Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41821 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

bilhacica írta:amugy a 4-4-2vel is ki lennék békülve..

-------------Cech

--Johnson--Carvalho--Terry--Cole

--Cole--Essien--Lampard--Malouda /Robben

----------Seva-------Drogba
Ezzel az a baj, hogy tavaly sem ilyen 4-4-2öt játszottunk, mert abban nem voltak szélsők. Szerintem is ez lenne amúgy a legideálisabb. Mármint most a támadókra értem, a védelemben én is Bridge-t favorizálnám.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41822 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Etelkozi írta: Viszont valamiért JM Cole-t favorizálja, ez szerintem egyértelmű.
.../
Tavasszal már nem is annyira favorizálta őt. Látta, hogy Wayne egyszerűen jobb volt az egész évben!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41823 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, az állításaidat nem támasztják alá a tények.

Már valahova máshova is leírtam, lehet, hogy elkerülte a figyelmed!:)

Tavaly Bridge szinte mindenben jobb volt, pedig kevesebbet játszott, mint Cashley. Több gólpasszt adott, gólt is lőtt, ráadásul az egész szezonban mindössze 1 sárgát kapott, szemben Cole 10 lapjával.

Védekezésben kábé egyformák, támadásban Bridge sokkal jobb, beadni is jobban tud.

No de nézzük akkor a tényeket:

Ashley Cole 37+3 meccs, 4 aszsiszt, 10 sárga
Wayne Bridge 27+6 meccs, 6 asziszt, 1 sárga

Cole nagyobb név, de hiába. A tények nem őt igazolják. Ettől persze marad kiváló játékos, csak épp nem jobb Wayne-nél!
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41824 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem a két játékos között tudásban alig van különbség /ha van.../.

Viszont valamiért JM Cole-t favorizálja, ez szerintem egyértelmű.
/Meglepő, vagy nem, de általában a mindenkori angol szöv. kapok is. Bár ez talán az előbbi pont folyománya.../

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41825 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Most komolyan. Nem akarok én is vitázni, megint. De! Mível látod jobbnak A.Cole-t Bridgey-nél? Az egész tavalyi szezonban jobb volt nála!!
Miért Ő nálad a kezdő ilyen egyértelműen? Magyarázd meg!!!
jajj pedig mi olyan sokszor egyet értünk :lol:
őő, de Te is ird le miért volt jobb Bridge? igen volt sok jo mérkőzése és nagyon szeretem Bridgeyt meg már azota hogy nállunk van, de Cole sztem sokkal biztosabb. Bridge mellett sztem sokszor elhuznak az emberek lassu a reakcio ideje és sztem nem is jol védekezik. Cole sokkal pergősebb sokkal dinamikusabb és agresszivebb is. meg sztem jobban ad be, jobban cselez, jobban passzol :) Bridge-et a szive viszi előre és az van neki. nagyon kedvelem Bridge-et és nagyon nagyon szomoru lennék ha elmenne de szerencsére erről szo sincs. meg amugy is Colenak ugyan a Pl nem volt uj de a csapat igen és jövöre sztem Ő is jobb lesz :)
de ha esetleg sérült Cole és Bridge van helyette észre se veszem mert szimpatizálok vele és ebből adodoan nem látom hogy akkor az a poszt hiányos lenne :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41826 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Most komolyan. Nem akarok én is vitázni, megint. De! Mível látod jobbnak A.Cole-t Bridgey-nél? Az egész tavalyi szezonban jobb volt nála!!
Miért Ő nálad a kezdő ilyen egyértelműen? Magyarázd meg!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41827 Hozzászólás Szerző: Megyó »

amugy a 4-4-2vel is ki lennék békülve..

-------------Cech

--Johnson--Carvalho--Terry--Cole

--Cole--Essien--Lampard--Malouda /Robben

----------Seva-------Drogba

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41828 Hozzászólás Szerző: Megyó »

remélem tényleg 4-3-2-1 et játszunk jövöre (4-3-3 ra gondolok.)
csak félek Kalou és Mikel akiknek legalább, ha nem is kezdőként, de minden meccsen játszaniuk kellene, de nem fognak.
sztem (ha nem jön már uj player) akkor a nagy meccseken tuti lesz a
Johnson Carvalho Terry Cole védő 4es. a többi védő sztem csak kupa ill 20. helyezett (a PLben) ellen fog majd pályára lépni.
ha mindenki egészséges és mindenki jo formában van akkor a legjobb belső 3 kp Essien Ballack Lampard, ha Ballack átjároház lesz és nem küzd majd akkor helyére Mikel, hozzáteszem alapbol Őt játszatnám... de tény ha Ballack Bayernes formát mutat akkor jobb mint Mikel.
sztem majd Essien és Mikel hiányét lazán megoldjuk, még ott van Diarra Makelele és Sidwell.
nah és most jön a rossz rész mert míg Mikel ha nem is kezdőként de valaki cseréjekénkt sokat áll majd be addig Kalouval nem tom mi lesz.
az afrika kupára ugye megy tehát Ő csak akkor lesz a SBen bevethető amikor Drogba Seva Pizarro egyszerre az lesz... azt nem lehet megcsinálni Pizarroval hogy csak majd akkor játszik amikor Drogbaék oda vannak amugy meg egész évben nem számitunk rá. Szal Kalout féltem. szélsőnek meg be ne rakja Muri mert Cole Robben és Malouda millioszor hasznosabb szélen... swp nem nagyon érdekel mi lesz vele... Robben remélem nem lesz sérült (bár igy lenne és az emlitett 3 szélső qrva jo lenne!!!!!!! :) ) és Remélem Malouda folytatja amit elkezdett tegnap... ugyen ez csak egy amerikai csapat volt, ami ugye egy pl kis csapatnak felel meg és nem Pl iram volt és a golja sem volt az a legszebb és legnagyobb, de a lényeg hogy jokor volt jo helyen és nah... összejött ne ki az állom bemutatkozás, csak igy tovább. Remélem ez önbizalmat ad majd neki. (itt jegyezném meg hogy aki beakar illeszkedni az be is tud, aki nem akar az 10 év alatt se tud, itt van rá a remek példa, Malouda...).
tehát én mellőzném swp t és a 3 maradék szélsőt játszatnám rotálva. csatárnak Drogba, akit Seva és Kalou váltana tehát ebből adodik hogy Pizarrot is mellőzném. (amugy sztem az Ő igazolása qrva felesleges volt mert azt az egy honapot kibirtuk volna Sevaval és Saharral... főleg ha egy csatárral játszunk és tudjuk ugye hogy a szélsőink közül egyik se megy szal amig nincs itt Drogba annyi hogy kicsit többet kellett volna kiadniuk magukbol de már mind1... Muri idehozta Pizarrot... de még egszer, ez csak Kalounak rossz...)
tehát az én kezdőm jövöre ez lenne (ha mindenki egészséges és ha nem noname csapat ellen játszunk mert akkor rengeteg cserét ill hanyagolt játékost raknék be meg pihentetném az állando kezdőket hogy ne égjenek ki...)
tehát:
-------------Cech

--Johnson*--Carvalho--Terry--Cole

----Essien----Mikel-----Lampard

----Cole----------------Malouda /Robben (Robben ugy is sérült lesz...)

-------------Drogba

*ha jön Alves akkor Ő a kezdő nállam ha nem jön vagy Chimbonda jön akkor Gleny!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41829 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Blackburn kikapott felkészülési meccsen a német Armanien Bielefeldtől 2-1-re idegenben. (német középcsapat, tavaly asszem a 10. hely körül végezetek).
Az Everton pedig megszavaztatja a szurkolóit, hogy menjen vagy maradjon. Ha a távozás mellett döntene a klub, egy évszázad után hagynák ott a Goodison Parkot. Az új stadion már nem Liverpoolban, hanem Kirkby közelében épülne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41830 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem pedig ez viszonylag egyszerű:
:lol:
4-3-3-ban:

- Seva és Drogba közül kell dönteni /extrém eset, Seva balszélső/. Sérülés esetén kerülhet szóba Pizarro.
- Robben, JC, Malouda közül kell dönteni, melyik kettő kezd. Sérülés esetén kerül képbe Sweep /vagy Kalou/.
- Essien-Lampard-Ballack belsőhármas szinte biztos. Sérülés esetén jöhet képbe Sidwell és Mikel. Esetleg Makelele, ha Essient kell pótolni.

4-4-2-ben:

- A négyszélső közül max egynek jut lehetőség.
- Belső középpálya: ua. mint 4-3-3-ban.

Ergó itt a szélsők és a csatárok szívnak, ők vannak sokan. Max 3-nak jut hely a kezdőben a Drogba-Seva-Robben-Malouda-JC világklasszis ötösből.
Azért ez durva.

A védelemről pedig még nem is beszéltünk, ahol szerintem a jól bevált Carvalho-JT belsőkettős megkérdőjelezhetetlen.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41831 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Odaírtam hogy szerintem ebből semmi sem leszek (mármint Ballack eligazolásából. ) Szóval ez csak elméletben volt, hogy az ő távozása lenne a legkevésbé fájdalmas. Ennyi.

Én szerintem egyszer nem írtam, hogy nem Chelsea- szintű játékosok jönnek, utána olvashatsz ha nagyon ráérsz. :P :D Én örülök azoknak akik jöttek.
Annyit akartam mondani, hogy úgy érzem, mintha 4-4-2höz igazoltunk volna, és most 4-3-3at játszunk mégis. De Jose nyilatkozatából látszik (amit szpecnaz bemásolt) hogy ez mégsem lesz mindig 4-3-3. Önnyi. :D
Én nem konkrétan rád gondoltam, vagy másra. Általánosságban beszéltem. Nem fogok utánaolvasni, hogy ki mit írt és miért.

Amúgy valahol olvastam olyat én (is), hogy visszatérünk a 4-3-3-hoz, (JM nyilatkozta valahol asszem), de ő is előre vetítette, hogy attól, hogy 4-3-3 lesz az alap, az idény felében még játszhatunk diamondot. Bár hozzátette, hogy nem szeretne, inkább a gyors wingeres játékot akarja, lendület legyen a csapatban. (majd ha megtalálom, belinkelem)
meg is van: http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... _2209129_5
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41832 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Egyrészt csalódott vagyok, mert azt hittem, Bilha lesz az első reagáló, aki már most el is járja a haláltáncot Ballack feje fölött :lol:
Egyébként meg nem tudom, mit akartok? Hányan írjátok itt, hogy mennyi játékosunk van.
1. Még mindig mi vagyunk az egyik klub, aki a legkisebb kerettel dolgozik. 25 fős a csapat, ebből 3 kapus, tehát van 22 mezőnyjátékos. Az meg minden, csak nem sok.
2. tavaly milyen jól jött volna 2-3 játékossal több, mikor alig tudtunk kiállni
3. jönnek az új játékosok, támadjátok őket, hogy "nem Chelsea szintű játéksok", aztán meg hőbörögttök, hogy ki fog padozni, mert senki sem az, aki pados ember...

Na most akinek nem inge, ne vegye magára nyilván, de akinek inge, az öltözködjön fel... :) (rövidre vágva: legalább magunknak ne mondjunk ellent)
Odaírtam hogy szerintem ebből semmi sem leszek (mármint Ballack eligazolásából. ) Szóval ez csak elméletben volt, hogy az ő távozása lenne a legkevésbé fájdalmas. Ennyi.

Én szerintem egyszer nem írtam, hogy nem Chelsea- szintű játékosok jönnek, utána olvashatsz ha nagyon ráérsz. :P :D Én örülök azoknak akik jöttek.
Annyit akartam mondani, hogy úgy érzem, mintha 4-4-2höz igazoltunk volna, és most 4-3-3at játszunk mégis. De Jose nyilatkozatából látszik (amit szpecnaz bemásolt) hogy ez mégsem lesz mindig 4-3-3. Önnyi. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41833 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyrészt csalódott vagyok, mert azt hittem, Bilha lesz az első reagáló, aki már most el is járja a haláltáncot Ballack feje fölött :lol:
Egyébként meg nem tudom, mit akartok? Hányan írjátok itt, hogy mennyi játékosunk van.
1. Még mindig mi vagyunk az egyik klub, aki a legkisebb kerettel dolgozik. 25 fős a csapat, ebből 3 kapus, tehát van 22 mezőnyjátékos. Az meg minden, csak nem sok.
2. tavaly milyen jól jött volna 2-3 játékossal több, mikor alig tudtunk kiállni
3. jönnek az új játékosok, támadjátok őket, hogy "nem Chelsea szintű játéksok", aztán meg hőbörögttök, hogy ki fog padozni, mert senki sem az, aki pados ember...

