Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43141 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Azért az más szitu volt. Év elején jártunk... Most a Pool is tudja, hogyha nyernek, a nyakunkra jönnek. Nekem olyan érzésem van, hogy mind a ManU, mind mi vesztünk...
sztem a Mu xelni fog mi meg motivációtol függöen x vagy bukta...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43142 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért az más szitu volt. Év elején jártunk... Most a Pool is tudja, hogyha nyernek, a nyakunkra jönnek. Nekem olyan érzésem van, hogy mind a ManU, mind mi vesztünk...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43143 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:ha mi nyerunk es a manure szop, akkor gyakorlatilag azonos ponton leszunk. a bridgen ugyanis kotelezo verni oket, ha komolyan gondoljuk a bajnoki cimet.
Egyetértek. Ez a meccs nagyon fontos lesz, nem sűrűn kivántam ilyet életemben, de most nagyon remélem hogy nyerünk tök mind1 hogy hogyan. Nagyon nehéz lesz, a Pool jól játszik, de mi már bizonyítottuk h meglehet őket verni az Anfielden is. ;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43144 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha mi nyerunk es a manure szop, akkor gyakorlatilag azonos ponton leszunk. a bridgen ugyanis kotelezo verni oket, ha komolyan gondoljuk a bajnoki cimet.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43145 Hozzászólás Szerző: undertow »

utalom ezeket az ebedidos meccseket.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43146 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szombat
12:45 Liverpool - Chelsea
15:00 Aston Villa - Watford
15:00 Fulham - Tottenham
15:00 Middlesbro - Bolton
15:00 Newcastle - West Ham
15:00 Portsmouth - Charlton
15:00 Reading - Sheff Utd
17:15 Man City - Blackburn
Vasárnap
13:30 Wigan - Everton
16:00 Arsenal - Man Utd
Kedd
19:45 Watford - Blackburn

Érdekes összecsapások lesznek ebben a fordulóban:
egyrészt ott a miénk, a forduló nyitómérkőzése. A Pool-Chelsea derbik amúgy is mindig érdekesek, de vereségünk esetén (amiről még beszélni is szörnyű) duplán buknánk: egyrészt még távolabbra kerülnénk a listavezető MU-hoz képest, másrészt magunkra húznánk a Pool-t. A Villa végre újra nyerhetne 13 mérkőzés óta tartó nyeretlenség után, hisz a sereghajtóval mérkőzik, a Fulhamnek is illene győznie otthon, ha nem szeretne még jobban leszakadni a középmezőnytől. A Bolton idegenben játszik a Boroval, s ha nem akar leszakadni a dobogós helytől, szüksége van a győzelemre, míg a Boronak is szüksége van a győzelemre, különben lassan elérhető közelségbe kerül a kieső zóna. Az idén vergődő kalapácsosok a Newcastle otthonában bizonyíthatnának, a Pompeynak is győznie kell otthon, hogy tapadjon az elsőkhöz. A Wigan már a 17., tehát otthon illene győznie, de az Everton ellen nem lesz könnyű. Aztán itt van a másik nagy derbi, ami esélyt adhat nekünk (győzelmünk esetén) a felzárkózásra, a ManU ugyanis az Emirates stadionba látogat.
Konklúzió: most már én is azt mondom, itt sok minden eldőlhet, ugyanis ha mi nem nyerünk, vagy a MU nem kap ki, ne adj' isten mindkettő, akkor igen komoly követ gördítünk a harmadik bajnoki cím útjába. Kötelező a győzelem, most még azt is elnézem, ha szar játékkal visszük a három pontot. Nem sok esélyt látok rá, de kívánom, lepjenek meg: ha minden össze jönne, mondjuk egy nagyarányú győzelem az Anfielden és egy egygólos MU vereség az Emiratesben... jókora lépést tehetnénk afelé, hogy befogjuk a listavezetőt, valamint hogy lerázzuk üldözőinket. Mily csodás nap lenne!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43147 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A mai nap csendes volt mind az átigazolási, mind a pletyka piacon. Igazából semmi újat nem olvastam. Amúgy általában véve igaz, hogy a téli átigazolási időszak sokkalta kisebb hangsúlyt kap, mint a nyárai, de az idei tél eddig nem sok mindent hozott. Már úgy értem, volt mozgás, csak nagyobb szenzáció nem. A legjelentősebb transzfer eleddig a MU és Larsson ideig-óráig tartó házassága.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43148 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:
ZenZo írta:És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
Bebaszna. :D :D :D
Hát. Igaz, hogy nem vagyok példányszám-orientált újságíró, szenzációhajhász kis nudlipöcs, de hülyeségeket én is össze tudok írni:
Mracskó Münchenbe igazol. Rooneyt figyelteti a Willem II. Saviola Baktalórántházára tart. A Szpari döntött: mégis kell Shevcsenko - Szatkét adnák cserébe... :wink: Holnap az újságárusoknál!
Legközelebb már azt találják majd ki,hogy mourinho a Leichester-hez megy :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43149 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta:És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
Bebaszna. :D :D :D
Hát. Igaz, hogy nem vagyok példányszám-orientált újságíró, szenzációhajhász kis nudlipöcs, de hülyeségeket én is össze tudok írni:
Mracskó Münchenbe igazol. Rooneyt figyelteti a Willem II. Saviola Baktalórántházára tart. A Szpari döntött: mégis kell Shevcsenko - Szatkét adnák cserébe... :wink: Holnap az újságárusoknál!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43150 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Tényleg most tűnik fel,hogy a Wigan elleni meccsen volt Sahar 1. PL meccse (ha jól tudom) :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43151 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
Bebaszna. :D :D :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43152 Hozzászólás Szerző: undertow »

megneznem, ahogy lehozza felidoben goofyt, mert nem vedekezik eleget :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43153 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A legújabb átigazolási "hírek" két, mondhatni alapembere Ashley Young (Watford), akit ma az Aston Villaval, a West Hammel, és a Tottenhammal hoztak összefüggésbe 8 millió font ellenében, a másik pedig Alan Gow, a Falkirk játékosa, akit pedig a Portsmouth, Newcastle, Wigan és a Man. City-vel boronáltak össze meg nem nevezett áron. A Daily Mail információi szerint Milan Baros a Lyonba tart. A Celtic és Gordon Strachan Robbie Keane-re vágyik. Tényleges transzfer az első osztályban ma (sem) történt. Érdekesség számunkra (?), hogy volt klubja letett SWP leigazolásáról. Egyébiránt jelenleg összesen hat csapat maradt a PL-ben, akik eddig semmilyen transzfert nem hajtottak végre (bennünket is bennefoglalva). A két legtöbbet tranzaktáló pedig a Sheffield United 7 (4-3), és a Wigan 6 (3-3) ügylettel.
José Mourinho "ügye" szinte minden lapban szerepel.
A The Mail információi szerint John Terry-t új szerződéssel várják a Chelsea-nél heti 150'000 fontos fizetéssel.
A német Die Welt sejtése szerint Klose Barcelonába tart, helyére a Werder John Carew-t nézte ki.

És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43154 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

kdako írta:
8Lampard8 írta:
kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???
Ja, csak a lényeget hagytam le: Sportklub.
Tök jó látni Gudjohnsen-t újra kékben :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43155 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:
kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???
Ja, csak a lényeget hagytam le: Sportklub.
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#43156 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43157 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Figyelj! Duff-ot a 2 jól sikerült év utáni harmadikban sérülésekkel övezve, rossz formára hivatkozva elküldték. Pedig ő tett bőven a csapatért.
Gudjohnsen az első 5 évében 15 gólos átlagot produkált, 6.ban csak 3-at lőtt, elküldték.
Csúsztatás azt állítani, hogy elküldték őket, ezt tudod jól. Hisz élő szerződésük volt, amiből eladták őket. Az elküldésből én arra gondolnék, hogy felbontották a szerződésüket.
Mindkét játékos kevesellte azt az időt, amit kapott az előző szezonban és kapott volna a következőben, ezért elvágyódtak. A klub pedig nem bilincselte őket a Stamford Bridge-hez.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43158 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
GO BLUES!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#43159 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

bilhacica írta:vicccet félre téve, bizni kellett volna még Gudjohnsenbe.(én részemről mondjuk ez nem volt kétséges) Nekem Ő a legnyagyobb veszteség, annyira jol mozgott és annyi mindenhez értett hogy simán beférne a csaptba. A két uj "szupersztárnál" biztos jobb. Duffot annyira nem sajnálom báár ezt szivfájdalom volt leirni. Gallas meg ha itt lenne jobb backként isten lenne. Nem igazolni kell hanem a régieknek kellett volna megtartani. most meg itt vagyunk a szarba...
Hát igen, kétségtelen, hogy Gallas-ért foggal, körömmel küzdeni kellett voln, na de ez már a múlt. Egyébként Gallas a végén már tényleg nagyon nem szeretett itt játszani, mivel nem lehetett mindig középső védő, tehát talán jobb is így, mert a végén az sülhetett volna ki belőle, hogy a meccseket félvállról vette volna.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43160 Hozzászólás Szerző: Megyó »

vicccet félre téve, bizni kellett volna még Gudjohnsenbe.(én részemről mondjuk ez nem volt kétséges) Nekem Ő a legnyagyobb veszteség, annyira jol mozgott és annyi mindenhez értett hogy simán beférne a csaptba. A két uj "szupersztárnál" biztos jobb. Duffot annyira nem sajnálom báár ezt szivfájdalom volt leirni. Gallas meg ha itt lenne jobb backként isten lenne. Nem igazolni kell hanem a régieknek kellett volna megtartani. most meg itt vagyunk a szarba...

Válasz küldése