Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39381 Hozzászólás Szerző: Norbert »

DjNeo92 írta:
Zsoca87 írta:Wenger azt nyilatkozta, ha nem lett volna ennyi sérültük, akkor még mindig harcolnának a bajnoki címért... Bassza meg. Ez is olyan hülye, mint Benitez.
Na mennyen a picsába!!!!
Tavaly nekünk mennyi sérültünk volt?!?!?!
A fa kupa döntőn maldnem Hiláriot kellett mezőnybe rakni!!!
Wháááááá!
De felidegesített ez a hülyeség!!!
Neo nem ér az egész annyit, hogy Wenger-féle baromságokat komolyan vedd. Ha lenne az Arse-nál egy valódi tulaj, wenger már régen megkapta volna a munkakönyvét az eddigi nyilatkozatbeli bohóckodásai után. (Rositzky is kidőlt náluk olvasom... )
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39382 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:Wenger azt nyilatkozta, ha nem lett volna ennyi sérültük, akkor még mindig harcolnának a bajnoki címért... Bassza meg. Ez is olyan hülye, mint Benitez.
Na mennyen a picsába!!!!
Tavaly nekünk mennyi sérültünk volt?!?!?!
A fa kupa döntőn maldnem Hiláriot kellett mezőnybe rakni!!!
Wháááááá!
De felidegesített ez a hülyeség!!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39383 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem is. Amíg a Chelsea nem nyer BL-t, nem fogják elit csapatnak tartani...
Egy BL-t nyerni KELL...
Miért ne most...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39384 Hozzászólás Szerző: Norbert »

grimrieper írta:
twopac írta:Ha megnyeri a chelsea a bajnokságot,számomra az felér egy csodával!!a szezon elején és közepén egy lyukas garast nem adtam volna érte hogy akár esélyünk lehet,sérült volt a fél csapat,elment a bálványunk,jött egy szerencsénten vendégmunkás a helyére,a kulcs embereink elmentek egy hónapra az afrika kupára,a csapatból senki nem volt jó formában huzamosabb ideig,a mancseszternél ott volt mindig ronaldo aki kihuzta a bajból a csapatot és már 30gólnál tart,de ehhez lehet kevés lesz nekik,ott volt az arsenal fiatalos lendületes játéka akik nem tudtak hibázni a szezon közepe felé!!És mindezek ellenére elvileg nekünk van a legnagyobb esélyünk megnyerni a bajnokságot!!Büszke vagyok a csapatra,edző nélkül képesek nyerni a fontos meccseket,és edző nélkül képesek lesznek megnyerni a bajnokságot,örülök hogy chelsea szurkolónak valhatom magam!!
nekem es sok mas CFC drukkolonak itten a PL a fontosabb es nem az a tetves BL. az semmi mas mint egy ueropai tournament ahol csak egy kis extra let lehet keresni. es vigasztalodni hogy mekkora majmok a sajat ligajukban .(lasd pukli)
Hát igen ez nézőpont kérdése: Angliában minden ami kontinentális az másodlagos (így van ez a reggelinél is: 1st English breakfast, 2nd continental breakfast). Na de visszakanyarodva a témához, ez az egy serleg még hiányzik és a klub globális terveinek valóra váltásához nélkülözhetetlen. (Grimi, Giovanni olasz barátunk is csöndben lenne a megnyernénk... :D :wink: )
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39385 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wenger azt nyilatkozta, ha nem lett volna ennyi sérültük, akkor még mindig harcolnának a bajnoki címért... Bassza meg. Ez is olyan hülye, mint Benitez.

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier League

#39386 Hozzászólás Szerző: Hangman »

reméljük nem járunk úgy. Az idei év után szerintem megérdemelné a bajnoki címet a csapat eddig nagyon kitartóak és bíznak magukban. reméljük nem adják fel és a végsőkig harcolnak majd a címért.
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39387 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Jut eszembe:csak nehogy úgy járjunk mint tavaly. A MU a vége felé bukott mi meg nem tudtuk hozni a Newcastle és a Bolton elleni meccset. Remélem ez nem így lesz most.
WE ARE THE CHAMPIONS

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39388 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

twopac írta:Ha megnyeri a chelsea a bajnokságot,számomra az felér egy csodával!!a szezon elején és közepén egy lyukas garast nem adtam volna érte hogy akár esélyünk lehet,sérült volt a fél csapat,elment a bálványunk,jött egy szerencsénten vendégmunkás a helyére,a kulcs embereink elmentek egy hónapra az afrika kupára,a csapatból senki nem volt jó formában huzamosabb ideig,a mancseszternél ott volt mindig ronaldo aki kihuzta a bajból a csapatot és már 30gólnál tart,de ehhez lehet kevés lesz nekik,ott volt az arsenal fiatalos lendületes játéka akik nem tudtak hibázni a szezon közepe felé!!És mindezek ellenére elvileg nekünk van a legnagyobb esélyünk megnyerni a bajnokságot!!Büszke vagyok a csapatra,edző nélkül képesek nyerni a fontos meccseket,és edző nélkül képesek lesznek megnyerni a bajnokságot,örülök hogy chelsea szurkolónak valhatom magam!!
nekem es sok mas CFC drukkolonak itten a PL a fontosabb es nem az a tetves BL. az semmi mas mint egy ueropai tournament ahol csak egy kis extra let lehet keresni. es vigasztalodni hogy mekkora majmok a sajat ligajukban .(lasd pukli)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39389 Hozzászólás Szerző: twopac »

Ha megnyeri a chelsea a bajnokságot,számomra az felér egy csodával!!a szezon elején és közepén egy lyukas garast nem adtam volna érte hogy akár esélyünk lehet,sérült volt a fél csapat,elment a bálványunk,jött egy szerencsénten vendégmunkás a helyére,a kulcs embereink elmentek egy hónapra az afrika kupára,a csapatból senki nem volt jó formában huzamosabb ideig,a mancseszternél ott volt mindig ronaldo aki kihuzta a bajból a csapatot és már 30gólnál tart,de ez lehet kevés lesz nekik,ott volt az arsenal fiatalos lendületes játéka akik nem tudtak hibázni a szezon közepe felé!!És mindezek ellenére elvileg nekünk van a legnagyobb esélyünk megnyerni a bajnokságot!!Büszke vagyok a csapatra,edző nélkül képesek nyerni a fontos meccseket,és edző nélkül képesek lesznek megnyerni a bajnokságot,örülök hogy chelsea szurkolónak valhatom magam!!
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39390 Hozzászólás Szerző: twopac »

Megyó írta:hu 8)
el is felejtettem hogy a köv meccsen az arsenalt fogadják.
bár vszinü az arsenalnak már kb mind1 mit játszanak, ha pontot nem is max egy kis erőnlétet vesznek majd el a red debilektől.
Egy arsenal mancseszter rangadón soha nem adja fel a másik csapat,nem hiszem hogy az arsenal feltarott kezekkel fog kiállni,x-re jók lehetnek!
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39391 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

eloszor is a szarzenalnak nem mindegy mert nekik ha mas nincs akkor kell a masodik hely a BL selejtezok miatt. mert ugye azt senki nem szereti jatszani ha nem muszaj.
masodszor is a manurnak sokkal nehezebb a dolga mert neki van ketto huzos rangadoja ahol max 1 pontjuk lesz. nekunk semmi mas dolgunk nincs mint hozni a hatra levo merkozeseinket es kesz. nem kell ez az allando pesszimizmus hogy ugyse sikerul. csak egy kerdes mikor elmentek kefelni azt is ugy csinaljatok hogy ugyse all fel ezert nem lesz terhes a csaj. mese nincs mindenkit teherbe kell rakni es kesz. majd fizetunk utana. ya es meg egy a szerb utan most a dope head is leserult es a drama queen is santikalt. remelem hogy a beteg szobaig biceg a kocsog. ya es meg egy legszebb orom a karorom most legalabb tudjak hogy mi mit ereztunk amikor a csapat 75% serult volt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39392 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hu 8)
el is felejtettem hogy a köv meccsen az arsenalt fogadják.
bár vszinü az arsenalnak már kb mind1 mit játszanak, ha pontot nem is max egy kis erőnlétet vesznek majd el a red debilektől.

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39393 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Nagyon jó meccs volt szerintem igazságos az x
WE ARE THE CHAMPIONS

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39394 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ha jól láttam a végefelé már Ronaldo is sántitott.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39395 Hozzászólás Szerző: Anti »

Joey írta:2-2 lett a vége!

Köv.forduló:
MU - Arsenal
Chelsea - Wigan

Sztem ott fog minden eldőlni...
Szerintem meg április 26-a lesz az igazi. NE legyünk telhetetlenek, és örüljünk az X-nek. 8)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39396 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Sajnos most a WHU-nak nincs Teveze aki góltlőjjön, bár kitudja....

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39397 Hozzászólás Szerző: kdako »

Jó ez így, bár lehetett volna jobb is. Ha jól olvastam, az utcsó percben Tuncay nagy helyzetet hagyott ki. Ferdinand megsérült, szóval megborulhatnak a vörösök a végére.

Egy biztos: ha mi lenyomjuk őket, azon kívül is kell egy botlás. Mennek a Blackburnhöz, fogadják az arse-t és a whu-t - szóval bármi lehet!!!
GO BLUES!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39398 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:az a baj hogy még mindig kell egy man u botlás,és csak onnantól lesz a saját kezünkben a bajnokság!arsenalban nagyon bizok hogyegy x-re jók lesznek!azután megverjük a mu-t,és............
Még 2 MU botlás is lesz. MU - Arsenal és Chelsea - MU. Nekünk már csak egy nehéznek igérkező meccsünk lesz idegenben az Everton ellen. (Fő az optimizmus...) :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39399 Hozzászólás Szerző: twopac »

viszont a mu-nak már csak könnyű meccsei vannak hátra kivéve az arsenalt,meg a blackburnt!nekünk meg ott van még az idegenbeli everton,és newcastle elleni meccs!kétlem hogy mind 2-t megnyernénk!de okosabbak leszünk a következő fordulóban!
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39400 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Az Arsa szerintem kihúzza x-re!Láttátok hogyan vette át a labdát Tuncay a meccs végén?? :shock:

Válasz küldése