Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:Sánchez az Arsenalban, jó fogás b*sszák meg.
Ha a vb-t nézzük, igen, jól ment a srác. De a barcában az elmúlt időben semmivel nem tűnt ki, sokszor be se fért és gyenge volt...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12862 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:Sánchez az Arsenalban, jó fogás b*sszák meg.
Így van jól járnak vele jobban mint Özillel szerintem nagy segítség lehet számukra de először bizonyítania kell PL-ben!
Harapós meg barca között megtörtént a megegyezés úgy tűnik legalábbis goal szerint 88 millát fizetnek a fogaiért :D :D
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... _HP_RI_0_3" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12863 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sánchez az Arsenalban, jó fogás b*sszák meg.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12864 Hozzászólás Szerző: marknagy »

City leigazolta Caballerot (kapus), hivatalos.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12865 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bírom Suarezt, de hazudnék, ha nem örülnék a távozásának, mert gyengülne vele a 'pool. Az meg legyen a barca baja, hogy hangol össze elől három zsenit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12866 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:Egyre valószínűbb, hogy Suarez a Barcaba igazol ~70-75millió fontért... Sanchezt akarják belevonni az üzletbe (ő 30 millió font), csak ő ezen besértődött és nem akar a csereüzlet része lenni, Wenger meg kedvet kapott ezen letett érte 40 millióeuró körüli ajánlatot :D Most meg Shakirit is olvasom, mint alternatíva. Ha távozik Suarez szerintem a Pool fog a legrosszabbul járni, 1-1-ben pótolni nem lehet, a helyére 2-3 minőségi játékos kellene, amiből általában 1-2 ha beválik...
A Barca tényleg képes kiadni 70 millió fontot Suarezért, hogy aztán ő is beálljon majd Messi mögé a sorba? Legalább továbbra sem adják alább a szintet, megmaradnak köcsögválogatottnak. De most komolyan. Emlékezzünk vissza mi volt Ibrahimoviccal. Ugyanaz lenne Suarezzel is, mert az egész csapat Messiről szól. Inkább foglalkoznának a középpálya és védelem megerősítésével, mert az valami siralmas.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12867 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egyre valószínűbb, hogy Suarez a Barcaba igazol ~70-75millió fontért... Sanchezt akarják belevonni az üzletbe (ő 30 millió font), csak ő ezen besértődött és nem akar a csereüzlet része lenni, Wenger meg kedvet kapott ezen letett érte 40 millióeuró körüli ajánlatot :D Most meg Shakirit is olvasom, mint alternatíva. Ha távozik Suarez szerintem a Pool fog a legrosszabbul járni, 1-1-ben pótolni nem lehet, a helyére 2-3 minőségi játékos kellene, amiből általában 1-2 ha beválik...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12868 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Lallana sehol sem ér ennyit. Végre el kellene gondolkoznunk azon, hogy használjuk az akadémiát, mert ilyen brutális áron nem éri meg angolokat más csapatból igazolni.
Az akadémia arra lesz jó, hogy a jobbakat eladják nagy pénzért, aki meg a nyakunkon marad, azt nevezzük a BL vagy PL regisztrációkor. Sok ilyen játékos volt/van a klubnál, akikkel csak azért hosszabbítunk, hogy meglegyen a 8 HG/4 saját nevelés létszám, például Blackman is ilyen lesz. Én már lemondtam erről az akadémia dologról, egy ilyen szintű csapat nem tud arra támaszkodni, a fiatalok nem férnek be, a másodosztályban meg lóf*szt sem fejlődnek.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12869 Hozzászólás Szerző: putthelime »

https://www.youtube.com/watch?v=SiaCmkRH4hE

Ez elég feelinges lett, bár mindent földbe döngölne, ha végül megint egy asztalterítőt hypeolnának ennyire.
They do now.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12870 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Lallana sehol sem ér ennyit. Végre el kellene gondolkoznunk azon, hogy használjuk az akadémiát, mert ilyen brutális áron nem éri meg angolokat más csapatból igazolni.
Why always me?

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12871 Hozzászólás Szerző: royston »

Szerintem Lallanával jobban befürödhet a Pool mint mi Cesc-el.Már csak azért is mert Lallana a Soton húzóembere,csk-ja volt,akin minden támadás átment,mindegyikben benne volt,majdhogynem ő volt akin múlott a támadások sikeressége.A vörösöknél egy lesz a sok közül,nagyon nem lesz olyan szerepe mint annakelötte a szenteknél.Sokszor kihagyják a passzokból mert a társakban nem lesz az hogy minél elöbb eljuttatni a labdát Lallanához.Ennyi pénzért pedig lesz a srácon teljesítménykényszer.Cesc ilyen szempontból is sokkal rutinosabb szvsz
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12872 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:
ChesterB írta:...
Én nem nagyon rajongok Fabregasért, de szerintem ez egy újabb Poolos belemagyarázás, amivel magukat próbálják nyugtatni.
Az egészből az volt egyedül 'poolos, hogy majdnem 600, elég magas szintű meccse van 27 évesen, és én ebben látok logikát, amiket példákban fel is hoztam, hogy lehet bennük valami. A motivációs probléma az az én félelmem. Bízom benne, hogy mindenkire rácáfol, a posztjára viszont kíváncsi leszek.
Azt gondolom Fabreval kapcsolatban, hogy egy új közegben mindig bizonyítani akar valaki akármilyen területen is legyen ha ez nincs meg valakiben főleg ilyen szinten akkor ott nagy gondok vannak!
Tehát ő szerintem jelenleg magának is akar bizonyítani, hogy többet ér mind katalánoknál, bizonyítani akar Josénak, a klubnak és lehet Wengernek is, hogy lássa miről marad le.
Ha ez így lesz akkor azt gondolom biztos sikeres lesz ha ez nincs már meg benn akkor Josénak nehezebb feladata lesz vele!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12873 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:
ChesterB írta:...
Én nem nagyon rajongok Fabregasért, de szerintem ez egy újabb Poolos belemagyarázás, amivel magukat próbálják nyugtatni.
Az egészből az volt egyedül 'poolos, hogy majdnem 600, elég magas szintű meccse van 27 évesen, és én ebben látok logikát, amiket példákban fel is hoztam, hogy lehet bennük valami. A motivációs probléma az az én félelmem. Bízom benne, hogy mindenkire rácáfol, a posztjára viszont kíváncsi leszek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12874 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:...
Én nem nagyon rajongok Fabregasért, de szerintem ez egy újabb Poolos belemagyarázás, amivel magukat próbálják nyugtatni. Persze lehet benne igazság, sőt akár még valóra is válhat, de ellenpéldák is vannak dögivel. Yaya Touré, Etoo, CR, mind szénné nyerték magukat és mégis ugyanúgy hajtanak tovább.

