek, fertály óra leforgása alatt megnyerték a meccset, aztán alibiztek a maradék időben.) Csak akkor azon kellett aggódnunk, meg tudjuk e tartani az egy gólós előnyünket, most meg azon, hogy végre sikerül-e lőnünk egy nyamvadt gólt... Asszem ezzel a mondattal jól összefoglalható a tavalyi és a mostani szezon közt a különbség.
igen remekül. nekem sem a tavaly sem az ideji szezon nem tetszik. nem az eredményességet hiányolom hanem amit sokszor sokan lirunk, ezt a lélektelen játékot. ugyan idén azért sokkal motiváltabb a csapat mint tavaly (annál rosszab játékot mint amit tavaly mutattunk.... pf..), de nem tom észre vettétek e hogy ugyanazoknak megy jol akiknek eddig és és ugyanazoknak megy rosszul akiknek eddig is.


szeretném még megmagyarázni amit felpiszkált állapotba irtam. ja szeretném megköszönni hogy a reakcioitkban nem vontátok kétségbe a testi illetv szellemi képeségeim meglétét. (tehát nem irtátok hogy GYÖKÉR, HÜLYE stb)

a játékosok inteligenciájára utaltam ugye.
nah aki szerint swp nem egy agyatlan rohangálos kis fiu az indokolja meg miért nem :)
az esetek nagy %ban ha szembe áll a pauban felé lövi. ha kiszoritott helyzetben van természetesen beadás helyett oldal hálot lő, ha esetleg passzol akkor meg fel sem néz csak ellövi a francba be a tömegbe.
azt hiszem hogy a játék inteligenciája összesmhasonlithato pl Joeyéval.
Malouda védelmezését sem nagyon értem... egy két kieső helyen állo csapat ellen jol ment neki de amikor kellett volna vmit mutatni akkor a szurkolok főkérése az volt meccsközbe hogy "vajon mikor megy már le Malouda?"
Mouri és a portugálok. na kérem adna e nekem választ valaki ara hogy amikor látszott egyértelmüen hogy Pfnek szarul megy akkor játszott e? baszki Geremit jobban favorizálta akkor Mouri... JA Tiago! miért is ment el? mert nem volt állando kezdő és ezt Jose meg is mondta neki.
EZZEL SZEMBEN TBH 3 meccs és 3*90 percet játszott végig, bezzeg Alex ott yoyozott a padon. igen azaz Alex aki a blbe a Psvt vezérként kb egyedül vitte a hátán.


Geri: 3, 17, 42, 58, 89

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41188 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A véleményemet az előbb írtam le az osztályozás topikba, ide még 1x nem. Tore, tegnap megmondom őszintén, nem tudtam, mit írjak. Inkább gondolkodtam egyet az egészen, az eredményét a fent említett helyen olvashatod. A lényeg szerintem, hogy külön-külön nincs baj igazán senkivel, még néha csapatra emlékeztető dolgot is látni a pályán, de mégsem tudunk csapatként tevékenykedni. A három legfőbb akadálya annak, hogy a sz@rt is kiverjük a mezőnyből, hogy
1. ismét csak sérült a fél csapat
2. iszonyúan dekoncentráltak vagyunk, és most igen nagy a kényszer és a nyomás a fiúkon
3. Grant taktikailag egy nulla.

Ha a háromból kettő jelentősen javul két-három forduló alatt, a végén minden esélyünk meglesz a győzelemre. Ezek jelentékeny javulsához viszont csapatként kell léteznünk, mert az elsővel nem sok mindent tudunk kezdeni, a másodikhoz a játékosok kellenek, a harmadikhoz meg az edző. És ez az, ami JM-ben megvolt, Grantben pedig nyomát sem látom. A motiválás. José egy félhulla gárdából félkarú óriást csinált, mert hiába, hogy semmi, lélektelen játékkal, de be tudta húzni a meccsek nagy részét. Volt taktikai érzéke, és rendet tudott rakni a fejekben akár egy szünet alatt. 10-15 percre tudott annyit rakni a srácokba, hogyha a mérkőzés 70 percén keresztül nem is csináltak semmit, abban a pár percben megnyerték (igen sokszor a második félidő elején. Lagymatag, langyos első félidő után kijöttek, fertály óra leforgása alatt megnyerték a meccset, aztán alibiztek a maradék időben.) Csak akkor azon kellett aggódnunk, meg tudjuk e tartani az egy gólós előnyünket, most meg azon, hogy végre sikerül-e lőnünk egy nyamvadt gólt... Asszem ezzel a mondattal jól összefoglalható a tavalyi és a mostani szezon közt a különbség.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41189 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:én is itt vagyok, sőt. a barátnőm már tegnap mérgesen kérdezte hogy mi bajom van már megint és még mindig, hogy állandoan szomoru vagyok az utobbi időbe. mondtam természetesen hogy a csapat a bajom.
azért nem tok mit irni mert sevat már szidom amiota itt van. most ti teszitek ugyan ezt. a csapat lefeléívelését már az előző szezonban megjosoltam...
azt is megjosoltam ahogy megláttam hogy gant izraeli hogy tbh kezdeni fog mindig.
ÉS azt is hogy (kövezzetek meg de igy gondolom és kséz) Swp MAlouda középszerü és gyenge támadó szélső és azt is megmondtam hogy Drogban kivül nincs normális csatárunk. Pizzarora ez az állando "biztato" jelző nevetséges!!!! még a hull ellen sem talált be, mi ez wazze szanatorium? a 2 csatárunk (seva pizza) lassu, körülményes, kényelmes. képtelenek golt lőni. Kalou meg még fiatal és amugy sem egy lángelme...

már leirtam másik topicba hogy a nyáron a csapat felét elküldeném és vagy fiatal világsztárokat (mint pl Essien volt 2 éve) vagy Duff és Parker féle harciszellemmel megáldott játékosokat vennék.

lássátok már be, azon tul hogy nincs edzőnk szar a keret. a fele vagy motiválatlan vagy alulképzett másodrendü béna.
Swp sztárolása is... tud ugy játszani mint Joe vagy Duff anno? vagy Grönks?
tud a faszt... agyatlan rohangálos törpe....
Túlzás,túlzás,túlzás...
Attól függ ki az elsőrendú?Mert ha világsztárok az elsőrendúek akkor aláirom h SWP másodrendű de amugy nem!TBH kezdéséhez nem kellett nagy jóstehetség ,ugyan az ahogy anno Murinál kezdő volt az összes portugál :wink:
A kerettel 3-4kivétellel semmi baj sztem max a motiválatlansággal!
Az agyatlan meg nem lángelme?mi köze ennek a focihoz,álltalában nem a kvantumfizikusok szaladgálnak a labda után :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#41190 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Szerintetek most vagyunk fullra mélyponton, vagy még lesz rosszabb is... ??

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41191 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:én is itt vagyok, sőt. a barátnőm már tegnap mérgesen kérdezte hogy mi bajom van már megint és még mindig, hogy állandoan szomoru vagyok az utobbi időbe. mondtam természetesen hogy a csapat a bajom.
azért nem tok mit irni mert sevat már szidom amiota itt van. most ti teszitek ugyan ezt. a csapat lefeléívelését már az előző szezonban megjosoltam...
azt is megjosoltam ahogy megláttam hogy gant izraeli hogy tbh kezdeni fog mindig.
ÉS azt is hogy (kövezzetek meg de igy gondolom és kséz) Swp MAlouda középszerü és gyenge támadó szélső és azt is megmondtam hogy Drogban kivül nincs normális csatárunk. Pizzarora ez az állando "biztato" jelző nevetséges!!!! még a hull ellen sem talált be, mi ez wazze szanatorium? a 2 csatárunk (seva pizza) lassu, körülményes, kényelmes. képtelenek golt lőni. Kalou meg még fiatal és amugy sem egy lángelme...

már leirtam másik topicba hogy a nyáron a csapat felét elküldeném és vagy fiatal világsztárokat (mint pl Essien volt 2 éve) vagy Duff és Parker féle harciszellemmel megáldott játékosokat vennék.

