Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1281 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ez a Saint Maximen gyerek nagyon penge. Kár hogy nem lehet már nagyon majd elhozni ebből a Newcastleból. :cry:

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1282 Hozzászólás Szerző: Crap »

Érdekesség képpen hoztam pár pass mappot, amiből tükörsimán látszódik, hogy vagy a rendszer / vagy inkább a játékosok képességének a hiánya miatt, mennyire nem tudunk középre bejátszani egy labdát / csatárral dolgozni. Elnézve ezeket, elég szépen látszódik, hogy a csatárainknak 90 perc alatt, ha egyszer oda kerül egy helyzetbe vagy belövi vagy nem és azon kívül teljesen hidegen / labda nélkül kell végig játszania egy meccset.
Ez egy pl. tipikus Lukakuval felállt bármelyik meccsünket tükröző pass térkép.:
Spuri elleni januári meccs.: https://i.redd.it/7tz5woj9ey981.jpg
Juve elleni tavalyi vereség.: https://i.redd.it/7cxh4irailq71.jpg

De ez nem csak Lukakunál van így. Bárkit állítunk be csatárnak, erre a sorsa jut.
Havertz a Csatle ellen tavaly ősszel.: https://i.redd.it/4ne3ymwlknw71.jpg
Werner a Palace ellen augusztusban.: https://preview.redd.it/d54f175lnoh71.j ... 7300213b68
Werner / Lukaku együtt elől a City ellen szeptemberben.: https://i.redd.it/7azyfecw1pp71.jpg
Szintén ez a páros egy Soton ellen.: https://i.redd.it/ifyvdt2b83r71.jpg

Állandúsultan / konstans ilyen pass mapjai, hogy a csatárok konkrétan közel 0 passzt / részt kapnak a támadójáték kialakításában szinte egy PL csapatra se jellemző, csak nálunk.

Utoljára pedig, amikor a csatárokat a legjobban használtuk, az még anno Fabregas / Conte ideje alatt volt.
5 védős rendszerben, akkor igen sokszor kitudott nézni így is a pass mappunk.
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-5 ... 8877e17b87

Sajnos idén január közepétől már fizetősség tették, szóval nem fogunk tudni ingyen nézegetni, hogy mizu is van.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1283 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Greenwoodról sokáig azt lehetett gondolni, hogy egy szerény, de nagyon tehetséges játékos, aki valóban le is tesz valamit az asztalra a teheneknél. Én a szokásos tinisztár mellényen kívül nem láttam rajta önteltséget sosem.
Ugyanakkor miután meghívták a válogatottba, a járvány miatti megszorításokat megszegve Fodennel karöltve mentek el kurvázni a táborból, ami miatt azóta sem kapott meghívót. Ez alapján már lehetett sejteni a fű alatti fegyelmezetlenséget, de ez minden határon túlmegy. A képek mellett hangfelvételt is közzétett a csaj, amin valóban minősíthetetlen hangnemben beszél vele. Nem gondolom, hogy innentől van bármiféle visszaút. Ha valamilyen csoda folytán fel is mentik, egy komolyabban vehető európai csapat sem fog vele szerződést kötni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1284 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2022. február 2., szerda 18:23Nem hiszem hogy bármilyen elfogadható indíték lenne ilyesmire. Még ha a csaj is ütött előbb, megcsalta Greenwood-ot, vagy akármit követett el, nincs olyan eset ami indokolja az ilyen szintű erőszakot.
Én egész biztos vagyok, hogy nincs elfogadható magyarázat erre. A hsz-emet úgy értettem, hogy az érdekelne, hogy mi kellett ahhoz, hogy teljesen elboruljon. Nem követtem Greenwood karrierjét, de általában az angol (német, holland, olasz stb) fiatalok relatíve értelmesek szoktak lenni, mert anélkül nehéz ilyen hamar ilyen sokra vinni. A tettére nincs mentség semmiféle módon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2022. február 2., szerda 18:23 Nem hiszem hogy bármilyen elfogadható indíték lenne ilyesmire. Még ha a csaj is ütött előbb, megcsalta Greenwood-ot, vagy akármit követett el, nincs olyan eset ami indokolja az ilyen szintű erőszakot.

Annyira nem olvastam utána az esetnek, de egyébként van bármi konkrét bizonyíték arra hogy Greenwood volt a tettes vagy egyelőre csak a csaj állítása alapján tartóztatták le?
Egyetértek. Mert a képek alapján ez nem egy sima pofon volt. Erre pedig egyszerűen nincs magyarázat. Ilyet egy épelméjű ember nem tesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#1286 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Moldván írta: 2022. február 2., szerda 18:14 Hogy lehet valaki ilyen ostoba? Ez az élet amibe ők vannak kb az, hogy puncilébe fürdenek. Azt kap meg kis túlzással akit csak akar és aztán meg jön egy ilyen. Teljesen érthetetlen.
nah egy ilyen embernél képzeld el ,hogy valaki nemet mond neki a numerára, el is durran az agya

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1287 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nehany dolgot pontositanek:

Vasarnap nemi eroszak es testi sertes megalapozott gyanujaval elozetes letartoztatasba kerult. Ezzel hivatalosan is elkezdodik a bunugyi nyomozas, hiszen buncselekmeny elkovetesere kerulhetett a sor.

A tegnapi nap folyaman, az eddigi nyomozas/bizonyitekok alapjan, ujabb ket gyanu merult fel, szexualis zaklatas es gyilkosaggal valo fenyegetes.

Mivel buncselekmennyel vadoljak, es a rendorseg ugy dontott, hogy tovabbra is fogva szeretne tartani, ezert a birosag dont arrol, jelen esetben a Kiralyi Ugyeszseg, hogy a targyalas elott, ovadek ellenneben szabadlabra helyezzek e. Annak ellennere, hogy ovadek ellenneben elengedtek, nem azt jelenti, hogy nincs bizonyitek ellenne, csupan a szokes es a nyomozat hatraltatasa nem all fenn. Amennyiben a rendorseg rendelkezik elegendo bizonyitekkal, elkezdodik a vademeles es kiirjak a targyalast.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1288 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. február 2., szerda 20:43
Bandi írta: 2022. február 2., szerda 19:28 A mai hiperérzékeny világban ennél jóval kevesebbért is felfüggesztenének valakit és az hogy pár nap után kiengedték óvadék ellenében nekem azt mutatja hogy nem igazán van betonbiztos bizonyíték ellene.
WTF?! Kb. bármit teszel óvadék ellenében szabadlábon védekezhetsz, amíg el nem ítélnek "ártatlan" vagy. Nem hagyhatod el a környéked stb, de nem fognak egy pl. 2 év múlvai időpontra elzárva tartani (ha van pénzed a vád mértékének megfelelően, nyilván, mivel kapitalizmus :D )

Vádaskodni én sem akarok, de mivel manures öntelt pöcs, ezért bármit is kap, megérdemli :oops:
Ha van konkrét bizonyíték akkor 2 nap után nem fognak kiengedni bármennyit fizetsz is. A city-s Mendy is jó ideig be volt zárva mielőtt kiengedték óvadék ellenében, ezért gondolom azt hogy egyelőre csak az a pár kép van a rendőrség kezében ami semmit nem bizonyít.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1289 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. február 2., szerda 19:28 A mai hiperérzékeny világban ennél jóval kevesebbért is felfüggesztenének valakit és az hogy pár nap után kiengedték óvadék ellenében nekem azt mutatja hogy nem igazán van betonbiztos bizonyíték ellene.
WTF?! Kb. bármit teszel óvadék ellenében szabadlábon védekezhetsz, amíg el nem ítélnek "ártatlan" vagy. Nem hagyhatod el a környéked stb, de nem fognak egy pl. 2 év múlvai időpontra elzárva tartani (ha van pénzed a vád mértékének megfelelően, nyilván, mivel kapitalizmus :D )

Vádaskodni én sem akarok, de mivel manures öntelt pöcs, ezért bármit is kap, megérdemli :oops:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1290 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez a hírnév átka. Ha én tettem volna ugyan ezt a kutya nem foglalkozna vele. Fiatal ugyan, de gondolom tudta hogy mibe kerül neki ha kitudódik.