Nem hiszem, hogy Cesc motivációs hiányokkal küzdene, főleg egy JM mellett esélye sem lesz rá. Ha meg befürdünk vele a mezeladásból úgyis simán visszajön az ára, akárcsak Tereza esetében.

Fabregasnak pedig amúgy is feküdt a PL, megkockáztatom, jobban mint a Barca stílusa, úgyhogy nekem nincsenek kétségeim. Be fog válni!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12875 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lallana csak azért került ennyibe, mert angol, holott közel sem tud annyit, mint más poszttársa, akik még ráadásul olcsóbbak is. Ugyanakkor az egyik Fonatos blogger véleménye nagyon érdekes ezzel a tapasztalat helyzettel:

Fabregasnak majdnem 600 komoly téttel bíró meccse van, 27 évesen. Többek között azért, mert 17 évesen már kezdő volt a PL-ben, és a válogatottban is összekapart magának elég tekintélyes meccsszámot, és ezért nem biztos, hogy jól jártunk vele. Egy játékos EGÉSZ KARRIERJE során egészséges ez a 600-as meccsszám, nem addigra, mire a legjobb korban van. Mindkettőre van logikus példa, Drogba esete azt bizonyítja, hogy az sem feltétlen baj, ha nem játszik nagyobb csapatban fiatal korában, 2003-ig, vagyis 25 éves koráig nem játszott az első osztályban, onnantól viszont lenyomott 11 évet a profik és a nagykutyák között, így 36 évesen tart 563 klub + 104 válogatott meccsnél. Fabregasnál ez az adat 27 évesen 449 + 88 (ez csak a felnőtt válogatottság), döbbenetes számok. Ugyanakkor nézzük meg, mi van Messivel, akin látszik, hogy már nem ugyan az mint régen. Neki ez a szám 425 klubmeccs + 88 felnőtt válogatott meccs, vagyis az ideális korra focisták esetén elérte majdnem azt a meccsszámot, ami egy egész pályafutásra kell.

Nem feltétlen baj, hogy ennyire tapasztalt "fiatal" kora ellenére Fabregas, de egyszerűen már nem is tudom mi motiválná őt. Spanyol bajnok, BL győztes, VB/EB győztes, FA Kupa győztes, egyedül a PL arany hiányzik neki. 30 millió fontért ajándék volt, de kicsit elgondolkodtam ezen a felvetésen, mert látok benne rációt és logikát, de remélem Fabregas rácáfol [azt is mondják a barcások, hogy gyenge szezonja volt, ha a következő szezonban csak annyi gólt és gólpasszt ad, mint tavaly a barcában, már megérte elhozni].

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12876 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Közben Lallana a Pool-é. Hivatalos.

Nem tűnik rossznak a srác, de csak 1-2 éve játszik az élvonalban és egy valag pénzbe került. Adam is baromi jó játékosnak tűnt a Blackpool-ban, Downing is remek volt a Villá-ban, Carroll a 'Castle-ben vagy Allen a Swansea-ben, aztán kiadtak rájuk egy valag pénzt és jól befürödtek velük. Remélem most is így járnak :)

Fabregas egy évvel idősebb csak és ugyan annyi volt az áruk, pedig a spanyol azért letett már ezt-azt az asztalra.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12877 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Közben Lallana a Pool-é. Hivatalos.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12878 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak esélyük sincs, mert a gyerek protézise többet ér annál a 30k-s fizunál :mrgreen:

Komolyra fordítva, szerintem bármely nem FIFA-hoz tartozó bajnokságból kapna ajánlatot maradna a poolnál, sz*rik az a játéklehetőségre, a pénz csorogjon, a többit meg max beszerzi étteremből. Nem az a svédasztal ami a pályán van, de nah... éhen nem hal.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12879 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

galferenc írta:Madzdzarrúl, neme-é lőhetne-é, csóókkólom??

Az a lényege hogy a koszovói bajnokság 6. helyezettje szeretné kölcsönvenni Suarezt arra a négy hónapra amíg az eltiltása érvényben van. Koszovó nem FIFA-tag, ezért oda nem érvényes a büntetés. Havi 1500 eurót ajánlanak Suareznek :)

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#12880 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Madzdzarrúl, neme-é lőhetne-é, csóókkólom??

Válasz küldése