Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43401 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Valami olyan plusszal rendelkeznek, amivel a Chelsea sosem fog, talán ahagyományok, aklub szellemisége és az , hogy a játékosok itt hajlandóak küzdeni egymásért lehet az amivel a United jobb lesz." - mondta Parker a skysports.com-nak
ezt az ordas faszsagot! mar elnezest...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43402 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem nem gondolta meg miket beszél. Remélem megkeresik majd májusban is... :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43403 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A korábbi angol klasszis Paul Parker úgy gondolja, hogy idén a Manchester United nyeri a Premier Leaguet.
"Úgy érzem, hogy jobb csapat, mint Chelsea és ha télen jönnek nekik azok az igazolások akiket elterveztek, főleg Hargreavesre és Torresre gondolok, akkor nem kérdés hogy ki nyeri a Premier Leaguet. Valami olyan plusszal rendelkeznek, amivel a Chelsea sosem fog, talán ahagyományok, aklub szellemisége és az , hogy a játékosok itt hajlandóak küzdeni egymásért lehet az amivel a United jobb lesz." - mondta Parker a skysports.com-nak
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#43404 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Gaboor88 írta:A hétvégén kivételesen megnéztem egy mencseszter mecccset,és hát megállapíthatom,h krisztiánó ronyádónak egy színházban több helye van...
Alapba nem csipáztam eddig se ronyádót az "apró" orcája miatt,de kicsit bepöccentem mikor feldobta magát a 16-on belül,és a bíró befújta a 11-est.Amugy nemtom ti hogy vagytok vele,de sztem ugy néz ki előlről mint egy béka:D
Nahjó,leszállok róla:D,chelsea forever
Fetrengő varangy, Boula a Bridgen eltapossa... :D
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#43405 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a vb-n nagyon megutaltam, azota rajottem fantasztikus mit tud a labdaval es kituno jatekos. en szemely szerint birom mar a sracot

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

#43406 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

A hétvégén kivételesen megnéztem egy mencseszter mecccset,és hát megállapíthatom,h krisztiánó ronyádónak egy színházban több helye van...
Alapba nem csipáztam eddig se ronyádót az "apró" orcája miatt,de kicsit bepöccentem mikor feldobta magát a 16-on belül,és a bíró befújta a 11-est.Amugy nemtom ti hogy vagytok vele,de sztem ugy néz ki előlről mint egy béka:D
Nahjó,leszállok róla:D,chelsea forever

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43407 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kéthetes kölcsönadási szerződése lejárta után Király Gábort visszaküldte a Crystal Palace együtteséhez a West Ham United élvonalbeli labdarúgócsapata.

A magyar válogatott kapust azért igazolta le kölcsönbe a WHU, mert Robert Green kapus mögött nem akadt más, aki leülhetett volna a kispadra - a csapat korábbi elsőszámú hálóőre, Roy Carroll ugyanis egyelőre nem bevethető.

Király azonban nem győzte meg Alan Pardew menedzsert, aki visszaküldve a magyar játékost a Crystal Palace-hoz inkább Jimmy Walkert ülteti a kispadra.

Király Gábor a Kristálypalota együttesében 2004 nyara óta összesen 90 meccset játszott, ám az idei bajnokságban utoljára november 11-én kapott lehetőséget. Azóta Iain Turner élvezi a szakvezetés bizalmát

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43408 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sajnos a MU-nak sem túl nehéz a jelenlegi sorsolása:

MU: M City, W Ham, A Villa, Wigan, Reading
CH: Arsenal, Newcastle, Everton, Wigan, Reading, Fulham

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43409 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Két eredmény máról:
Charlton - Blackburn : 1 - 0
Tottenham - Middlesbrough : 2 - 1

A Charlton győzelmével (a Watford csak döntetlent ért el) elkerült az utolsó helyről, a Tottenham a tizedik, míg a Boro és a Blackburn egyre esik vissza a tabellán. Érdemes pár pillantást vetni egyébiránt az állásra.

1 Manchester United -------- 41
2 Chelsea --------------------- 35
3 Arsenal ---------------------- 25
4 Portsmouth ----------------- 25
5 Liverpool -------------------- 25
6 Reading --------------------- 25
7 Everton ---------------------- 24
8 Aston Villa ------------------- 24
9 Bolton Wanderers ---------- 24
10 Tottenham Hotspur ------- 22
11 Manchester City ----------- 20
12 Fulham ---------------------- 20
13 Wigan Athletic ------------- 18
14 Blackburn Rovers --------- 16
15 Middlesbrough ------------- 16
16 Sheffield United ----------- 16
17 West Ham United --------- 14
18 Newcastle United --------- 13
19 Charlton Athletic ---------- 12
20 Watford --------------------- 10

Naggyon szoros. A két éllovas előnye azért meggyőző, de ami utána van...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43410 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Láttam a Man City - Watford meccset, jó iramú pár percek és hatalmas helyzetek mellett helyenként szép játék, sok és kemény durvaság. Igazságos döntetlen, a Watford talán jobban megérdemelte volna (talán :) ). Jobban alkalmazták a kiötlött stratégiát, jól megfogták a City-it otthon, a Szekrény fejese meg gólt érdemelt. De a lassításoknál ... huh, hatalmas az az ember.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43411 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dandeer írta: Chelsea vs. Newcastle - Elhalasztva. Hogy miért, azt ne kérdezzétek. :roll:
a barcodes csutortokon jatszott uefa kupa meccset, mi kedden fogunk blt.
akar szombat, akar vasarnap lett volna, az egyik csapatnal nincs meg a 3 nap szunet.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43412 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Arsenal 3:0 Sp*rs - Megérdemelt győzelem az ágyúsok részéről, rájuk is fért, mit össze szerencsétlenkedtek a Fulham ellen. :)
Blackburn 2:0 Fulham - Végig a Rovers irányított, megérdemelten nyertek. Nem rossz csapat, de szvsz nem lesznek a top 10-ben sem idén.
Middlesbrouh 1:2 Man United - Ronaldo amit művelt, színházba való, vagy akárhova máshova, de nem futballpályára. Mázlija volt a MU-nak. Megint. :?
Portsmouth 2:2 Aston Villa - Valami fantasztikus meccs volt, teli helyzettel. Mindkét csapat vezetett, igazságos döntetlen született.
Reading 1:0 Bolton - Doyle gyönyörűszép góljával győztek a hazaiak. Örülök, hogy kikapott a Bolton, és addig nem nyugszom, amíg az alsóházban nem lesznek, biztonságban a kupás helyektől. Borzasztó egy csapat, Diouf-fal és Davis-szel az élen. És amit Jaaskelainen művelt! Kiütötte a másik kapus kezéből a labdát! :?
Sheffield 2:1 Charlton - A Sheffield megint győzött, belátom, nem kellett volna leírni őket. Már a 16-ok.
Wigan 0:4 Liverpool - Ezen a meccsen a Pool-nak minden összejött, a Wigan-nek semmi. Simán lehetett volna ikszhez közeli eredmény.
Chelsea vs. Newcastle - Elhalasztva. Hogy miért, azt ne kérdezzétek. :roll:
Man City vs. Watford ma 21:00-tól
Charlton-Blackburn és Tottenham-Middlesbrough holnap

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43413 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, a svédek elég jól állnak, a spanyolok szarok, így a dánok is tovább mennek majd abból a csoportból. A norvégok is jók most, a törökök vagy a görögök mögött ők is továbbmennek szerintem. És akkor a finneket sem kell lebecsülni, okozhatnak meglepetést abban a csoportban!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43414 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Hülyék vagytok! A finn bajnokság nem jó, aláírom. De a norvég?? Folyamatosan néztem a meccsösszefoglalókat. Hatalmas gólók, teli stadionok, óriási hangulat. Norvégiában imádják a focit! Oda is sok külföldi érkezett, akik feldobják a színvonalt.
hát akkor 100x-or az orosz vagy az ukrán ! ott tudnak focizni és a válogatottjukat is jegyzik ! mát ne haragudj de tavaly' talán' a svéd-en kivül mingyik 0 volt !
szerintem egy skandináv ország se lesz ott az eb-n, téma lezárva (más topic)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43415 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Mai eredmény: Everton-West Ham United 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Osman 52., Vaughan 90.)
Pedig már kezdtem azt hinni, hogy a WHU összekapja magát az új tulaj keze alatt. Olyan ember, akire szüksége van egy ilyen csapatnak. Valamelyik Premier-Síp műsorban hallottam tőle egy hosszabb interjút.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43416 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Hülyék vagytok! A finn bajnokság nem jó, aláírom. De a norvég?? Folyamatosan néztem a meccsösszefoglalókat. Hatalmas gólók, teli stadionok, óriási hangulat. Norvégiában imádják a focit! Oda is sok külföldi érkezett, akik feldobják a színvonalt.
hát akkor 100x-or az orosz vagy az ukrán ! ott tudnak focizni és a válogatottjukat is jegyzik ! mát ne haragudj de tavaly' talán' a svéd-en kivül mingyik 0 volt !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43417 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hülyék vagytok! A finn bajnokság nem jó, aláírom. De a norvég?? Folyamatosan néztem a meccsösszefoglalókat. Hatalmas gólók, teli stadionok, óriási hangulat. Norvégiában imádják a focit! Oda is sok külföldi érkezett, akik feldobják a színvonalt.
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43418 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:a celtic és a rangersen kivül senki nem kap szerepet a nemzetközi futbaléletbe ! a válogatott régóta nem volt világ versenyen ! svéd bajnokság komolytalan !
Teljesen egyetértek, egyik kis kiegészítés a norvég,finn :lol: és a dán is "komolytalan" :!:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43419 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai eredmény: Everton-West Ham United 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Osman 52., Vaughan 90.)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43420 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Te jó ég, micsoda off.. Skót bajnokság, MU kezdője, játékosok.. :roll:
Látta valaki a Liverpool meccsét? 4:0-ra verték a Wigan-t a JJB-ben! Azért ez nem semmi. A Múlt héten is nyertek. Hát igen, most már nincs kecmec, fel kell támadni, mert elúszik a BL.. Az Arsenal kezdi összekapni magát. MU megint nyert! :shock: Nem ér.. Newcastle-t kétszeresen el kell páholni: PL+CC! 8)

Válasz küldése