Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Premier League

#13801 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

gabops írta:Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

nagyon felidegeltek amikor Mout szidták szájukra nem vehetnék a nevét szégyentelenek
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13802 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gabops írta:Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

Szerintem Willy kiállításáig nem játszottunk rosszul, bár lehettünk volna kicsit erőszakosabbak. Ajánlom neked a hétvégi meccset, se Rami se Willian nem lesz :) Szerintem nem volt olyan vészes Oscar sem, bár tény hogy nem váltotta meg a világot. Torres gyenge volt sajnos, lehet hogy korai volt a kezdőbe rakni a sérülés után.

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Premier League

#13803 Hozzászólás Szerző: gabops »

Ott voltam a szombati veresegunkon a villa parkban. Hat azt kell mondanom iszonyat gyengen jatszott a csapat. Ezzel nem erdemlunk 1helyet. Torres vicc elesik a labdaba nem tudja levenni stb. Az egesz csapat passz jateka 0 volt. Lehet itt isteniteni mourinhot de en nem vagyok tole elszalva. Nem ertem miert erolteti a ramires oscar villian harmast helyettuk nyugodtan lehetett volna mikel shurle salah . Villient se ertem miert hagyta fent sargajaval nem is mutatott semmi ilyen benak nem mostanaba voltunk siman megerdemeltuk a vereseget 40085 nezo volt es fuck ofoztak murit es jogos is volt de viszont orult hangulat volt ez vigasztalat

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13804 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:
jkopfner írta:
ChesterB írta:Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D
Ez nem mentség, sőt...:)

Üdv itthon! Végül is bepótoltad az Aston Villa-meccset? :D
Sajnos igen:) Remélem nem fog hiányozni a végelszámolásnál ez a 3 pont.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13805 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:
ChesterB írta:Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D
Ez nem mentség, sőt...:)

Üdv itthon! Végül is bepótoltad az Aston Villa-meccset? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13806 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én inkább a riválisokat akarnám megverni és a kicsiktől kikapni. Ha megvered a riválisaidat akkor tudod hogy erősebb vagy mint ők, a kicsik ellen meg bőven lehet javítani akár több vereséget is, ráadásul ugye többségben vannak a "könnyű" meccsek mint a rangadók. Hozzuk le 3 ponttal jövő héten és el lehet felejteni a Villa elleni meccset.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#13807 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az Arsenal így tuti vernünk kell, valószínűleg fogjuk is de sokkal könnyebb lett volna a Villát verni inkább, komolyan felhúz az ilyen faszságokkal a csapat, inkább kapjunk ki egy jó meccsen az Arsenaltól mint ilyen hulladék csapatoktól.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13808 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Elég nagy amatőr ez a De Gea... Mi a fenének int lest, nagyon nem az ő dolga. Fogható lövés volt.
They do now.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13809 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D
Ez nem mentség, sőt...:)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13810 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mérnök leszek nem bölcsész, na. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#13811 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
Dante írta:
ChesterB írta:álmokfutásával
:D
Ehez meg gratulálok magamnak. :D
És ehhez is gondolom. :lol:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13812 Hozzászólás Szerző: Chester »

zzzzz írta:Félő, hogy senkinek... Ő egy hulladék csapatban van, mi meg nézhetjük a Ramires értelmi szintjét sem elérő hajasbabát, aki annyi gólt szerez, mint Mikel... Nem szabadott volna elengedni szezon végéig akkor sem, ha menni akart, nyáron lehetett volna keresni egy normális pótlékot neki, mert Salah szinte biztos, hogy nem fogja sokra vinni ebben a csapatban.
Mata volt az aki döntött a saját sorsáról, volt választása hogy marad itt epizódista de legalább egy normális csapatban szerepelhet [mert hogy ebből a MU-ból nem viszik ki a VB-re szinte az is biztos, az az egy "mázlija" van hogy sok társa a posztján sem élete szezonját futja] vagy a játéklehetőséget választja, ő az utóbbi mellett döntött, innentől meg max azért lehet szidni Josét mert erre a helyzetre "kényszerítette" a spanyolt. Ha egyszer nem illik abba a rendszerbe amit HOSSZÚ TÁVRA tervez akkor nem illik bele, így is vezetjük a bajnokságot úgyhogy a sajnálaton kívül nem lehet okunk panaszra, főleg annak tudatában hogy nem tudni volt-e más kérője, mert sokan allergiásak ha riválishoz igazol egy játékos, ez engem sepciel hidegen hagy, mert ez a sport nagy mértékben egy üzlet is.

Williannal és Salah-val várnék még, nincs egy éve hogy itt vannak, hatalmas szintet ugorva korábbi klubjukhoz képest, még a legjobb kornak vélt 26-28 évet sem érték el, rengeteg potenciál van még bennük, a brazil például engem többször meggyőzött hogy piszok hasznos játékos, lehet nem lő annyi gólt mint Mata, de annyival többet veszi ki a részét a letámadásból és visszazárásból, ezáltal a védelmünknek is jóval kevesebb dolga van, ugyan ez igaz Oscarra is. Most mindkettő elég ramaty formában van ez tény, de Williannak ez az egy meccses pihi jót fog tenni ebben biztos vagyok, a brazilokról meg köztudott hogy nem az eszükről híresek. Salah meg Afrika egyik legnagyobb tehetsége [csak mondom hogy a másik is a mi tulajdonunk Traoré személyében...], ha nem is fog nálunk beválni, bukni nem fogunk rajta semennyit sem, főleg hogy egy rahedli játékos van mostmár ezeken a posztokon, ha besül akkor még mindig lehet venni egy másikat, nem is beszélve a kölcsönben lévő fiataljainkról. Sokban kezdünk hasonlítani a MU-ra, nekik szinte minden kontinensről voltak ottani "csodagyerekei", más kérdés hogy nem sokukból lett stabil játékos, de marketing szempontból mind okos húzás volt, remélem mi még jobban jövünk ki ezekből az ügyletekből.
Dante írta:
ChesterB írta:álmokfutásával
:D
Ehez meg gratulálok magamnak. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13813 Hozzászólás Szerző: Dante »

zzzzz írta:Szerinted nem használtuk volna már ki? :D
Már nem lenne akit küldhetnének. Webb, Clattenburg, Foy, Dean, Atkinson, Dowd, Friend, mindegyik nyomorékot kifogjuk.
ChesterB írta:álmokfutásával
:D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13814 Hozzászólás Szerző: Chester »

koni0725 írta:A ligában lehet kérelmezni, hogy egy adott bíró ne vezessen nekünk meccset?
Akkor minden csapatnak csak egy bíró vezetne meccset egész szezonban, annyi hiba van bennük sajnos. Ezt a Villát Foy álmokfutásával is illett volna megverni, ez a nagy büdös igazság, és megvoltak rá az esélyeink, de elszórakoztuk.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

#13815 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

koni0725 írta:A ligában lehet kérelmezni, hogy egy adott bíró ne vezessen nekünk meccset?
Szerinted nem használtuk volna már ki? :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#13816 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

koni0725 írta:A ligában lehet kérelmezni, hogy egy adott bíró ne vezessen nekünk meccset?
Persze, mindent lehet, a tavalyi QPR meccs után kértük is, hogy Foy ne vezessen többet nekünk, de az FA leszarta. Nem hiszem, hogy most máshogy döntenének.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#13817 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

A ligában lehet kérelmezni, hogy egy adott bíró ne vezessen nekünk meccset?
211! NEW RECORD!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#13818 Hozzászólás Szerző: béla »

kakas19 írta:
béla írta:Aki szidja Matát az mit szívott? Most komolyan. Nem küzdött meg? Honnan tudod? Ott voltál velük edzésen?
Ja ha megkuzdott volna edzesen es csere utan nem hisztizik akkor Mou biztos jacodtasa, nalanal gyengeb jatekosok kapnak szerepet Mou nal csak mert kuzdenek es bizonyitanak a hiszti helyett.
Igen,vagy másokon José nem azt akarta megmutatni,hogy ki a főnök

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13819 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

béla írta:Aki szidja Matát az mit szívott? Most komolyan. Nem küzdött meg? Honnan tudod? Ott voltál velük edzésen?
Ja ha megkuzdott volna edzesen es csere utan nem hisztizik akkor Mou biztos jacodtasa, nalanal gyengeb jatekosok kapnak szerepet Mou nal csak mert kuzdenek es bizonyitanak a hiszti helyett.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#13820 Hozzászólás Szerző: béla »

Aki szidja Matát az mit szívott? Most komolyan. Nem küzdött meg? Honnan tudod? Ott voltál velük edzésen?

Válasz küldése