lássátok már be, azon tul hogy nincs edzőnk szar a keret. a fele vagy motiválatlan vagy alulképzett másodrendü béna.
Swp sztárolása is... tud ugy játszani mint Joe vagy Duff anno? vagy Grönks?
tud a faszt... agyatlan rohangálos törpe....
kérném a lottószámokat is....;)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41192 Hozzászólás Szerző: Ricko »

bilhacica írta: azt is megjosoltam ahogy megláttam hogy gant izraeli hogy tbh kezdeni fog mindig.

lássátok már be, azon tul hogy nincs edzőnk szar a keret. a fele vagy motiválatlan vagy alulképzett másodrendü béna.
:?: Nehéz lehetett megjósolni...

szar a keret??? alulképzett másodrendű béna??? például kikre gondolsz???
Cech,Carlo,Hilario melyik alulképzett???
Belletti,PF-Terry,TBH-Carva,Alex-A.C,Bridge melyik alulképzett??? minden posztra van két nagyon jó játékosunk...
Essien,Makelele,Mikel melyik alulképzett???
Lampard,Sidwell,Ballack közülük Lamps és Ballack sérült Sidwell meg egyre jobb...
Joey,SWP,Malouda sztem ők 3-an bármelyik csapatba beférnének...
Drogba,Sheva,Pizarro,Kalou--->Drogba most épült fel,Sheva szar,Pizarro még nem épült be, arról meg a többiek nem tehetnek hogy Kalounál 100/0 a meccsenkénti kapuralövés/gól átlaga...

Grant az alulképzett másodrendű béna... A világ legjobb edzője hagyta el a csapatot, ami azért nagyon megviselhette a játékosokat, fele csapatunk megint sérült... szóval nem a keret a szar...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41193 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én is itt vagyok, sőt. a barátnőm már tegnap mérgesen kérdezte hogy mi bajom van már megint és még mindig, hogy állandoan szomoru vagyok az utobbi időbe. mondtam természetesen hogy a csapat a bajom.
azért nem tok mit irni mert sevat már szidom amiota itt van. most ti teszitek ugyan ezt. a csapat lefeléívelését már az előző szezonban megjosoltam...
azt is megjosoltam ahogy megláttam hogy gant izraeli hogy tbh kezdeni fog mindig.
ÉS azt is hogy (kövezzetek meg de igy gondolom és kséz) Swp MAlouda középszerü és gyenge támadó szélső és azt is megmondtam hogy Drogban kivül nincs normális csatárunk. Pizzarora ez az állando "biztato" jelző nevetséges!!!! még a hull ellen sem talált be, mi ez wazze szanatorium? a 2 csatárunk (seva pizza) lassu, körülményes, kényelmes. képtelenek golt lőni. Kalou meg még fiatal és amugy sem egy lángelme...

már leirtam másik topicba hogy a nyáron a csapat felét elküldeném és vagy fiatal világsztárokat (mint pl Essien volt 2 éve) vagy Duff és Parker féle harciszellemmel megáldott játékosokat vennék.

lássátok már be, azon tul hogy nincs edzőnk szar a keret. a fele vagy motiválatlan vagy alulképzett másodrendü béna.
Swp sztárolása is... tud ugy játszani mint Joe vagy Duff anno? vagy Grönks?
tud a faszt... agyatlan rohangálos törpe....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41194 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én nem láttam a meccset, de sajnálom h megint nem jött össze... :( Össze kéne szedni magunkat, mert ennek így nem lesz jó vége.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41195 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én csak le akartam nyugodni, meg átgondolni a dolgokat, mert felhúztam magam megint. Ezt nem Grant nyakába varrom, voltak ilyen meccsek José alatt is, de sajnos - bármennyire reménykedtem - a kiállítás után már érezni lehetett, hogy nem lesz meg a győzelem.

Hihetetlen, hogy ennyi helyzetet kihagyunk, minden meccsen. Már tavaly azt mondtuk, hogy nincs szerencsénk, semmi sem jön össze, az ellenfeleknek meg minden, de ez azon is túltesz. Tore, erre majd megint leteremthet, hogy nem az ellenfelekkel kell foglalkozni, de a Pool és a manure is behúzta a meccsét ma, egyre inkább leszakadunk. Hiába van még 30 forduló, valami nagy fordulat kell. Lehet, hogy elég egy pici gól, ami beindítja a hengert, és mi is rúgunk hetet, mint a Pompey, vagy egy öngól, nem tudom...

Máskor egy helyzetből is meg tudtunk nyerni egy meccset, most 15 is kevés 1 gólhoz...és nem a Hull ellen kell gólparádét rendezni - hacsak nem koncentrálnk egyedül a Ligakupára.

Így, hogy Terry is kiesett, még nehezebb lesz, pedig most nyerhető meccsek következnek. Bár a Fulhamet is azok közé számoltam...
GO BLUES!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#41196 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ez igy van Tore itt vagyunk csak rád vártunk :wink:
És a mostani meccs értékeléseddel is egyet tudok érteni de Grantat most cseréljük le, mert lehet hogy a támadófoci híve de Muri alatt több gólt lőttünk

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#41197 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Amúgy fura. Amikor nyerünk, vagy "jogtalanul" kapunk ki vagy játszunk ikszet, mindenki itt van egy szombat estén.
Ma, amikor hetedikek vagyunk a táblázaton, szarul játszunk, hirtelen mindenkinek más dolga van.
Hol a 'No matter how shit we are, I'm a Chelseafan till a die' életérzés??
No para Tore, a kék tömeg itt van, ha életjelet nem is mindig ad magáról. :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41198 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy fura. Amikor nyerünk, vagy "jogtalanul" kapunk ki vagy játszunk ikszet, mindenki itt van egy szombat estén.
Ma, amikor hetedikek vagyunk a táblázaton, szarul játszunk, hirtelen mindenkinek más dolga van.
Hol a 'No matter how shit we are, I'm a Chelseafan till a die' életérzés??
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41199 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nahát. 0-0 otthon a Fulham ellen. Hetedikek vagyunk, úgy, hogy a mögöttünk álló 4 csapat 1-2 meccsel kevesebbet játszott, mindannyian megelőzhetnek. Vészesen kevés gólt lővünk, de mível a védelmünk még így is jónak mondható, "csak" -1 a gólarányunk.
Ha a Bolton ellen is vesztünk, Grant-nek mennie kell és egy tapasztalt edző kell ide.

A véleményem a játékosokról:

Cech - 7 - A világ legjobb kapusa egy angol "középcsapatban" véd jelenleg.:( Ő mentette meg a hazai veretlenségi sorozatot.
Bellett - 6 - Voltak okos támadásai, de védekezésben erősen átlagos. Olyan, mint Glenny, csak van közük 8 év
Terry - 6 - Mielőbbi felgyógyulást neki, de gyenge volt.
Ben Haim - 5 - Gyenge
cAshley -5- Nothing. BRIDGEY!
Makelele - 7 - Remek volt. Terry hiányában neki kell viselnie a kapítányi szalagot
Sidwell - 6 - Azt csinálta, mint a Hull ellen, csak kevesebbet. A lövés a végén szép volt, kár hogy mellé ment
Coley - 7 - Jó volt, tetszett. Bár szögletet nem tud rúgni
Kalou - 5 - Egy vicc ez az ember! Próbáljuk már ki élesben is Scotty-t!!
Seva - 4 - No comment
Drogba 6-2=4 - a kiállítás jogos volt, sokat akart, de még erőtlen

Alex - 6 - tette a dolgát. Hihetetlen lassú
Pizza - 5 - most nagyon eltűnt
Only one Di Matteo!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#41200 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Nem ez tényleg igaz, hihetetlen, de igaz...

FT Portsmouth [7 - 4] Reading

8' [1 - 0] B. Mwaruwari
37' [2 - 0] B. Mwaruwari
45' [2 - 1] S. Hunt
48' [2 - 2] D. Kitson
55' [3 - 2] H. Hreidarsson
70' [4 - 2] B. Mwaruwari
75' [5 - 2] N. Kranjcar
79' [5 - 3] S. Long
82' [6 - 3] S. Davis
90' [7 - 4] S.A. Muntari (pen.) N. Shorey

Válasz küldése