Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39961 Hozzászólás Szerző: Kicker »

nem tudom, lehet, hogy a bizonyítás vágy hajtja a srácot, de szerintem elférne a Chelsea-ben, középpályán ki a vetélytársa? Makelele? Jövőre bedobja a csukát.. Mikel? 5 meccsenkent 1 piroslap és 1-2 meccses pihenő... ki játszik még ezen a poszton? Sidwell? Na őt kellett volna eladni, nem a franciát... Mondjuk a srác a mindenképp játszani akar, ez abból is látszik, hogy az Arsenalban sem bírta a kispadot, de nem is odavaló, ugyanis tavaly BL meccseken, és PL meccseken is azért játszott jó pár meccset, és nem lógott ki a sorból...
GO BLUES!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39962 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kicker írta:Egy valamit nem értek, Diarra-tól miért szabadultunk meg? Símán elférne a Chelsea-ben is szvsz, Makelele helyén is, akár, vagy szélső hátvéd helyén is. Harcos a kis francia, nekem szimpatikus a játéka.

Ballack meg szerintem sincs bombaformában, de ezt sokan elmondhatják magukról, pláne a Pompey elleni X után...
Diarra kérdést már körbe jártuk. se jobb back se középső kp szerepét nem tudta volna betölteni mert annyi játékosunk van aki előbbre valo, és őt hajtotta a bizonyitási vágy és nem elégedett meg a CC meccsekkel... amit megértek, és becsülöm benne.
a pompey ellen mindenki ugy játszott mint ahogy idén is tette szvsz :S aki eddig jo volt az most is aki eddig szar volt az most is. talán Belletti az egyetlen kivétel, ez nem az ő meccse volt

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39963 Hozzászólás Szerző: Megyó »

jo akkor ne hagyjuk abba ^^

7 meccs 7 gol? :P


amugy az hogy Lamps a gollövö lista aktuális arany érmese, az azért van, mert Drogban kivül nincs olyan játékos a csapatban aki golt tudna lőni.
Lampsi már rutinbol nyomja, de... pizza seva swp malouda sehogy, Joey nem volt jo formába mindig, sérült is volt, és ő neki amugy sem a meccs/gol az erőssége. csak nézd meg eddig hány meccsen játszott a CFCben és hány gol lőtt. Kalounak meg nincs sok szerencséje az angliai kapufákkal. nah de majd kinövi :)

wazze tavaly én is utáltam ballackot de ne mtehetek rola :D most qrva jo és ez van. miért nem örülsz inkább neki? mind jobban szeretjük Lampst, senki nem felejtette el hogy mennyire jo, de most nem is áll rendelkezésre és nem is baj mert van más aki tolja... és a csapatnak most ez fontos.

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39964 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Egy valamit nem értek, Diarra-tól miért szabadultunk meg? Símán elférne a Chelsea-ben is szvsz, Makelele helyén is, akár, vagy szélső hátvéd helyén is. Harcos a kis francia, nekem szimpatikus a játéka.

Ballack meg szerintem sincs bombaformában, de ezt sokan elmondhatják magukról, pláne a Pompey elleni X után...
GO BLUES!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39965 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Oké felőlem rendeben van.
De ezt muszáj megosszam veletek: 7 meccs és 3 gól az nem bombaforma; talán 7 meccs 7-8-9 gól az igen.

3 gól édeskevés a bombaformához egy olyan középpályástól aki minden szabadot elvállal és ő van a középpontban.
COME ON CHELSEA!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39966 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Csabo írta:Már bocsi, de nem tom, hogy ki van a góllövőlista élén, ha nem számítjuk Anelka boltonbeli góljait.
Szal ennyit, ha nincs fórmában akkor is hozza a kötelezőt.Le van sérülve már mióta és még most is ő és drogba van a házi góllövőlista élén.

Azért megnéztem volna Ballackot mikor lő olyan gólt a Barcának mint Lamps. Ide több kell mint focitudás.
Ballack most 7 meccsen szerzett 3 golt, kiharcolt 1 büntetőt. mi ez ha nem bomba forma?

amugy meg hagyjuk már ezt az egészet, mind szeretjük egymást is a játékosokat is :D kész :D

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39967 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Már bocsi, de nem tom, hogy ki van a góllövőlista élén, ha nem számítjuk Anelka boltonbeli góljait.
Szal ennyit, ha nincs fórmában akkor is hozza a kötelezőt.Le van sérülve már mióta és még most is ő és drogba van a házi góllövőlista élén.

Azért megnéztem volna Ballackot mikor lő olyan gólt a Barcának mint Lamps. Ide több kell mint focitudás.
COME ON CHELSEA!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39968 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csabo írta:
szpecnaz írta:
Csabo írta:Én tudom, de egyszerűen idegesít amikor leszólják azt az embert aki tett a klubbért vmit.
...és, hogy nehogy azt gondoljátok azért védem ennyire Lampardot, mert ő a kedvencem Terryért is kiállok és sztem ő simmán kiszoríthatja Carvalhot.Alex most nagyon jó őt nem szabad kivenni, de Carvalhot igen!
Akkor elárulok egy titkot...Lampard sérült...de ha gondolod szólunk Grantnek hogy szolidaritás miatt Lampard helyén ne focizzon senki és álljunk ki 10 emberrel..:)...Ballack jelenleg szerintem csúcsformában van és simán feledteti Lampardot, egyszerűen nem érzi meg a csapat a hiányát...de természetesen én is örülnék egy bombaformában játszó Lampardnak, de erre egyenlőre nem sok esély van...
Tudom, hogy Lampard sérült volt, de már edz a csapattal és remélhetőleg a Pool ellen ott lesz a keretben.
Te esetleg tudod, hogy Lampard milyen formában van?
Jah és Lampard, ha szar formában játszik akkor olyan mint most Ballack.
az őszi formája nem volt valami nagy durranás...és nem hiszem hogy most a sérülés után aranylabdás formában fog focizni....az meg hogy lampard szar formája olyan mint most ballacké...hát..te elfogult vagy...erre csak ezt tudom mondani..:)

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39969 Hozzászólás Szerző: Csabo »

szpecnaz írta:
Csabo írta:Én tudom, de egyszerűen idegesít amikor leszólják azt az embert aki tett a klubbért vmit.
...és, hogy nehogy azt gondoljátok azért védem ennyire Lampardot, mert ő a kedvencem Terryért is kiállok és sztem ő simmán kiszoríthatja Carvalhot.Alex most nagyon jó őt nem szabad kivenni, de Carvalhot igen!
Akkor elárulok egy titkot...Lampard sérült...de ha gondolod szólunk Grantnek hogy szolidaritás miatt Lampard helyén ne focizzon senki és álljunk ki 10 emberrel..:)...Ballack jelenleg szerintem csúcsformában van és simán feledteti Lampardot, egyszerűen nem érzi meg a csapat a hiányát...de természetesen én is örülnék egy bombaformában játszó Lampardnak, de erre egyenlőre nem sok esély van...
Tudom, hogy Lampard sérült volt, de már edz a csapattal és remélhetőleg a Pool ellen ott lesz a keretben.
Te esetleg tudod, hogy Lampard milyen formában van?
Jah és Lampard, ha szar formában játszik akkor olyan mint most Ballack.
COME ON CHELSEA!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39970 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csabo írta:Én tudom, de egyszerűen idegesít amikor leszólják azt az embert aki tett a klubbért vmit.
...és, hogy nehogy azt gondoljátok azért védem ennyire Lampardot, mert ő a kedvencem Terryért is kiállok és sztem ő simmán kiszoríthatja Carvalhot.Alex most nagyon jó őt nem szabad kivenni, de Carvalhot igen!
Akkor elárulok egy titkot...Lampard sérült...de ha gondolod szólunk Grantnek hogy szolidaritás miatt Lampard helyén ne focizzon senki és álljunk ki 10 emberrel..:)...Ballack jelenleg szerintem csúcsformában van és simán feledteti Lampardot, egyszerűen nem érzi meg a csapat a hiányát...de természetesen én is örülnék egy bombaformában játszó Lampardnak, de erre egyenlőre nem sok esély van...

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39971 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Én tudom, de egyszerűen idegesít amikor leszólják azt az embert aki tett a klubbért vmit.
...és, hogy nehogy azt gondoljátok azért védem ennyire Lampardot, mert ő a kedvencem Terryért is kiállok és sztem ő simmán kiszoríthatja Carvalhot.Alex most nagyon jó őt nem szabad kivenni, de Carvalhot igen!
COME ON CHELSEA!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39972 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csabo írta:
ZenZo írta:Vazze ezt a Csabo gyereket olvasva az az érzésem, mint tavaly Bilhával (bocs Bilha de tényleg). Ballack tegnap igenis jól játszott, és nálam (is) MOTM simán. Sajnos a meccs x lett, de igen, az van, hogy tegnap is olyan kerettel álltunk fel, hogy csak találgatni lehetett, ki lő majd gólt, mert istenigazából senkiben nincs benne, hogy bármikor betalálhat, talán egyedül Ballackra lehetett volna bizton fogadni, mert amióta visszatért, elég jó arányban áll meccs/lőtt gólok tekintetében. Anelka meg betalált, de hogy a teljesítménye jó vagy afölötti lenne, számomra túlzás. Tegnap is kb. kétszer 30 percig labdába is alig ért. Kb annyi, mint Seva. A gólon kívül párszor lesen ragadt (igaz egyszer nem, de akkor már csak úgy elvből megállították), és ennyi. A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
Nem tom mit esztek a Ballackba tegnap ez volt: Ballack lő fölé . Egész mérkőzésen idegesített...legalább cserélték volna le ahelyett, hogy ott kötözgetik, mert csak az időt sajnáltam tőle.

Az én szemembe ezen a meccsen Ballack 0 volt és ezért nem is osztályzom ezt a meccset.
Ahoz képest gyönyörű labdákat osztogatott...tökéletesen helyettesíti lampardot...azért mert 40 méterről nem lő gólt még lehet jó egy középpályás..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39973 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az a nem semmi, hogy a Fulham otthon 2-1-re verte a Villat... a Villa egyetlenszem gólja is öngól volt ráadásnak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39974 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:egyebkent senkinek nem tunt fel, hogy defoe lesen volt a golnal?
nem panaszkodom, nem ezen ment el a meccs, volt meg nem adott buntetoje is a pompeynak(belletti(?) kezezese), de azert vicc, hogy majd minden meccsunkon vannak ilyen durva biroi hibak...
-->
ZenZo írta:... A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
:)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39975 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent senkinek nem tunt fel, hogy defoe lesen volt a golnal?
nem panaszkodom, nem ezen ment el a meccs, volt meg nem adott buntetoje is a pompeynak(belletti(?) kezezese), de azert vicc, hogy majd minden meccsunkon vannak ilyen durva biroi hibak...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier League

#39976 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:Vazze ezt a Csabo gyereket olvasva az az érzésem, mint tavaly Bilhával (bocs Bilha de tényleg). Ballack tegnap igenis jól játszott, és nálam (is) MOTM simán. Sajnos a meccs x lett, de igen, az van, hogy tegnap is olyan kerettel álltunk fel, hogy csak találgatni lehetett, ki lő majd gólt, mert istenigazából senkiben nincs benne, hogy bármikor betalálhat, talán egyedül Ballackra lehetett volna bizton fogadni, mert amióta visszatért, elég jó arányban áll meccs/lőtt gólok tekintetében. Anelka meg betalált, de hogy a teljesítménye jó vagy afölötti lenne, számomra túlzás. Tegnap is kb. kétszer 30 percig labdába is alig ért. Kb annyi, mint Seva. A gólon kívül párszor lesen ragadt (igaz egyszer nem, de akkor már csak úgy elvből megállították), és ennyi. A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39977 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Vazze ezt a Csabo gyereket olvasva az az érzésem, mint tavaly Bilhával (bocs Bilha de tényleg)
nincs baj, de tavaly soha nem játszott ilyen jol Ballack mint pl most vagy akármelyik meccsén amiota visszatért. golokat néha akkor is szerzett, de nagyon darabos volt és kedvetlen. ez egy másik ember és én is más szemléletmodban itélem meg ennek következtében. amiota ujra egészséges a legjobb középpályásunk magasan....

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39978 Hozzászólás Szerző: Csabo »

ZenZo írta:Vazze ezt a Csabo gyereket olvasva az az érzésem, mint tavaly Bilhával (bocs Bilha de tényleg). Ballack tegnap igenis jól játszott, és nálam (is) MOTM simán. Sajnos a meccs x lett, de igen, az van, hogy tegnap is olyan kerettel álltunk fel, hogy csak találgatni lehetett, ki lő majd gólt, mert istenigazából senkiben nincs benne, hogy bármikor betalálhat, talán egyedül Ballackra lehetett volna bizton fogadni, mert amióta visszatért, elég jó arányban áll meccs/lőtt gólok tekintetében. Anelka meg betalált, de hogy a teljesítménye jó vagy afölötti lenne, számomra túlzás. Tegnap is kb. kétszer 30 percig labdába is alig ért. Kb annyi, mint Seva. A gólon kívül párszor lesen ragadt (igaz egyszer nem, de akkor már csak úgy elvből megállították), és ennyi. A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
Nem tom mit esztek a Ballackba tegnap ez volt: Ballack lő fölé . Egész mérkőzésen idegesített...legalább cserélték volna le ahelyett, hogy ott kötözgetik, mert csak az időt sajnáltam tőle.

Az én szemembe ezen a meccsen Ballack 0 volt és ezért nem is osztályzom ezt a meccset.
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39979 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Vazze ezt a Csabo gyereket olvasva az az érzésem, mint tavaly Bilhával (bocs Bilha de tényleg). Ballack tegnap igenis jól játszott, és nálam (is) MOTM simán. Sajnos a meccs x lett, de igen, az van, hogy tegnap is olyan kerettel álltunk fel, hogy csak találgatni lehetett, ki lő majd gólt, mert istenigazából senkiben nincs benne, hogy bármikor betalálhat, talán egyedül Ballackra lehetett volna bizton fogadni, mert amióta visszatért, elég jó arányban áll meccs/lőtt gólok tekintetében. Anelka meg betalált, de hogy a teljesítménye jó vagy afölötti lenne, számomra túlzás. Tegnap is kb. kétszer 30 percig labdába is alig ért. Kb annyi, mint Seva. A gólon kívül párszor lesen ragadt (igaz egyszer nem, de akkor már csak úgy elvből megállították), és ennyi. A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39980 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát előbb hozni kell a saját meccseinket és utánna számolhatunk, és sajnos nem engedhetünk meg ilyen döntetleneket se ,mert elszakadunk.Most a Pool ellen fog eldőlni szerintem,hogy van-e még esélyünk a bajnoki címre... :roll:

Válasz küldése