Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40001 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Csabo írta: Hihetetlen, hogy nincs nekünk egy igazi vérbeli kalsszisunk aki az uccsó percben is eldönt egy mérkőzést.
ezzel egyetértek.
épp azt fejtegettem egy kék társamnak ma msnen hogy ha ma nem szerez golt a C roni akkor majd tevez, ha ő sem akkor majd rooney ha ő sem akkor majd stb...
nah és ez nálunk nincs, nekünk most hogy nincs itt Drogba Anelka aki potenciális gol vágonak számit és ennyi.
de ennyi... maloudatol és swptől annyit várok el hogy ne logjanak ki.. nem hogy majd megmentők meg hogy akkora egyéniségek mint Ronaldo pl... Joey sajna nem szerez sok golt, mondjuk rá nem lehetett ma se egy szavunk se. Ő az egyetlen szélsőnk aki ugy megüti a sztár kategoriát...
Pizza beállitás nem volt más mint faszság :D bárkit előre lehet küldeni enyni erővel. hihetetlen mennyire körülményes és lassu azaz ember...
nu mind1, ha Didi elmegy vagy csinálunk valamit a kerettel vagy nem tom jövöre hogy lesz gollövés.
mondjuk rossz érzés ezt irni, de szánalmas hogy mennyire Drogba függök vagyunk. nincs más ilyen csapat a világon akinek a gol lövése egy csatáron mulana, rosszul fogalmaztam, nincs másik ilyen klasszis csapat a világon.... mintha valami uefa kupás team lennénk egy sztárral akire épül az egész taktika...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#40002 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én úgy érzem, azért Ballack mostanság nagyon jó formában van, azért hoz pár gólt, mint a héten a reading ellen, győztes találat, de volt még pár értékes gólja. Nekem inkjább Malouda játéka nem tetszik, egyre gyengébb, pedig sztem többet tud ennél...de igazából nincs más, úgy hogy játszania kell...

Bejött az amire számítottam, ahogy írtam is korábban, hogy ez a Pompey elleni, meg a Pool elleni rangadón sok minden múlik, de mindegy, sztem hatalmas bravúr ez az x is, meg az elmúlt 10 meccs...az hogy megint volt 8 hiányzó (Carvahlo, Sheva, Lampard, Terry, Kalou, Drogba, Essien, Mikel), ahoz képest ez nagy eredmény...én nagyon örülök ennek a döntetlenek is, mert ennyi hiányzót semmelyik csapat sem bír el, ez már csoda kategória...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#40003 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:hihi
Tibi csalodtam benned :D "e miatt sose lesz igazán klasszis hosszútávon !"
szivatsz??? hosszutávon??
ma is egy 0 volt, akárhányszor hozzákerült a labda már jöhetett is a pompey
lada kezelés 0, értelmes beadás és kapura lövés 0. ja nem ! volt 1 kapura lövése de az is azért lett pontos mert a lassitás mutatta hogy akkor át csuszott hogy véletlenül jol találta el a labdát. az az ember egy káosz szülötte, ősvesztes!


Csabo, te meg mintha 2 éve láttál volna utoljára Chelsea meccset. Lamps képtelen már honapok ota ilyen játékra mint ma Ballack, ami hozzáteszem azért nem volt egy nagy szám, csak a csapat többi tagjához képest volt nagyon jo. Nálam MOTM
na igen ezzel a klasszis szóval kicsit túlspiráztam a dolgot :shock: 'jó teljesitmény' lett volna a helyes kifejezés :shock: egyébként az swp fanoknak is be kell látnia,hogy ez a csávó ijesztöen képzetlen !! olyan hiányosságai vannak(persze erényei is) amit már a utcalány életbe nem fognak helyrehozni ! úgy vezet labdát,hogy minden mozdulatába benne van 1 nyílt bokatörés :cry: elismerem néha nagyon hasznos,sokat fejlödött,fontos gólokat szerzett,de nagyon ügyetlen !!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40004 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Ne haragudjatok, de nem tom Ballackot mért magaztaljátok ugy fel. Egyéb nem volt Ballack lő fölé (közben én meg küldtem vagy melegebb égtájakra vagy haza Németországba)!
Hihetelen pocsék meccs volt és a legroszabb az, hogy amikor a Pompey kiegyenlített tudtam nem lesz ebből győzelem.

Hihetetlen, hogy nincs nekünk egy igazi vérbeli kalsszisunk aki az uccsó percben is eldönt egy mérkőzést.

De eccerűen nem láttam a gólt a csapatba, ugyhogy csak csodálkoztam volna, ha gólt lönénk véletlenül.
Pizza beállitása pedig a lehető legrosszabb húzás volt.

Ez van vannak szép napok és rossz napok!

Nekem aztán többet Ballackkal ne gyertek, mert mondom, hogy már régóta nem voltam így kiakadva és a káromkodás se a hobbym, de amit ez művelt hááát... :twisted: :x

pedig amikor Anelka belőtte ugy örültem, hogy a vállamba az idegszál is meghúzódott vagy mi a fene baja lett. :|
COME ON CHELSEA!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40005 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hihi
Tibi csalodtam benned :D "e miatt sose lesz igazán klasszis hosszútávon !"
szivatsz??? hosszutávon??
ma is egy 0 volt, akárhányszor hozzákerült a labda már jöhetett is a pompey
lada kezelés 0, értelmes beadás és kapura lövés 0. ja nem ! volt 1 kapura lövése de az is azért lett pontos mert a lassitás mutatta hogy akkor át csuszott hogy véletlenül jol találta el a labdát. az az ember egy káosz szülötte, ősvesztes!


Csabo, te meg mintha 2 éve láttál volna utoljára Chelsea meccset. Lamps képtelen már honapok ota ilyen játékra mint ma Ballack, ami hozzáteszem azért nem volt egy nagy szám, csak a csapat többi tagjához képest volt nagyon jo. Nálam MOTM

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40006 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Én az eredmények.com-on "néztem" a meccset. Szörnyű... amikor láttam, hogy 1-1-re állunk a MU meg ég a White Harte-on, már azt se bántam volna ha így marad. Legalább a Manchesterre kicsit rájövünk, erre Tevez egyenlít. Ez így a lehető legrosszabb.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#40007 Hozzászólás Szerző: bules »

findex írta:
bules írta:Ez de hihetetlen!!! Pompey a 94. percben egyenlít, erre meg a mu is a 94. percben egyenlít! ilyen nincs, iszonyatosan mérges vaogyk....
hát...! :D ezzel csak az a gond h a pompey kb a 75. percben egyenlített vagy még előbb már nem emlékszem pontosan... :D
Livescore-n voltam fent ott a 90. perc volt már és még 0-1 volt nekünk :shock:
Mostmár látom h 64. percben egyenlített defoe

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#40008 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én ballackot nem éreztem rossznak ! swp pedig még mindig vicc ahogy kezeli a labdát,e miatt sose lesz igazán klasszis hosszútávon !

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#40009 Hozzászólás Szerző: findex »

bules írta:Ez de hihetetlen!!! Pompey a 94. percben egyenlít, erre meg a mu is a 94. percben egyenlít! ilyen nincs, iszonyatosan mérges vaogyk....
hát...! :D ezzel csak az a gond h a pompey kb a 75. percben egyenlített vagy még előbb már nem emlékszem pontosan... :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40010 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bules írta:Ez de hihetetlen!!! Pompey a 94. percben egyenlít, erre meg a mu is a 94. percben egyenlít! ilyen nincs, iszonyatosan mérges vaogyk....
? A Pompey a 65. percben egyenlített
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#40011 Hozzászólás Szerző: findex »

Csabo írta:Pf hát ez szép...
Méghogy ez a Ballack szoritsa ki a kezdőből Lampardot.
SWP-0 Ballack-0. 9 emberrel nem lehet meccset nyerni.

Tudtam ez lesz, hogy amikor a MU botlik mi is fogunk.

Egyszerűen felfoghatatlan azthittem meg lesz Anelka gólja után, de az a ... Belletti is bent kellett ragadjon.

Defoe is meg a ... senki a Munak bezzeg nem tudott gólt lőni.

de ez van sajnos nincs nekünk Cristiano Ronaldo aki tud egyénileg is villantani vmit.
már bocsi hogy ilyet mondok de te melyik meccset nézted?Mert sztem Balalck is és Sweep is átlagon felülit hoztak!
Ballack az egyik legjobb volt a középpályán,és a jobboldalon szinte minden támadás keresztülment.Sweepnek még a :!: helyzetkihasználásán kell javítani mert az az egy katasztrófális...
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40012 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Te melyik meccset nézted? Ballack a csapat legjobbja volt ma...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#40013 Hozzászólás Szerző: bules »

Ez de hihetetlen!!! Pompey a 94. percben egyenlít, erre meg a mu is a 94. percben egyenlít! ilyen nincs, iszonyatosan mérges vaogyk....

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40014 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Pf hát ez szép...
Méghogy ez a Ballack szoritsa ki a kezdőből Lampardot.
SWP-0 Ballack-0. 9 emberrel nem lehet meccset nyerni.

Tudtam ez lesz, hogy amikor a MU botlik mi is fogunk.

Egyszerűen felfoghatatlan azthittem meg lesz Anelka gólja után, de az a ... Belletti is bent kellett ragadjon.

Defoe is meg a ... senki a Munak bezzeg nem tudott gólt lőni.

de ez van sajnos nincs nekünk Cristiano Ronaldo aki tud egyénileg is villantani vmit.
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40015 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jam, vége, 1-3, az Arse hozta a kötelezőt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40016 Hozzászólás Szerző: twopac »

Fene vigyel,pedig nagyon bíztam hazai pályán a cityben!de nyert az Arsenal 1-3ra,mit ne mondjak nem hittem volna hogy az arsenal eddig kitart
mindörökké chelsea!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40017 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Félidőben 2-1-re vezet az Arsenal, de a Man City nagyon megnyomta a végét és ha petrov pontosabb már 2-2 lenne!
COME ON CHELSEA!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40018 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Már csak UPC-n nincs... Király. :(

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#40019 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Végre megtörtént az, amire kevésbé számítottam! Van Eurosport 2 a DigiTV-n!!! :) Kb. tegnap óta. Viszont a meccsünket nem adják...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40020 Hozzászólás Szerző: twopac »

Adebayort lekéne lőni,ismét betalált 0-1 city-arsenal!elég jó formában van az biztos,utóbbi 6meccsén kb betalált!ez hiányzik nekünk,manu-nak ott van ronaldo,arsenalnak adebayor,nekünk meg volt egy drogba,aki most sajnos nincs!
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése