Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#40101 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ailton írta:viszont a Pompyba ott lesz Baros, s ha visszatér Kanu, meg ott van Benjani, jött Diarra is, ütős egy csapat lesz
Kicsit sok lesz ott is a csatár!Benjani,Kanu,Utaka,Nugent meg még Baros háát :)
Chelsea FOREVER!!!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40102 Hozzászólás Szerző: Ailton »

viszont a Pompyba ott lesz Baros, s ha visszatér Kanu, meg ott van Benjani, jött Diarra is, ütős egy csapat lesz

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40103 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Egyébként szerintem szerdán, ha nyerünk se tudunk hozni a két nagy riválison.Az Arsenal a Newcastle-t otthon verni fogja, míg a MU a tartalékos Portsmouth-al otthon eltud bánni.

Viszont jövő hétvégén, ha hozzuk a Portsmouth elleni meccset akkor akár az Arsenalon meg a MU-n is hozhatunk, mert Tottenham - Manchester United, Manchester City - Arsenal ez nekik nem lesz könnyű.

Ezek csak gondolatok és remények.... :)
COME ON CHELSEA!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40104 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Szerintem a Portsmouth és a Liverpool elleni meccseket is lehet hozni, sőt hozni kell, ha harcban szeretnénk maradni a bajnoki trófeáért!
A Liverpoolnak egyébként mostanság elég gyengén megy és még otthon is fogunk játszani.
A Portsmouth elleni meccsen is ki lehet csikarni egy minimális győzelmet.
COME ON CHELSEA!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40105 Hozzászólás Szerző: emsanya »

8Lampard8 írta:
emsanya írta:Sztem most majd egy könnyebben hoztható, a reading elleni hazai meccs jön, de aztán dől majd el sztem, hogy a chelsea versenyben marad-e a bajnokságban vagy nem...
Portsmouth elleni idegenbeli meccs, ami nem lesz könnyű, főleg az afrikai játékosok és sérültek nélkül, aztán jön a liverpool elleni ranagdó, amin nagyon valószínű, hogy még nem lesznek Drogbáék...

Úgy hogy sztem ezen a 3 meccsen sok múlik...
Ha jól tudom akkor a Portsmouthnak több játékosa ment el afrika kupára,mint nekünk..Szerintem azt a meccset is hozzuk.

Igen tőlük is elmentek afrika kupások, de azok Nigériaiak( Utaka, Kanu), és elég szarul állnak a csoportban, valszínű tovább se jutnak...sztem addigra visszatérnek, talán asszem Muntari aki Ghánai, na ő tuti nem lesz a Pompey-ban...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40106 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

emsanya írta:Sztem most majd egy könnyebben hoztható, a reading elleni hazai meccs jön, de aztán dől majd el sztem, hogy a chelsea versenyben marad-e a bajnokságban vagy nem...
Portsmouth elleni idegenbeli meccs, ami nem lesz könnyű, főleg az afrikai játékosok és sérültek nélkül, aztán jön a liverpool elleni ranagdó, amin nagyon valószínű, hogy még nem lesznek Drogbáék...

Úgy hogy sztem ezen a 3 meccsen sok múlik...
Ha jól tudom akkor a Portsmouthnak több játékosa ment el afrika kupára,mint nekünk..Szerintem azt a meccset is hozzuk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40107 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sztem most majd egy könnyebben hoztható, a reading elleni hazai meccs jön, de aztán dől majd el sztem, hogy a chelsea versenyben marad-e a bajnokságban vagy nem...
Portsmouth elleni idegenbeli meccs, ami nem lesz könnyű, főleg az afrikai játékosok és sérültek nélkül, aztán jön a liverpool elleni ranagdó, amin nagyon valószínű, hogy még nem lesznek Drogbáék...

Úgy hogy sztem ezen a 3 meccsen sok múlik...

Haspy13
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. január 25., péntek 23:21
Kedvenc játékos: S.Wright Phillips
Kedvenc exjátékos: G. Zola
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40108 Hozzászólás Szerző: Haspy13 »

Alig várom hogy ismét 3 pontnak örülhessen minden Chelsea rajongó!!! bedarálunk mindenkit és bajnokot leszünk!!! PRIDE OF LONDON THE CHELSEA!!!!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40109 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Biztos kifizetik, úgy tudom, hogy a Lazio gondjai megoldódtak már. Pandev-et eg úgysem tudják ott tartani nyáron, idén is csak azért maradt szerintem, mert a Lazio bejutott a BL-be.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier Liga

#40110 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:
Oziris írta:
Chelseafan írta:A City nagyon akar venni egy új csatárt, miután eladták Bianchit a Laziónak (sztem hiba volt).
A kiszemeltek Luis Fabiano és Diego Milito. Két nagyon jó, gólerős csatár. Milyen erős lesz már a City...:)
Kölcsönbe ment csak Bianchi :wink:
Végülis igazad van, de utána fizetni fognak érte. ;)

He will originally only be on loan until the end of the season, when Lazio will pay €12.5m to complete the deal.
A Lazio fizetni??? :D Elég csóringerek évek óta!Hát nagyon meg lennék lepve ha ezt kiperkálnák,max ha elpasszolják Pandevet!
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier Liga

#40111 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Oziris írta:
Chelseafan írta:A City nagyon akar venni egy új csatárt, miután eladták Bianchit a Laziónak (sztem hiba volt).
A kiszemeltek Luis Fabiano és Diego Milito. Két nagyon jó, gólerős csatár. Milyen erős lesz már a City...:)
Kölcsönbe ment csak Bianchi :wink:
Végülis igazad van, de utána fizetni fognak érte. ;)

He will originally only be on loan until the end of the season, when Lazio will pay €12.5m to complete the deal.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier Liga

#40112 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:A City nagyon akar venni egy új csatárt, miután eladták Bianchit a Laziónak (sztem hiba volt).
A kiszemeltek Luis Fabiano és Diego Milito. Két nagyon jó, gólerős csatár. Milyen erős lesz már a City...:)
Kölcsönbe ment csak Bianchi :wink:
Chelsea FOREVER!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40113 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Sissoko a Juveba igazolt.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40114 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelseafan írta:A City nagyon akar venni egy új csatárt, miután eladták Bianchit a Laziónak (sztem hiba volt).
A kiszemeltek Luis Fabiano és Diego Milito. Két nagyon jó, gólerős csatár. Milyen erős lesz már a City...:)
Azért a helyükre kerültek, ennél előrébb nem fognak jutni 2-3 éven belül.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier Liga

#40115 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A City nagyon akar venni egy új csatárt, miután eladták Bianchit a Laziónak (sztem hiba volt).
A kiszemeltek Luis Fabiano és Diego Milito. Két nagyon jó, gólerős csatár. Milyen erős lesz már a City...:)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Premier Liga

#40116 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ha van egy kis esze, itt marad, amíg ki nem ég, 27-28 évesen. De remélem nincs. :)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40117 Hozzászólás Szerző: twopac »

Nem is értem mit keres még Ronaldo a premier ligában!Neki pont a real lenne a legmegfelelőbb hely,ott nyugodtan dobálhatná magát,és nem is fütyülné ki őt a közönség! :D
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40118 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Anyuci ceretné látni a pici fiackáját Panyolorcágban, de ééédi :lol: :lol: :lol: 8)

Cristiano Ronaldo's mother wants her to son to play for Real Madrid rather than any English team.

The Portugal international is currently playing a major role in Manchester United's bid for the English Premier League title but his mother, Dolores Aveiro, is keen to see her 22-year-old son at the Bernabeu.

She told Spanish TV channel Canal Plus: "I don't like English teams but I know I have to like them because he (Ronaldo) is at Manchester.

"But for me... Real Madrid. Of all the foreign clubs, Real Madrid is the best. Before I die I would like him (Ronaldo) to play for Real Madrid. I would really like that and then I could die, it wouldn't matter."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40119 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Megnézném, egy új edző mit művelne a jelen kerettel.
Fogadásom van rá, hogy többet mint Benitez. Benitezzel a büdös életben nem nyerik meg a PL-t. Ahogy mondtad, az antifocival meg lehet nyerni meccseket, meg lehet nyerni a BL-t azzal hogy megölöd a játékot(mondjuk ebben mi sem vagyunk gyengék :D ), de kiscsapatok ellen vergődnek...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40120 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ezzel teljesen egyetértek!Benitezt nem szeretem a rotációs rendszere miatt sem, és ez a veszte a bajnokságban...De nekünk ez így jó :D

Válasz küldése