Másik oldalról viszont - nem akarok tudatlanul vádaskodni, láttam a képeket, de lássuk be, egy kevés fájdalom árán annyira könnyű egy ilyen híres embert a mai világban megzsarolni és tönkretenni.

Greenwood nyilatkozott valamit?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1291 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. február 2., szerda 19:19
Bandi írta: 2022. február 2., szerda 18:23 Annyira nem olvastam utána az esetnek, de egyébként van bármi konkrét bizonyíték arra hogy Greenwood volt a tettes vagy egyelőre csak a csaj állítása alapján tartóztatták le?
A helyi rendőrség nemi erőszak és fizikai bántalmazás miatt tartóztatta le, ennyi ami hivatalos. De gondolom, ha nem tűnne megalapozottnak a sztori, akkor nem függesztette volna fel Nike, MU meg mindenki vele mindenféle kapcsolatát.
A mai hiperérzékeny világban ennél jóval kevesebbért is felfüggesztenének valakit és az hogy pár nap után kiengedték óvadék ellenében nekem azt mutatja hogy nem igazán van betonbiztos bizonyíték ellene.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1292 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. február 2., szerda 18:23 Annyira nem olvastam utána az esetnek, de egyébként van bármi konkrét bizonyíték arra hogy Greenwood volt a tettes vagy egyelőre csak a csaj állítása alapján tartóztatták le?
A helyi rendőrség nemi erőszak és fizikai bántalmazás miatt tartóztatta le, ennyi ami hivatalos. De gondolom, ha nem tűnne megalapozottnak a sztori, akkor nem függesztette volna fel Nike, MU meg mindenki vele mindenféle kapcsolatát.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1293 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2022. február 2., szerda 18:13 Engem érdekelne amúgy az egész történet, mi volt a kontextus. Nyilván Greenwood-ot nehéz sajnálni ilyen tett után, de kisebb, nagyobb indítéka csak lehetett, ha középiskola óta, 2-3 éve együtt voltak és eddig nem történt meg az eset.

Mindenesetre jól elcseszte az életét.
Nem hiszem hogy bármilyen elfogadható indíték lenne ilyesmire. Még ha a csaj is ütött előbb, megcsalta Greenwood-ot, vagy akármit követett el, nincs olyan eset ami indokolja az ilyen szintű erőszakot.

Annyira nem olvastam utána az esetnek, de egyébként van bármi konkrét bizonyíték arra hogy Greenwood volt a tettes vagy egyelőre csak a csaj állítása alapján tartóztatták le?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1294 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2022. február 2., szerda 18:13 Engem érdekelne amúgy az egész történet, mi volt a kontextus. Nyilván Greenwood-ot nehéz sajnálni ilyen tett után, de kisebb, nagyobb indítéka csak lehetett, ha középiskola óta, 2-3 éve együtt voltak és eddig nem történt meg az eset.

Mindenesetre jól elcseszte az életét.
nem konkrétan az ő esetére, de nekem van egy tippem, miért egyre gyakoribb ez mostanában (Mendy, Robinho mostani ítélete, stb) a feminista és MeToo kampányoktól meg az aranyásóktól is eltekintve most.
Ugye a mai világban egyre több figyelem irányul a focistákra, egyre több mindent megkapnak, illetve a pénzükön a tehetségesebbek már 18-20 évesen is bármit meg tudnak venni. Hozzászoknak, hogy bármikor, bárhol, bármit megkaphatnak. A mai világban pedig ugye egyre több az érzelmeit, kudarcokat és esetleges elutasításokat kezelni nem tudó ember van. Ezek, és a nem megfelelő személyiség, valamint neveltetés eredményezheti, hogy leszáll az a bizonyos vörös köd. Az pedig ugye számukra nem szerencsés tényező, hogy a közösségi médiában jóval gyorsabban terjed és jóval nagyobb híre lesz egy ilyen eseménynek.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

#1295 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Hogy lehet valaki ilyen ostoba? Ez az élet amibe ők vannak kb az, hogy puncilébe fürdenek. Azt kap meg kis túlzással akit csak akar és aztán meg jön egy ilyen. Teljesen érthetetlen.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1296 Hozzászólás Szerző: Dante »

Engem érdekelne amúgy az egész történet, mi volt a kontextus. Nyilván Greenwood-ot nehéz sajnálni ilyen tett után, de kisebb, nagyobb indítéka csak lehetett, ha középiskola óta, 2-3 éve együtt voltak és eddig nem történt meg az eset.

Mindenesetre jól elcseszte az életét.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#1297 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2022. február 2., szerda 17:39
emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:17
Amazing24 írta: 2022. február 2., szerda 11:17 Greenwood elozetesben marad. Az EA torolte a Fifa 22bol, a Nike es tobbi szponzorai is felbontottak vele a szerzodest. A klubja pedig felfuggesztette a szerzodeset.

https://www.skysports.com/football/news ... ts-to-kill
Akkor fizetest se kap? Addig ezeket leszarja sztem.
Nem kap fizetést, nem edzhet..stb, amíg tart a felfüggesztés.. Egyébként már a vád ellenne nemi erőszak, testi sértés és gyilkosság gyanúja. Óvadék ellenében ma szabadlábra engedték a törvények alapján, de nem sokat lesz a szabad ég alatt. Legfrissebb hírek szerint a MU szerződést bont vele. Neki annyi, de meg is érdemli.
https://www.bbc.com/news/uk-england-manchester-60223802

Emlékeztek Adam Johnsonra? A Sunderlandban játszott, egész jól is, ha jól emlékszem. Ő is valami ilyesmit követett el, börtönbe is került 4-5 évre.
Ő nem ilyesmit követett el, csak megdugott párszor egy 15 évest :D Ő nem bántalmazó, hanem pedofil :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1298 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2022. február 2., szerda 16:17
Amazing24 írta: 2022. február 2., szerda 11:17 Greenwood elozetesben marad. Az EA torolte a Fifa 22bol, a Nike es tobbi szponzorai is felbontottak vele a szerzodest. A klubja pedig felfuggesztette a szerzodeset.

https://www.skysports.com/football/news ... ts-to-kill
Akkor fizetest se kap? Addig ezeket leszarja sztem.
Nem kap fizetést, nem edzhet..stb, amíg tart a felfüggesztés.. Egyébként már a vád ellenne nemi erőszak, testi sértés és gyilkosság gyanúja. Óvadék ellenében ma szabadlábra engedték a törvények alapján, de nem sokat lesz a szabad ég alatt. Legfrissebb hírek szerint a MU szerződést bont vele. Neki annyi, de meg is érdemli.
https://www.bbc.com/news/uk-england-manchester-60223802

Emlékeztek Adam Johnsonra? A Sunderlandban játszott, egész jól is, ha jól emlékszem. Ő is valami ilyesmit követett el, börtönbe is került 4-5 évre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1299 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2022. február 2., szerda 11:17 Greenwood elozetesben marad. Az EA torolte a Fifa 22bol, a Nike es tobbi szponzorai is felbontottak vele a szerzodest. A klubja pedig felfuggesztette a szerzodeset.

https://www.skysports.com/football/news ... ts-to-kill
Akkor fizetest se kap? Addig ezeket leszarja sztem.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1300 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Greenwood elozetesben marad. Az EA torolte a Fifa 22bol, a Nike es tobbi szponzorai is felbontottak vele a szerzodest. A klubja pedig felfuggesztette a szerzodeset.

https://www.skysports.com/football/news ... ts-to-kill

Válasz küldése