Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zalán

Re: Premier League

#12801 Hozzászólás Szerző: Zalán »

marknagy írta:
Zala0821 írta:Elnézve Rooney-t eddig a Roma ellen nem lesz könnyű megállítani ha ilyen kedvvel játszik. Herrera szinte összes labdája pontatlan de úgy néz ki van Gaal összerak egy jó csapatot.
A Roma full tartalékosan állt fel, de idén nem lesz könnyű a MU-val az biztos.
Megmerem kockáztatni, hogy a jelenleg aktív edzők közül van Gaal a második legjobb.
Az első kiléte nem kérdéses: José Mourinho. :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12802 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Zala0821 írta:Elnézve Rooney-t eddig a Roma ellen nem lesz könnyű megállítani ha ilyen kedvvel játszik. Herrera szinte összes labdája pontatlan de úgy néz ki van Gaal összerak egy jó csapatot.
A Roma full tartalékosan állt fel, de idén nem lesz könnyű a MU-val az biztos.
We are the famous, the famous Chelsea!

Zalán

Re: Premier League

#12803 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Elnézve Rooney-t eddig a Roma ellen nem lesz könnyű megállítani ha ilyen kedvvel játszik. Herrera szinte összes labdája pontatlan de úgy néz ki van Gaal összerak egy jó csapatot.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12804 Hozzászólás Szerző: marknagy »

PvA tehetségesebb játékos mint Bertrand, kicsit sajnálom őt, de remélem megmutatja, hogy hiba volt vele nem számolni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#12805 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Dante írta:
béla írta:PvA sokkal labdaügyesebb. Szerinte neki kellett volna maradnia. Plusz Ryanért többet is kaptunk volna.
Nem csak labdaügyesebb, a védekezésen kívül mindenben jobb mint Ryan.(abban sem azért gyengébb mert _nem tud_ hanem mert hollnadiában nem nagyon szorult rá) És egy évvel fiatalabb is. Kár érte, én szívesebben néztem volna a brazil helyett.
Esetleg valami opciós jog van a visszavételére?
A szakmai stáb úgy ítélte meg, nem Chelsea szint és nem is lesz az, én nem nagyon emlékszem, hogy sokat tévedtek volna eddig. Fölösleges minden évben elsiratni a fiatal be nem vált tehetségeket, az idő nem igazolta egyik esetében, hogy rohadt nagy tévedés lett volna (kivéve talán Sturridge, bár az ő megítélésével még várnék).

Zalán

Re: Premier League

#12806 Hozzászólás Szerző: Zalán »

ZsoltiLuiz írta:Valaki esetleg tudja mennyiért adtuk el van Aanholtot? Vagy lejárt a szerződése?
A Sunderland 1.5 millió fontért vette meg tőlünk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12807 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
ZsoltiLuiz írta:Kettejük közül én is ezt a döntést hoztam volna, bár tény hogy eléggé egy szint a két játékos szerintem

Plusz Ryanért többet is kaptunk volna.

Bertrand is távozni fog... Nem edz a csapattal, kussol róla a hivatalos oldal és letörölt minden Chelsea-vel kapcsolatos képet az Insta-fiókjáról, ezek elég árulkodó dolgok..
Dante írta: Esetleg valami opciós jog van a visszavételére?


Nem hiszem, szerintem egy játékosnál sem írtunk bele ilyen opciót a szerződésbe. Lehetséges ez egyáltalán Angliában? A Real-nál ez bevett szokás, éltek is vele Pedro Leon, Granero, Carvajal vagy Callejón visszavásárlásánál.

Amúgy ha nagyon akarjuk úgyis vissza tudjuk venni, pár millát lerakunk a Sunderland asztalára és ennyi.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#12808 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:PvA sokkal labdaügyesebb. Szerinte neki kellett volna maradnia. Plusz Ryanért többet is kaptunk volna.
Nem csak labdaügyesebb, a védekezésen kívül mindenben jobb mint Ryan.(abban sem azért gyengébb mert _nem tud_ hanem mert hollnadiában nem nagyon szorult rá) És egy évvel fiatalabb is. Kár érte, én szívesebben néztem volna a brazil helyett.
Esetleg valami opciós jog van a visszavételére?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#12809 Hozzászólás Szerző: béla »

ZsoltiLuiz írta:
ChesterB írta:Még egy évig érvényes kontaktusa volt, szóval valószínűleg pénzért. Holnapra szerintem kint lesz transfermarkt-on. :wink: Én olyan 3-5 millió font közötti összegre saccolom.
Köszönöm, egyébként így hogy jött Luis, valakin túl kellett adnunk vagy rajta vagy Bertrandon. Kettejük közül én is ezt a döntést hoztam volna, bár tény hogy eléggé egy szint a két játékos szerintem
PvA sokkal labdaügyesebb. Szerinte neki kellett volna maradnia. Plusz Ryanért többet is kaptunk volna.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Premier League

#12810 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

ChesterB írta:Még egy évig érvényes kontaktusa volt, szóval valószínűleg pénzért. Holnapra szerintem kint lesz transfermarkt-on. :wink: Én olyan 3-5 millió font közötti összegre saccolom.
Köszönöm, egyébként így hogy jött Luis, valakin túl kellett adnunk vagy rajta vagy Bertrandon. Kettejük közül én is ezt a döntést hoztam volna, bár tény hogy eléggé egy szint a két játékos szerintem
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12811 Hozzászólás Szerző: Chester »

Még egy évig érvényes kontaktusa volt, szóval valószínűleg pénzért. Holnapra szerintem kint lesz transfermarkt-on. :wink: Én olyan 3-5 millió font közötti összegre saccolom.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Premier League

#12812 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Valaki esetleg tudja mennyiért adtuk el van Aanholtot? Vagy lejárt a szerződése?
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Zalán

Re: Premier League

#12813 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Patrick van Aanholt távozása nekem nem volt meglepő, plusz napok óta erről cikkeztek, bár nagyon nagy tehetségnek indult.

Zalán

Re: Premier League

#12814 Hozzászólás Szerző: Zalán »

gerawba írta:Wenger fizetett egy kapusért. :shock: :D Ha ezt 10 éve is megtette volna akkor pár kupával többjük lenne most. Mondjuk nem igazán értem ezt a húzást, mert elvileg Casillas már nagyon közel volt, ezek után nem hiszem, hogy ő is érkezik.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2352659" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy látszik Wenger jobbnak látta elhozni egy jobban teljesítő kapust, mint egy a vb-n egy két bizonytalanságot bemutató hálóőrt (Nem leszólva Casillas-t nagyon nagy kapus). Mellesleg lehet, hogy Ospina ide tud csábítani egy-két kolumbiait.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#12815 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Wenger fizetett egy kapusért. :shock: :D Ha ezt 10 éve is megtette volna akkor pár kupával többjük lenne most. Mondjuk nem igazán értem ezt a húzást, mert elvileg Casillas már nagyon közel volt, ezek után nem hiszem, hogy ő is érkezik.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2352659" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12816 Hozzászólás Szerző: easy »

Kép

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12817 Hozzászólás Szerző: royston »

Ha Strootman-t idén igazolják szvsz semmit nem érnek vele,a srácnak rá fog menni az éve hogy játékba lendüljön,sokkal jobban járnának vele ha ezt az évet még Romában töltené el.Az meg hogy többet lőnek mint kapnak taktika,az nagyon orosz rulett...
Mindenhol,de főleg a Pl-ben csak az lehet a bajnok akinek a kapustól a cserékig mindenki hoz egy konstans nagyon jó szezont.Ok lehetnek hullámvölgyek(lesznek is mindenkinek)de úgy nem lehet bajnokságot nyerni hogy előre mindent ad a gép,hátul meg ahogy esik úgy puffan...
Ja és elment tőlük a védelem két főnöke(Vidics,Rio).Oké hogy idősek,de nincs hátul vezér.Ez is baj sztem,pláne hogy Evra is lépett.Ott lesznek elöl de idén még nem hiszem hogy dobbantanak.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Premier League

#12818 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Azt nem szabad elfelejteni h a keret nagy része Bajnok csapat volt.Azóta meg a védelmen kívül csak erősödött a United. Lehet ebből még 4-3-3 is. Szélső védőknek meg ott van Rafael Valencia Shaw és talán James is.De még érkezhet akárki. Vermealen és Vidal a legesélyesebb.De akár 1-2 holland védő is szóba jöhet.Ha Vidal véletlen nem jönne össze akkor Strootman lesz a befutó.

Zalán

Re: Premier League

#12819 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Chelsea boss Jose Mourinho is planning to work with Petr Cech and Thibaut Courtois in 2014/15, meaning the former will not be sold.

José: Maybe one of them won’t be happy, but Chelsea supporters will be happy and they’re more important than players.

Zalán

Re: Premier League

#12820 Hozzászólás Szerző: Zalán »

A Manchester évek óta nem igazolt rendes játékosokat csak Fellaini szintűeket amíg Sir Alex volt az edző. Amint látták, hogy nem megy a csapatnak elvitték Matá-t. Ha igazán meghatározó csapatot akarnak kell 2-3 év, hogy rendesen tudjanak igazolni mert 10 új emberből nem lehet egységes csapatot építeni. A támadósor rendben van.

A középpálya és a védelem szó mi szó elég gyenge a MU szintjéhez képest. Louis van Gaal biztos igazol vagy 3-4 holland játékost, hogy meglegyenek az ő emberei. Állítólag a középpályára szerződtetné Robben-t (Robben-nek ha van esze akkor nem megy oda, mert ő a mi játékosunk volt és van benne annyi tartás szerintem, hogy nem lesz Mu-s) és Strootman-t. Strootman bármelyik csapatnak jól jönne a középpályára főleg ha a bajnoki címért akarnak menni.

Lehet, hogy van Gaal nagy edző de ha ebből a Mu-ból bajnokesélyest csinál megeszem a kalapom. Elég nehéz dolga lesz de ez nekünk nem baj.
Azzal a taktikával fognak játszani, hogy rúgjunk eggyel többet mint amennyit kapunk.

Válasz küldése