Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12941 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mi jók voltunk a nagyok ellen, mégis kitörölhettük vele a seggünket a végelszámolásnál, pedig azért ilyen kerettel nem megverni egy West Hamet, Norwichot vagy Sunderlandet hazai pályán művészet. Jövőre még jobb bajnokság lesz mint az idei, minden csapat erősödni fog, ráadásul idén már illene címet is nyerni hogy Abra is lenyugodjon. Két hete lett vége de már várom az augusztust. :(

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12942 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Én a Liverpool idei teljesítménye után már nem merek legyinteni senkire sem. :roll: Ha normálisan igazolnak akkor lehetnek velük gondjaink.
A játékosállomány idén sem volt rossz, mégis a nagyok közül csak a Liverpool-t sikerült egyszer megverniük. Nem egy gyenge csapat az Arsenal, nem is szabad félvállról venni őket, de komoly riválisként sem tekintek rájuk. Ahhoz, hogy legyen félnivalónk tőlük, kellene igazolniuk egy balhátvédet, egy jobbhátvédet, szélsőket és egy csatárt. Ez úgy cirka 100-150 millióból meg is van, hajrá. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12943 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én a Liverpool idei teljesítménye után már nem merek legyinteni senkire sem. :roll: Ha normálisan igazolnak akkor lehetnek velük gondjaink.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12944 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Wenger hosszabbított 2017-ig. Félek hogy ez a siker, plusz az átigazolásokra szánt összeg megnövekedése visszahozza őket a bajnokesélyes korszakukhoz, veszélyesek lesznek ők is a következő szezonban.
Jajj, hagyjuk már. Ezt minden szezon előtt elmondja vki, és ugyanúgy nem lesz belőle semmi. Wenger komoly csapatok ellen lutri, kár is álmodozniuk PL-ről vagy BL-ről...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12945 Hozzászólás Szerző: Chester »

Wenger hosszabbított 2017-ig. Félek hogy ez a siker, plusz az átigazolásokra szánt összeg megnövekedése visszahozza őket a bajnokesélyes korszakukhoz, veszélyesek lesznek ők is a következő szezonban.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#12946 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2339351" onclick="window.open(this.href);return false;
Wenger marad a Kátyúsoknál
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12947 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kiskacsa08 írta:Meghalt a MU tulaja, Malcolm Glazer:
http://www1.skysports.com/football/news ... lazer-dies" onclick="window.open(this.href);return false;

Szép hosszú élete volt, ennek ellenére szomorú. Tudom, hogy az MU szurkolók nem kedvelték(elég komoly tüntetések voltak ellene, később aztán elcsendesedett a dolog), de nagyon sikeresek voltak az elmúlt 10 évben, emellett egy nagyon komoly cég CEO-ja volt és a Buccaneers is az övé volt. Olyan ember volt aki tudta mit kell csinálni a pénzével, mint Abra :)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#12948 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Meghalt a MU tulaja, Malcolm Glazer:
http://www1.skysports.com/football/news ... lazer-dies" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12949 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Miranda elvileg a MU-é.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2338931" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nem egy nagy fogás.
Máshol meg azt írják, hogy a Barca akarja leigazolni, szóval ez szerintem nincs lejátszva még.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12950 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Miranda elvileg a MU-é.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2338931" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nem egy nagy fogás.
Godin jobb nála, de szerintem nem rossz védő, ebben a MU-ban meg kifejezetten erősítés lesz, bár ha tényleg 30 milliós összegért jön akkor ők sem normálisak. Lesz munkája Lajosnak bőven.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#12951 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Miranda elvileg a MU-é.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2338931" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nem egy nagy fogás.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#12952 Hozzászólás Szerző: royston »

Állítólag vinni akarja Lallanát+Shaw-t is magával.Na erre kíváncsi leszek...
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12953 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Valószínűleg Pochettino lesz a sp*rs új menedzsere. Így nagyon szét fogják kapkodni a Szenteket, de ez nem lesz meglepetés, azt viszont nem gondoltam volna hogy az edző is lelép.
Én úgy tudom, hogy nem lelépett hanem kirúgták. Minden esetre ez sok jót nem jelent nekik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12954 Hozzászólás Szerző: Chester »

Valószínűleg Pochettino lesz a sp*rs új menedzsere. Így nagyon szét fogják kapkodni a Szenteket, de ez nem lesz meglepetés, azt viszont nem gondoltam volna hogy az edző is lelép.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12955 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Rodgers 2018-ig hosszabbított.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12956 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:Egy keretben az összes játékosnak lenne helye, a kezdőben viszont nem. Giroud-t nagy divat az útwengeren szidni, de amikor Arsenal meccset néztem ő egyike volt azok közül akin láttam azt hogy nyerni akar, mindig kihozza magából a maximumot. Ahhoz képest hogy erőcsatár egész jól megtanult bánni a labdákkal, néha úgy le tudja tenni őket lövésre mint az FA Kupa döntőben Ramsey gólja előtt, néha meg úgy részt tud venni az összjátékban mint Wilshere Norwich elleni góljánál az Emiratesben. Természetesen ebbe a kezdőbe kevés, de irreálisan sok fikát kap a saját szurkolóitól.
Egyetértek.
https://www.youtube.com/watch?v=pGJTHk6nCjY" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a Giroud-gól például parádés. És még ahogy előtte kéri is a labdát... Zseniális...
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12957 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy keretben az összes játékosnak lenne helye, a kezdőben viszont nem. Giroud-t nagy divat az útwengeren szidni, de amikor Arsenal meccset néztem ő egyike volt azok közül akin láttam azt hogy nyerni akar, mindig kihozza magából a maximumot. Ahhoz képest hogy erőcsatár egész jól megtanult bánni a labdákkal, néha úgy le tudja tenni őket lövésre mint az FA Kupa döntőben Ramsey gólja előtt, néha meg úgy részt tud venni az összjátékban mint Wilshere Norwich elleni góljánál az Emiratesben. Természetesen ebbe a kezdőbe kevés, de irreálisan sok fikát kap a saját szurkolóitól.

Henderson meg akárhogy is fáj kimondani, de jó idényt zárt, a nagy Steve thisdoesn'tfuckingslip Gerrardnál is jobbat, szerintem. Az első éveiben egy komédia volt a vételárával együtt, de a múlt szezonban egész jól beleszokott a btb szerepbe, egy keretben helye van, a kezdőbe viszont tényleg erős.

Az nem tudom miért lett divat, hogy City játékosok nélkül raknak ki egy csapatot, de Yayanak abszolút helye van minden kezdőbe ami PL csapat, vétek kihagyni, Özilnek meg szvsz nem volt jó idénye, nem egy játékos produkált nála jobb szezont, akár az Arsenalon belül is, de végül is ez egy erősen szubjektív lista, nincs értelme fennakadni rajta.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12958 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

putthelime írta: Giroud!? Oda azért kellett elfogultság.
Csak nálam ütött be a röhögőgörcs Hendersont látva? :lol: Kb. eddig vettem ezt komolyan.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12959 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kiskacsa08 írta:A(z Arsenal) szurkolók ezt szavazták meg az év csapatának a premierleague.com-on:
Giroud!? Oda azért kellett elfogultság.
They do now.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#12960 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

A(z Arsenal) szurkolók ezt szavazták meg az év csapatának a premierleague.com-on:
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése