Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#13821 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát úgy néz ki mi leszünk a forduló nagy vesztesei elképesztő pool milyen formában van...
Egy biztos jövő héten nem számít más csak a győzelem le kell verni ágyúsokat akárhogyan is de be kell húzni azt a meccset ha pariba akarunk lenni bajnoki címért!!!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13822 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Pont tőle nem vártam ennyire amatőr hozzáállást, de ez már történelem, ő így döntött, a szezon végén meg kiderül kinek volt igaza.
Félő, hogy senkinek... Ő egy hulladék csapatban van, mi meg nézhetjük a Ramires értelmi szintjét sem elérő hajasbabát, aki annyi gólt szerez, mint Mikel... Nem szabadott volna elengedni szezon végéig akkor sem, ha menni akart, nyáron lehetett volna keresni egy normális pótlékot neki, mert Salah szinte biztos, hogy nem fogja sokra vinni ebben a csapatban.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13823 Hozzászólás Szerző: Chester »

Utólag leesett, hogy ha jól tudom 5 vagy 6 éves szerződést kapott Moyes, és nem biztos hogy megérné a MU-nak ha kirúgják, Moyes meg hülye lenne felmondani, ezek után sehol nem kapna munkát. De élvezem istenem. :P

Mata-ról meg leírtátok a véleményem amit az átigazolása után rögtön leírtam, inkább visszalépett egy szinten [de ahogy elnézem kettőt is...] a biztos játéklehetőségért, hát tessék, a hónap játékosa lett náluk, cserébe nyertek két meccset a sokból. Pont tőle nem vártam ennyire amatőr hozzáállást, de ez már történelem, ő így döntött, a szezon végén meg kiderül kinek volt igaza.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13824 Hozzászólás Szerző: Spring »

chiedis írta:Orom nezni hogy a kis lusta Mata kuzdes helyett itt eligazolt oda. Kuzdhet az EL helyert es jovore bohockodhat a fogalmatlanok mellett fizetos szingapuri meccseken. Amugy se jatszott volna a VB-n ha itt marad, de onnan ki se jut meg padra sem
Legjobban Mata vergődésének örülök, értelmes mozzanata még nem volt a MU-ban :) Szopjon csak, itt nem akart megküzdeni a helyéért, pedig Willian és Schürrle is bekerültek és ők is a padon kezdték. Neki ez nem ment, majd jövőre az EL-ben megmutathatja a képességeit.. Ha csak nyáron nem akar visszajönni, de ide már nem kell ezek után
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13825 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Komolyan hihetetlen, ahogy egyes PL bírók össze-vissza fújkálnak egy meccsen. Clattenburg-t, és Foy-t is eltiltanám egy életre a játékvezetéstől.

A bíráskodástól függetlenül viszont megérdemelte a győzelmet a 'pool, a két csapat taktikai felkészültsége között ég és föld a különbség.

Kép
Why always me?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13826 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Orom nezni hogy a kis lusta Mata kuzdes helyett itt eligazolt oda. Kuzdhet az EL helyert es jovore bohockodhat a fogalmatlanok mellett fizetos szingapuri meccseken. Amugy se jatszott volna a VB-n ha itt marad, de onnan ki se jut meg padra sem
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#13827 Hozzászólás Szerző: almos »

Én szezon előtt azt gondoltam, hogy nagyon jól választott az MU edzőt, sőt szezon közben is "biztam" Moysban, jó edzőnek tartottam. De ma megtört a hitem, az lenne a legjobb neki, ha lemondana, egyébként is csak SAF miatt nem küldték már el. Persze nem csak vele van a baj, rettentően gyenge ez a keret.
Viszont öröm nézni annyi év után, hogy a United mennyire szar!
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13828 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem nem menesztik Moyes-t.

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#13829 Hozzászólás Szerző: szogi »

gusztustalan sturridge és szégyen amit a bírók művelnek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szogi 2014. március 16., vasárnap 18:33-kor.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#13830 Hozzászólás Szerző: bules »

A liverpool ma is megkapja a szokásos tizenegyeseit...
Így nagyon ránk tapadnak most

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13831 Hozzászólás Szerző: redrum »

Egyébként most nem játszottunk rosszul szerintem, csak tipikusan az a meccs volt, amikor semmi nem jött be. Remélem ezzel letudtuk a balszerencse adagot egy időre.
Foy meg bekaphatja, nem ez volt az első, hogy így kibaszott velünk.
I'm goin' down down down down

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#13832 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ez az, már csak 2 rangadónk van... ja mégse mert a gyengébbek ellen nem bírunk nyerni :roll:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13833 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az eredmenyt es a lapokat latva hala egnek melo miatt nem lattam a meccset. Elkepedtem, na. Sajat kezunkben a sorsunk es elszarjuk, csak gratulalni tudok
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13834 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Ezen a meccsen nem 0 pontot kalkuláltam amikor nézegettem a hátralevő meccseinketXD Holnap a unitednek kell drukkolni nehogy a pool ránkjöjjön:D
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:
Utóbbi évek tapasztalata, ott vhogy mindig nulla teljesítményt hozunk, 0-0 és 1-1es eredményekkel.


Ebből akkor sem lehet kiindulni szerintem.. Új edző és sok új játékos van mindkét csapatnál. A City-t is oda-vissza vertük, pedig az utóbbi években nagyon nem ment ellenük. Nem lesz könnyű meccs, de a Swansea a 16. a hazai tabellán, nem lehetetlen feladat.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13836 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

easy írta:
Николаевич írta:
easy írta: Van benne vmi, Swansea ellen tuti nem nyerünk Walesben.

??? Miért is? Egy csomó csapat ütötte őket otthon, pl. ma is a WBA.
Utóbbi évek tapasztalata, ott vhogy mindig nulla teljesítményt hozunk, 0-0 és 1-1es eredményekkel.
De ez a Swansea gyengébb, mint a tavalyi, vagy a tavalyelőtti. Meg a kontrázós játékunknak fekszik is a Swansea labdabirtoklós stílusa. Ezektől függetlenül még valóban nem lesz egy sima meccs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cfclegend2 2014. március 15., szombat 22:31-kor.
Why always me?

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#13837 Hozzászólás Szerző: easy »

Николаевич írta:
easy írta: Van benne vmi, Swansea ellen tuti nem nyerünk Walesben.

??? Miért is? Egy csomó csapat ütötte őket otthon, pl. ma is a WBA.
Utóbbi évek tapasztalata, ott vhogy mindig nulla teljesítményt hozunk, 0-0 és 1-1es eredményekkel.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13838 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

david368 írta:Minek kell felszopni a utcalány cityt? Olyan kerettel 9 emberrel is ütni kell egy hull szintu csapatot, nem tudom mit vagytok úgy oda...
Hát nekünk nem sikerült olyan kerettel 9 emberrel is megverni egy Hull szintű csapatot. :D
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13839 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta: Van benne vmi, Swansea ellen tuti nem nyerünk Walesben.

??? Miért is? Egy csomó csapat ütötte őket otthon, pl. ma is a WBA.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13840 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

rafanadal írta:
cfclegend2 írta:
ChesterB írta:Amennyi szerencsét megkaptunk múlt hétvégén, annyit nem kaptunk meg ma. Kár ezt Foy-ra fogni, nem rajta ment el, hoznunk kellett volna a meccset így is, ha a braziljaink nem lennének buták akkor befejezzük 11 emberrel akár kikapunk akár nem. Így is 4 illetve 6 ponttal vezetünk, holnap meg duplarangadó lesz, úgyhogy nem kell aggódni.
Azért ne felejtsd el a tévesen beintett leseket, és a meg nem adott gólt sem. :wink:
A meg nem adott gólt nem is kellett megadni, mert kéz volt. A lesek meg jogosak, de nem lettünk volna ezekre utalva ha megoldjuk ezt mi támadójátékból. Szóval igen, a bíró is benne volt elég komolyan, de azért mi is.
A kéz az valóban jogos volt, de a piros lapnál mérlegelhetett volna, hogy addig mindig minket sújtottak az ítéleteikkel. A támadójátékunk meg többnyire abból állt, hogy belőjük a védelem mögé a labdákat, (valószínűleg azért, mert a Villa fentebb védekezhetett) amit elég nehéz úgy csinálni, hogy többször is tévesen lest ítél a partjelző.
Why always me?

Válasz küldése