Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11241 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nóbádi írta:
béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Gondolom arra, hogy a héten a csapat többsége 120 percet gürizett:-)
Ha Liverpoolban sem ezt a fostaliga játékot játsszuk, akkor előfordulhatott volna talán, esetleg, hogy nem kellett volna 120 percet gürizni a héten :-) Sőt, 90-et sem...

Hát igen, a hét eredményesség szempontjából tényleg fasza volt, csak egy dolgot sajnálok, hogy láttam a meccseket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#11242 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Pethy írta:Meg az tegyük hozzá hogy a legtöbben kedden 120 percet játszottak míg a City rápihent erre 2 hetet.
hova ne szarjunk, épeszű csapat mind rászart a mikikupára ha valaki agyatlan az hozza pluszmunka után is amit elvárnak tőlük

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11243 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

béla írta:Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
A két hiányzó, akiket te is említettél, a két távozó, akik már nem játszhattak, az egy érkező, aki még nem játszhatott, a keddi 120 perc. City két hetet pihenhetett erre, mi 4 napot. Szerintem ez elég indok arra, hogy "csak" egy x-et játszottunk a legnagyobb riválisunkkal.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11244 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

béla írta:
kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.
Gondolom arra, hogy a héten a csapat többsége 120 percet gürizett:-)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#11245 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Alapvetően nincs baj az x-szel,de mégis milyen körülményekre gondolsz? Két ember hiányzott a kezdőből,és Yaya se volt a City-nél.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#11246 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bejutottunk a Ligakupa döntőjébe, 5 ponttal vezetjük a tabellát és igazoltunk egy hőn áhított jobbszélsőt, fasza volt ez a hét!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11247 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

beckhamJr írta:na most hol a sok nímand akik a mencseszterben elhullajtott pontokra legyintettek azzal az érvvel hogy otthon úgyis hozzuk az összes derbit mert tavaly úgy volt??????
Ha egy héttel korábban/később van ez a meccs, én teljesen biztos vagyok benne, hogy behúzzuk.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

tomenko
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 19:40
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11248 Hozzászólás Szerző: tomenko »

az áhított 1 pont a tarsolyban pfffff....Mou miért ilyen beszari? Ja, a Real-al is az volt szóval nem változott semmi. Ennyire azért nem kellett volna tele gatyával játszani.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#11249 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Teljesen jó az x. Ilyen körülményekkel nem lehet többet várni. Épp szar időben volt ez a meccs. 5 pont előny elég kell legyen, főleg annak fényében, hogy szinte az összes nehéz meccsünket otthon játszuk, a City pedig épp fordítva.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#11250 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Fabre és Costa nélkül... szerintem korrekt eredmény. A játék f*s volt, de az eredmény teljesen rendben van szvsz.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#11251 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem volt szép, de mit vártatok? 120 perc keddi játék után borítékolható volt egy ilyen meccs. Courtois első olyan hibája volt ez a szezonban, ami pontokba került. Ezt a meccset a Citynek kellett jobban megnyernie, nem hagytuk nekik, 5 ponttal megyünk, hosszú tavasz lesz, de ez csodás helyzet jelen pillanatban.

Sérülések, eltiltások, igazolások (távozók már elmentek, érkező még nem jött meg) - ezek alapján ez a leggyengébb napunk volt a szezon során.

Mourinhohoz az ilyen rangadók ugyanúgy hozzátartoznak, mint a magabiztosan behúzott meccsek a kisebb csapatok ellen, mégis 90%-otok csak ilyenkor veszi elő Josét. Összegezni majd szezon végén kell, de ismétlem, szerintem irigylésre méltóan állunk (nem beszélve arról, hogy viszonylag békésebb periódus vár ránk a bajnokságban).
They do now.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11252 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Meg az tegyük hozzá hogy a legtöbben kedden 120 percet játszottak míg a City rápihent erre 2 hetet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pethy 2015. január 31., szombat 21:30-kor.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#11253 Hozzászólás Szerző: royston »

Ennyinél többet nem érdemeltünk,a 2.félidőben még a maradék kezdeményezőkézségünk is alábbhagyott,jó volt Mou-nak az x,pedig ezt a City-t meg lehetett és kellett is verni sztem.A kapott gól megint vicc,de a felfogásunk is összességében ezen a meccsen.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#11254 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Meglett az 1 pont, hát én lesz*pom magam gyerekek :lol: Mondjuk a City sem érdemelte volna meg, hiába nyomtak végig a második félidőben egy normális próbálkozásuk nem volt..
Ohh Chelsea we love you..

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#11255 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

rafanadal írta:S az a vicc, hogy ezért fizetést kapnak ...
A meccsből kihozták a minimumot, én elégedett vagyok, maradt az öt pont. Két fontos játékos nélkül, az 1 pont volt a cél. Én a fizetésről majd a szezon végén beszélnék.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#11256 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Én viszont maximálisan elégedett vagyok az x-el, egy ilyen fos Ramires-zel és Ivanovic-csal a kezdőben. Matic Zouma vitta a csapatok, Hazard megint trágyadomb volt...

Meg a rangadók, hiába nyertük tavaly őket a végén sokra mentünk vele. :roll:
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#11257 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

na most hol a sok nímand akik a mencseszterben elhullajtott pontokra legyintettek azzal az érvvel hogy otthon úgyis hozzuk az összes derbit mert tavaly úgy volt??????

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11258 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Na de nézzük a dolgok jó oldalát. Egy veszettül unalmas sörmeccsen döntetlent játszottunk a "bajnoki döntőn". Van 5 pont előnyünk 15 meccsre ami nem életbiztosítás, de jól állunk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#11259 Hozzászólás Szerző: gerawba »

SZENZÁCIÓS JÁTÉK!

Ez igen. Mourinho tökéletesen, mindenféle hiba nélkül adoptálta az idegenbeli rangadók beszari és alamuszi játékát immáron hazai pályára is, új távlatokat nyitva meg, óriási gratuláció neki.
Köszönjük.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#11260 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

S az a vicc, hogy ezért fizetést kapnak ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése