Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41841 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Tevez pedig nemsokára megy az orvosi vizsgálatra a mu-nál... Ha létrejön a transzfer, akkor a mu nagyot akasztott... :roll: A Copa Americán is milyen jól játszott Tevez, a pl-be is belejött már. Kezdek félni... Mondjuk a mi hátsó alakzatunk sokkal biztosabb, mint a mu-é, az övék már nem lesz mégegyszer olyan jó, mint idén...
Én nem félek Teveztől nem nagy gólvágó!10gólnál ugyse lő többet sztem!
Kiváncsi leszek,ennyi hátravont csatár illetve szélső között ki fog befejező középcsatárt nyomni a ManUnál!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#41842 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Babel? Na ő egy jó igazolás volt...Jobb mint az a tüdőbeteg torres...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41843 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Tevez pedig nemsokára megy az orvosi vizsgálatra a mu-nál... Ha létrejön a transzfer, akkor a mu nagyot akasztott... :roll: A Copa Americán is milyen jól játszott Tevez, a pl-be is belejött már. Kezdek félni... Mondjuk a mi hátsó alakzatunk sokkal biztosabb, mint a mu-é, az övék már nem lesz mégegyszer olyan jó, mint idén...

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#41844 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Oziris írta:Babel is már hivatalos!5évre a Poolé 11,5millió font!
Végre egy játékost "jó pénzért" értékesít az Ajax!
Mert eddig elég szánalmas összegekért engedték el fiataljaikat!
Ajjaj!! Egy egész haveri társaság kedvenc fiatalja, csak a Chelsea ellen ne játszon :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41845 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Babel is már hivatalos!5évre a Poolé 11,5millió font!
Végre egy játékost "jó pénzért" értékesít az Ajax!
Mert eddig elég szánalmas összegekért engedték el fiataljaikat!
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41846 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:A Sp*rs megszerezte Kevin-Prince Boateng-et (a "gettó-kölyköt") a Herthától 5,4M fejében.
Húú, na ő nagyon jó vétel volt. Nagy játékos lesz belőle. Állítólag régebben mi is figyeltük.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41847 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az ágyúsok megszerezték végre Bacary Sagna-t az Auxerre-től - már vagy két hónapja kardoztak érte. 24 éves fullback, long-term contract, undisclosed fee. Ennél többet nem tudok róla.

A Citeh pedig tényleg egyre közelebb az 1. igazolásához: Rolando Bianchi épp a kötelező orvosi teszten van Manchesterben. (sky)

A Sp*rs megszerezte Kevin-Prince Boateng-et (a "gettó-kölyköt") a Herthától 5,4M fejében.

Cassano elvágyódik a Realtól (ami nem is csoda, sokszor még a kispad sem jutott neki), a klub el is fogadta állítólag a Fenerbache ajánlatát, de Antonio inkább Angliába vagy Olaszországba menne, - főleg Olaszba, az Interbe.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41848 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

findex írta:...mi nem tudhatjuk hogy mi állt a döntés háttarében.pénz vagy esetleg a trófeák megnyerése.
Hát azért a Real Madrid az Real Madrid. Egy ilyen hívást elég nehéz visszautasítani :wink: Lehet, hogy csak 10-szer lép pályára 100 mérkőzésből, de azért a Santiago Bernabeu-ban 80000 örjöngő Real szurkoló előtt... no meg nyilván azért anyagilag is jobban járt, arról nem is beszélve, hogy egy spanyol bajnoki cím azért jobban mutat a CV-ben, mint egy francia. (bár ez szubjektív, de azért közel áll az igazsághoz).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#41849 Hozzászólás Szerző: findex »

ZenZo írta:
findex írta:
ZenZo írta:Jerzy Dudek(34) hivatalosan is a Real 2. számú hálóőre lett. A 2005-ös Bl döntő hőse Reina érkezésével gyakorlatilag kiszorult a vörösök csapatából, Benítez edző viszont nem kínált neki új kontraktust. A kapus így kapva kapott a Real ajánlatán, bár azért valószínűleg ő is tisztában van vele, hogy egyelőre csak második számú kapusként számítanak rá új klubjánál is.
hát...elég kilátástalannak tűnik szegény Dudek helyzete.olyan elsőszámú kapus van előtte aki fiatalabb nála és sokkal tehetségesebb.sok esélye nincs a csapatba kerülésre szerintem.maximum ha Casillas megsérül.de őszintén nemis emlékszem rá hogy mikor volt utoljára sérült.
Hát nézd, erre csak annyit, hogy amikor jött Hilario, ki gondolta volna, hogy csak a PL-ben 11-szer fog védeni, vagy hogy a BL-ben a Barcelona elleni mérkőzésen lesz a debütje... sose lehet tudni...
ez igaz.pedig ő 3.számú kapus.csak arra próbáltam célozni h szerintem Dudek jobban tette volna ha elmegy egy francia vagy holland bajnokságba ahol állandó szerepet kapott volnadehát ezt ő tudja.mi nem tudhatjuk hogy mi állt a döntés háttarében.pénz vagy esetleg a trófeák megnyerése.
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41850 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

findex írta:
ZenZo írta:Jerzy Dudek(34) hivatalosan is a Real 2. számú hálóőre lett. A 2005-ös Bl döntő hőse Reina érkezésével gyakorlatilag kiszorult a vörösök csapatából, Benítez edző viszont nem kínált neki új kontraktust. A kapus így kapva kapott a Real ajánlatán, bár azért valószínűleg ő is tisztában van vele, hogy egyelőre csak második számú kapusként számítanak rá új klubjánál is.
hát...elég kilátástalannak tűnik szegény Dudek helyzete.olyan elsőszámú kapus van előtte aki fiatalabb nála és sokkal tehetségesebb.sok esélye nincs a csapatba kerülésre szerintem.maximum ha Casillas megsérül.de őszintén nemis emlékszem rá hogy mikor volt utoljára sérült.
Hát nézd, erre csak annyit, hogy amikor jött Hilario, ki gondolta volna, hogy csak a PL-ben 11-szer fog védeni, vagy hogy a BL-ben a Barcelona elleni mérkőzésen lesz a debütje... sose lehet tudni...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#41851 Hozzászólás Szerző: findex »

ZenZo írta:Jerzy Dudek(34) hivatalosan is a Real 2. számú hálóőre lett. A 2005-ös Bl döntő hőse Reina érkezésével gyakorlatilag kiszorult a vörösök csapatából, Benítez edző viszont nem kínált neki új kontraktust. A kapus így kapva kapott a Real ajánlatán, bár azért valószínűleg ő is tisztában van vele, hogy egyelőre csak második számú kapusként számítanak rá új klubjánál is.
hát...elég kilátástalannak tűnik szegény Dudek helyzete.olyan elsőszámú kapus van előtte aki fiatalabb nála és sokkal tehetségesebb.sok esélye nincs a csapatba kerülésre szerintem.maximum ha Casillas megsérül.de őszintén nemis emlékszem rá hogy mikor volt utoljára sérült.
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41852 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jerzy Dudek(34) hivatalosan is a Real 2. számú hálóőre lett. A 2005-ös Bl döntő hőse Reina érkezésével gyakorlatilag kiszorult a vörösök csapatából, Benítez edző viszont nem kínált neki új kontraktust. A kapus így kapva kapott a Real ajánlatán, bár azért valószínűleg ő is tisztában van vele, hogy egyelőre csak második számú kapusként számítanak rá új klubjánál is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41853 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem meg jöjjön csak alex,nem akarom azt látni mint tavaly hogy ferreria a középvédő essiennel!és alvest jobbra ő még jöhetne meg pato és kész a csapat!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41854 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:elutasitva :)
Persze, azért próbáltam némi iróniát csempészni a dologba, csak érted, miről beszélek ugye.
Egyébként meg pótolhatatlan játékos nincs, csak kevés pénz... (most ezzel nyilván nem azt akartam mondani, hogy nekem teljes mértékben mindegy, hogy az általad megjelölt játékosok távoznak-e vagy sem a csapattól, nem szeretnék én szentségtörést elkövetni, mert Kubáig üldöznétek itt a végén :) ). Azt meg egyébként te is tudhatod, mert nem csinálnak belőle nagy titkot, hogy JM szeret minden posztra legalább 2 hasonló kvalitású embert a csapatba. Bármikor jöhet egy sérülés, egy eltiltás, mint az Szpecnaz is írta, de egyszerűen benne van az is, hogy aki jobb formában van, az kezd.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41855 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Alves hívek figyelem (attention, achtung, pozor, attenzione miegymás):

Daniel Alves' agent has revealed the Brazilian full-back is desperate to join Chelsea and called on Sevilla to accept the Blues' offer.

Chelsea have reportedly made a £14million take-it-or-leave it bid for the defender but the Spanish side are thought to be holding out for a fee in the region of £20million.

However, agent Jose Rodriguez Baster has called on Sevilla president Jose Maria Del Nido to be more realistic in his valuation of Alves and allow the player to complete his desired move to the Premier League.

"Daniel wants to see an agreement between the two clubs," Baster told the Spanish press.

"We need to see if the president Del Nido considers it, but we cannot really say anything as we are not certain.

"We just hope that Del Nido understands that this would be good for all parties, we can see this already."

------------
egyéb hírek:
- Berbatov dismisses Man United talk (egyes híresztelések szerint a MU 40M adott volna érte; ő viszont happy at Sp*rs, és különben is a 40M ajánlat "abnormal")
- Ljungberg ready for City move for 6M
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41856 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:Néha nem értelek bilha...egyszer azt írod hogy vegyünk sztárokat, jókat....most meg az a baj hogy jön alex...szóval az is baj....és szerintem nem swp túrta ki duffot....duff nem vette fel a kesztyűt....
az nem baj ha jön sztár csak olyan jöjjön már akire szükség is van. Alex nagyszerü játékos de ha egészséges CArvalho és Terry akkor Ők a kezdők, ha meg liga kupa meccs van, akkor talán tulzás Alexet ezekre a meccskre jegelni... Khalid tökéletesen megfelelne egy C.palace ellen.
ha Alves jön neki pl qrvára örülnék. az egyik legnagyobb hiányposztunkat töltené be. szal jo lenne nagyon :)
és ha carvalho eltiltva egy fontos bl meccsen...vagy lesérül?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41857 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:Néha nem értelek bilha...egyszer azt írod hogy vegyünk sztárokat, jókat....most meg az a baj hogy jön alex...szóval az is baj....és szerintem nem swp túrta ki duffot....duff nem vette fel a kesztyűt....
az nem baj ha jön sztár csak olyan jöjjön már akire szükség is van. Alex nagyszerü játékos de ha egészséges CArvalho és Terry akkor Ők a kezdők, ha meg liga kupa meccs van, akkor talán tulzás Alexet ezekre a meccskre jegelni... Khalid tökéletesen megfelelne egy C.palace ellen.
ha Alves jön neki pl qrvára örülnék. az egyik legnagyobb hiányposztunkat töltené be. szal jo lenne nagyon :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41858 Hozzászólás Szerző: kdako »

Dandeer írta:A nagyszüleimnél, ahol hétvégenként vagyok, családi csomag van UPC-ből, ha oda nem teszik be, halál mindenkire. :x
Nem akarok senkit elkeseríteni, de nekünk tegnap jött meg egy levél a UPC-től, amelyben jelzik, hogy augusztus 24-től változik a csatornakiosztás, de az Eurosport2-t sehogy sem fedeztem fel a csatornák között... :cry: :cry:
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41859 Hozzászólás Szerző: undertow »

pontosabban duff terde nem vette fel a kesztyut.
sok volt mar a serulesbol, o mar nem az a jatekos sajnos aki par eve volt.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41860 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Néha nem értelek bilha...egyszer azt írod hogy vegyünk sztárokat, jókat....most meg az a baj hogy jön alex...szóval az is baj....és szerintem nem swp túrta ki duffot....duff nem vette fel a kesztyűt....

Válasz küldése