Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Krissz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007. február 25., vasárnap 22:30
Tartózkodási hely: KISTARCSA

#42901 Hozzászólás Szerző: Krissz »

Hohóó de lesz még egy Chelsea-Man utd mecs is.. Legalább mi verjük meg őket

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42902 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

egy kicsit eltérve a témától :
Watford-Charlton 2-0 számomra meglepő még ha a Charlton most gyengélkedik is :)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42903 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nandorfipeti írta:Na, most már kezdek én is lenyugodni, addig direkt nem is kapcsolom be a gépet, amíg le nem higgadok. Hát nehéz mit mondani egy ilyen meccs után, a MU nemhogy 3 még 1 pontot sem érdemelt volna ma. De hát ez van, baromira mákosak ebben az évben... És tényleg lehet, hogy az égiek is így akarják, hogy a MU legyen a bajnok. De abban is biztos vagyok, hogy nem marad "megtorlatlanul", és nagyon remélem, hogy akkor kapja majd vissza a MU, amikor a legjobban fog fájni, hogy akkora pofon lesz, amiből nem fognak csak úgy felállni... Emlékezzetek csak a 2004-2005-ös szezonra, amikor nekünk voltak szerencsésebb meccseink, a Poolt oda-vissza elvertük, és mikor jött a legnagyobb pofon...? Amikor a legjobban fájt... A BL-elődöntőben és mit ad' Isten pont a Liverpool ellen, amikor mindenki azt hitte, hogy a Chelsea-t már senki nem fogja megállítani, erre jött az a csapat, akit abban az évben 3-szor is legyőztünk (bajnokik, CC-döntő).
Úgyhogy azt mondom, hogy nem kell elkeseredni, mert lehet hogy a PL elúszott, de még így is ott vagyunk másik 2, nem is akármilyen sorozatba, és azért azt se felejtsük el, hogy a CC már a tarolyunkban. Úgyhogy fel a fejjel! :wink:
teljes mertekben egyetertek.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42904 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Zsoca87 írta:
mourinho írta:LOL: http://www.nemzetisport.hu/Hozzaszolas_ ... &id=135364

ez mar nekem kellemetlen
MIt kell nézni? :DD
hsz-eket

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#42905 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Na, most már kezdek én is lenyugodni, addig direkt nem is kapcsolom be a gépet, amíg le nem higgadok. Hát nehéz mit mondani egy ilyen meccs után, a MU nemhogy 3 még 1 pontot sem érdemelt volna ma. De hát ez van, baromira mákosak ebben az évben... És tényleg lehet, hogy az égiek is így akarják, hogy a MU legyen a bajnok. De abban is biztos vagyok, hogy nem marad "megtorlatlanul", és nagyon remélem, hogy akkor kapja majd vissza a MU, amikor a legjobban fog fájni, hogy akkora pofon lesz, amiből nem fognak csak úgy felállni... Emlékezzetek csak a 2004-2005-ös szezonra, amikor nekünk voltak szerencsésebb meccseink, a Poolt oda-vissza elvertük, és mikor jött a legnagyobb pofon...? Amikor a legjobban fájt... A BL-elődöntőben és mit ad' Isten pont a Liverpool ellen, amikor mindenki azt hitte, hogy a Chelsea-t már senki nem fogja megállítani, erre jött az a csapat, akit abban az évben 3-szor is legyőztünk (bajnokik, CC-döntő).
Úgyhogy azt mondom, hogy nem kell elkeseredni, mert lehet hogy a PL elúszott, de még így is ott vagyunk másik 2, nem is akármilyen sorozatba, és azért azt se felejtsük el, hogy a CC már a tarolyunkban. Úgyhogy fel a fejjel! :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42906 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ez a bajnokság tényleg elment. ha mi hozzuk a meccseinket is, nem hiszem, hogy a MU botlik kétszer.

Nem érdemelték meg, de ez a meccs is bizonyította, mekkora töketlen csapat a Pool és mennyire töketlen edző Benitez.

Összesen kb. 25-30 percet nyomtak meg, a többit nem. Amikor pedig lehetett volna fogást találni a MU-n, akkor csak vacakoltak. Sissoko és Gonzalez gyenge volt, nem velük kellett volna kezdeni.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42907 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

mourinho írta:LOL: http://www.nemzetisport.hu/Hozzaszolas_ ... &id=135364

ez mar nekem kellemetlen
MIt kell nézni? :DD

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42908 Hozzászólás Szerző: mourinho »


Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42909 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nezzuk a jo oldalat a meccsnek: Megtort a nagy liverpooli veretlensegi sorozat :D amugymeg meg 9 meccs , ami rengeteg. egy a lenyeg mi hozzuk az osszes meccsunket.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42910 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:sztem ne a mut és a szerencséjét szidjuk, hanem ... a nyáron elment játékosok helyett érkezett 0 teljesitményt...
Duffal Gudjohnsennel és Gallassal mi vezetnénk a taballát.
Századszor is: ez butaság. 2 bajnokságot megnyertünk, de minden csoda három napig tart, ugyanaz már nem jött volna be mégegyszer. Te is tudhatod, mivel írtad már párszor, hogy már a tavalyi bajnokság is ilyen-olyan volt... az meg túlzás, hogy 0 teljesítmény. Senki nem váltotta meg a világot, az tény, de ugyanúgy az is, hogy egyik érkező sem volt rossz. Mindenkinek köszönhetünk legalább egy-két mérkőzést, amit miattuk húztunk be. Nem biztos, hogy a bajnokságban, de mindegyikőjüknél volt ilyen.
A sérülések pedig mindig benne vannak a fociban, nekünk sokba került, hogy függetlenül JM hangoztatott alaptaktikájától, miszerint minden posztra legyen két ugyanolyan szintű játékosunk, Cech és Terry sérülése, és alapvetően a hátsó alakzat állandó változása több gólt szült, mint amennyit elbírt az idei bajnoki utunk. Sajnálatos. Én most kezdtem először komolyan hinni, hogy már nem lehet meg a harmadik... :cry:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42911 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem ne a mut és a szerencséjét szidjuk hanem a sérülés hullámot ami minket ért és a nyáron elment játékosok helyett érkezett 0 teljesitményt...
Duffal Gudjohnsennel és Gallassal mi vezetnénk a taballát.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42912 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezt a Pool hozta össze. Nem igaz, hogy egy k*rva helyzetet sem tudtak belőni! Nevetséges, hogy az a csapat, aki a Nou Campban győz a BL címvédő ellen (egy önmgaához képest gyenge Barca ellen), elver otthon minket (az elmúlt három év egyik legrosszabb, leggyengébb Chelseajét), otthon egy nyamvadt gólt nem tud bepasszírozni (egy szintén elég gyengén muzsikáló Manchester ellen). Nekünk is voltak mákos meccseink amiért támadtak minket, de mostantól egyetlen ManU szurkoló sem szólhat egy szót sem :evil:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42913 Hozzászólás Szerző: undertow »

a normalis hangnemen tullepett hozzaszolasokat en toroltem.
legkozelebb hidegzuhany, rovid seta a haz korul vagy 2 seduxen mielott beneztek ilyenkor a forumra ;)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#42914 Hozzászólás Szerző: twopac »

ez a bajnokság 100% hogyelment!ezt lássa be mindenki!és nem azér met nem lenne matematikai esélyünk meg még van hátra 9 forduló,nem ezért,hanem mert a sors nem akarja amikor a fulham ellen is 90ik percbe rugott góllal nyertek,és most amikor oda állt ronaldo egyszerűen éreztem hogy befog menni!minden azt akarja hogy man u legyen a bajnok és ez be is fog következni mert egyszerűennem akarja a sors hogy kikpajanak!
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#42915 Hozzászólás Szerző: twopac »

enyire ideges én nem tudom mikor voltam utoljára!!!!ezért elnézést kérek a káromkodásért!!ezek a hülye zomboriék hogy lehet ilyet mondnai hogy megérdemelten győztek a vendégek??????látszik enyire értenek a focihoz
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42916 Hozzászólás Szerző: Megyó »

twopac írta:gyűlölöm ezt a utcalány sorsot hogy egy büdös retves focini nem tudó faszhoz oda pattan a labda és ezzel nyerik meg a bajnokságot!!
még nem nyerték meg:) amig van matematika esélyünk addig versenybe vagyunk és még mennyire hogy van. no para és ne káromkodj nehogy még egy bannt is kapjál emmelé a "csodálatos" mu gyözelem mellé :?

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42917 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

:evil: ennyire nagy mákja hogy lehet a MU-nak 2 egymásután levő meccsen a 90.percben szerzik a győztes gólt :evil:
Ez egy kegyetlen játék :( (De mi se feldjük el,hogy nekünk is voltak már szerencsés meccseink) gondolok itt Pl.:Everton-Chelsea... De ez akkor is fájdalmas :cry:

Krissz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007. február 25., vasárnap 22:30
Tartózkodási hely: KISTARCSA

#42918 Hozzászólás Szerző: Krissz »

ki tudja, reméljük azé kikpnak legaláb 2 x, vagy leglább xeljenek

Krissz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007. február 25., vasárnap 22:30
Tartózkodási hely: KISTARCSA

#42919 Hozzászólás Szerző: Krissz »

Ekkora egy máker retkes csapatot mint a united :evil: :(

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42920 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Basszus, el se hiszem...
Mondjuk legalább Scholes-t kinyomták, neki legalább 3 meccs kimarad (remélem legalábbis...), ami azért jó hír.

Válasz küldése