Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42741 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42742 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már az átoknál tartunk: főcím a sky-on:
Mourinho curses fixture pile-up :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42743 Hozzászólás Szerző: kdako »

mondja az, aki nem nyer idén semmit! :)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... are+boring
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42744 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:azt be kell látni a chlsea mindig ilyen csapat volt ! sok sztár,sőt sok koros sztár jellemezte a 90-es évek második felét ! szerintem a mai csapatra ez nem is annyira jellemző mint vialli-ék idejében ! pedig itt sokan abba a csapatba szerettek bele ! én is ! muri jó fantasztikus edző ! igazi nyerőtipus ! ranieri-be ez nem volt+! csíptem azöreget ! !egyébként nem tudom észrevettétek,hogy aki elment innen az hónapokig sérült volt vagy még mindig az ! gallas,duff,huth,manicine a többi pedig a padon csücsül ! lehet,hogy muri átkot szórt rájuk :x :?:
Gallas meg is érdemli!
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#42745 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

azt be kell látni a chlsea mindig ilyen csapat volt ! sok sztár,sőt sok koros sztár jellemezte a 90-es évek második felét ! szerintem a mai csapatra ez nem is annyira jellemző mint vialli-ék idejében ! pedig itt sokan abba a csapatba szerettek bele ! én is ! muri jó fantasztikus edző ! igazi nyerőtipus ! ranieri-be ez nem volt+! csíptem azöreget ! !egyébként nem tudom észrevettétek,hogy aki elment innen az hónapokig sérült volt vagy még mindig az ! gallas,duff,huth,manicine a többi pedig a padon csücsül ! lehet,hogy muri átkot szórt rájuk :x :?:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42746 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:ez van, most igy jott ki a lepes.
ha belegondolsz ez a manuret is ugyanugy erinti, mint minket.
Ha addigra már bajnokok lesznek, nem nagyon érdekli őket.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42747 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Hát még mindig nem érted?:) Én azt szeretném, ha kikapnánk!
Miért?
-Nem mi érdemeljük a bajnokságot, a MU szinte mindenben jobb.
-Mourinho elküldéséért szorítok, mert, mint edző, utálom! Talán, ha nem nyerünk semmi komolyat egy ideig, továbbáll és egy normális edző ül majd a padon.
-Nyáron nagyot csalódtam a klubban, azóta nagyon haragszom rá!

Elítélhettek, nem érdekel. Nekem a Chelsea egy szerelem. A kedvesemmel is (nagyon ritkán) összeveszem néha, most 8 évnyi boldog kapcsolat után rosszba vagyok a klubbal. Ez van.
Tore: megértem az aggályidat (bár többekhez hasonlóan én sem fogadom el őket), de: most hagyjuk a Manuret, hagyjuk JM-et; a klub már évtized óta nem bohócokból állt. Sőt, a történelem során többször is előfordult, hogy rekord és eszméletlen összegeket költöttünk játékosok megszerzésére. Az, hogy most az utóbbi két évben eszméletlen összegek repkedtek össze-vissza nem a csapat és nem JM hibája, ezért max Abrat hibáztathatod. Nézzük példának okáért a 96/97-es szezont, amikor is én Chelsea-fan lettem: érkezett
Gianluca Vialli Juventus ingyen
Roberto Di Matteo SS Lazio 4,9 millió
Frank Leboeuf Strasbourg 2,5 millió
Frode Grodas Lillestrom ingyen
Gianfranco Zola AC Parma 4,5 millió
Danny Granville Cambridge 300 ezer
Celestine Babayaro Anderlecht 2,25 millió
Az az uszkve 15 millió font 10 éve ugyanúgy rengeteg pénz volt, mint most a 200 millió, arról nem is beszélve, hogy Di Matteo, Leboeuf, Zola vagy Babayaro neve semmivel nem csengett rosszabbul akkoriban, mint most Seváé vagy Ballacké. És onnantól mindig évben volt egy-két komoly név az érkezők listáján... (a 02-03-as szezon kivétel, de egy csőd szélén lebegő klub voltunk). Ebben a szezonban pedig ugyanúgy a két nagy név mellett ki érkezett? Mikel, Kalou, Hilario, Khalid és Cole. Közülük aki még nagy névnek mondható, Cole, de az kényszerű csere volt nagy véráldozattal. Egyszóval nem értelek. Ez nem lehet kifogás.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42748 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez van, most igy jott ki a lepes.
ha belegondolsz ez a manuret is ugyanugy erinti, mint minket.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42749 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:kovezzetek meg, de en szeretem a hetkoznapi fordulokat. igazi angol specialitas.
Ja, ha a Watford ellen játszunk, nincs is gond. de a legnagyobb rangadót ne tologassák összevissza.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42750 Hozzászólás Szerző: undertow »

kovezzetek meg, de en szeretem a hetkoznapi fordulokat. igazi angol specialitas.

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#42751 Hozzászólás Szerző: Straboo »

kdako írta:
ToreAndre írta: -Mourinho elküldéséért szorítok, mert, mint edző, utálom! Talán, ha nem nyerünk semmi komolyat egy ideig, továbbáll és egy normális edző ül majd a padon.
Mint pl. Ranieri? akivel soha nem nyertünk és nem is nyertünk volna semmit? Egy ilyen edző kell ehhez a csapathoz, aki még a drága játékosokat is helyreteszi, és csapatot alkot. Mert nem értek egyet azzal, hogy csapatként gynegék vagyunk. Ahhoz, hogy Drogba gólt rúgjon, vagy Cech 600 perce ne kapjon gólt, csapat kell. ÉS ezt igazoltuk több meccsen, pl. a kupadöntőben, ahol az egész gárda összekapta magát, vagy épp hétfőn, amikor csapatmunkával győztünk.
Teljes mértékben egyetértek...
Sztem is vagyunk annyira csapat,mint az MU.! Sőőőt...mi akkor is hozzuk a meccsek nagy részét a sérülések miatt nincs a megfelelő erősségű keretünk,ráadásul az MU-n szinte semmilyen nyomás nincs!!
Hát így nem nehéz csapatnak lenni... :!:

Hajrá CHELSEA!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42752 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta:Azért azt nem értem, ezt miért nem lehet belekalkuláni a szezon elején, hogy a két élcsapat eljut a kupa elődöntőjébe. Teljesen felborítani a programot, az egész készülést, felesleges.
Két élcsapat, a Liverpool és az Arsenal már kiesett... Ilyenre nem lehet számítani...
Akkor legyen csak a döntő, meg az elődöntő hétvégén, a többi hétköznap. Tudom, hogy messze Angliában játszák a legtöbb meccset, de akkor változtassanak valamit a Ligakupán, kezdjék egy-két korábban, vagy fejezzék be később a bajnokságot. Eb-selejtező úgy is van június elején még.

A tv-knek sem hiszem hogy túl optimális a szerda este, mint a vasárnap délután.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42753 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta: -Mourinho elküldéséért szorítok, mert, mint edző, utálom! Talán, ha nem nyerünk semmi komolyat egy ideig, továbbáll és egy normális edző ül majd a padon.
Mint pl. Ranieri? akivel soha nem nyertünk és nem is nyertünk volna semmit? Egy ilyen edző kell ehhez a csapathoz, aki még a drága játékosokat is helyreteszi, és csapatot alkot. Mert nem értek egyet azzal, hogy csapatként gynegék vagyunk. Ahhoz, hogy Drogba gólt rúgjon, vagy Cech 600 perce ne kapjon gólt, csapat kell. ÉS ezt igazoltuk több meccsen, pl. a kupadöntőben, ahol az egész gárda összekapta magát, vagy épp hétfőn, amikor csapatmunkával győztünk.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42754 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Azért ők sem mentesek sérülésektől. Igaz, kulcsjátékosok (eddig) nem estek ki, bár most, van der Sar és Neville kiesése nem épp előnyös.
Azért ne hasonlítsuk össze Cech és Carlo súlyos sérülését azzal, hogy van der Saar két meccset kihagy, mert náthás, vagy mit tudom én.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42755 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:Csak kíváncsiság...nem kötekedés....a fele keretet nem szereted....edzőt nem szereted...vezetőséget sem....mi az ami téged a klubhoz köt?....hogyha szerelmes vagyok akkor nem kérem meg a barátnőmet hogy hagyjon el vagy csakjon meg...
Sőt, nem fogod neki azt mondani, hogy mivan te kövér tehén! utálom a fejed és a tested, buta vagy, mint az éjszaka, de azért szeretlek. mert ezek a hozzászólások ilyen szinten vannak, ha maradunk a párhuzamnál.
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42756 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en sem ertek veled egyet. egyebkent szerintem vegre nyaron nem lesz nagybevasarlas! maximum 1-2 jatekos

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42757 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csak kíváncsiság...nem kötekedés....a fele keretet nem szereted....edzőt nem szereted...vezetőséget sem....mi az ami téged a klubhoz köt?....hogyha szerelmes vagyok akkor nem kérem meg a barátnőmet hogy hagyjon el vagy csakjon meg...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42758 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért ők sem mentesek sérülésektől. Igaz, kulcsjátékosok (eddig) nem estek ki, bár most, van der Sar és Neville kiesése nem épp előnyös. Mindegy. José 200 milliót költött játékosokra. Ha ennyiből nem tudja megoldani, hogy pár játékosunk sérülése után is jók legyünk, akkor nagyon tudom sajnálni! 200 milla vazze!!
Viszont több MU meccset láttam és annak köszönhetően, hogy nyáron csak Carrick érkezett (jóformán a Mikelért kapott pénzből vették) nagyon összekovácsolódott a csapat. Baromi szépen játszanak, sok gólt lőnek, keveset kapnak.
Mi pedig tulajdonképpen Drogba élete formájának és Essien munkabírásának köszönhetjük azt, hogy itt állunk... Az elmúlt két hónapban jól és szépen játszottunk, de előtte.... Lampard, Wrighty, Seva, Robben is csak most jók, ősszel eléggé felejthetők voltak.
Összesítve: Náluk csapat van, nálunk pedig baromi erős egyéniségek.
Én mindig a csapatjátékot szerettem jobban...

Utálom, hogy minden nyáron lecserélik a keret egynegyedét! Utálom!
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42759 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Hát még mindig nem érted?:) Én azt szeretném, ha kikapnánk!
Miért?
-Nem mi érdemeljük a bajnokságot, a MU szinte mindenben jobb.
-Mourinho elküldéséért szorítok, mert, mint edző, utálom! Talán, ha nem nyerünk semmi komolyat egy ideig, továbbáll és egy normális edző ül majd a padon.
-Nyáron nagyot csalódtam a klubban, azóta nagyon haragszom rá!
értelek. Én is csalodtam amikor meghallotam hogy jön seva és ballack és itt mindenki örült neki honapokig nem irtam ide olyan mérges voltam. az első meccset a shieldet meg sem néztem... most már beletörödtem nem tok mit tenni vele, meg senki se. Nem szerettem meg ballackot sőőt(!) boldog vagyok ha lesérül és Sevat is csak azért kezdem megkedvelni mert ő tényleg egy felfele ivelő fejlődést mutat és lassan tényleg kezd klasszis szinten focizni. amugy ha választhatnék hogy maradjanak vagy menjenek évvégén nyugott szivvel mondanám hogy mehetnek bármerre.
De attol tartok mivel muri minden meccsen játszatja ezt a fos ballackot is sztem maradnak mint ahogy muri is.
De eggyel nem értek egyet! a mu miért jobb?? ronaldo Rooney a gol felelős nállunk Drogba Lamps. nálluk Ferdi és van der szar a felelős a védekezésért nállunk ez Terry és Cech. tod hogy mire akarok utalni ha nekik egyszerre hiányzott volna feri meg saar akkor ők is itt tartanának és amugy meg a szinte állandoan egészséges kerettel is bemákolt egy csomo meccset a mu. lásd L'pool.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42760 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát még mindig nem érted?:) Én azt szeretném, ha kikapnánk!
Miért?
-Nem mi érdemeljük a bajnokságot, a MU szinte mindenben jobb.
-Mourinho elküldéséért szorítok, mert, mint edző, utálom! Talán, ha nem nyerünk semmi komolyat egy ideig, továbbáll és egy normális edző ül majd a padon.
-Nyáron nagyot csalódtam a klubban, azóta nagyon haragszom rá!

Elítélhettek, nem érdekel. Nekem a Chelsea egy szerelem. A kedvesemmel is (nagyon ritkán) összeveszem néha, most 8 évnyi boldog kapcsolat után rosszba vagyok a klubbal. Ez van.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése