Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42841 Hozzászólás Szerző: Ricko »

bules írta:
Ricko írta:
ToreAndre írta:Kár ezen vitázni. Mindenben jobb a ManU. Ők nyerik a bajnokságot, kár számolgatni.
Az Emirates-ben szinte biztos, hogy kikapunk, max. hozzuk egy döntetlenre, ezekután tökmindegy...
Manu lesz a bajnok és??? miénk a ligakupa,+ ha meglenne a BL meg az FA akkor feldughatja magának a mu a bajnokis serleget... :)
Az lenne a nagy pofára esés, ha a MU ynerné a bajnokit, az fa-t meg a bl-t :?
Az nem is kis pofáraesés lenne... :( ,de nem lesz így :wink:
Yes, We BLUE!!!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42842 Hozzászólás Szerző: bules »

Ricko írta:
ToreAndre írta:Kár ezen vitázni. Mindenben jobb a ManU. Ők nyerik a bajnokságot, kár számolgatni.
Az Emirates-ben szinte biztos, hogy kikapunk, max. hozzuk egy döntetlenre, ezekután tökmindegy...
Manu lesz a bajnok és??? miénk a ligakupa,+ ha meglenne a BL meg az FA akkor feldughatja magának a mu a bajnokis serleget... :)
Az lenne a nagy pofára esés, ha a MU ynerné a bajnokit, az fa-t meg a bl-t :?

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42843 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:Kár ezen vitázni. Mindenben jobb a ManU. Ők nyerik a bajnokságot, kár számolgatni.
Az Emirates-ben szinte biztos, hogy kikapunk, max. hozzuk egy döntetlenre, ezekután tökmindegy...
Manu lesz a bajnok és??? miénk a ligakupa,+ ha meglenne a BL meg az FA akkor feldughatja magának a mu a bajnokis serleget... :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42844 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sztem ezt a sok papíranyagot lenyelheted nyugodtan :lol: ,változnak az idők és régebb óta nézek pl-t lefogadom mint te, az meg a másik, hogy most azzal fogsz jönni, hogy lövünk 18 gólt, míg a manu 1-et se akkor lelőheted magad :!:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42845 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kár ezen vitázni. Mindenben jobb a ManU. Ők nyerik a bajnokságot, kár számolgatni.
Az Emirates-ben szinte biztos, hogy kikapunk, max. hozzuk egy döntetlenre, ezekután tökmindegy...
Only one Di Matteo!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42846 Hozzászólás Szerző: bules »

mourinho írta:
Ricko írta:
mourinho írta:es amugy ti tulajdonkeppen pont a boltontol vartatok, hogy na egybol megverik az mu-t ??? en inkabb a chelsea-mu utan varom a hibakat toluk. hiszen akkor mar, van bennuk egy felsz, hogy ha hibaznak elveszthetik a PL cimet.


Man Utd v Middlesbrough
Man City v Man Utd
Man Utd v West Ham


azert ezek kemeny meccsek. foleg a varosi rangadon barmi lehet. es ezek a meccsek, mind a chelsea-mu utan vannak.
Baromi kemény meccsek: egy vergődő citeh,egy utolsó mindig west ham és egy felemás boro, tleg baromi nagy szarban vannak :lol:
city ---> varosi rangado
west ham----> pont azert lesz kemeny meccs. hiszen kieso helyen allnak, biztosan kell nekik majd a pont az utolso meccsen
boro-->utolso harom meccsuk(ha nem most kezdted volna el nezni a pl-t tudnad :) ):

1.)Middlesbrough-Manchester United 4-1 (Mendieta 2., 78., Hasselbaink 25., Yakubu 45.-11-es ill. Ronaldo 90.)
2.)Manchester United-Middlesbrough 0-0
3.)Middlesbrough-Manchester United 1-2 (Morrison 66. ill. Saha 19.-11-es, Fletcher 68.)


egyaltalan nem voltak sima meccseik. sot
De ezek a meccsek tavaly voltak ás most 100x jobban játszanak mint tavaly, mellesleg hazai pályán a west ham-et simán elintézik, boro-t is, city-nek van még esélye, de annak se sok.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42847 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ricko írta:
mourinho írta:es amugy ti tulajdonkeppen pont a boltontol vartatok, hogy na egybol megverik az mu-t ??? en inkabb a chelsea-mu utan varom a hibakat toluk. hiszen akkor mar, van bennuk egy felsz, hogy ha hibaznak elveszthetik a PL cimet.


Man Utd v Middlesbrough
Man City v Man Utd
Man Utd v West Ham


azert ezek kemeny meccsek. foleg a varosi rangadon barmi lehet. es ezek a meccsek, mind a chelsea-mu utan vannak.
Baromi kemény meccsek: egy vergődő citeh,egy utolsó mindig west ham és egy felemás boro, tleg baromi nagy szarban vannak :lol:
city ---> varosi rangado
west ham----> pont azert lesz kemeny meccs. hiszen kieso helyen allnak, biztosan kell nekik majd a pont az utolso meccsen
boro-->utolso harom meccsuk(ha nem most kezdted volna el nezni a pl-t tudnad :) ):

1.)Middlesbrough-Manchester United 4-1 (Mendieta 2., 78., Hasselbaink 25., Yakubu 45.-11-es ill. Ronaldo 90.)
2.)Manchester United-Middlesbrough 0-0
3.)Middlesbrough-Manchester United 1-2 (Morrison 66. ill. Saha 19.-11-es, Fletcher 68.)


egyaltalan nem voltak sima meccseik. sot

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42848 Hozzászólás Szerző: bules »

mourinho írta:
ToreAndre írta: Hát, szerintem nem. Ostobaság számolgatni. Ezt a bajnokságot a MU érdemli. Egységesebbek, gólerősebbek, szebben játszanak, együtt vannak.
Mi 3-4 embernek köszönhetjük azt, hogy még ilyen jó helyen állunk. Ez a realitás...

Azert naluk is nagyon nehezen menne a G.Neville, Vidic, Rooney, Ronaldo, Giggs 5-os nelkul.....

mint ahogy undertow is irta
És ott van még Saha..

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42849 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta: Hát, szerintem nem. Ostobaság számolgatni. Ezt a bajnokságot a MU érdemli. Egységesebbek, gólerősebbek, szebben játszanak, együtt vannak.
Mi 3-4 embernek köszönhetjük azt, hogy még ilyen jó helyen állunk. Ez a realitás...

Azert naluk is nagyon nehezen menne a G.Neville, Vidic, Rooney, Ronaldo, Giggs 5-os nelkul.....

mint ahogy undertow is irta

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42850 Hozzászólás Szerző: bules »

Zsoca87 írta:nem tudom mit vitáztok. Lehet h a csapatok lefekszenek a manu-nak, de sajnos jobban is játszanak nálunk, ez be kell látni.
Sajnos valóban szebb focit játszanak mint mi, sok tehetség van náluk, fiatalok stb. ronaldo, rooney, saha, park...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42851 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:es amugy ti tulajdonkeppen pont a boltontol vartatok, hogy na egybol megverik az mu-t ??? en inkabb a chelsea-mu utan varom a hibakat toluk. hiszen akkor mar, van bennuk egy felsz, hogy ha hibaznak elveszthetik a PL cimet.


Man Utd v Middlesbrough
Man City v Man Utd
Man Utd v West Ham


azert ezek kemeny meccsek. foleg a varosi rangadon barmi lehet. es ezek a meccsek, mind a chelsea-mu utan vannak.
Baromi kemény meccsek: egy vergődő citeh,egy utolsó mindig west ham és egy felemás boro, tleg baromi nagy szarban vannak :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42852 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ricko írta:
mourinho írta:
Ricko írta:3-0 (pak) és még én vagyok a láma :lol: :lol: :lol:
te nem lama vagy hanem szerencsetlen suttyo. ha normalisan nezned a meccset nem csak agolokat latnad, hogy a bolton kb ugy jatszik, mint a loki a bajnoki 2 eve az old traffordon. rohejes az **** *****
óóó most már szerencsétlen is vagyok meg suttyó is...Igazad van én nemnormálisan nézem a meccset :lol: és csak akkor kapcsolok oda amikor gól van, arról is én tehetek, hogy nem a Bolton vezet 3-0-ra... :lol: te vagy a röhejes...
tenyleg ezert pazaroltal ennyi helyet? hogy leird ezeket? csak normalisan kene latnod a dolgokat

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42853 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricko írta:
mourinho írta:
Ricko írta:3-0 (pak) és még én vagyok a láma :lol: :lol: :lol:
te nem lama vagy hanem szerencsetlen suttyo. ha normalisan nezned a meccset nem csak agolokat latnad, hogy a bolton kb ugy jatszik, mint a loki a bajnoki 2 eve az old traffordon. rohejes az **** *****
óóó most már szerencsétlen is vagyok meg suttyó is...Igazad van én nemnormálisan nézem a meccset :lol: és csak akkor kapcsolok oda amikor gól van, arról is én tehetek, hogy nem a Bolton vezet 3-0-ra... :lol: te vagy a röhejes...
Szerintem most kussoljatok el mind2en. Egy csapatnak szurkoltok. Hagyjátok abba. Amúgyis szánalmas az ilyen billentyűzet-hősködés. Kösz. ;) :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42854 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

nem tudom mit vitáztok. Lehet h a csapatok lefekszenek a manu-nak, de sajnos jobban is játszanak nálunk, ez be kell látni.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42855 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:
Ricko írta:3-0 (pak) és még én vagyok a láma :lol: :lol: :lol:
te nem lama vagy hanem szerencsetlen suttyo. ha normalisan nezned a meccset nem csak agolokat latnad, hogy a bolton kb ugy jatszik, mint a loki a bajnoki 2 eve az old traffordon. rohejes az **** *****
óóó most már szerencsétlen is vagyok meg suttyó is...Igazad van én nemnormálisan nézem a meccset :lol: és csak akkor kapcsolok oda amikor gól van, arról is én tehetek, hogy nem a Bolton vezet 3-0-ra... :lol: te vagy a röhejes...
Yes, We BLUE!!!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42856 Hozzászólás Szerző: bules »

mourinho írta:es amugy ti tulajdonkeppen pont a boltontol vartatok, hogy na egybol megverik az mu-t ??? en inkabb a chelsea-mu utan varom a hibakat toluk. hiszen akkor mar, van bennuk egy felsz, hogy ha hibaznak elveszthetik a PL cimet.


Man Utd v Middlesbrough
Man City v Man Utd
Man Utd v West Ham


azert ezek kemeny meccsek. foleg a varosi rangadon barmi lehet. es ezek a meccsek, mind a chelsea-mu utan vannak.
Boro-t és a west ham-et lenyomják, city-ben bízok...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42857 Hozzászólás Szerző: mourinho »

es amugy ti tulajdonkeppen pont a boltontol vartatok, hogy na egybol megverik az mu-t ??? en inkabb a chelsea-mu utan varom a hibakat toluk. hiszen akkor mar, van bennuk egy felsz, hogy ha hibaznak elveszthetik a PL cimet.


Man Utd v Middlesbrough
Man City v Man Utd
Man Utd v West Ham


azert ezek kemeny meccsek. foleg a varosi rangadon barmi lehet. es ezek a meccsek, mind a chelsea-mu utan vannak.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42858 Hozzászólás Szerző: bules »

Jah, igazad van, MU-nak bezzeg lefekszenek mint a fürdős ku*va
Mondjuk nemhiszem hogy szándékosan segítik őket, mert nekik is kellenek a pontok, egyszerűen csak félnek a MU-tol
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bules 2007. március 17., szombat 15:14-kor.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42859 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bules írta:Ez a 6 pont tulajdonképpen 7 pont, a gólarány miatt...

MU - Fulham 5-1
Chelsea - Fulham 2-2

Bolton - MU 0-4
Bolton - Chelsea 0-1

Tottenham - MU 0-4
Tottenham - Chelsea 2-1


Sajnos az ilyen meccsek miatt jobb a gólarányuk, de halovány esélyeket még látok a bajnoki cím megszerzésére


ja csak mondjuk ellenunk normalisan jatszanank ezek a csapatok

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42860 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ricko írta:3-0 (pak) és még én vagyok a láma :lol: :lol: :lol:
te nem lama vagy hanem szerencsetlen suttyo. ha normalisan nezned a meccset nem csak a golokat latnad....latnad, hogy a bolton kb ugy jatszik, mint a loki 2 eve az old traffordon. rohejes az **** *****
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mourinho 2007. március 17., szombat 15:16-kor.

Válasz küldése