Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13741 Hozzászólás Szerző: Chester »

United I, Arsenal I, Southampton H, Liverpool I, Sunderland H a következő 5 bajnokija a City-nek, és közel sem biztos hogy mindet megnyerik, a Liverpool elleni meccsük nagyon kemény lesz, kíváncsian várom. De már annak örülnék ha mi hoznánk a papírforma meccseinket, mert közel sem vészes a bajnoki sorsolásunk, ha hozzuk a maradék meccseinket de mégse leszünk bajnokok az sem zavar, mert megtettünk mindent amit lehet.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13742 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A mi szempontunkból mindegy mit játszik a City, mert mindenképp 2-t kell botlaniuk, hogy beelőzzük őket. Bár nyilván a vereség jobb lenne hosszútávon.
They do now.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13743 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bìrò: Gibbs, ki vagy állítva!
Chamberlain: De hát engem kéne kiállítani, én kezeztem!!
Bìrò: Fogd be a pofádat Walcott vagy te is mehetsz le a pályáròl!
:lol: :lol:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13744 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hawaii írta:Persze, értem én, csak vhogy akkor se tudnék felhőtlenül örülni egy MU gólnak, vagy egy MU győzelemnek. Igazából élvezem, hogy szenvednek, és nem is szeretném még egy jó ideig, hogy talpra álljanak. :D
Attól, mert hogy nyernek, vagy ikszelnek a City ellen hazai pályán, közel sem állnak talpra, mivel semmi játékuk nincsen. Az Olympiakosz, meg mostani meccsen is csak Van Persie és Rooney klasszisának, köszönhették a győzelmet, egy kidolgozott helyzetük nem volt szinte...
Why always me?

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13745 Hozzászólás Szerző: morfium »

Nyilván nem azt írtam hogy kiteszek egy Rúni posztert, csókolgatom, ki tweetelem, és mellé még felteszek egy videót amin részegen hőbörgök hogy glory mu, hanem nyerjen a f*szt a city bajnokságot ha mi is esélyesek vagyunk rá, plusz ha az mu ennyire hátul végez a tabellán akkor jövőre csak a bajnokság lesz nekik, mivel az ELbe se jutnak be sz*pni, ki tudja hogy mikor rúgják ki Mojszit aztán megbokrosodnak jövőre...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13746 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én az x-nek örülnék, így a City sem tudna meglépni, de a MU sem jutna sokkal közelebb a nemzetközi helyekhez. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13747 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:
Hawaii írta:
morfium írta:Remélem kedden a cityt odaverik, bár elég kevés esélyt adok erre...
Én úgy vagyok vele, hogy inkább nyerje meg a City a bajnokságot, de hogy én a teheneknek soha a büdös életben nem fogok szurkolni, az is biztos. Egyszerűen képtelen vagyok úgy leülni a tv elé, hogy na most akkor Glory-Glory MU...
Nem úgy kell leülni a tv elé, hogy manure-s rigmust énekelgetsz, hanem a mi érdekünket szem előtt tartva.
Persze, értem én, csak vhogy akkor se tudnék felhőtlenül örülni egy MU gólnak, vagy egy MU győzelemnek. Igazából élvezem, hogy szenvednek, és nem is szeretném még egy jó ideig, hogy talpra álljanak. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13748 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:
morfium írta:Remélem kedden a cityt odaverik, bár elég kevés esélyt adok erre...
Én úgy vagyok vele, hogy inkább nyerje meg a City a bajnokságot, de hogy én a teheneknek soha a büdös életben nem fogok szurkolni, az is biztos. Egyszerűen képtelen vagyok úgy leülni a tv elé, hogy na most akkor Glory-Glory MU...
Nem úgy kell leülni a tv elé, hogy manure-s rigmust énekelgetsz, hanem a mi érdekünket szem előtt tartva.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13749 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

morfium írta:Remélem kedden a cityt odaverik, bár elég kevés esélyt adok erre...
Én úgy vagyok vele, hogy inkább nyerje meg a City a bajnokságot, de hogy én a teheneknek soha a büdös életben nem fogok szurkolni, az is biztos. Egyszerűen képtelen vagyok úgy leülni a tv elé, hogy na most akkor Glory-Glory MU...

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13750 Hozzászólás Szerző: morfium »

Remélem kedden a cityt odaverik, bár elég kevés esélyt adok erre...

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13751 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:Rooney mi gólt vert atyaég. :o
https://www.youtube.com/watch?v=sH1566zt5ak" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13752 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Rooney mi gólt vert atyaég. :o
Kis gól is gól. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13753 Hozzászólás Szerző: Chester »

Rooney mi gólt vert atyaég. :o

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13754 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Gólgazad fordulón vagyunk túl, a dobogósok gondoskodtak róla. :) Mi 6-0, City 5-0, 'pool 3-6.
A legszebbet talán Tettey lőtte a Sunderland ellen, érdemes megnézni :) (Sajnos a youtube-on nem találtam, csak itt: http://www.eredmenyek.com/merkozes/KtmnK6EN/#video" onclick="window.open(this.href);return false; )

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13755 Hozzászólás Szerző: Chester »

Gólgazad fordulón vagyunk túl, a dobogósok gondoskodtak róla. :) Mi 6-0, City 5-0, 'pool 3-6.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#13756 Hozzászólás Szerző: béla »

zzzzz írta:
béla írta:Srácok valaki nem tud adni egy letöltő/online nézhető linket? Nem találok,csak olyat ami le van korlátozva
Ide szerintem holnapig felkerül: http://livefootballvideo.com/fullmatch" onclick="window.open(this.href);return false;
Köszi!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13757 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

béla írta:Srácok valaki nem tud adni egy letöltő/online nézhető linket? Nem találok,csak olyat ami le van korlátozva
Ide szerintem holnapig felkerül: http://livefootballvideo.com/fullmatch" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#13758 Hozzászólás Szerző: béla »

Srácok valaki nem tud adni egy letöltő/online nézhető linket? Nem találok,csak olyat ami le van korlátozva

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13759 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Mondta Ox, hogy ő volt, mondták a mi játékosaink is, de a spori és/vagy a partjelző máshogy látta (pedig az előbbi tisztán rálátott az esetre). Igazából mindegy, nem ültek túl nagy spílerek a padjukon, nem változtatott volna semmin az a +1 cserelehetőség (bár a 4. gól előtt lehet, hogy Gibbst nem futotta volna le Torres). Azt mondta a kommentátor, hogy a hétfői FA-ülésen (ahol Mourinho meghallgatása is lesz) valószínűleg úgy döntenek, hogy Gibbs helyett Ox kapja majd az eltiltást.

Ja, és egy kis érdekesség: az Arsenal eddig 30 PL-meccsen 34 gólt kapott, azaz a kapott góljai felét három (!) meccsen (mi, City, Pool idegenben) kapta, míg a másik felét a maradék 27 meccsen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13760 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sok helyről hallom hogy jajj szegény Wenger, de b*ssza meg, csak magának köszönheti az egészet! 50 milliót kiad egy Özilért de a hiányposztokra garasoskodik, ha azt az 50-et Suarezre költi lehet nem itt tartanának. Nevetséges cserepadjuk van mikor tudja, hogy minden évben tele vannak sérültekkel, mégis csak sérült Kallstrom-ökkel meg Sanogokkal erősít, hát így nem lehet bajnokságot nyerni, de az is szégyen hogy ezzel bejönnek a BL helyekre, hatalmas mák a részükről hogy a MU idén ennyire gyenge. Ha az FA Kupát sem nyerik meg akkor én a helyébe nem hosszabbítanám meg a szerződésem és lemondanék, amennyire ő emelte a magaslatokba most ő húzza le onnan a saját, makacs, berögzül filozófiájával. Pedig a legszimpatikusabb ellenfeleink egyikének tartom de rendkívül amatőr ahogyan csinálják a dolgaikat.

Válasz küldése