Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41801 Hozzászólás Szerző: Megyó »

amugy sem értem miért kellene nekik... ott van Riise meg Aurelio

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41802 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
sajnálod?..mert én nem....egy gerinctelen féreg...akire csak a musok verték a nyálukat hogy mennyire ügyes..:)
Az csak a mu-t minősíti, hogy tavaly az év játékosa lett náluk... :) :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41803 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
sajnálod?..mert én nem....egy gerinctelen féreg...akire csak a musok verték a nyálukat hogy mennyire ügyes..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41804 Hozzászólás Szerző: undertow »

ertettelek en, pusztan arra vilagottam ra nem igaz, hogy a poolosok lakasat pakoljak ki szivesen, minden lakast szivesen pakolnak ki arrafele ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41805 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
semmi koze ahhoz, hogy pool jatekosok, a scouserek egyik regi szep szokasa a lopas es a betores...
Hát úgy látszik nem sikerült elég iróniát csempészni a mondatba :) Azt is írhattam volna, hogy a ManU fanatikusok botokkal kergetik végig a fő utcán a meccs után... a hangsúly különben is magán a 43 éven van, meg azon, hogy ez a bátor fiú meg akar próbálkozni ezzel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41806 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
semmi koze ahhoz, hogy pool jatekosok, a scouserek egyik regi szep szokasa a lopas es a betores...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41807 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Újabb gyöngyszem: úgy látszik a mai nap a nagy mondtatoké és tetteké:
A Citeh is gondolt egy nagyot, legalábbis chief executive Alistair Mackintosh állítása szerint: szeretnének jövőre UEFA kupás helyen végezni. Sőt, nem is hogy szeretnének, lehetségesnek tartják. Ehhez azért lesz egy-két szava a többi PL klubnak is szerintem... na meg majd meglátjuk, hogy SGE mit tud kihozni a srácokból, mert a keretet eddig nagyon nem sikerült megerősítnei, amin nem nagyon van mit csodálkozni. Hiába az új tulaj pénze, a City nem az a kifejezetten vonzó klub mostanság. (a mondat egyéb iránt a Manchester rádióban hangzott el). S mikor a műsorvezető visszakérdezett, hogy tényleg komolyan gondolta-e, hogy UEFA kupás hely, íme a válasz:
"It is very realistic. Sven-Goran Eriksson and Dr Thaksin have come here to compete in the Premier League and that means the top half of the table. We have a great opportunity. We have a great stadium, a great academy set-up, great manager and great new owner. The future looks very bright." :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41808 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41809 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:AMin meglepődtem....mido a birminghambe tart....
Ja, megy 1 évre kölcsönbe. Ha meg bentmaradnak, akkor opció a megvételre. Még ott sincs, de már kampányol a haverjának, Ghaly-nak is, jó lenne egy csapatban játszani, stb. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41810 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
Én azt a rovatot csak néha olvasom el, de akkora marhaságok vannak benne, hogy az már fáj, szóval inkább nem kihagyom. :D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41811 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AMin meglepődtem....mido a birminghambe tart....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#41812 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
nah az jo. foleg hogy richardson a sunderlande :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41813 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41814 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Felkészülési mérkőzésen Seoulban
Reading - Lyon : 1 - 0 (Simon Cox) :shock:
Azért nehogy összedőljön benned egy világ! :P :D :D Lehet ha megnéznénk a kezdőket, már más lenne a nézőpont!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41815 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Felkészülési mérkőzésen Seoulban
Reading - Lyon : 1 - 0 (Simon Cox) :shock:
felkészülési meccs...sokat nem kell belőle levonni...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41816 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Felkészülési mérkőzésen Seoulban
Reading - Lyon : 1 - 0 (Simon Cox) :shock:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41817 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta:SZVSZ bármelyikük is kezd, én nyugodt vagyok, hogy a védelem bal oldala jó kezekben van...
osztom, ua....
nekem 8 meikük kezd csak most Cole-t irtam, de irhattam volna Bridget is.
sosem felejtem el azt az érzést amikor berugta az Arsenalnak azt a golt a blben...
sokkal inkább izgat majd a "miért ballack kezd ha Mikel 100*jobb" kérdés...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41818 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az AC vs. Bridge vitához csak annyit fűznék hozzá, hogy igazából kevés olyan alkalom volt, amikor mindketten egészben voltak, és Jm-nek választania kellett. Az első meccseken így volt, talán vagy 10 mérkőzésig, és akkor JM tényleg AC-t játszatta, hogy belelendüljön, mert az év elején, sőt, a boxing day-ig igencsak gyenge és hullámzó teljesítményt nyújtott. Bridge-nek viszont nagyon ment, amikor pályára lépett. Aztán Cole belelendült, és egészen megkedveltem volna, de addigra meg lesérült, és jött megint Bridge, aki remekül játszott. Kvalitásokat tekintve Bridge kicsit lassabb, mint Cole, ez tény, de jobban mozog. Bridge-t inkább lefutják, Cole-t inkább beforgatják. Beadások... Bridge jól teker, és Cole is, de Cole nagy hátránnyal indult, mert a szezon elején nem hogy rosszabbul, hanem egyenesen sz@rul adott be (emlékezzetek csak, hányszor rúgta át keresztben a pályát beadás címén). És amiben Bridge viszont egyértelműen jobb, az az, hogy Cole ha felmegy, ritkán ér vissza időben, míg Bridge-re ez nem jellemző. A fent felejtkező Cole-t gyakran kellett a Maka-Ricky párosnak kihúzni a slamasztikából. Ami Cole mellett szól, hogy jól lát a pályán, jó észrevételei vannak, pl amikor Drogbának nyomott egy nagy labdát a Sevilla ellen egy rossz kapuskidobás után. Na ennyi részemről :) A balhátvéd poszt nem hiányposzt. Ja, még 1 apró észrevétel: Cole rengeteget szövegel fölöslegesen.
---------
Az itt leírt kezdők viszont megállják a helyüket, nem mondom, sőt. De valahogy nekem Make hiányzik, és szerintem Mourinak is fog. Védekező kp nélkül szerintem ritkábban állunk majd fel. Ezen a poszton amúgy is bevethető Make mellett Diarra, Mikel és Essien is. És akkor ez úgy fog változni, hogy ha védekezőbb felállás Make vagy Diarra, támadóbb szellemben pedig Mikel/Essien.

-------------------Cech---------------------
Glen-----Carvalho----Terry--------Bridge
-----------------Makelele-------------------
---Essien-------Lampard--------Robben---
----------Seva------------Dorgba----------

Ez így diamondos, kétcsatáros, egy egyszerű cserével azonban:

-------------------Cech---------------------
Glen-----Carvalho----Terry--------Bridge
-----------------Makelele-------------------
----------Essien----------Lampard---------
------------JC--------------Robben---------
------------------Dorgba--------------------

Ez már 4-3-3 kicsit eltolva. Sok variációs lehetőség van egyrészt a szűrő posztján, Essien és Lampard helyén, a három winger mindkét oldalon tud játszani (ez nagy előny), Sweep tartalék szerepet kap. Jelenleg én is emellett a régiekre (régebben érkezettekre) számítok, és jelenleg Pizarro és Sidwell helyét nem találom a csapatban. Egy-két játék után, ha látom őket játszani, ez persze változhat. Arra sem számítottam tavaly, hogy Seva és Drogba közt is ekkora szakadék lesz. Mindegy. Qrva jók leszünk idén :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41819 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

SZVSZ bármelyikük is kezd, én nyugodt vagyok, hogy a védelem bal oldala jó kezekben van...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41820 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:Hát, az állításaidat nem támasztják alá a tények.

Már valahova máshova is leírtam, lehet, hogy elkerülte a figyelmed!:)

Tavaly Bridge szinte mindenben jobb volt, pedig kevesebbet játszott, mint Cashley. Több gólpasszt adott, gólt is lőtt, ráadásul az egész szezonban mindössze 1 sárgát kapott, szemben Cole 10 lapjával.

Védekezésben kábé egyformák, támadásban Bridge sokkal jobb, beadni is jobban tud.

No de nézzük akkor a tényeket:

Ashley Cole 37+3 meccs, 4 aszsiszt, 10 sárga
Wayne Bridge 27+6 meccs, 6 asziszt, 1 sárga

Cole nagyobb név, de hiába. A tények nem őt igazolják. Ettől persze marad kiváló játékos, csak épp nem jobb Wayne-nél!
Azért megérne egy misét a "kiről hány gólt kaptunk" statisztika is. Lehet, hogy ebben is Wayne a jobb, nem tudom. De ebből lehetne még a védekező játékukról valami következtetés félét levonni. /persze itt az ellenfelek még torzítják a számokat. Szép dolog a statisztikai elemzés./

Válasz küldése