Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13761 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Valszeg benezem (egy kiados MU veresnek is orulnek vegso soron) de 1-1 / 2-2 is lehet nekik az OT-on, vhogy ezt erzem
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13762 Hozzászólás Szerző: putthelime »

marknagy írta:
putthelime írta:A mi szempontunkból mindegy mit játszik a City, mert mindenképp 2-t kell botlaniuk, hogy beelőzzük őket. Bár nyilván a vereség jobb lenne hosszútávon.
Na pont ezaz, nekik 2 meccsen kell bukniuk (mivel jobb a gk-juk), nekünk meg minden meccset hoznunk kell a hátralévő fordulókbol, ha bajnokok akarunk lenni, mert nem hinném hogy a City a maradék 9 meccseből max 6-ot nyerne meg.
Holnap mennek az OT-ra, hétvégén az Emiratesbe, fogadják a Southamptont, aztán vendégjáték az Anfielden. Hiába hangzatos ez a sor, nem hiszem, hogy a Poolon kívül megállítaná őket bárki. Ráadásul oda még nekünk is menni kell. Az meg csak hétvégén derül ki, hogy ezzel a 6-0-lal feltüzeltük vagy végérvényesen demoralizáltuk az Arsenal-t.
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#13763 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:A mi szempontunkból mindegy mit játszik a City, mert mindenképp 2-t kell botlaniuk, hogy beelőzzük őket. Bár nyilván a vereség jobb lenne hosszútávon.
Na pont ezaz, nekik 2 meccsen kell bukniuk (mivel jobb a gk-juk), nekünk meg minden meccset hoznunk kell a hátralévő fordulókbol, ha bajnokok akarunk lenni, mert nem hinném hogy a City a maradék 9 meccseből max 6-ot nyerne meg.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Premier League

#13764 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Dante írta:
Buluska írta:Egyébként így, hogy szombaton délután visszautasította a meccs utáni sajtótájékoztatót Wenger, őt miért nem akarja az FA análisan kényeztetni? Fordított esetben Mourinhot már Angliából is kizavarták volna. :D
Egy hatos után lenne szíved még egyszer betenni neki? Nem hinném. Szerintem az FA is így van vele. :D
Fekvő emberbe nem rúgunk.

Betyár szabály a betyár FA-nak. Meg még enniyt fűznék hozzá hogy a szövetségnek előbb a saját háza táján kellene hogy söprögessen, értem ez alatt elsősorban és kiemelten a játékvezetést.

Nem tudom más bajnokságokban mi megy, nem követem, de hogy ami itt megy az 100%, hogy nem profi szint!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13765 Hozzászólás Szerző: Dante »

Buluska írta:Egyébként így, hogy szombaton délután visszautasította a meccs utáni sajtótájékoztatót Wenger, őt miért nem akarja az FA análisan kényeztetni? Fordított esetben Mourinhot már Angliából is kizavarták volna. :D
Egy hatos után lenne szíved még egyszer betenni neki? Nem hinném. Szerintem az FA is így van vele. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13766 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Egyébként így, hogy szombaton délután visszautasította a meccs utáni sajtótájékoztatót Wenger, őt miért nem akarja az FA análisan kényeztetni? Fordított esetben Mourinhot már Angliából is kizavarták volna. :D

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13767 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

ChesterB írta:Ezért kell az X-ért szurkolni! :D
Igen legyen, de állítsanak ki ezután az összes mérközésen legalább 1, de inkább 2-3 City játékost :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13768 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezért kell az X-ért szurkolni! :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13769 Hozzászólás Szerző: laczze »

Blueflag írta:
laczze írta:
Blueflag írta: Még egy MU-mezt is felvennék, ha emiatt mi bajnokok lehetünk, hát hogy a picsába ne?
Azért az, hogy ez mezt felvennél éppen eléggé képmutató és szégyenteljes csak azért hogy bajnokok legyünk, persze ha tényleg CSAK ezen múlana akkor esetleg de hogy szurkolás szempontjából SOHA!
Ti tényleg vakok vagytok? Egy MU-győzelmet nem a MU három pontjáért ünneplek meg, hanem mert a City ezzel bukott hármat. Egyébként remekül átjött a lényeg. Mindegy, én is fáradt vagyok, de hogy ti is, az ziher.
Értem amit mondasz, és bőven az lenne az ésszerű, de akkor inkább ne múljon ezen mert hiába a City 3 bukott ponját ünnepelné az ember de a MU ellen még az is nehéz lenne nekem amilyen gyűlöletet érzek irántuk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13770 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

laczze írta:
Blueflag írta: Még egy MU-mezt is felvennék, ha emiatt mi bajnokok lehetünk, hát hogy a picsába ne?
Azért az, hogy ez mezt felvennél éppen eléggé képmutató és szégyenteljes csak azért hogy bajnokok legyünk, persze ha tényleg CSAK ezen múlana akkor esetleg de hogy szurkolás szempontjából SOHA!
Ti tényleg vakok vagytok? Egy MU-győzelmet nem a MU három pontjáért ünneplek meg, hanem mert a City ezzel bukott hármat. Egyébként remekül átjött a lényeg. Mindegy, én is fáradt vagyok, de hogy ti is, az ziher.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13771 Hozzászólás Szerző: laczze »

Blueflag írta: Még egy MU-mezt is felvennék, ha emiatt mi bajnokok lehetünk, hát hogy a picsába ne?
Azért az, hogy ez mezt felvennél éppen eléggé képmutató és szégyenteljes csak azért hogy bajnokok legyünk, persze ha tényleg CSAK ezen múlana akkor esetleg de hogy szurkolás szempontjából SOHA!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13772 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hawaii írta:
Dante írta:
Hawaii írta:Én úgy vagyok vele, hogy inkább nyerje meg a City a bajnokságot, de hogy én a teheneknek soha a büdös életben nem fogok szurkolni, az is biztos. Egyszerűen képtelen vagyok úgy leülni a tv elé, hogy na most akkor Glory-Glory MU...
Nem úgy kell leülni a tv elé, hogy manure-s rigmust énekelgetsz, hanem a mi érdekünket szem előtt tartva.
Persze, értem én, csak vhogy akkor se tudnék felhőtlenül örülni egy MU gólnak, vagy egy MU győzelemnek. Igazából élvezem, hogy szenvednek, és nem is szeretném még egy jó ideig, hogy talpra álljanak. :D
Azért ha egy MU-vereséget előrébb helyezel a közvetlen bajnoki riválisunk pontvesztéseinél, akkor nem irigyellek a mentális problémáid miatt. :roll: Még egy MU-mezt is felvennék, ha emiatt mi bajnokok lehetünk, hát hogy a picsába ne? Még a Barcának is szurkolnék, ha éppen az kellene a mi sikerünkhöz... rémesen korlátolt (vagy képmutató), aki az ellenkezőjét állítja.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13773 Hozzászólás Szerző: Chester »

Érdekes játék ez a foci, a Stoke 4-1-re kiütötte a Villa Parkban az Aston Villát, ahol mi egy hete kikaptunk. Ha a kicsik ellen tudna jobban motiválni a népet Mourinho nem lenne ellenfelünk már idén sem a bajnoki címet nézve.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13774 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Jó kis forduló ez, hogyha a Stoke-Villa meccsen legalább 3 gól születik, akkor meglesz ebben a fordulóban a 4-es gólátlag. :)
Why always me?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13775 Hozzászólás Szerző: kdako »

ChesterB írta:United I, Arsenal I, Southampton H, Liverpool I, Sunderland H a következő 5 bajnokija a City-nek, és közel sem biztos hogy mindet megnyerik, a Liverpool elleni meccsük nagyon kemény lesz, kíváncsian várom. De már annak örülnék ha mi hoznánk a papírforma meccseinket, mert közel sem vészes a bajnoki sorsolásunk, ha hozzuk a maradék meccseinket de mégse leszünk bajnokok az sem zavar, mert megtettünk mindent amit lehet.
Engem pont azért zavarna, mert a rangadókat hoztuk, otthon mindegyiket megnyertük, idegenben pedig csak az Evertontól kaptunk ki a top7ből. Ha ezek után olyan meccseken fog elmenni, mint pl a whu elleni, akkor nagyon fog idegesíteni.
GO BLUES!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13776 Hozzászólás Szerző: Chester »

United I, Arsenal I, Southampton H, Liverpool I, Sunderland H a következő 5 bajnokija a City-nek, és közel sem biztos hogy mindet megnyerik, a Liverpool elleni meccsük nagyon kemény lesz, kíváncsian várom. De már annak örülnék ha mi hoznánk a papírforma meccseinket, mert közel sem vészes a bajnoki sorsolásunk, ha hozzuk a maradék meccseinket de mégse leszünk bajnokok az sem zavar, mert megtettünk mindent amit lehet.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13777 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A mi szempontunkból mindegy mit játszik a City, mert mindenképp 2-t kell botlaniuk, hogy beelőzzük őket. Bár nyilván a vereség jobb lenne hosszútávon.
They do now.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13778 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bìrò: Gibbs, ki vagy állítva!
Chamberlain: De hát engem kéne kiállítani, én kezeztem!!
Bìrò: Fogd be a pofádat Walcott vagy te is mehetsz le a pályáròl!
:lol: :lol:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13779 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hawaii írta:Persze, értem én, csak vhogy akkor se tudnék felhőtlenül örülni egy MU gólnak, vagy egy MU győzelemnek. Igazából élvezem, hogy szenvednek, és nem is szeretném még egy jó ideig, hogy talpra álljanak. :D
Attól, mert hogy nyernek, vagy ikszelnek a City ellen hazai pályán, közel sem állnak talpra, mivel semmi játékuk nincsen. Az Olympiakosz, meg mostani meccsen is csak Van Persie és Rooney klasszisának, köszönhették a győzelmet, egy kidolgozott helyzetük nem volt szinte...
Why always me?

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13780 Hozzászólás Szerző: morfium »

Nyilván nem azt írtam hogy kiteszek egy Rúni posztert, csókolgatom, ki tweetelem, és mellé még felteszek egy videót amin részegen hőbörgök hogy glory mu, hanem nyerjen a f*szt a city bajnokságot ha mi is esélyesek vagyunk rá, plusz ha az mu ennyire hátul végez a tabellán akkor jövőre csak a bajnokság lesz nekik, mivel az ELbe se jutnak be sz*pni, ki tudja hogy mikor rúgják ki Mojszit aztán megbokrosodnak jövőre...

Válasz küldése