Na most akinek nem inge, ne vegye magára nyilván, de akinek inge, az öltözködjön fel... :) (rövidre vágva: legalább magunknak ne mondjunk ellent)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41834 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

"I hope Sheva can do it. If Sheva plays magnificently I have to play him and Didier Drogba together, that is no problem for me."

ebből kiindulva nem biztos...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41835 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egyébként szerintem Sheva, Ballack és Robben távozása esetén (bár szerintem egyikből sem lesz semmi) Ballack lenne a legkönnyebben pótolható. Középpályásunk van egy rakás, és Mikel simán pótolná.
Egyébként ha újra 4-3-3at fogunk játszani (nagyon úgy néz ki) akkor picit sok a 4 csatár. Jó, tudom, Afrikai Nemzetek kupája, de az csak másfél hónap, a szezon többi részében nagyon sok lesz. Kalou tud szélsőt is játszani, ez tény, de ígyis marad 3 csatár egy posztra, és akkor még Sahart ide sem vettük. Szegény idén sem fog sokat játszani. Persze ez csak akkor áll, ha 4-3-3 lesz.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41836 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Angol sajtó már nem nagyon tud mit kitalálni :) az ismerős nevek és ismerős sztorik, Heinze, Tevez, a Guardian előállt egy újabb Defoe verzióval, miszerint most a Villa vinné. Chelsea vonatkozásban Robben-Real 13,5M van melegen tartva, hogy Jm és Abra kibékültek, és még előfordult egy-két Seva és Ballack távozásával előhozakodó cikk is. Robben távozását ugye Malouda érkezésében látják, Seva-t továbbra is Milanóba küldenék mindenféle okra hivatkozva (ő nem érzi jól magát, menni akar, a vezetés akarja, JM küldené, stb.), míg Ballack viszonylag új, annak köszönhető, hogy JM vissza kíván térni a wingeres játékra, lemond a diamondról, 4-3-3-ban pedig nehéz lesz helyet találni a németnek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41837 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most nézem, a srácok hogy belehúztak itt ebédidőben, 20 perc leforgása alatt 3 transzfer:

13.40: It's all kicked off this lunchtime.

Liverpool have completed the signing of Ryan Babel from Ajax, Manchester City have made Rolando Bianchi their first signing of the summer, while Paul Konchesky has joined Fulham from West Ham.

Stay with us for all the details as we get them.

13.19: Sunderland have completed the signing of Cardiff striker Michael Chopra.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41838 Hozzászólás Szerző: undertow »

joorabchian csak egy ugynok, a jatekjogot az MSI birtokolja.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41839 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Állítólag most új csavar a Tevez sztoriban: a játékjogát birtokló Joorabchian nevű emberke ellen elfogató parancs van... :D kabaré

A cikk

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41840 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Tevez pedig nemsokára megy az orvosi vizsgálatra a mu-nál... Ha létrejön a transzfer, akkor a mu nagyot akasztott... :roll: A Copa Americán is milyen jól játszott Tevez, a pl-be is belejött már. Kezdek félni... Mondjuk a mi hátsó alakzatunk sokkal biztosabb, mint a mu-é, az övék már nem lesz mégegyszer olyan jó, mint idén...
Hát nyilván kíváncsi vagyok én is, mit mutat majd Tevez a ManU-ban, de ehhez azért még le kell igazolni:
------
But the deal must still be approved by the Premier League - and their position has not changed.

The league have warned Tevez's registration will not be transferred to Manchester United unless they are satisfied West Ham conducted the deal.

West Ham confirmed no deal had yet been done and could not be done without the agreement of both the club and the Premier League.
-----
Persze nagy valószínűséggel létre fog jönni a transzfer, ebben én sem kételkedem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése