Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39161 Hozzászólás Szerző: garbage »

persze... gyanitom nem is kellett tul sok...mondjuk ilyen tétnél nem csodálom...

Vidicnek egy foga bánta drogba térdét valamint szét szakadt az alsó ajka, de elvben a barca ellen ott lehet (csodálkoznék ha ott is lenne a pályán...)
Follow Follow...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39162 Hozzászólás Szerző: Norbert »

garbage írta:meccs után volt egy másik meccs is... végeredmény nem ismert...

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=673836
Igen látom Evráék tesztelték a Bridge stewardjainak küzdőképességét. Gondolom megvolt egy beszólás, aztán berobbant a feszültség.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39163 Hozzászólás Szerző: garbage »

meccs után volt egy másik meccs is... végeredmény nem ismert...

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=673836
Follow Follow...

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39164 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Szerintem azért Carvalho hibálya nem jött jól. Ami pedig Drogba és Ballack kis afférját illeti:nagyon ovodás de főleg Didier részéről. De mindegy megvan a 3 pont de a Newcastle ellen tényleg nehéz lesz de nem lehetetlen főleg ilyen játékkal.
Go CHELSEA, Go!!!!!!! :P
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39165 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Útólag úgy gondolom, hogy Carvalho hibája még jót is tett. Kezdtem úgy érezni a 2. félidő elején, hogy elkezdjük játszani a szokásos "1-0-ra vezetünk mostmár nyugi" játékot. A MU kicsit feljebb lépett, mi meg kevesebbet birtokoltuk a labdát. A kapott gól viszont újra felrázta a fiúkat akik remekül megnyomták a meccset. Nagyon büszke vagyok rájuk. Komolyan hiszek mostmár a végső sikerben is. Csak magunkra kell figyelni (egyebet úgysem tehetünk) és hozni a mérkőzéseket. A Newcastle-től azért tartok. Otthon ők bárkire veszélyesek lehetnek.
Az ucsó meccs pedig a Bolton ellen. Ha jól emlékszem 2005-ben ellenük lettünk bajnokok (igaz idegenben), jó lenne idén ezt megismételni!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Premier League

#39166 Hozzászólás Szerző: Straboo »

twopac írta:wstham ma hazain x-elt a castle ellen!2-0 is volt!ez jó előjel
a végén még télleg elhiszem, h megfoghatjuk a unitedet...egyre erősebb bennem a remény,h meg lehet a bajnoki cím...erről egészen máig álmodni sem mertem.. :oops:
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39167 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

grimrieper írta:kepzeljetek el mi tortent. valami majom manur drukker vett egy jegyett az uzertol csak az allat nem nezte meg hogy hova szol es igy szepen beult a Matthew Harding kellos kozepebe. kb 60 percig birta a paraszt. a rooney goljanal felallt es elkezdett unnepelni. mondanom kell hogy semmi perc alatt kapott az arcaba vagy 3-at. ahogy hullik ki a sorbol raesett valami csajra amire annak a boy friendje es ramert vagy kettott. olyan volt a feje mint a szetvert marha husnak sutes elott.na persze amikor vezetik kifele a majom meg megkerdezi hogy miert kapta ezt a sok pofont mier vagy 3-4 ezer ember uvolti neki becouse you are a scumbag united fan.hogy lehet valaki ekkora hulye. ez olyan mintha egy juve drukkert beultetnel az anfield-en a kop end-re
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt megnéztem volna!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39168 Hozzászólás Szerző: twopac »

wstham ma hazain x-elt a castle ellen!2-0 is volt!ez jó előjel
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39169 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

twopac írta:mostmár csak egy baj van,manu hazai pályán valószinű hogy nem fog botlani,a wigan ellen meg pláne!nekünk meg ott van még a newcastle akik nagyon felszivták magukat!
ez a manur meg a derby-t sem uti meg olyan szar .plane ha kedden nem jutnak tovabb

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39170 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hey Tore na most mi van meg mindig nem erdemeljuk meg a Pl-t??

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39171 Hozzászólás Szerző: twopac »

mostmár csak egy baj van,manu hazai pályán valószinű hogy nem fog botlani,a wigan ellen meg pláne!nekünk meg ott van még a newcastle akik nagyon felszivták magukat!
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39172 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kepzeljetek el mi tortent. valami majom manur drukker vett egy jegyett az uzertol csak az allat nem nezte meg hogy hova szol es igy szepen beult a Matthew Harding kellos kozepebe. kb 60 percig birta a paraszt. a rooney goljanal felallt es elkezdett unnepelni. mondanom kell hogy semmi perc alatt kapott az arcaba vagy 3-at. ahogy hullik ki a sorbol raesett valami csajra amire annak a boy friendje es ramert vagy kettott. olyan volt a feje mint a szetvert marha husnak sutes elott.na persze amikor vezetik kifele a majom meg megkerdezi hogy miert kapta ezt a sok pofont mier vagy 3-4 ezer ember uvolti neki becouse you are a scumbag united fan.hogy lehet valaki ekkora hulye. ez olyan mintha egy juve drukkert beultetnel az anfield-en a kop end-re

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Premier League

#39173 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Én most perpill úgy érzem,h még sosem voltam ennyire büszke a csapatra...el sem tudom hinni,h holtversenyben az élen állunk a manuval...
Ha visszaemlékszem, 4 hónapja kb még több pontos lemaradásban voltunk nemhogy az akkor éllovas Arsenallal,de még a 2. Manchesterrel szemben is...és most itt vagyunk! Nem tudok mit mondani..GRAT FIÚK!! így tovább,és ha egy kupa sem lesz meg,akkor is büszkén fogok tekinteni a csapatra, márcsak ezért a teljesítményért is :) (de azért minimum egy kupa jól jönne.. :wink: )
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39174 Hozzászólás Szerző: garbage »

DjNeo92 írta:
Puti írta:Garbage!

Örülök, hogy egy ilyen MU drukkerrel hozott össze a fórum. A mi fórumunk tényleg egy kúltúrált hangnemű fórum.
Én is!
Olvasgattam a unitedfanatics.atw.hu-t hááát...
Mit mondjak???
Elég nagy parasztok vannak ott!
Tehát maradj velünk Garbage! :wink:
És köszi a gratulációt!

Köszi Srácok de most mit ajnározzam a csapatom ha szarok voltunk? ez van Ti nyertetek jobban akartátok a győzelmet, Saf elbaszta ez is tény. a manutd.com - on kivül nem szoktam más Unitedes oldalakat olvasni nem vagyok kiváncsi rájuk. :wink:
Follow Follow...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39175 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hat fiuk en kint voltam a meccsen. eletem legjobb legizgalmasabb legszebb merkozesese volt.a manur kb jatszott 5 percet azt is akkor es azert mert a Ricky adott egy ajandekot a a majom shreknek.gyerekek nem hiszitek el most eloszor eletemben fogom a Grant nevet leirni nagy betuvel. megerdemli. az egesz heten azt kellett itt halgatni a skottol hogy majd ez lesz meg azlesz meg majd mi megmutatjuk az tortent hogy a Grant leiskolazta a fergusont. a csapat pedig kivegezte a manurt

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39176 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Puti írta:Garbage!

Örülök, hogy egy ilyen MU drukkerrel hozott össze a fórum. A mi fórumunk tényleg egy kúltúrált hangnemű fórum.
Én is!
Olvasgattam a unitedfanatics.atw.hu-t hááát...
Mit mondjak???
Elég nagy parasztok vannak ott!
Tehát maradj velünk Garbage! :wink:
És köszi a gratulációt!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39177 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A mu-sok mentségére legyen szólva egy 2 utazgatós szállodázós nap után eléggé fáradtan mozogtak a pályán. Cserék is elnyúzottak voltak. Nálunk mindenki egy nappal többet pihent és a cserék frissebbek voltak (pl. sheva). Most van a szezonhajrá és látható mit jelent a hosszú a kispad. :wink:
Grimivel beszéltem és mondta hogy Drogba elnézést kért Ballackkal való hisztiért. A meccs végén megölelték egymást.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39178 Hozzászólás Szerző: garbage »

persze, hogy x-re mentünk... láthattad 1-1-nél behozta Saf Osheat aki kb szart se ér...

főleg mondjuk, ugy, hogy ott volt Cr7 a pályán uram bocsá mellé még behozunk egy Tevezt és akár győzelemre játszunk... Eltaktikázta az Öreg ez van sokkal jobban aggaszt Vidic sérülése. :wink:
Follow Follow...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#39179 Hozzászólás Szerző: Puti »

Garbage!

Örülök, hogy egy ilyen MU drukkerrel hozott össze a fórum. A mi fórumunk tényleg egy kúltúrált hangnemű fórum.
Köszönjük a gratulációt. A csapat tényleg rászolgált a győzelemre. A kommentátornak tényleg igaza volt ,hogy a Chelsea jobban akarta a győzelmet. A MU szerintem az X-re játszott. Ennek meglett az "eredménye". Bár Sir Alex nincs könnyű helyzetben.
Remélem Ballack-ék nem fáradtak el nagyon és hozni tudják a Liverpol ellen is a győzelmet.

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier League

#39180 Hozzászólás Szerző: Hangman »

garbage írta:előszőr is Gratulálok megérdemelten nyertetek.

Vidic 99% hogy nem fog játszani a barca ellen állitolag az egyik foga átszúrta az ajkát... Rio 5. sárgája volt ez jön egy meccs eltiltás.

mit mondjak? kiélezett lett teljesen a verseny a pl-ben sok sikert és szerencsét a hátralévő fordulókra, győzzön a jobb Uraim. :wink:
Nagyon szépen köszönjük!!!!!!!!!!!!!!!! ezt most szerintem a ti edzőtök rontotta el. egyszer lehet hogy kilehet védekezni egy meccset(Barca) de másodszorra is így felálni főleg a Stamford-on kész életveszély :D
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz küldése