Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#42921 Hozzászólás Szerző: Festa »

Oziris írta:
Zsoca87 írta:
Norbert írta:Óriási meccs volt a mai WHU-Sp*rs derby. A félidőben a hammers még 2-0 ra vezetett, aztán a másodikban 2-2, 3-2, 3-3 és a slusszpoén: a lefújás előtt a Sp*rs lekontrázta a hammers-t és így 3-4!
Curby mester, 'Yoda' a tulaj elképedve bámultak maguk elé...
Azért a WHU ennyire balfasz legyen... 2-0t és 3-2t is elrontották... Így nem csoda h utolsók. De Tevez gólt lőtt, ennek örülök, mert szerintem nagy játékos, csak nem a WHU kellett volna igazolnia.
Összevissza cserélik a védelmet sztem az a gond!Bár fene tudja!Ezzel a kerettel elsö 6-8helyen kéne lenniük minimum!
A Tottenhamnek meg 4be simán,de ottse megy a gépezet nagyon!
Azért tegnap még Upson is megsérült.Én a spursnek szurkoltam tegnap mivel rájuk fogadtam és hát a 3-2nél nem gondoltam volna,hogy ezt a meccset is elbukják.Amúgy tegyük hozzá,hogy a bíró 4 perc hosszabítást mutatott,de Stelteri a gólját a 95.percben rúgta ami egy kontrából elötte a west ham rúghatott volna gólt...Mintha az égiek is azt akarnák,hogy
a Kalapácsosok a másodosztályban folytassák jövőre. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#42922 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:muhaha.
a wet spam helye a championshipben, a spurts-e meg a kozepmezonyben van.
es szep az elet am a championshipben, nem tudom ki szerint nem szorakoztato. iden pl kiesik a qpr, a l**ds :twisted:
es ha mar itt tartunk, szeretnem megragadni az alkalmat es gratulalni wisenak. a sajat karrierjet teszi kockara, hogy meg tovabb sulyessze a l**dset. nem semmi, igazi chelsea legenda vagy wisey! :lol:
Ken "Santa Claus" Bates papát se felejtsd ki... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42923 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
Zsoca87 írta:
Norbert írta:Óriási meccs volt a mai WHU-Sp*rs derby. A félidőben a hammers még 2-0 ra vezetett, aztán a másodikban 2-2, 3-2, 3-3 és a slusszpoén: a lefújás előtt a Sp*rs lekontrázta a hammers-t és így 3-4!
Curby mester, 'Yoda' a tulaj elképedve bámultak maguk elé...
Azért a WHU ennyire balfasz legyen... 2-0t és 3-2t is elrontották... Így nem csoda h utolsók. De Tevez gólt lőtt, ennek örülök, mert szerintem nagy játékos, csak nem a WHU kellett volna igazolnia.
Összevissza cserélik a védelmet sztem az a gond!Bár fene tudja!Ezzel a kerettel elsö 6-8helyen kéne lenniük minimum!
A Tottenhamnek meg 4be simán,de ottse megy a gépezet nagyon!
a whu -dal nem értek egyet de a Sp*rs irto erős sztem is. a 4 nagynál talán nem de az 5. hely a minimum ahol be kellene futniuk évvégén.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42924 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, én ennek egyáltalán nem örülök! Charlton, L**ds, QPR kiesik...Nekem ez szörnyű! De legalább a Forest feljut valószínű...
De azért várjuk ki a végét!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42925 Hozzászólás Szerző: undertow »

muhaha.
a wet spam helye a championshipben, a spurts-e meg a kozepmezonyben van.
es szep az elet am a championshipben, nem tudom ki szerint nem szorakoztato. iden pl kiesik a qpr, a l**ds :twisted:
es ha mar itt tartunk, szeretnem megragadni az alkalmat es gratulalni wisenak. a sajat karrierjet teszi kockara, hogy meg tovabb sulyessze a l**dset. nem semmi, igazi chelsea legenda vagy wisey! :lol:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42926 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
Norbert írta:Óriási meccs volt a mai WHU-Sp*rs derby. A félidőben a hammers még 2-0 ra vezetett, aztán a másodikban 2-2, 3-2, 3-3 és a slusszpoén: a lefújás előtt a Sp*rs lekontrázta a hammers-t és így 3-4!
Curby mester, 'Yoda' a tulaj elképedve bámultak maguk elé...
Azért a WHU ennyire balfasz legyen... 2-0t és 3-2t is elrontották... Így nem csoda h utolsók. De Tevez gólt lőtt, ennek örülök, mert szerintem nagy játékos, csak nem a WHU kellett volna igazolnia.
Összevissza cserélik a védelmet sztem az a gond!Bár fene tudja!Ezzel a kerettel elsö 6-8helyen kéne lenniük minimum!
A Tottenhamnek meg 4be simán,de ottse megy a gépezet nagyon!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42927 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Norbert írta:Óriási meccs volt a mai WHU-Sp*rs derby. A félidőben a hammers még 2-0 ra vezetett, aztán a másodikban 2-2, 3-2, 3-3 és a slusszpoén: a lefújás előtt a Sp*rs lekontrázta a hammers-t és így 3-4!
Curby mester, 'Yoda' a tulaj elképedve bámultak maguk elé...
Azért a WHU ennyire balfasz legyen... 2-0t és 3-2t is elrontották... Így nem csoda h utolsók. De Tevez gólt lőtt, ennek örülök, mert szerintem nagy játékos, csak nem a WHU kellett volna igazolnia.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42928 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:A mu sztem 1-et rajtunk kívül :wink: biztosan fog botlani így behozhatjuk őket, de a gólarányt lehetetlen lenne elérni..... Nagy csoda kell, hogy bajnokok legyünk :(
Csoda? Jó játék, hogy hozzuk a saját meccseinket, és kis szerencse, hogy másfélszer botoljon a MU. Kicsit számolgattam:

A United menetrendje:
Wed, 7th H Lille (U.C.L.)
Sat, 10th A Middlesbro (F.A.)
Sat, 17th H Bolton (PREM.)
Sat, 31st H Blackburn (PREM.)
April
Sat, 7th A Portsmouth (PREM.)
Tue, 10th H Sheff Utd (PREM.)
Sun, 15th A Chelsea (PREM.)
Sat, 21st H Middlesbro (PREM.)
Sat, 28th A Everton (PREM.)
May
Sat, 5th A Man City (PREM.)
Sun, 13th H West Ham (PREM.)

Szerintem Bolton, a Pompey, a Boro és az Everton is jó lehet egy győzelemre, de legalább x-re, és idén már a West Ham is győzött ellenük :)
Ne felejtsük el, nagy fegyvertény, hogy Larsson hazament... mostanában a MU csatárai nem remekelnek, Rooney utoljára január 31-én (7 meccsek ezelőtt) talált be! (akkor is a Watfordnak), és Roni sem rúgott azóta csak asszem 2 gólt. Az utóbbi időben fáradnak, alibiznek, nézzétek meg az utóbbi meccseket: a Pool ellen nyomi 1-0, Reading elleni FA kupa 3-2, Lille BL, előtte Reading FA 1-1, a legutóbbi normális győzelmük 2-0 február 10-én a Charlton ellen volt...
Tehát ha mi tudjuk hozni a meccseinket, és persze verjük őket a Stamfordon, akkor nyitott a vége. Igaz, hogy - mint már írtam - én (is) most hittem el először igazán, hogy már nem lehet meg a harmadik bajnoki serleg. Bíztam a Poolban, de nagy kár volt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#42929 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Óriási meccs volt a mai WHU-Sp*rs derby. A félidőben a hammers még 2-0 ra vezetett, aztán a másodikban 2-2, 3-2, 3-3 és a slusszpoén: a lefújás előtt a Sp*rs lekontrázta a hammers-t és így 3-4!
Curby mester, 'Yoda' a tulaj elképedve bámultak maguk elé...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42930 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A mu sztem 1-et rajtunk kívül :wink: biztosan fog botlani így behozhatjuk őket, de a gólarányt lehetetlen lenne elérni..... Nagy csoda kell, hogy bajnokok legyünk :(
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42931 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

mourinho írta:
Matuszka írta:
mourinho írta: igaz 16 gollal jobban allank, de mi 1 meccsel kevesebbet jatszottunk. mar 14-13 gol is lehet abbol. es 8 meccs alatt siman felhozhatjuk, ha mindig a maximumot hozzuk ki magunkbol. szoval szerintem ha golaranyon mulna a bajnoksag akkor megverjuk oket. de sajnos nem azon fog.
Csak az a baj,hogy sosem hozzuk ki magunkból a maximumot :roll:
lehet, de az utolso ket forduloban az mu 3-1 el jott ki, mig mi 1 meccs alatt 2-0 al. ha verjuk a cityt is mondjuk leglabb 2-ovel akkor maris 2-ot hoztunk rajtuk ket meccs alatt. :)
Lehet,hogy ez most pesszimistán fog hangzani,de nem hiszem,hogy ebben az idényben jobb lesz a gólarányunk,mint a MU.-nak :roll:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42932 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Matuszka írta:
mourinho írta:
Matuszka írta: De ahhoz,hogy bajnokok legyünk még valakinek meg kell őket verni rajtunk kívül,de még ez sem elég,mert sokkl jobb a MU. gólaránya,tehát kell még a MU-nak egy X és persze nekünk sem kell balfaxoskodni és akkor még talán öszzejöhet a bajnoki cím
igaz 16 gollal jobban allank, de mi 1 meccsel kevesebbet jatszottunk. mar 14-13 gol is lehet abbol. es 8 meccs alatt siman felhozhatjuk, ha mindig a maximumot hozzuk ki magunkbol. szoval szerintem ha golaranyon mulna a bajnoksag akkor megverjuk oket. de sajnos nem azon fog.
Csak az a baj,hogy sosem hozzuk ki magunkból a maximumot :roll:
lehet, de az utolso ket forduloban az mu 3-1 el jott ki, mig mi 1 meccs alatt 2-0 al. ha verjuk a cityt is mondjuk leglabb 2-ovel akkor maris 2-ot hoztunk rajtuk ket meccs alatt. :)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42933 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

mourinho írta:
Matuszka írta:
Krissz írta:Hohóó de lesz még egy Chelsea-Man utd mecs is.. Legalább mi verjük meg őket
De ahhoz,hogy bajnokok legyünk még valakinek meg kell őket verni rajtunk kívül,de még ez sem elég,mert sokkl jobb a MU. gólaránya,tehát kell még a MU-nak egy X és persze nekünk sem kell balfaxoskodni és akkor még talán öszzejöhet a bajnoki cím
igaz 16 gollal jobban allank, de mi 1 meccsel kevesebbet jatszottunk. mar 14-13 gol is lehet abbol. es 8 meccs alatt siman felhozhatjuk, ha mindig a maximumot hozzuk ki magunkbol. szoval szerintem ha golaranyon mulna a bajnoksag akkor megverjuk oket. de sajnos nem azon fog.
Csak az a baj,hogy sosem hozzuk ki magunkból a maximumot :roll:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42934 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Matuszka írta:
Krissz írta:Hohóó de lesz még egy Chelsea-Man utd mecs is.. Legalább mi verjük meg őket
De ahhoz,hogy bajnokok legyünk még valakinek meg kell őket verni rajtunk kívül,de még ez sem elég,mert sokkl jobb a MU. gólaránya,tehát kell még a MU-nak egy X és persze nekünk sem kell balfaxoskodni és akkor még talán öszzejöhet a bajnoki cím
igaz 16 gollal jobban allank, de mi 1 meccsel kevesebbet jatszottunk. mar 14-13 gol is lehet abbol. es 8 meccs alatt siman felhozhatjuk, ha mindig a maximumot hozzuk ki magunkbol. szoval szerintem ha golaranyon mulna a bajnoksag akkor megverjuk oket. de sajnos nem azon fog.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42935 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Krissz írta:Hohóó de lesz még egy Chelsea-Man utd mecs is.. Legalább mi verjük meg őket
De ahhoz,hogy bajnokok legyünk még valakinek meg kell őket verni rajtunk kívül,de még ez sem elég,mert sokkl jobb a MU. gólaránya,tehát kell még a MU-nak egy X és persze nekünk sem kell balfaxoskodni és akkor még talán öszzejöhet a bajnoki cím

Krissz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007. február 25., vasárnap 22:30
Tartózkodási hely: KISTARCSA

#42936 Hozzászólás Szerző: Krissz »

Hohóó de lesz még egy Chelsea-Man utd mecs is.. Legalább mi verjük meg őket

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42937 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

egy kicsit eltérve a témától :
Watford-Charlton 2-0 számomra meglepő még ha a Charlton most gyengélkedik is :)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42938 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nandorfipeti írta:Na, most már kezdek én is lenyugodni, addig direkt nem is kapcsolom be a gépet, amíg le nem higgadok. Hát nehéz mit mondani egy ilyen meccs után, a MU nemhogy 3 még 1 pontot sem érdemelt volna ma. De hát ez van, baromira mákosak ebben az évben... És tényleg lehet, hogy az égiek is így akarják, hogy a MU legyen a bajnok. De abban is biztos vagyok, hogy nem marad "megtorlatlanul", és nagyon remélem, hogy akkor kapja majd vissza a MU, amikor a legjobban fog fájni, hogy akkora pofon lesz, amiből nem fognak csak úgy felállni... Emlékezzetek csak a 2004-2005-ös szezonra, amikor nekünk voltak szerencsésebb meccseink, a Poolt oda-vissza elvertük, és mikor jött a legnagyobb pofon...? Amikor a legjobban fájt... A BL-elődöntőben és mit ad' Isten pont a Liverpool ellen, amikor mindenki azt hitte, hogy a Chelsea-t már senki nem fogja megállítani, erre jött az a csapat, akit abban az évben 3-szor is legyőztünk (bajnokik, CC-döntő).
Úgyhogy azt mondom, hogy nem kell elkeseredni, mert lehet hogy a PL elúszott, de még így is ott vagyunk másik 2, nem is akármilyen sorozatba, és azért azt se felejtsük el, hogy a CC már a tarolyunkban. Úgyhogy fel a fejjel! :wink:
teljes mertekben egyetertek.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42939 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Zsoca87 írta:
mourinho írta:LOL: http://www.nemzetisport.hu/Hozzaszolas_ ... &id=135364

ez mar nekem kellemetlen
MIt kell nézni? :DD
hsz-eket

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#42940 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Na, most már kezdek én is lenyugodni, addig direkt nem is kapcsolom be a gépet, amíg le nem higgadok. Hát nehéz mit mondani egy ilyen meccs után, a MU nemhogy 3 még 1 pontot sem érdemelt volna ma. De hát ez van, baromira mákosak ebben az évben... És tényleg lehet, hogy az égiek is így akarják, hogy a MU legyen a bajnok. De abban is biztos vagyok, hogy nem marad "megtorlatlanul", és nagyon remélem, hogy akkor kapja majd vissza a MU, amikor a legjobban fog fájni, hogy akkora pofon lesz, amiből nem fognak csak úgy felállni... Emlékezzetek csak a 2004-2005-ös szezonra, amikor nekünk voltak szerencsésebb meccseink, a Poolt oda-vissza elvertük, és mikor jött a legnagyobb pofon...? Amikor a legjobban fájt... A BL-elődöntőben és mit ad' Isten pont a Liverpool ellen, amikor mindenki azt hitte, hogy a Chelsea-t már senki nem fogja megállítani, erre jött az a csapat, akit abban az évben 3-szor is legyőztünk (bajnokik, CC-döntő).
Úgyhogy azt mondom, hogy nem kell elkeseredni, mert lehet hogy a PL elúszott, de még így is ott vagyunk másik 2, nem is akármilyen sorozatba, és azért azt se felejtsük el, hogy a CC már a tarolyunkban. Úgyhogy fel a fejjel! :wink:

Válasz küldése