Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41861 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Horty egy üde színfolt az amúgy nagyon-nagyon szürke kommentátori égen. Először, mikor hallottam, mondom ki ez a b@rom. De mióta egyre többször hallgatom, egyre szimpatikusabb. Nem mondom, néha már kicsit túlzó, de élvezhető, és ami fő, hogy pártatlan (legalább mindenkit egyformán leszól :) ), és nem blikkes sz@rral van tele egy-egy blokkja, felismeri a játékosokat a pályán, és vágja a múltjukat, nem is akárhogy. De az anti-horty-fanok megnyugodhatnak, jó eséllyel nem fogjuk hallani angol bajnokit közvetíteni - csak spanyolt.

Egyébként Bilha: remélem nem érted félre, de már kezdesz átesni a ló túloldalára, vagy ha úgy tetszik, a ló Tore oldalára :) (bocs Tore). Szóval az ok, hogy felrójátok itt nekem, meg párunknak hogy "aki nálunk játszik az jó, de aki meg nem az sz@r", csak nem értem mivel jobb a "aki nálunk játszik sz@r, aki nem az meg jó" szindróma... én jobban tartok Voronintól, mint Torrestől részemről. Ezzel nem leszóltam szerintem. Sőt, ha megszerzik Babelt, akkor számomra ő lesz a legbaljósabb. De ha a komplett véleményemre vagy kíváncsi a Poolról, egy jó edző (vagy normális edző) ezzel a Pool-kerettel már rég megnyert volna mindent. A játékoskeret szerintem képes lenne rá, de Rafa mindig úgy meg tudja keverni őket (is), hogy ez a vége. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy nemzetközi szinten jók, hisz egy-egy meccsen bárkit elvernek. Rohadt szervezetten játszanak, jól helyezkednek, jól tömörülnek, nagyon nehéz ellenük focizni. El tudnak verni minket, a Barcát, stb. de aztán a MU ellen simán kikapnak, meg papírforma meccseket buknak el máshol. Nagy klub, szép történelemmel, múlttal. Szerintem ha az új tulajoknak lenne egy kis vér a fejükben, Benítez helyére beültetnék Capellot. Ennél statikusabban és látványtalanabbul már úgysem focizhatnak, - mert sokmindent rájuk lehet varrni, csak azt nem, hogy szép focit játszanak. Jó játékosnak tartom a jelen keretből Gerrardot, Aggert, Alonsot, Voronint, Kuyt-öt, baromira utálom Riiset, Sissokot, Pennantet. Torresre térve Crouchcsal jó párost alkothat, de mivel csak minden tizedik meccsen fognak együtt játszani, akkor is csak 1 félidőt, így nem tudom. Végülis az edző spanyol, (meg vannak játékosok is), gondolom gyorsan be fog illeszkedni, de minden negyedik-hatodik spanyolnak jön be az angol liga. Elég lutri. Crouch Kuyt-el ugyanolyan jó párost alkot szerintem, szerezhettek volna inkább 1 kapust.
elutasitva :)
csak tárgyilagos vagyok, vannak akiket imádok a keretből vannak akiket nem.. csak a játékukat veszem alapul. sem a multja sem a pályán kivül "mutatott teljesitménye" nem érdekel a játékosoknak amikor osztélyzom őket (pl Quaresma parasztkodása)
a Lpool keretéből Kuyt, Gerrard, Riise játéka nagyon tetszik a többit nem szeretem és nem is tartom jonak őket. ezzel most nem tok mit tenni :)
Mubol Rooneyt egyszerüen imádom :) CRonalndot maximálisan elismerem és Ferdianandot elismerem és kicsit birom is, a többit utálom :)
a csapatunkbol meg tudod hogy kiket szeretek szal nem értem miért irtad azt hogy aki nállunk játszik nem jo aki máshol jo... nem igy látom Te is tod...
ballackot utálom..., Seva és ballack között az a különbség hogy Ő legalább megprobált jol játszani, szal egyelöre Ő közönbös. swpt nem szeretem mert Duff elment mert félt hogy nem kap majd lehetőséget és helyette maradt ez a pancser swp. fasznak vettük meg akkor lehet hogy még mindig nállunk lenne Duff. vagy vettünk volna mást... vagy már rég el kellett volna adni... kb ilyen rehabot csinálunk vele 2 éve hogy kell járni, futni stb...
a többi játékost legalább szeretem, de bizonyosokat imádok. Lamps, Terry, Cech. a szo szoros értelmében klasszisok. a legnagyobb egyéniségeink. na meg idén belépett közéjük Drogba és Essien. sztem az emlitett 5 játékosok a legjobbjaink, az Ő elvesztésük látszana meg igazán a csapaton. a többi nem számitana, simán tudnánk Őket potolni. persze nem vagyok szivtelen mert aki már egyszer elkötelezte magát a Chelseaért pl Joey vagy Carvalho, azokat én sem felejtem el és szeretettel gondolok rájuk és nem vásárolnék a nyakukra senkit...
pofátlanság amugy hogy itt van ugye Carvalho. amiota idejött, már az első naptol kezdve remekül játszott. ha vennék is középvédőt (mert ugye csere ill potlo ember kell) bizti nem Alex szintüt vennék hogy akkor csapaton belül csak bomlasszon a feszültség... Alex milyen alapon padozna? akkor minek jött ide? de Carvalho milyen alapon ne lenne mindig kezdő? tehát nem értem... Ben Haimmal ill Boulahrouzzal könnyebb lenne meértetni a padozást, de Alex olyan volt a PSVbe mint nállunk Terry, erre most csere ember lesz.. hmm nagy előre lépés...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41862 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Angol sajtó:
az angol lapok ma egészen nyugodtak voltak, a legnagyobb hír/szenzáció, hogy a Real "rekordajánlatot" készül tenni Fabregasért az Arsenalnak (asszem valami 25M font) - ami ha másért nem, azért rekord lehet, mert Henry is kb. ilyen áron cserélhetett gazdát... (hivatalos infók szerint 16,1M font volt az ára) Ezen kívül többen írják, hogy a Chelsea közel áll Alves leigazolásához 16M fejében, valamint lehozzák, hogy Owen boldog a Newcastle-ben (naná, hisz nem akarta vinni senki sehová). Pato-ról és Drenthe-ről nem olvastam semmit. Ja, és a City talán megcsinálja első nyári igazolását, elhozza a Regginatól Bianchi-t 9M fontért. Jelenleg a Citeh az egyetlen csapat, aki még nem igazolt játékost.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41863 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Horty egy üde színfolt az amúgy nagyon-nagyon szürke kommentátori égen. Először, mikor hallottam, mondom ki ez a b@rom. De mióta egyre többször hallgatom, egyre szimpatikusabb. Nem mondom, néha már kicsit túlzó, de élvezhető, és ami fő, hogy pártatlan (legalább mindenkit egyformán leszól :) ), és nem blikkes sz@rral van tele egy-egy blokkja, felismeri a játékosokat a pályán, és vágja a múltjukat, nem is akárhogy. De az anti-horty-fanok megnyugodhatnak, jó eséllyel nem fogjuk hallani angol bajnokit közvetíteni - csak spanyolt.

Egyébként Bilha: remélem nem érted félre, de már kezdesz átesni a ló túloldalára, vagy ha úgy tetszik, a ló Tore oldalára :) (bocs Tore). Szóval az ok, hogy felrójátok itt nekem, meg párunknak hogy "aki nálunk játszik az jó, de aki meg nem az sz@r", csak nem értem mivel jobb a "aki nálunk játszik sz@r, aki nem az meg jó" szindróma... én jobban tartok Voronintól, mint Torrestől részemről. Ezzel nem leszóltam szerintem. Sőt, ha megszerzik Babelt, akkor számomra ő lesz a legbaljósabb. De ha a komplett véleményemre vagy kíváncsi a Poolról, egy jó edző (vagy normális edző) ezzel a Pool-kerettel már rég megnyert volna mindent. A játékoskeret szerintem képes lenne rá, de Rafa mindig úgy meg tudja keverni őket (is), hogy ez a vége. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy nemzetközi szinten jók, hisz egy-egy meccsen bárkit elvernek. Rohadt szervezetten játszanak, jól helyezkednek, jól tömörülnek, nagyon nehéz ellenük focizni. El tudnak verni minket, a Barcát, stb. de aztán a MU ellen simán kikapnak, meg papírforma meccseket buknak el máshol. Nagy klub, szép történelemmel, múlttal. Szerintem ha az új tulajoknak lenne egy kis vér a fejükben, Benítez helyére beültetnék Capellot. Ennél statikusabban és látványtalanabbul már úgysem focizhatnak, - mert sokmindent rájuk lehet varrni, csak azt nem, hogy szép focit játszanak. Jó játékosnak tartom a jelen keretből Gerrardot, Aggert, Alonsot, Voronint, Kuyt-öt, baromira utálom Riiset, Sissokot, Pennantet. Torresre térve Crouchcsal jó párost alkothat, de mivel csak minden tizedik meccsen fognak együtt játszani, akkor is csak 1 félidőt, így nem tudom. Végülis az edző spanyol, (meg vannak játékosok is), gondolom gyorsan be fog illeszkedni, de minden negyedik-hatodik spanyolnak jön be az angol liga. Elég lutri. Crouch Kuyt-el ugyanolyan jó párost alkot szerintem, szerezhettek volna inkább 1 kapust.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41864 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:nem tom miért kell basztatni amugy Torrest?....
a Lpool drukkerek vszinü nem igy látják a helyzetet.
meg azt is fogadjátok már el amit már sokszor mondtam és sztem nagyon is igaz hogy:
az A.Madrid neve idáig csak azért volt fontos mert Torres ott játszott. idén 15 golt lött, jo tom van benne 11es is, de azért az is hozzátartozik hogy milyen csapatban rugta ezt a 15 golt? sztetek a Lpool középpályája hasonlo kiszolgálást fog majd nyujtani Torresnek? sztem is elöszörre nem lesz mjad jo de sztem 1-2 honap után rájön gyorsan ohgy is kell itt játszani. nem hülye ember Ő és a testi adottságai is meg vannak hozzá.
én azért nem féltem... nem mondom hogy Drogba féle idénye lesz de Seva fél sem ez tuti...
hát...kíváncsian várom torres mit fog tudni produkálni, de szerintem nem lesz nagy durranás....a legfőbb ok a terhelés....torres eddig idényenként játszott 33-36 meccset...viszont apoolban ennek elvileg a többszörösét...bl,fa,liga+pl...plusz a téli szezonban egymás után jönnek a meccsek...míg spanyolországban hetente focizott egyszer...mint ugye tudjuk, én nem vagyok tőle elájulva, szerintem nagyobb a füstje mint a lángja...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41865 Hozzászólás Szerző: undertow »

lehet, hogy a pool kozeppalyaja jobb, de ami megnagyobb kulonbseg, azok az angol vedok. akik biz' nem fognak finomkodni torres-szel.
es hat ki tudja, hogy meg tudja-e szokni az pl az idojarast, vagy azt, hogy allando felelemben eljen mikor raboljak ki a hazat :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41866 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem tom miért kell basztatni amugy Torrest?....
a Lpool drukkerek vszinü nem igy látják a helyzetet.
meg azt is fogadjátok már el amit már sokszor mondtam és sztem nagyon is igaz hogy:
az A.Madrid neve idáig csak azért volt fontos mert Torres ott játszott. idén 15 golt lött, jo tom van benne 11es is, de azért az is hozzátartozik hogy milyen csapatban rugta ezt a 15 golt? sztetek a Lpool középpályája hasonlo kiszolgálást fog majd nyujtani Torresnek? sztem is elöszörre nem lesz mjad jo de sztem 1-2 honap után rájön gyorsan ohgy is kell itt játszani. nem hülye ember Ő és a testi adottságai is meg vannak hozzá.
én azért nem féltem... nem mondom hogy Drogba féle idénye lesz de Seva fél sem ez tuti...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41867 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
twopac írta:Az viszont tetszett nekem amikor egyik játékosról azt mondta hogy amikor az elmeszanatóriumban volt vizsgálaton azt mondták neki hogy ELMEBETEG,de ő azt értette hogy elmehet:))
Ja ezt énis hallottam :D
De amikor Chelsea helyett Kelszi-zik,akkor kiráz a hideg........ :?
mindenkit leszol... de attol még egy szuper inteligens ember. egyrészt pártatlanul közvetit, 2, amikor be is olvas vmi hirt hogy pl Lampardot megakarja venni a barca akkor oda teszi a forrást és hogy szte az milyen eredetü hir.
meg amugy is egy kommentátornak a feladata az lenne hogy élvezhetőbbé tegye a meccset. nah a mai kommentátorok még a neveket is eltévesztik amikor a csapat passzolgat, és mondom qrára nem az lenne a feladata hogy 22 játékos nevét megtanulja..
sztem a Mester Méhes és Hajdu B aki jok a többi....
jah tegnap néztem Chelsea Tv-t -_- látta vki? -_-
aszongya "Zólá" "Melcsiot" "Sztemm'forrd Briddzss" hmmm, nice english...
de még ez semmi az a kommentálás. :D felháborito :evil: több mint szar volt, botrányos :evil:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41868 Hozzászólás Szerző: Oziris »

twopac írta:Az viszont tetszett nekem amikor egyik játékosról azt mondta hogy amikor az elmeszanatóriumban volt vizsgálaton azt mondták neki hogy ELMEBETEG,de ő azt értette hogy elmehet:))
Ja ezt énis hallottam :D
De amikor Chelsea helyett Kelszi-zik,akkor kiráz a hideg........ :?
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41869 Hozzászólás Szerző: twopac »

Az viszont tetszett nekem amikor egyik játékosról azt mondta hogy amikor az elmeszanatóriumban volt vizsgálaton azt mondták neki hogy ELMEBETEG,de ő azt értette hogy elmehet:))
mindörökké chelsea!!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#41870 Hozzászólás Szerző: Merder »

Nekem rohadtul ellenszenves, hogy minden játékost leszól.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41871 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Merder írta:
twopac írta:de ha szabó gábor közvetíti a meccseinket akkor boldog leszek!mert a sport 1 2-n botrányosan szar kaplár józsef meg a többi!
HORTY GÁBOR KÉNE!:)))))
Hogy lehet szeretni hortyt?
Hortyt még az anyja se szereti :D
Csak poén,nem gonoszkodok:)
De nagyon gáz az ürge........ :D
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41872 Hozzászólás Szerző: twopac »

ironikusan mondtam!de nála nem lehet unatkozni egy mecs közbe az biztos!
amikor talán a venezulaiak kapusa olyan cselt csinált hogy mindenki nézett akkor amit művelt MEGA LOLLL
mindörökké chelsea!!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#41873 Hozzászólás Szerző: Merder »

twopac írta:de ha szabó gábor közvetíti a meccseinket akkor boldog leszek!mert a sport 1 2-n botrányosan szar kaplár józsef meg a többi!
HORTY GÁBOR KÉNE!:)))))
Hogy lehet szeretni hortyt?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41874 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ZenZo írta:A Daily Mirror érdekes cikkel (hírrel?) lepte meg ma a Chelsea híveit: állítólag a klub 14M fontos ajánlatot tett a Sevilla-nak Daniel Alves játékjogának megszerzéséért, és a hét végéig adott időt a spanyol klubnak, hogy eldöntse, mit akar. Ha a válasz nemleges, akkor megyünk Chimbondaért a Tottenham-hez. Ez persze lehet egy melegen tartott információ, ugyanis az átigazolási időszak kezdete óta számon tartják a két játékost a Chelseavel, de persze semmi sem lehetetlen. (gondolva a nemrégiben őrült tagadás ellenére mégis megvalósult Malouda-transzferre). Tessék: Alves vs. Chimbonda. Az egyik fiatal, többetek szerint jó kis játékos, főként támadásban, viszont még életében nem szereplelt a PL-ben, míg itt egy tapasztaltabb, ha úgy tetszik idősebb figura ('79-es születésű), aki viszont nem rossz teljesítményt nyújtott a Spursben. Én továbbra is utóbbi mellett tenném le a voksomat. Aztán majd meglátjuk. Egyébiránt több médium - JM nyilatkozatára hivatkozva - azt írja, hogy a/egy jobb oldali védő lehet a klub utolsó igazolása a szezonban, bár hozzáteszik: hiszem, ha látom :)
Hmmm...nem tudnék dönteni...nekem Chimbonda az egyik kedvenc védőm a PL-ben...Alves pedig brazil... :wink: :D

Sevilla:
2006 UEFA Cup
2006 UEFA Super Cup
2006 UEFA Cup Most Valuable Player
2006 UEFA Super Cup Most Valuable Player
2007 UEFA Cup
2007 Copa del Rey
Brazil
2003 FIFA World Youth Championship
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2007. július 11., szerda 20:03-kor.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41875 Hozzászólás Szerző: twopac »

de ha szabó gábor közvetíti a meccseinket akkor boldog leszek!mert a sport 1 2-n botrányosan szar kaplár józsef meg a többi!
HORTY GÁBOR KÉNE!:)))))
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41876 Hozzászólás Szerző: twopac »

ja nekünk upc direct.de télleg nagyon ratyi műsorok mennek rajta
mindörökké chelsea!!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#41877 Hozzászólás Szerző: Anti »

Állítólag az Ajax elfogadta a Pool 13,5 milla fontos ajánlatát Babelért.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41878 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Oziris írta: Jó kis játékos az a Benayoun :wink: ,megvették már?
Amugy a Poolba egy Torres nem csinál nyarat,föleg h 4csatárt(Bellamy,Fowler,Cissé,Luis Garcia) "feláldoztak" 1ért!szóval a nagy Benitez féle rotációhoz megcsappant a keretük rendessen!Ha nem igazolnak még ,akkor fogadni mernék h Torres ide v oda a 4be se lesznek!Csak a középpályájuk közepe erős, a Gerrard,Mascherano,Xabi Alonso,Lucas,Sissoko 5össel!Bár ha kb olyan taktikát nyomnak mint mi tavaly akkor nemis kell nekik szélső!
Benayoun-t tudomásom szerint már megvették, bár hivatalosan még nem jelentették be (48 órán belül meglesz az is). Egyébként csatáruk így is van elég, hisz Torres mellé ott maradt Crouch és Kuyt, érkezett Voronin, jó eséllyel megszerzik még Babelt is, + fiatalok, úgyhogy lesznek. Sissokot meg jó eséllyel eladják még idén. Egyébként lehet, hogy közelebb lesznek, lehet, hogy idén sem fogjuk tudni őket megverni, de nem hiszem, hogy komolyabb beleszólásuk lenne a bajnoki cím sorsába. Most még... aztán majd meglátjuk fél év múlva.

Tudomásom szerint Sissoko pár hete írta alá az új szerződését a Poollal :wink:
Ja, Voronin őt el is felejtettem,nemsok vizet fog zavarni!
Remélem Babel marad hollandiában ahhogy mondta!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41879 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta: Jó kis játékos az a Benayoun :wink: ,megvették már?
Amugy a Poolba egy Torres nem csinál nyarat,föleg h 4csatárt(Bellamy,Fowler,Cissé,Luis Garcia) "feláldoztak" 1ért!szóval a nagy Benitez féle rotációhoz megcsappant a keretük rendessen!Ha nem igazolnak még ,akkor fogadni mernék h Torres ide v oda a 4be se lesznek!Csak a középpályájuk közepe erős, a Gerrard,Mascherano,Xabi Alonso,Lucas,Sissoko 5össel!Bár ha kb olyan taktikát nyomnak mint mi tavaly akkor nemis kell nekik szélső!
Benayoun-t tudomásom szerint már megvették, bár hivatalosan még nem jelentették be (48 órán belül meglesz az is). Egyébként csatáruk így is van elég, hisz Torres mellé ott maradt Crouch és Kuyt, érkezett Voronin, jó eséllyel megszerzik még Babelt is, + fiatalok, úgyhogy lesznek. Sissokot meg jó eséllyel eladják még idén. Egyébként lehet, hogy közelebb lesznek, lehet, hogy idén sem fogjuk tudni őket megverni, de nem hiszem, hogy komolyabb beleszólásuk lenne a bajnoki cím sorsába. Most még... aztán majd meglátjuk fél év múlva.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#41880 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

ZenZo írta:
twopac írta:vnekün van eurosport 2-nk de edig valami szörnyű mik mentek rajta lacross meg minden féle szar sport!de jó lesz hetente 6 angol meccs,és remélem szabó gábor is fog közvetíteni!tőle még nem halottam oltári baromságokat!
Milyen szolgáltatónál vagytok?
Sziasztok,

infóként: Sport tv-s és Eurosport-os kollegákkal beszéltem a hétvégén és azt az infót kaptam tőlük, hogy a Eurosport2-t nagyjából december környékén rakják majd bele a kábeles UPC és Matáv csomagba. Addig csak a UPC Direct az ami országos lefedettséget biztosít. A liga/FA-kupa és a Community Shield közvetítése marad a Sport1-2-nél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára medicine_man 2007. július 11., szerda 17:04-kor.

Válasz küldése